Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488151 razy)

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #625 dnia: Czerwiec 09, 2008, 11:23:57 pm »
To jest retail? Bo ten koleś atakuje dziwnie szybko i ma regulara hita za chyba ok 2k :P
tak to jest retail -> bartz -> ally Uprising


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #626 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:49:02 am »
Ale zealot jest od 30% hp a ten młóci tak cały czas :P


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #627 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:43:43 am »
Balance life i jest prawie full hp


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #628 dnia: Czerwiec 10, 2008, 03:04:50 pm »
I cp też? :P Ile trwa w takim razie ten zealot? :shock:


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #629 dnia: Czerwiec 10, 2008, 03:10:58 pm »
Cp nie, ale przezcież nie trzeba zbijać cp (jest jakies combo eq żeby mieć 30% hp , doom set hom conv i cośtam jeszcze chyba) no i na 3rd sa skille które kosztują troszke HP.



Zealot trwa chyba z minute


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #630 dnia: Czerwiec 10, 2008, 03:14:43 pm »
Cytuj
Zealot trwa chyba z minute

2minuty.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #631 dnia: Czerwiec 10, 2008, 03:25:41 pm »
Jak zobaczyłem na kalkulatorze jaki dmg wyciąga destro na 65 lvlu na frenzy, zealocie i full buffie to mnie zatkało :o Na dyesach -4 Con +4 Str i -4 Con +4 Dex, w BW heavy i z GSem z focus +4 ma DPS 2750 dmg/s :o Krytole od 4 do 5k dmg... Dobrze utrzymany przez resztę party zamienia się w potwornego rzeźnika, ale jednak uważa się, że destr jest średni i nieprzydatny.
No i czy to na 100% jest C5?


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwiec 10, 2008, 04:07:02 pm »
na c5 (supreme) zealot minuta, fr/rage poltorej minuty

ja srednio tluke magow (mam 72lv) po 1,5-2k a na crt i do 7k, wiec jest fajnie, ale uwazaa sie ze destro jest sredni i nieprzydatny... na mass czesto tak, majac taki a nie inny run speed wiele mu to nie da, bo kazdy moze go zabiegac, kazdy
jak widac na filmiku, end game bufffed destro (23buff sloty mial, wszystko czego mu trzeba i jeszcze troche) w end game ekwipunkiem i rownie dobrze przygotowanym bishem potrafi zmiazdzyc sporo ludzi, ale ten film to urywki akcji, zanim mu sie fr odnowi bedzie stal za linia healerow i czekal na reuse
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwiec 10, 2008, 04:34:49 pm »
Skoro grasz na Supreme to się spowiadaj jak tam daggerzy stoją :P


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwiec 10, 2008, 05:05:49 pm »
jak na kazdym innym servie, dobry gracz zrobi zamieszanie targetem, blyskawicznie wpakuje kilka blowow w plecy healera i jeszcze szybciej sie zmyje, wypatrujac kolejnego targetu ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwiec 10, 2008, 05:08:52 pm »
A łork Łoverlord jak sobie radzi? :P Bo jest to postać arcywibitnie ciekawa, aczkolwiek trudna w prowadzeniu(takie lubię :) )


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwiec 10, 2008, 06:38:43 pm »
masz caly poradnik i mnostwo o nim opinii w dziale o orkach, tam zajrzyj
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:37:59 pm »
Taa, ale zauważ, co priv to inny :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwiec 10, 2008, 07:52:06 pm »
ale ol nie przeszedl az tak drastycznych modyfikacji jak np glad wiec i w c4 i w il i w ct1 jego zadania i mozliwosci sa podobne, fakt im nowsza kronika tym ma wieksze mozliwosci z uwagi na wiekszy wybor roznych zaklec ale podstawowe zadania psotaci w ogóle sie nie zmieniaja


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:14:59 pm »
Dalej niszczy, miażdży i gwałci w 1 na 1? :P


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:16:48 pm »
Dalej niszczy, miażdży i gwałci w 1 na 1? :P
no jezeli niszczeniem, gwalceniem i miazdzeniem na 1vs1 nazywasz wyprucie sie z many po dojsciu do hp przeciwnika to tak


