Witaj
Gość

Wątek: Niby idzie w porzadku, ale ...  (Przeczytany 1751 razy)

  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

  • Upadly Paladyn
Niby idzie w porzadku, ale ...
« dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:21:03 am »
.. no wlasnie, cos nie do konca jest w porzadku. Baza danych itp stworzona prawidlowo (raczej ;) ). Odpalenie loginu i serwera wyglada tak:



Odpalenie gry i proba zalogowania na jakiekolwiek stworzone wczesniej konto nie przynosi zadnego efektu.. gra nie reaguje. Skopalem cos z IP serwera czy blad lezy gdzie indziej?

Co do IP - w pierwszej linijce "maska podsieci" spisana z ipconfig zas w 2giej  "adres IP" . Moze tu cos namieszalem? Moze powinienem byl wpisac w pierwszej linijce "brame domyslna" ?



Probowalem tez odpalic na localu ale nic z tego - taki sam efekt.
Serwer stawialem na bazie poradnika Zell'a - http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,9450.0.html

Odpalalem czystego C5 - teraz robie update ale cos mi mowi ze zrobi sie z tego Interlude.
Ivo - PhoenixKnight - NoName Member [L2 eXistence]


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 10, 2007, 10:06:28 am »
jak próbujesz się zalogować do gry to zobacz czy nie wyświetla ci dodatkowych komunikatów w loginserverze i gameserverze. Może zainstalowałeś L2J pod interlude ? Robiąc update C5 zaktualizuje ci sie do Interlude


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

  • Upadly Paladyn
Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 10, 2007, 10:24:09 am »
Nie ma tam zadnych informacji przy probie logowania - zueplnie jakby klient nie laczyl sie ani z loginem, ani z serverem. Moze to rzeczywiscie wina werji gry?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 10, 2007, 10:35:04 am wysłana przez czachurek »
Ivo - PhoenixKnight - NoName Member [L2 eXistence]


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 10, 2007, 11:09:22 am »
jakby wersja L2J i Lineage była inna to by wyświetliło komunikat o niezgodności wersji. Może zapomniałeś dopisać w pliku hosts linijki
127.0.0.1 L2authd.lineage2.com
127.0.0.1 L2testauthd.lineage2.com

Raz miałem poważny problem z L2 kiedy również gra nie chciała reagować, ale na żaden serwer. Okazało się, że wina stała po stronie programu do serfowanie po necie przez proxy (steganos internet anonymous)


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

  • Upadly Paladyn
Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 10, 2007, 12:00:31 pm »
3 razy sprawdzalem plik hosts i jest tak jak byc powinno. Powylaczalem wszystkie ZoneAlarm'y i inne antyviry pozostawiajac na chodzie sam system bez zbednych procesow - nic ....

Siedze teraz w pracy a w domu sciaga sie Interlude, ale mam zle przeczucia ze to niczego nie zalatwi.
Ivo - PhoenixKnight - NoName Member [L2 eXistence]


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 5

Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 10, 2007, 05:13:34 pm »
Witam
Jeżeli chcesz postawic serwer na localhoscie to musisz wszedzie wpisac 127.0.0.1 (w plikach LS i GS i w hosts). Jeżeli to nie pomoze to wpisz wszędzie swoje IP. Polecam zrobienie patcha (opis na forum jest przejrzysty a poziom trudnosci very easy). Uplada musisz zrobic. Pozdrawiam
Feel The Kick


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

  • Upadly Paladyn
Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 10, 2007, 05:21:12 pm »
Mysle ze to nie kwestia wpisywanego IP bo gra zachowuje sie tak samo na localhoscie jak i na publicznym IP. Oczywiscie wszedzie w plikach serwera zmieniam wszystko w/g instrukcji.

Za 2h koncze prace a potem na piwo, wiec raczej tego nie sprawdze. Moze na "gazie" bedzie mi lepiej szlo.. dam znac w nocy :)
Ivo - PhoenixKnight - NoName Member [L2 eXistence]


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 5

Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 10, 2007, 05:33:53 pm »
Ja nie mogłem odpalic servera na localhoscie a na moim IP ruszyl:) Tylko sie nie upij za mocno bo sobie wszystko rozwalisz na kompie hihihi
Feel The Kick


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Niby idzie w porzadku, ale ...
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 13, 2007, 02:38:52 pm »
Nie wiem czy ci to pomoże ale podam Ci to co wypatrzył u mnie bodajże Soul. Sprawdź czy w GameServer i Loginserver w configach w plikach telnet.properities masz przypisane EnableTelnet=True bo Ci wyświetla, że jest obecnie Telnet wyłączony.

Przy okazji zapraszam do tematu http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,13818.0.html bo potrzebuję pomocy :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2007, 03:09:32 pm wysłana przez Khalad »