Witaj
Gość

Wątek: Angelos - Medium & Ultra High (PvP) - Kamael - PL  (Przeczytany 23143 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 27, 2008, 01:43:27 am »
Witam:) Jestem na serwerze nowym graczem, niedawno wbilismy z klanem AntiqusCustodiie na serwer i jest spoko:D podoba nam sie bardzo i gramy na nim z przyjemnoscia:) przyszlismy na Angelosa z allserona, gravelanda... ale ten serwer jest po prost super i potrzeba mu graczy do idealu:P zapraszam tych co nie sprobowali:/ a ZALUJ GRACZU ANGELOS JEST DE BEAST:d


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 03, 2008, 08:20:48 am »
Witam chciałbym napisać króciutko o tym serwerze.

Serwer przeszedł jakieś 12 wipe teraz będzie trzynaste(jesli gracze się zdeklarują)
<<Dziś mamy 3 czerwca.>>

Hmm może wpierw napisze za co dostałem bana,ciekawa sprawa.

Dostałem go,ponieważ wykończyłem ludzi pekując.Serwer miał na tamtą chwilę 50 graczy(z dual boxami)
Teraz ma 20(z dual boxami)(Podchodzili przezemnie)
WBiłem 100 PK i 216k karmy(na zakończenie kariery).Miałem śmieszne limity od GMa (8pk) dziennie.
Ludzie nie dawali mi rady z bishopem w party-strasznie słabi gracze tam grają.(0 trudu)
Grałem HE ,zwyzywał mnie jeden SH.Rozwaliłem go na 1 hita czy 2 ->Zostałem tak wyzywany,że pożal się Boże.GM nic nie zrobił

Najlepsze jest to,że byłem nazywany donatorem ,ponieważ bronie miałem +7 i jedną +8.
Nazywanie mnie Gm,że mam podwyższone staty to norma.

Zostałem zbanowany finałowo za to,że napisałem 5x na ogólnym czacie
"Loria sloria moria" ->Loria to mój kolega ze szkoły,kiedy jeszcze razem do jednej chodziliśmy.
GM Throk dał mi bana za 4 dni za to.....
Natomiast chyba udawał ślepego nie zważajać jakie to kur*** leciały w moją stronę ;-)
Miałem około 150 screenów z wyzywiskiem na moją rodzin lub na mnie.

Gracze nie mają honoru.Masz maga na 1 hita to cię wyzywają od najgorszych(Potem dodadzą,żę jesteś noobem,że nie potrafisz grać oraz że jesteś donatem->A nim nie byłem nawet złotowki nie dołożyłem...).Masz wyższy enchant niż +4(a cztery jest bezpieczny) jesteś cziterem,cheaterem,donatem,gmem.

Ja i mój klan można by powiedzieć 5 osobowy ,3 osoby grały sporadycznie rozbilismy cały serwer nie było na nas mocnych.
Miałem 3 subklasy i z każdą nie dawali mi rady.

Najlepsze to się uśmiałem jak ktoś powiedział,że bije low lvl(76 lvl)
I przekazał to GMowi

Ja mając 61 lvl destro SH 81 lvl dający bsoe(donat)....ludzie kochani.
Ja majac 79 lvl inni 76 ,77,78(podobne) pekujące te lvl takie tam w mosie siedzą...ogólnie...no ale nic bije low lvl.....

Dałem kolesiowi z klanu 30kk full C grad poszedłem do pokoksać zabił mi stridera....Resnołem stridera i tym striderem go rozwaliłem poszedł się pożalić do gm....

Jest to Strasznie skorumpowany serwer wieczne przekręty GM pomaga bić baiuma osobie,która mu pomogła coś tam naprawiać fortece.
Każde wipe było przez przekręty GM i 3x przez zdaje się schakowanie serwera i rozwalenie baz danych.