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwiec 10, 2008, 08:24:04 pm »
No to już wiem, że nie wymiata :P Co waszym zdaniem lepiej jest zrobić na C5: AW, PW czy Destra(wszyscy to DD, pozostaje kwestia który lepiej kosi), wsio mi ryba który z nich to będzie, najchętniej bym gladem zagrał ale to piąte koło u wozu przed 78 lvlem :P


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #642 dnia: Czerwiec 10, 2008, 10:11:24 pm »
Ja bym brał któregoś z daggerów. Dlaczego? Dostali mocnego boosta w c5:

- większa częstotliwość 'lethal effect'
(Effect 1: At a low probability, it lowers monsters’ HP by 50% and players’ CP to 1.
Effect 2: At an extremely low probability, it lowers monsters’ HP to 1 and players’ CP and HP to 1.)

- Backstab omija CP.

- możliwość detargetowania za pomocą Stun Shot, Switch i Trick. Dodam, że skutecznie można przerywać tym skille przeciwnika.

Te zmiany dodały 'kopa' DD i jak ktoś ogarnie swoją postać w zadowalającym stopniu to może ostro wkurzać przeciwników.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 7

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #643 dnia: Czerwiec 10, 2008, 10:17:23 pm »
Cholera nie zdążyłem edytować posta - a jak stoją tankerzy, ale inni niż SK bo mimo, że wiem, że wymiata, to jednak wypinający się tank nie jest dla mnie do zbolenia za bardzo :P Głównie chodzi mi o Pala albo DA(bo Tk może gołymi pięściami nawalać - efekt taki sam).

PS. Teraz właściwie chodzi mi o samego Pala, bo DA jest cieniutki generalnie na masówkach, a poza panterą nie ma się czym za bardzo pochwalić, zaś Pal ma Mass Shackle(ten skill musi nieźle wkurzać :P ), takie bajerki jak Angellic Icon i duże bonusy na trupki co przydaje się w expie i w party, dochodzi także Aegis Stance(bez tego tank to lipton), ma tego samego stuna i ogólnie wypada duuuużo lepiej w tankowaniu i trochę lepiej w działaniu na niekorzyść wroga(mass schackle), no i oczywiście ma mocnego heala = może sobie raz na walkę uratować dupsko włączając UD i healując się :) (jak jeszcze ma mp)
Jeszcze jedno - działa jeszcze ten sacrifice bulid? :P Jakbym wziął np. staffa jakiegoś albo mieczyk dla maga na czas healowania z dye do INT?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2008, 05:35:28 pm wysłana przez Zychu »


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #644 dnia: Czerwiec 12, 2008, 07:58:44 am »
Ja się na tankach nie znam jak co :P

Pal ma masę bajerów, Angelic Icon przydatne na pvp to fakt. Na mass shackle bym się raczej nie napalał bo prawdopodobnie rzadko wchodzi. W sumie fajny tank i dość rzadko spotykany. Co do sacrifice build to pewnie działa, ale zobacz ile czasu zajmie Ci zdobycie odpowiedniego sprzętu ;) Do tego fajnie mieć Draco Bow z Focusem - niezbędnik na pvp. Mimo to pamiętaj, że tank to nie rasowy DD i zawsze będzie z tyłu w stosunku do łuczników, magów, daggerów i melee fighterów jeśli chodzi o zabijanie ;)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2008, 08:00:20 am wysłana przez Inidriel »


Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #645 dnia: Czerwiec 12, 2008, 04:52:02 pm »

