Witaj
Gość

Wątek: Instalacja serwera C4 na offach  (Przeczytany 1648 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

    • http://www.pmdesign.pl
Instalacja serwera C4 na offach
« dnia: Maj 13, 2007, 10:34:38 am »
Witam serdecznie użytkowników.
Jestem zainteresowany postawieniem serwera Lineage2 ale nie w wersji L2j tylko C4 opartego o oficjalne pliki. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem wiec dodam że serwer ten ma być na wzór dragon-network lub elite serwer. Proszę od razu mnie nie wyśmiewać. Chciałbym dowiedzieć się czy jest to w ogóle możliwe? Jeśli tak to pytanie czy jest możliwośc dostania wszystkich patchy z broniami skilami itp., aby taka wersje zainstalowac. Czy istnieje poradnik stawiania takiego serwera? Skąd wziąć pliki.
Chcemy wraz z przyjaciółmi postawić taki serwer sobie w miasteczku. Słyszałem , że L2j jest o tyle lipny, że ciężko cokolwiek w nim ustawić tzn. albo coś działa albo nie i że jest mnóstwo bugów.

Proszę o odpowiedź na moje pytanie lub odesłanie mnie do innego tematu an tym forum choć nie udało mi się takiego znaleźć.

Pozdrawiam, z poważaniem quadrun
lol :D


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Instalacja serwera C4 na offach
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2007, 10:59:50 am »
możech postawić a pliki znajdzesz w Internecie.
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2007, 11:29:23 am wysłana przez Maślan »


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Instalacja serwera C4 na offach
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2007, 06:00:01 pm »
Słyszałem , że L2j jest o tyle lipny, że ciężko cokolwiek w nim ustawić tzn. albo coś działa albo nie i że jest mnóstwo bugów.
NIe wiem skąd to słyszałeś. L2off ma przewagę w wydajności, ale pod innymi wzgledami, to roznie bywa. Tak jak Maślan pisze. Wystarczy poszukac na lepszych forach o l2off.
Prepare for unforeseen consequences...