Byłem na piętrze 12 widząc jak 1/5 baiuma spadła w 2 minuty.GM twierdził,że się tylko przyglądał....
2/5 HP baiuma spadły mu przez 3 minuty i baium umarł.(Nie pomyślałem wtedy o screenie....tylko z rodwydżoną szczeką patrzałem na spadajce hp.)
Klan dziqusy bo tak się on nazywa twierdzy,że można agrować baiuma i zabili go w 40 minut-15 osób...I nie na full bufie !mówie to o covie,magusie,
GM kasował posty na forum mówiące o tym zamieszaniu i tak stracił kolejne z 10 osób(tamtejszego klanu justice i nie tylko.)

Bardzo chwaliłem serwer ale przez ostatnie czasy odeszło bardzo wielu graczy,każdy ma dosyć grania na serwerze gdzie GM nie widzi chyba sam swoich przekrętów.
RB Skyalancera można rozwalić jedną postacią....np.Destro.

Kroniki się zmieniają co miesiac.....
Zaczynając grę w...maju przeszedłem 2 porządne updejty klijenta GM wprowadza nowe kroniki nie nadążwyszy poprawić dobrze poprzednich.

Czy polecam czy nie sami widzicie.Jest to sama prawda o Angelosie nie będe chwalił bo niema czego może jedynie pracy i sił GM throka wlożonych w serwer(ale jego zachowanie w stosunku do mnie okazało się bardzo dziecinne i nie na miejscu).Ale te prace jego są jak jakieś drzewo non stop je podcina i chce,żeby wiecznie było małe....
Gdyby nie 12 wipów serwer dziś by liczył spokojnie 200 +Dziś ma graczy z 15 + dual boxy.

GM przyjmuje na serwer ludzi,którzy mu jechali i mówili,że serwer angelos w ładnym ujęciu to dno.
Mnie dał bana za to,że nie mieli na mnie gracze sposobu.

Pozdrawiam


Prosze nie kasowac..... tego postu

I na koniec chciałbym dodac,że serwer ma bardzo ciekawą konfiguracje własne NPC ,eventy ale nie zmienia to faktu,że tak jak byłem ZA serwerem teraz jestem przeciw :(
WIelkie rozczarowanie...z mojej strony :/

Edit:
Najświeższe info angelos przygotowuje się do 13 lub 14 wipe.
wipe +wybrany set A grad i broń,żeby gracze ,którzy się "męczyli" na itemki,żeby jeden ze setów sobie zachowali ci ludzie to mają pomysły...Wipe jak...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2008, 10:18:12 pm wysłana przez Yoshimitsu »
Oby serwer powstał,gdybym zarabiał kasy napewno bym zdotował.....


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 04, 2008, 12:47:58 pm »
ciągle jakieś zmiany na angelosie :D


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 04, 2008, 04:40:18 pm »
kiedys tam podobno admina laska rzucila to wipe zrobil :O
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: -1

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 04, 2008, 05:21:35 pm »
kiedys tam podobno admina laska rzucila to wipe zrobil :O
o LOL :D ale to chyba jakieś brednie :P


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

    • DeJaVu
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 04, 2008, 05:33:15 pm »
co nei zmienia faktu ze wipe to nie wipe jak ludzie itemy zatrzymuja XD  kazdy si epozna na oszustach predzej lub pozniej ze admin gm komus pomaga i tak koncza servery:)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 04, 2008, 08:08:27 pm »
Jednak wipe nie robią ale jakieś zmiany mają być chcecie to wbijajcie potrzebują nowych graczy tylko uwaga jak wysoko enchnatujecie itemy to będziecie nazywani donatami i nie pekujecie bo się gracze zniechęcą :P

Edit:Jednak będzie wipe

Edit:Jednak nie będzie
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2008, 10:51:48 pm wysłana przez Yoshimitsu »
Oby serwer powstał,gdybym zarabiał kasy napewno bym zdotował.....


