Witaj
Gość

Wątek: Kontratak tibii  (Przeczytany 4154 razy)

  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Kontratak tibii
« dnia: Marzec 17, 2007, 04:23:33 pm »
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2007, 04:42:44 pm wysłana przez System/Board »
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2007, 04:40:23 pm »
ogladalem to akurat wczoraj...niezla beka ;D



znalazlem strone tibi...
http://tibiazone.info/forum/viewtopic.php?f=50&t=63
ciekawe co odpowiedza
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2007, 04:42:51 pm wysłana przez System/Board »
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2007, 05:22:15 pm »
lool
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2007, 06:11:42 pm »
Znowu jacyś idioci robią se jaja z Tibi ...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 17, 2007, 06:27:40 pm »
Znowu jacyś idioci robią se jaja z Tibi ...


maja racje....powinni zabronic tej nalogowej gry, przez to mlodziez bedzie iala na przyszlosc psyche zryta...jak teraz dzieciaki krzeslami matke bija to co bedzie za 10-20 lat...
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 17, 2007, 06:37:23 pm »
Znowu jacyś idioci robią se jaja z Tibi ...


maja racje....powinni zabronic tej nalogowej gry, przez to mlodziez bedzie iala na przyszlosc psyche zryta...jak teraz dzieciaki krzeslami matke bija to co bedzie za 10-20 lat...
ehh tak samo powinni zabronić Lineage też tam się biją czyli jest przemoc :O
A to że akurat jakiś jeden nastolatek pobił matkę krzesłem i że akurat grał w Tibie to zbieg okoliczności gdyż to był tylko jeden przypadek ! i odp.... sie od tej Tibi ...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 17, 2007, 07:07:42 pm »
Znowu jacyś idioci robią se jaja z Tibi ...


maja racje....powinni zabronic tej nalogowej gry, przez to mlodziez bedzie iala na przyszlosc psyche zryta...jak teraz dzieciaki krzeslami matke bija to co bedzie za 10-20 lat...
ehh tak samo powinni zabronić Lineage też tam się biją czyli jest przemoc :O
A to że akurat jakiś jeden nastolatek pobił matkę krzesłem i że akurat grał w Tibie to zbieg okoliczności gdyż to był tylko jeden przypadek ! i odp.... sie od tej Tibi ...

tibia,tibia,tibia....sribia....nic tam ciekawego nie ma.
-grafika gorsza od mario
-malo mozliwosci
-2d
-graja same dzieci
-slabo rozwinieta gra (dyskietkowa)



"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2007, 09:55:35 pm »
Cytuj
maja racje....powinni zabronic tej nalogowej gry, przez to mlodziez bedzie iala na przyszlosc psyche zryta...jak teraz dzieciaki krzeslami matke bija to co bedzie za 10-20 lat...

Kupel rzucil mojego starego siekiera bo jak byl AFK to kumpla stary wszedl,padl i dropnal S grade...

Cytuj
-grafika gorsza od mario

BD,ICWD,Planescape,tetris,snake,arkanoid i wiele innych bardzo dobrych gier maja tez dupna grafike a gra sie dobrze.

Cytuj
-malo mozliwosci

Mniej skilli niz w L2 a pvp polega na tym samym,im masz wyzszy lvl i sprzet oraz wiecej run to masz wieksza szanse na przezycie.

Cytuj
-2d

I co z tego? Lepiej chodzi,nie ma zmulow,mozesz grac na slabym kompie.

Cytuj
-graja same dzieci

No tak...wyszlo na jaw cale szczescie ze w L2 nigdy nie spotkalem dzieciakow tylko ludzi od 18+ roku zycia nawet byl jeden emertya co mial 70 lat.

Cytuj
-slabo rozwinieta gra (dyskietkowa)

Na dyskietke nie wejdzie chyba ze na zip.Gra nie musi miec uber,pr0 grafy dzwieku czy czegos innego.Chodzi o zabawe a tibia ma to cos co sprawia ze da sie w nia grac.

