Witaj
Gość

Wątek: Problem ze StrartLoginSerwer  (Przeczytany 2282 razy)

  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Problem ze StrartLoginSerwer
« dnia: Kwiecień 11, 2007, 07:10:19 pm »
Nie mogę odpalić pliku StartLoginSerwer. Po dopaleniu pojawia się to:



  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2007, 07:41:27 pm »
1)zobacz czy masz jave zainstalowana
2)zobacz czy twoj MySql, Navic'at jest odpalony i dziala dobrze
3)zobacz czy dobrze ustawilem WAN/LAN IP w gamesevrer/config i loginserver/config ( mozesz miec zablokowane porty jak masz dynamic IP)
opis apella przez NrOne Draconik light armor malowany na inny kolor ze zmienionymi statsami. Major Arcana Robe malowanie czarno biale z dodatkami jakiegos tam innego koloru no i zmieniane statsy to samo tyczy sie heavy.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2007, 09:00:04 pm »
Teraz jest tak:



  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2007, 09:04:34 pm »
To znaczy ze wszytko sprawnie dziala, a jesli chodzi komunikat znaczy ze nie masz wlaczonego AutoCreateManager albo masz juz login i wprowadzasz do niego bledne haslo.
opis apella przez NrOne Draconik light armor malowany na inny kolor ze zmienionymi statsami. Major Arcana Robe malowanie czarno biale z dodatkami jakiegos tam innego koloru no i zmieniane statsy to samo tyczy sie heavy.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:19:02 am »
No właśnie. Kiedy próbuje się zalogować wyskakuje, że nieprawidłowe hasło :/ Utworzyłem już kilka accountów i na żadnego nie mogę się zalogować. Może coś jest nie tak z account menagerem. Jak będe w domo to podeśle screena. Teraz jestem w szkole  :P


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 12, 2007, 10:56:25 am »
Teraz jest tak:



To znaczy ze wszytko sprawnie dziala, a jesli chodzi komunikat znaczy ze nie masz wlaczonego AutoCreateManager albo masz juz login i wprowadzasz do niego bledne haslo.

Wedlug Ciebi, co tutaj oznacza, ze wszystko poprawnie niby dziala ?

Ten komunikat "Table l2jdb.account doesn't exists" ?

A moze ten wyrabany exception wyzej, ktory najprawdopodobniej mowi, ze nie moze sie polaczyc z baza danych bo cos zle jest w konfigu ustawione ?

Czlowieku, nie znasz sie, to nie wymyslaj glupot moze


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 12, 2007, 11:03:15 am »
Dokladnie jak pisze Luno. Xyber sprawdź wszystkie ustawienia i zrób nową bazę danych.
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 12, 2007, 01:31:03 pm »
Cytuj
Wedlug Ciebi, co tutaj oznacza, ze wszystko poprawnie niby dziala ?

Ten komunikat "Table l2jdb.account doesn't exists" ?

A moze ten wyrabany exception wyzej, ktory najprawdopodobniej mowi, ze nie moze sie polaczyc z baza danych bo cos zle jest w konfigu ustawione ?

Czlowieku, nie znasz sie, to nie wymyslaj glupot moze

My bad, nie spojrzalem dokladnie myslalem ze haslo po prostu sie jebie, ale widac ze nie laczy sie z DB albo raczej db ma zjebane tabele ( w ogóle ich nie ma ? ). Moze install'acja DB jeszcze raz ?
opis apella przez NrOne Draconik light armor malowany na inny kolor ze zmienionymi statsami. Major Arcana Robe malowanie czarno biale z dodatkami jakiegos tam innego koloru no i zmieniane statsy to samo tyczy sie heavy.


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Problem ze StrartLoginSerwer
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 12, 2007, 03:24:52 pm »
Mam założoną bazę danych  :? Ciekawe dlaczego nie może się z nią połączyć. No cóż, spróbuję ją założyć jeszcze raz.