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 06, 2008, 11:47:07 am »
Jako że administrator usunął mój wczorajszy post i zablokował mi perfidnie dostęp do strony to wklejam tu:

post z wczoraj ok godziny 23 30
"Sprytny plan Throk ale jeśli liczysz że wszyscy wrócą i zapomną co sie stało to się mylisz... wszystko ma swoje granice... a skoro już nakreśliłeś taką ładna historie Angelosa to pozwolę sobie napisać swoją

gram na angelosie od grudnia czyli już pół roku zalogowałem sie zaraz bo wipe z tego co na forum wyczytałem to było powodowane przekrętami i obiecywałeś że teraz jest nowy angelos nowi gm i wszystko będzie dobrze<haha> od grudnia były już 3 wipy wszystkie 3 z Twojej winy(i nie tylko ale to Ty jesteś adminem) mogłeś im zapobiec ale nie chciałeś nie wiem czemu może bałeś sie skandali a może miałeś inne powody wiem jedno wielu z nas ostrzegało Cię i dawało Ci na talerzu dowody na przekręty starczyło sie zastanowić i schować dumę do kieszeni a przez pół roku żyli byśmy spokojnie beż wipe i myślę ze teraz na luzie mielibyśmy 200+ online <tak nawiasem jak już mówisz o 60 on line to powiedz że są to godziny szczytu w czasach świetności Angelosa i to z dualboxami(u nas w ch było chyba z 6 non stop) a po ostatnich awanturach to w godzinach szczytu jest na Angelosie max 10 online(sprawdzałem wielokrotnie)>

wracając do wipe to miały miejsce bo nie chciałeś nas słuchać wolałeś wyśmiewać(dosłownie) i wymyślać jakieś głupkowate wykręty
a po wszystkim jeszcze zamiatałeś forum żeby przypadkiem ktoś nowy sie nie dowiedział

nie mam zamiaru robić antyreklamy angelosowi bo zwisa mi ilu ludzi będzie tu grało ale nie lobie jak ktoś leci sobie w ... ptaka

to w jakim położeniu jest teraz angelos to Twoja wina i miej chociaż tyle przyzwoitości żeby sie przyznać

pragnę poinformować Cię że ja na angelosa nie wrócę już nigdy starczy że raz wróciłem i ponownie sie zawiodłem

i jeszcze coś idę o zakład że max za 3-4 miesiące angelos znów będzie w miejscu w którym jest teraz

<warto było napisać ten post chociaż po to żeby sprawdzić czy usuniesz go jak resztę>
"

ciesz się że mam w domu stale ip ale jak myślisz że mnie taką tania sztuczką uciszysz t osie grubo mylisz za dożo tu czasu zmarnowałem żeby dać sobie zamknąć gębę i patrzyć jak robisz w bambuko kolejnych graczy


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 12, 2008, 03:52:20 pm »
Witam, chciałbym wam przedstawić serwer Angelos po gruntownej przemianie. Małe info:



[size=18] Angelos[/size][/b]



Klient gry:
Lineage 2: CT1 Hellbound

Raty Servera:
# XP: 10x
# SP: 11x
# Adena: 11x
# Drop: 12x
# Spoil: 15x
# Party XP: 2x
# Party SP: 2x

Dodatkowe Informacje
# Tattoo's (Działają poprawnie dodając statystyki)
# Kryształy (Dostępne w Giran, Luxury Shop)
# Kot Roman (Zmiana profesji za opłatą)
# Championy (20-60 Poziom, 5% szans na wystapienie)
# Czarownica Angelos (Sklep z miksturkami, wymiana za sztabki)
# Bankier Angelos (Wymiana adeny na cenne sztabki złota)
# Brak GM Shopu
# Brak NPC Buffera
# System Hero
# Hellbound skille, lokacje, wyposarzenie
# Wywerna: sluzy do darmowych skokow z najwyzszych miejsc swiata Lineage II
# Maskotka Angelos: Swinka (Huge pig)
# Dekoracje: W giran (Skrzynki, drzewa itp)-teraz dekorazje świateczne(zrob wlasna choinke)
# Eventy-codziennie,w miare mozliwosci kilka pod rząd
# Brak itemow za Eventy-tylko Potki,enchanty itp.
# Panujaca na serwerze atmosfera umila czas,sprawia ze chetnie na nim przebywacie
# Gracze na serwerze zawsze sa chetni do pomocy oraz tworza atmosfere Angelosa
# Sluby