Teraz tak ludzie co graja w L2 to:
-Cpuny bo ile razy bylo ze gosciu sobie strzelil nocha i padl.
-Nalogowce,koreanczycy potrafia przy tej grze siedziec po 36h bez snu.
-Masturbanci bo zabawiaja sie przy pixelach.
-Frajerzy bo wydaja kase na gre(szczegolnie dotacje).
-Dzieci bo sie bija a jak dostaja po dupie uzywaja BSOE.
-Nie ma krwi.
-Nie ma flakow.

I tak mozemy ciagnac ten temat do usranej smierci...Kazdy gra w to co lubi jak ci sie gra nie podoba to nie komentuj bo komu innemu tez moze sie nie podobac twoja gra.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2007, 10:02:29 pm »
o kutwa krew mi potrzebana do efektow..co to pila 3? jesczez w dodatku w tibi...kazdy wie ze tibia smierci lamerstwem i gnojem...jedynie co tam mozna robic to gadac ze znajmymi
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 774

  • Pochwał: 15

  • Ban nie śpi
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 17, 2007, 10:22:53 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2007, 10:26:14 pm »
Życzę miłego seansu.

http://www.youtube.com/watch?v=6lcI7q599r4



Modły najlepsze :]

Zgadzam się w 100% to jakiś Tibijczyko-buddyjizm


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2007, 10:26:33 pm »
Życzę miłego seansu.

http://www.youtube.com/watch?v=6lcI7q599r4



Modły najlepsze :]

a jesczez lepsze ze cala rodzinka grywa "mamo idz exp na"gdzies tam""
kapliczka: "o mj gmie" muaah
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 17, 2007, 10:43:33 pm »
@ryltar, nie broń tak uparcie tibii.

Tibia jest naprawdę gorsza od l2, bo pvp i pve jest prymitywne. Z resztą skoro ma takie niskie wymagania, to może w nią pograć również margines polskiego społeczeństwa, co pociąga ze sobą skutek zwiększenia "elity" graczy.
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 17, 2007, 11:08:53 pm »
@ryltar, nie broń tak uparcie tibii.

Tibia jest naprawdę gorsza od l2, bo pvp i pve jest prymitywne. Z resztą skoro ma takie niskie wymagania, to może w nią pograć również margines polskiego społeczeństwa, co pociąga ze sobą skutek zwiększenia "elity" graczy.

ehh nie grali  a non stop pieprzą głupoty co to Tibia jest
Grałem w tą grę hoho czasu i wiem o niej dużo.
I uważam że jakby nie było PACC w Tibi to nie grałbym teraz w L2 tylko w Tibię
- Bo ma lepszy klimat ... ehh komentujcie :/
- Może ma słabą grafikę ale to ma mnóstwo plusów
- I  ludzi którzy grają w Tibie mają większą kulturę niż Ci którzy grają w L2 !!

Ale Wy i tak będziecie pieprzyć nadal te głupoty wyssane z palca na temat Tibi ....
Trudno tacy są niektórzy ludzie



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2007, 11:12:50 pm »
Cytuj
@ryltar, nie broń tak uparcie tibii.

Bo dostane klapsa?

Cytuj
Tibia jest naprawdę gorsza od l2, bo pvp i pve jest prymitywne

Ta w koncu w L2 nie klikasz na moba/typa i go nie atakujesz,pojawia sie taki symbol i musisz myszka wyczarowac pieczec a potem uzywa sie czaru? Fajnie mamy Lost MAgic na kompa...

Cytuj
Z resztą skoro ma takie niskie wymagania, to może w nią pograć również margines polskiego społeczeństwa, co pociąga ze sobą skutek zwiększenia "elity" graczy.

A co to zaroznica? Rownie dobrze moze sie trafic palant ktory ma dobrego kompa a moze sie trafic normalny typ ktory ma slabego.Fajnie ze oceniasz kto jaki jest po tym jakiego ma kompa...

Nie wazne w jaka grasz gre zawsze spotkasz dzieciakow i innych pajacow wiec gra nie robi roznicy.

