Witaj
Gość

Wątek: Jak moge połączyć się z mojim serverem  (Przeczytany 2946 razy)

  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

    • www.djneser.tnb.pl
Jak moge połączyć się z mojim serverem
« dnia: Marzec 28, 2008, 02:17:49 pm »
Zrobiłem server na kameal włączam StartLoginServer  a potem StartGameServer czekam jak sie wszykso załaduje w LoginServer i GameServer jak się załaduje to włączam lineage i wpisuje swoje passy i nic sie nie dzieje wiec nie wiem jak to moge zrobic zeby połączyc się z mojim serverem ale przerobilem hosta i patcha zrobilem mam 2mb iternet i Procesor mam  Intel(r) Pentium(r) D CPU 2.66 GHz i karte graficzna GeForce 6600  i nie wiem dlaczego nie moge się połączyć  z mojim server Prosze o pomoc juz tak dużo zrobiłem dzieki pomocy Soul i Sebal94 dzięki Chłopaki dużo mi pomogliscie czekam na pomoc
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2008, 03:07:05 pm wysłana przez Zuj »
Moje GG 3671548 i 8448385


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Jak moge dać nazwe mojemu serverowi
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2008, 02:45:36 pm »
Po 1. Zły dział

Po 2. Napisze Ci:

A więc wchodzisz w dysk na którym masz pliki serwerowe, później w login i register game serwer. Wybierasz ID, swojego serwera i wciskasz enter. W folderze (login), pokazał Ci się plik hexid(id serwera).txt. To teraz musisz przenieść go do folderu:
gameserwer>config>i tam go wkleić, po czym zmienić mu nazwę tylko na hexid. Powiedzmy, ze wybrałeś ID:1, to teraz twój serwer nazywa sie Bartz (chyba?).

Po 3. Chcesz zmienić nazwę serwera np. na "Zuj"

To wchodzisz teraz do File Edit, wciskasz "Open and decrypt". Wchodzisz w dysk na którym masz grę>system> a później najerzdzasz na plik o nazwie "servername-e". Tam masz spis wszystkich serwerów i ich ID. Wybierasz to ID na którym zarejestrowałeś grę i zmieniasz nazwę zamiast np. Bartz na Zuj. I to cała filozofia...

Jeśli chaotycznie napisałem to przepraszam... ale mam nadzieję, że dobrze :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

    • www.djneser.tnb.pl
Odp: Jak moge dać nazwe mojemu serverowi
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2008, 02:54:20 pm »
To zrobilem to pisalesc i jak włączam loginserver i gameserver to pisze mi cos takiego http://img247.imageshack.us/my.php?image=gmilgbq4.png czekam na pomoc i dziekuje  Sebal94 powines dostac ++
Moje GG 3671548 i 8448385


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

    • www.djneser.tnb.pl
Odp: Jak moge dać nazwe mojemu serverowi
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2008, 02:57:59 pm »
I jak moge zrobic żeby się Połączyć z mojim Server
Moje GG 3671548 i 8448385


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Jak moge dać nazwe mojemu serverowi
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2008, 03:07:43 pm »
Masz zły hexid... mam pomysł wrzuć na rapidshare, wszystkie pliki a ja zobaczę co jest nie tak... ok?

Tak na przyszłość: Edytuj posty a nie piszesz jeden pod drugim...

#Edit:

Zajrzyj do tego tematu kilk

#Edit2:

Zależy mi na komentarzach Soul'a i Luno...czy dobrze napisałem?
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2008, 03:54:41 pm wysłana przez Sebal94 »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

    • www.djneser.tnb.pl
Odp: Jak moge dać nazwe mojemu serverowi
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2008, 05:10:29 pm »
mam problem z polączeniem z mojim serverem nie wiem dlaczego zrobilem wszysko tak jak nazerzy
Moje GG 3671548 i 8448385


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

    • www.djneser.tnb.pl
Odp: Jak moge połączyc się z mojim serverem
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2008, 02:04:59 am »
Zrobiłem server na kameal włączam StartLoginServer  a potem StartGameServer czekam jak sie wszykso załaduje w LoginServer i GameServer jak się załaduje to włączam lineage i wpisuje swoje passy i nic sie nie dzieje wiec nie wiem jak to moge zrobic zeby połączyc się z mojim serverem ale przerobilem hosta i patcha zrobilem mam 2mb iternet i Procesor mam  Intel(r) Pentium(r) D CPU 2.66 GHz i karte graficzna GeForce 6600  i nie wiem dlaczego nie moge się połączyć  z mojim server Prosze o pomoc juz tak dużo zrobiłem dzieki pomocy Soul i Sebal94 dzięki Chłopaki dużo mi pomogliscie czekam na pomoc
Moje GG 3671548 i 8448385