Szansa na udany enchat:

#Zwykly Enchant: 55%
#Crystal Enchant: 75%
#Blessed Enchant: 90% (Tylko RB, Eventy)

Dane Maszyny

Procesor: Intel Core2Duo E6550 2x 2.33
Architektura: 64 bits
Pamiec RAM: 4 GB DDR2
Lacze: 100 Mbps


[size=16]Pare Filmików z serwera:[/size]

Angelos Trailer

Historia by GM Ave (elementy z gry)

Filmik by GM Ave


[size=16]Inne:[/size]


Serwer jest bardz ocustomowy, staramy sie by byl inne jak wszystkie. Nie monotonne ~! Czeste eventy i inne rozrywki, ktore umilaja gre.




Zapraszam ~!

www.angelos.osc.pl


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 12, 2008, 04:14:59 pm »
Jeśli ktoś szuka polskiego sv mid rate z miłą atmosferą i porządną ekipą GMów to Angelos jest dla niego najlepszym miejscem :3
Gram już trochę czasu na nim i jest po prostu bombowo :3
Jedynie mała liczba graczy boli lecz to się zmienia a serwer po przebudowie rozwija się w tempie błyskawicznym.
www.angelos.osc.pl
Zapraszamy !
www.angelos.osc.pl

Proud member of Critical Error Team

Manabi - Hell Knight/Advanturer/SpectralMaster
BuffSlave - Hierophant
Hanabusa - Bounty Hunter


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 12, 2008, 04:39:51 pm »
To ten sam angelos, o którym mowa jest kilka postów niżej?


Blessed Enchant z 90% szansą na sukces... Witamy kolorowy świat. Niech ktoś sobie ściągnie patcha od kolorów enchantów i ma Las Vegas w kompie...


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 29, 2008, 10:02:41 am »
Jako że administrator usunął mój wczorajszy post i zablokował mi perfidnie dostęp do strony to wklejam tu:

post z wczoraj ok godziny 23 30
"Sprytny plan Throk ale jeśli liczysz że wszyscy wrócą i zapomną co sie stało to się mylisz... wszystko ma swoje granice... a skoro już nakreśliłeś taką ładna historie Angelosa to pozwolę sobie napisać swoją

gram na angelosie od grudnia czyli już pół roku zalogowałem sie zaraz bo wipe z tego co na forum wyczytałem to było powodowane przekrętami i obiecywałeś że teraz jest nowy angelos nowi gm i wszystko będzie dobrze<haha> od grudnia były już 3 wipy wszystkie 3 z Twojej winy(i nie tylko ale to Ty jesteś adminem) mogłeś im zapobiec ale nie chciałeś nie wiem czemu może bałeś sie skandali a może miałeś inne powody wiem jedno wielu z nas ostrzegało Cię i dawało Ci na talerzu dowody na przekręty starczyło sie zastanowić i schować dumę do kieszeni a przez pół roku żyli byśmy spokojnie beż wipe i myślę ze teraz na luzie mielibyśmy 200+ online <tak nawiasem jak już mówisz o 60 on line to powiedz że są to godziny szczytu w czasach świetności Angelosa i to z dualboxami(u nas w ch było chyba z 6 non stop) a po ostatnich awanturach to w godzinach szczytu jest na Angelosie max 10 online(sprawdzałem wielokrotnie)>

wracając do wipe to miały miejsce bo nie chciałeś nas słuchać wolałeś wyśmiewać(dosłownie) i wymyślać jakieś głupkowate wykręty
a po wszystkim jeszcze zamiatałeś forum żeby przypadkiem ktoś nowy sie nie dowiedział

nie mam zamiaru robić antyreklamy angelosowi bo zwisa mi ilu ludzi będzie tu grało ale nie lobie jak ktoś leci sobie w ... ptaka

to w jakim położeniu jest teraz angelos to Twoja wina i miej chociaż tyle przyzwoitości żeby sie przyznać

pragnę poinformować Cię że ja na angelosa nie wrócę już nigdy starczy że raz wróciłem i ponownie sie zawiodłem

i jeszcze coś idę o zakład że max za 3-4 miesiące angelos znów będzie w miejscu w którym jest teraz