Cytuj
ehh nie grali  a non stop pieprzą głupoty co to Tibia jest

Niestety...gralem dosc dlugo w Tibie i tego czasu nie zaluje bo spotkalem fajnych i ciekawych ludzi.W L2 tak samo spotkalem duzo ludzi i zarowno jak w Tibi jak i w L2 nieraz spotykam sie z tymi ludzmi w RL.


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2007, 11:19:15 pm »
Niestety...gralem dosc dlugo w Tibie i tego czasu nie zaluje bo spotkalem fajnych i ciekawych ludzi.W L2 tak samo spotkalem duzo ludzi i zarowno jak w Tibi jak i w L2 nieraz spotykam sie z tymi ludzmi w RL.

Ja niestety fajnych ludzi poznałem tylko w Tibi ... na razie i do teraz wspominam te dobre czasy. W L2 jakoś ludzie są mniej kulturalni chociaż może akurat trafiłem na taki server ...


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 17, 2007, 11:19:53 pm »
@Ryltar, bo wbiję się na AL, zrobię sobie destra z bowem albo daggera z tarczą, wysoluje na królika i cię z empowera złożę. Będzie płacz.

Nie zgodzę się, bo w tibii procent dziadostwa drastycznie wzrasta w porównaniu z L2.  ;]
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 17, 2007, 11:22:04 pm »
Tibia poprostu sux... Zjebane jest to ze trza znac komendy zeby cos kupic O.o ... I w ogóle wyjebalem to po 10 minutach gry...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 17, 2007, 11:24:02 pm »
Uuu...

Moderator, a takie wyszukane słownictwo. ;]
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 17, 2007, 11:55:51 pm »
Tibia poprostu sux... -_-'ane jest to ze trza znac komendy zeby cos kupic O.o ... I w ogóle wyjebalem to po 10 minutach gry...
ehh dziwne że ludzie którzy pograli troszkę dłużej w Tibie mówią że Tibia była super ;)
widzę że masz ogromne problemy z pamięciom by zapamiętać kilka komend wspułczuję  :?

Przypomniało Mi się co daje dużą przewagę Tibi nad L2 są to Questy
Żadna gra w jaką dotychczas grałem nie miała takich superowych i ciekawych Questów jak Tibia
Questy były ciekawe, są nawet niektóry nieodkryte do teraz, mnóstwo przedmiotów co wiadomo że istnieją ale nie nikt nie zna questów na nich i nikt nie wie jak je zdobyć :)
Ta gra ma tyle tajemnic,zagadek i to jest cholernie pociągające w niej cały czas coś nowego
Niby że dochodzisz do końca a tu znowu jakaś nowa zagadka ^^ to jest gra a nie jakieś L2 czy Silk zabij 100xxx zabij 50xx idź do xxx itp. ...


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 18, 2007, 08:36:59 am »
Tibia poprostu sux... -_-'ane jest to ze trza znac komendy zeby cos kupic O.o ... I w ogóle wyjebalem to po 10 minutach gry...
ehh dziwne że ludzie którzy pograli troszkę dłużej w Tibie mówią że Tibia była super ;)
widzę że masz ogromne problemy z pamięciom by zapamiętać kilka komend wspułczuję  :?

Przypomniało Mi się co daje dużą przewagę Tibi nad L2 są to Questy
Żadna gra w jaką dotychczas grałem nie miała takich superowych i ciekawych Questów jak Tibia
Questy były ciekawe, są nawet niektóry nieodkryte do teraz, mnóstwo przedmiotów co wiadomo że istnieją ale nie nikt nie zna questów na nich i nikt nie wie jak je zdobyć :)
Ta gra ma tyle tajemnic,zagadek i to jest cholernie pociągające w niej cały czas coś nowego
Niby że dochodzisz do końca a tu znowu jakaś nowa zagadka ^^ to jest gra a nie jakieś L2 czy Silk zabij 100xxx zabij 50xx idź do xxx itp. ...