PS. Teraz właściwie chodzi mi o samego Pala, bo DA jest cieniutki generalnie na masówkach, a poza panterą nie ma się czym za bardzo pochwalić, zaś Pal ma Mass Shackle(ten skill musi nieźle wkurzać :P ), takie bajerki jak Angellic Icon i duże bonusy na trupki co przydaje się w expie i w party, dochodzi także Aegis Stance(bez tego tank to lipton), ma tego samego stuna i ogólnie wypada duuuużo lepiej w tankowaniu i trochę lepiej w działaniu na niekorzyść wroga(mass schackle), no i oczywiście ma mocnego heala = może sobie raz na walkę uratować dupsko włączając UD i healując się :) (jak jeszcze ma mp)
Jeszcze jedno - działa jeszcze ten sacrifice bulid? :P Jakbym wziął np. staffa jakiegoś albo mieczyk dla maga na czas healowania z dye do INT?
mass shackle prawie w ogóle nie wchodzi ...
Aegis Stance <<< pasywne Aegis u SK/TK
Angelic Icon, nie no w sumie fajnie jak sie ma 9 man party z cardinalem conajmniej 76 lvl
sacrifice build dziala i gdzies juz na forum wrzucalem opis tego wlasnie buildu napisany przez xLance


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #646 dnia: Czerwiec 20, 2008, 10:56:53 pm »
Ja także chciałbym zasięgnąć rady, mogę? :)
Tak więc zamierzam teraz zacząć grać na jakimś Hellbound servie i stoję przed dylematem wyboru postaci. Chciałem brać destro bo nigdy nie grałem i zawsze mnie fascynował, ale słyszałem że został osłabiony w CT1 czy CT1+. Frenzy jest słabsze jeżeli masz powyżej 30%hp oraz zmiana działania VR... czyli chyba największe zalety destra - uber frenzy i szalony exp włócznią. Mogę się mylić co do tego nerfnięcia dużego bo jak wspomniałem nigdy nie grałem tą kupą mięcha ale wydaje mi się że dostał ostro po tyłku w porównaniu do poprzednich kronik...
I tu zrodził się pomysł zagrania nową rasą. Myślę o Berserkerze, chociaz Soul Braker w sumie też by mógł być, czytałem tematy o nich i wywnioskowałem tylko że SB to taki woj+magik a Zerk to woj (to nic że chyba na 2 strzały). I tu pytanie: co polecacie z tych trzech (destro, zerk, sb) w kronice hellbound? Nie interesuje mnie tu czy postac jest skomplikowana bo z tym sobie radzę. W zasadzie najbardziej interesuje mnie kwestia expa i pvp(1vs1, small). Poradźcie coś! ;)
Khazad ai menu thorki norogh!


  • Wiadomości: 300

  • Pochwał: 1

  • Son of Sam :P
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #647 dnia: Czerwiec 21, 2008, 02:15:41 pm »
hm... Destro dostal po tylku od interlude bo tam byl nerf VR... od CT 1 jego frenzy jest o wiele slabsze gdy wyhealujesz sie z 30%... ogolnie to tyle ;p

co do SB i Zerka... gralem obiema postaciami i powiem ci szczerze ze na privach i tak nie osiagniesz ich full power... w Hellboundzie Sb dostal vortexa i sluga do niego... i pare innych rzeczy na 3rd ale to raczej na privach nie dziala... zerk za to jest dobry juz w CT 1... jego hity + stun + dobiegniecia na 1 v 1 robia z niego machine powodujaca ze mag w walce z toba pada na 2 skille :P ... jesli juz SB to raczej tylko Male bo Female jest o wiele gorsza od niego... nie ma UD tylko teleport dodatkowy a to jest do bani :P...


Jako zerk musisz opanowac odbieganie do uzywania skilli... SB.. ja wiem.. SB to taki nuker/woj i mozna sie nim pobawic ^^ a Destro :p gralem 3 razy w zyciu ale dostal po lapach
W oczekiwaniu na przyszłość :)

http://antilus.mybrute.com


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #648 dnia: Czerwiec 23, 2008, 01:00:15 pm »
hmmm a Tyrant? Daje radę w hellboundzie? Z tego co widziałem to jakichś zmian przy nim nie ma więc chyba jest gitara :)
Khazad ai menu thorki norogh!


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #649 dnia: Czerwiec 23, 2008, 02:03:29 pm »
hmmm a Tyrant? Daje radę w hellboundzie? Z tego co widziałem to jakichś zmian przy nim nie ma więc chyba jest gitara :)
Nadal wymiata imo.