<warto było napisać ten post chociaż po to żeby sprawdzić czy usuniesz go jak resztę>
"

ciesz się że mam w domu stale ip ale jak myślisz że mnie taką tania sztuczką uciszysz t osie grubo mylisz za dożo tu czasu zmarnowałem żeby dać sobie zamknąć gębę i patrzyć jak robisz w bambuko kolejnych graczy
wipe to nie koniec swiata =F a ze go nie bylo zapraszam na serva super atmosfera itp;p
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 30, 2008, 08:27:51 pm »
nie wiem sam co myslec o tym servie moj kolega dostaje bana bo gm sie z nim nie zgadzal, ja sie chcialem zapytac za co, to dostalem chat bana ... throk natomiast woli sobie z kims pogadac na global czacie o glupotach. A co najsmieszniejsze koles ktory wyzywal gma od -_-'a dostal jaila na 30 minut pwnd..
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 01, 2008, 04:50:45 pm »
Witam a kolega wyżej to co chwali serwer a za chwilę pisze,że Gm to gm tamto? lol....


Throk usunoł moją postać "3 suby" itemy S oraz postacie dwóch moich kolegów.
Powód? Pisaliśmy o tym,że Gm pomógł ubić antharasa.

Throk powiedział w pewnym momencie,że jeszcze raz powie ktoś słowo "antharas" to dostanie jaila....
ja dostałem dożywotni ban czat,ban konto na koniec usuniecie postaci.
Kłóciłem się o prawde.

Gdy GM rozmawiał z moim kolegą o antharasie na gg i czemu ma usunietą postać,Throk powiedział,że Antharas nie działa na angelosie.
Spytałem się jednego z 7 uczestinków ,"którzy ubili antharasa"czy go zabiliscie on powiedział,że tak.
+ od osoby na TS.Throk mówi,że antek nie działa ,ciekawa sprawa.
(+Wcześnieszje ubicie baiuma widziałem jak hp mu spadało na własne oczy tak to się bije w 5 osób full D grad ,golema w taling island)

Gdy próbuje się logować na forum wyskakuje wiadomość "to konto jest podejrzane"
Hahahah i niemoge się zalogować na forum xD 


Haha jeszcze coś klan "dziqusy" biję antharasa w 6 osób.
Tank oraz 5 nuków(napewno bez mana potek i na cdl ^^) <looool2>

+Jestem nazywany noob po wygranym pvp.(Widać,że wiedzą kto to noob)
Najlepsze jest bicie low lvl w mos ja 64 zabije 76+ i ,że bije low lvl w mos.Zabawne....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2008, 08:45:27 pm wysłana przez Yoshimitsu »
Oby serwer powstał,gdybym zarabiał kasy napewno bym zdotował.....


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:48:22 pm »
Witam a kolega wyżej to co chwali serwer a za chwilę pisze,że Gm to gm tamto? lol....


Throk usunoł moją postać "3 suby" itemy S oraz postacie dwóch moich kolegów.
Powód? Pisaliśmy o tym,że Gm pomógł ubić antharasa.

Throk powiedział w pewnym momencie,że jeszcze raz powie ktoś słowo "antharas" to dostanie jaila....
ja dostałem dożywotni ban czat,ban konto na koniec usuniecie postaci.
Kłóciłem się o prawde.