to co do questow lepiej pograc w obliviona...
a co do klimatu sie nie zgadzam...ryltar, nie grales na retailu zapewne, nie grales na dobrych prywatnych serverach wiec nie komentuj o klimacie.mam kumpli ktorzy graja na retailu i nie ma tam noobow i bachorow latajacych po swiecie wyzywajac w te i wewte.


a tak poza tym tibi a jest lipna tez ze wzgledu na dead-a wszystko wylatuje i w dodatku lvl c spada jak glupi.znam ludzi ktorzy graja w tibie i wygladaja jak zoombie.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 18, 2007, 09:04:26 am »
Tibia poprostu sux... -_-'ane jest to ze trza znac komendy zeby cos kupic O.o ... I w ogóle wyjebalem to po 10 minutach gry...
ehh dziwne że ludzie którzy pograli troszkę dłużej w Tibie mówią że Tibia była super ;)
widzę że masz ogromne problemy z pamięciom by zapamiętać kilka komend wspułczuję  :?

Przypomniało Mi się co daje dużą przewagę Tibi nad L2 są to Questy
Żadna gra w jaką dotychczas grałem nie miała takich superowych i ciekawych Questów jak Tibia
Questy były ciekawe, są nawet niektóry nieodkryte do teraz, mnóstwo przedmiotów co wiadomo że istnieją ale nie nikt nie zna questów na nich i nikt nie wie jak je zdobyć :)
Ta gra ma tyle tajemnic,zagadek i to jest cholernie pociągające w niej cały czas coś nowego
Niby że dochodzisz do końca a tu znowu jakaś nowa zagadka ^^ to jest gra a nie jakieś L2 czy Silk zabij 100xxx zabij 50xx idź do xxx itp. ...




to co do questow lepiej pograc w obliviona...
a co do klimatu sie nie zgadzam...ryltar, nie grales na retailu zapewne, nie grales na dobrych prywatnych serverach wiec nie komentuj o klimacie.mam kumpli ktorzy graja na retailu i nie ma tam noobow i bachorow latajacych po swiecie wyzywajac w te i wewte.


a tak poza tym tibi a jest lipna tez ze wzgledu na dead-a wszystko wylatuje i w dodatku lvl c spada jak glupi.znam ludzi ktorzy graja w tibie i wygladaja jak zoombie.

Nie Ryltar a  Jarllax ;)
Grałem na porządnych serverach prywatnych
Abyss,EPI,Supreme,
Może na Retailu jest lepiej, ludzi są bardziej kulturalni ale za to 3\4 to boty :x
Oczywiście nie mówię że w Tibi nie ma botów ale nie ma ich tak dużo jak na Retailu ( z tego co czytałem na forum o retailu  :shock: )

Nie wylatuje wszystko !!!
Spada lvl ale ten lvl nawet w L2 spada
Wypada jedna dowolna rzecz ale to rzadko powiedziałbym nawet że bardzo rzadko !!!
I jakie zombi skąd Ci się jakieś zombi wzięło
Grałem w Tibie i wiem że nie jest trudno o sprzęt.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Kontratak tibii
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 18, 2007, 10:12:17 am »
Cytuj
ryltar, nie grales na retailu zapewne

Hahahaha masz racje nie gralem za czasow C2 do poczatku C3...

Cytuj
nie grales na dobrych prywatnych serverach

Takie nie istnieja...

Cytuj
wiec nie komentuj o klimacie

Bo co? ty jestes pr0 i wiesz lepiej tak? Wiem wiecej o klimacie niz sobie mozesz wyobrazac a kazda gra ma swoj klimat a ty mi tego nie wkrecisz.

Cytuj
mam kumpli ktorzy graja na retailu i nie ma tam noobow i bachorow latajacych po swiecie wyzywajac w te i wewte.

To ciekawe gdzie oni graja? Bo jak nie ma ludzi ktorzy nie wyzywaja to ten serwer jest FTW.Niedlugo zaczne grac na retialu to podaj nazwe serwera pogram z nimi.