Gdy GM rozmawiał z moim kolegą o antharasie na gg i czemu ma usunietą postać,Throk powiedział,że Antharas nie działa na angelosie.
Spytałem się jednego z 7 uczestinków ,"którzy ubili antharasa"czy go zabiliscie on powiedział,że tak.
+ od osoby na TS.Throk mówi,że antek nie działa ,ciekawa sprawa.
(+Wcześnieszje ubicie baiuma widziałem jak hp mu spadało na własne oczy tak to się bije w 5 osób full D grad ,golema w taling island)

Gdy próbuje się logować na forum wyskakuje wiadomość "to konto jest podejrzane"
Hahahah i niemoge się zalogować na forum xD 


Haha jeszcze coś klan "dziqusy" biję antharasa w 6 osób.
Tank oraz 5 nuków(napewno bez mana potek i na cdl ^^) <looool2>

+Jestem nazywany noob po wygranym pvp.(Widać,że wiedzą kto to noob)
Najlepsze jest bicie low lvl w mos ja 64 zabije 76+ i ,że bije low lvl w mos.Zabawne....
zalosny jestes:D co to za sztuka na full buffie zabic antka w 1 pt ;s?
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 02, 2008, 08:55:23 pm »
Chciałbym stwierdzić,że Throk twierdzi iż Antharas nie działa :D
A jednak dziki go biją mhm :D
Oby serwer powstał,gdybym zarabiał kasy napewno bym zdotował.....


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 02, 2008, 09:00:22 pm »
heh jest temat o tym serwerze tam się wypowiadałem.
Dno.... "ekipa GM" Mówisz o throku i o ave ,który wbije raz na miesiac na 2 minuty?
Oby serwer powstał,gdybym zarabiał kasy napewno bym zdotował.....


Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 02, 2008, 11:56:00 pm »
Sprawa zalatwiona - watki sa scalone.

Autor nowego watku nie dostanie ostrzezenia tylko ze wzgledu na to, ze to jego pierwszy post!

Damascinos - udzielam Ci upomnienia slownego  :oops:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2008, 12:01:45 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 02, 2008, 11:59:56 pm »
heh jest temat o tym serwerze tam się wypowiadałem.
Dno.... "ekipa GM" Mówisz o throku i o ave ,który wbije raz na miesiac na 2 minuty?
tak to jest jak sie dostaje 5 bana ;-) ofc server zly ;p
rpg x5 [gh85]


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 13, 2008, 01:42:53 pm »
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • lolcat.com -------->>>> Rawr!!!
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 13, 2008, 02:10:20 pm »
OWNED

Kolejny serwer SW, tylko raty exp nie pasują :shock:. 3 s i po pvp. 5 pasków buffów, sry ale widać że admini nie wiedzą jak wygląda dobry serwer medium.

L2 Azure Nanaki x15: Mundrek WC 78/SH 72 --->>> Off

Dragon Network Dragon x15: My all six char --->>> Off 4ever

L2 Dex & Frienz Roxy x5: E1ess4r BH lvl 36 --->>> On o___O???

No Life ProOwnzorMod v. 0.9999 --->>> On/Off Only w nagłych przypadkach nie cierpiących zwłoki.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 13, 2008, 02:16:26 pm »
zobacz ze necro ma wiekszy range niz he na snipe+archery xD
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

  • lolcat.com -------->>>> Rawr!!!
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 13, 2008, 05:50:25 pm »
Nom tego nie zauważyłem  :shock:. Nic dodać nic ująć, bardziej mnie zaciekawiło jak mógł spaść w 3 s :P.
L2 Azure Nanaki x15: Mundrek WC 78/SH 72 --->>> Off

Dragon Network Dragon x15: My all six char --->>> Off 4ever

L2 Dex & Frienz Roxy x5: E1ess4r BH lvl 36 --->>> On o___O???

No Life ProOwnzorMod v. 0.9999 --->>> On/Off Only w nagłych przypadkach nie cierpiących zwłoki.


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 13, 2008, 06:22:27 pm »
fajna akcja byla jak gm sobie narobil itemow s +7 setow od chu... po czym stracil gm'a a zaden admin mu ich nie usnal haha i kolesie nadal chodza w tych itemach
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Angelos - Medium - Kamael - PL
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 17, 2008, 10:51:04 pm »