Witaj
Gość

Wątek: Kim grać? Dylematy.  (Przeczytany 488189 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2375 dnia: Marzec 24, 2010, 08:22:51 am »
Nie z każdą klasą palek ma taki szał :)

u mnie na privie nożne robią w jajo palladyna :D 2-3 blowy w palka hide i potem -_-'zielanie przez 6 minut :) zazwyczaj zaczynają od kradzieży bufków więc AI przepada.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2376 dnia: Marzec 24, 2010, 10:42:16 am »
Azella mówisz o daggerach czy sb ?? Bo ja już się pogubiłem


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2377 dnia: Marzec 24, 2010, 10:46:51 am »
o nożach oczywiście
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2378 dnia: Marzec 24, 2010, 03:39:50 pm »
Nie z każdą klasą palek ma taki szał :)

u mnie na privie nożne robią w jajo palladyna :D 2-3 blowy w palka hide i potem -_-'zielanie przez 6 minut :) zazwyczaj zaczynają od kradzieży bufków więc AI przepada.
wrzucasz selfy po AI i problem z glowy


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2379 dnia: Marzec 25, 2010, 12:01:31 pm »
Nie z każdą klasą palek ma taki szał :)

u mnie na privie nożne robią w jajo palladyna :D 2-3 blowy w palka hide i potem -_-'zielanie przez 6 minut :) zazwyczaj zaczynają od kradzieży bufków więc AI przepada.
wtf!!?
Chyba chodzilo o noże dobra nvm. Teraz wtf wala 2-3 blowy potem hide palek odpala ai i jakim cudem do cholery dagger mu zabiera buffa? ;o



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2380 dnia: Marzec 25, 2010, 02:00:30 pm »
to odpalisz AI mając 1/2 hp? czy zbijesz się na hm..niczym?;) zresztą jak odpali to można znowu mu ukraść :)

zapomniałem wspomnieć że u mnie na privie są talizmany np na kradzież bufków :) albo ud full restor itd :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2010, 02:05:02 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2381 dnia: Marzec 25, 2010, 02:21:03 pm »
to odpalisz AI mając 1/2 hp? czy zbijesz się na hm..niczym?;) zresztą jak odpali to można znowu mu ukraść :)

zapomniałem wspomnieć że u mnie na privie są talizmany np na kradzież bufków :) albo ud full restor itd :)
Lol to wez nie pisz tutaj nikomu co szuka postaci, a potem bedzie gral daggerem i pisal ze buffa sie nieda ukrasc, z reszta dagger mu ukradnie, palek mu ukradnie i ciagle palek bedzie mial ai...
Juz sie nie czepiaj jak odpalic AI bo sam moge cie zacytowac...
"zazwyczaj zaczynają od kradzieży bufków więc AI przepada."
Zazwyczaj na poczatku walki palek niema od razu ai...Sam piszesz, a potem zaprzeczasz..



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2382 dnia: Marzec 25, 2010, 03:41:03 pm »
ten priv to lancer..

teraz do rzeczy. Palek nie ma detargetu a rzucenie tego skila z amuletu trochę trwa. Więc albo odpalisz AI na początku walki i dasz je sobie ukraść np w konwencji zaczyna się walka hide staje daleko castuje skill na kradzież i mam coś. Chyba że zrobisz jak mówi kwadrat co trochę zajmuje.

Jak nie odpalisz AI to później może już nie być czasu.
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2383 dnia: Marzec 25, 2010, 04:15:45 pm »
ten priv to lancer..

teraz do rzeczy. Palek nie ma detargetu a rzucenie tego skila z amuletu trochę trwa. Więc albo odpalisz AI na początku walki i dasz je sobie ukraść np w konwencji zaczyna się walka hide staje daleko castuje skill na kradzież i mam coś. Chyba że zrobisz jak mówi kwadrat co trochę zajmuje.

Jak nie odpalisz AI to później może już nie być czasu.
Szacun  :afro: jak nie odrozniasz priva od ruoffa...Taaa palek niema detargetu a shield slam to co jest??? jak to gustd pisze kkthxbaibai, probujesz byc pro, a tylko sie pograzasz



  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2384 dnia: Marzec 25, 2010, 04:19:36 pm »
tak masz slama którego użyjesz na odległość powiedzmy 500.

Odnoszę wrażenie że kompletnie nie wiesz o czym ja pisze :( ale to pewnie dlatego że ja sobie walczyłem tankiem i wiem jak się gra z nożami z talizmanami a ty hm..
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2385 dnia: Marzec 25, 2010, 04:21:38 pm »
tak masz slama którego użyjesz na odległość powiedzmy 500.

Odnoszę wrażenie że kompletnie nie wiesz o czym ja pisze :(
A ja odnosze wrazenie ze nie wiesz co piszesz...Na poczatku piszesz ze grasz na privie, a grasz na ruoffie, tego amuletu nigdzie nie widzialem, ale nie o to chodzi.Napisales ze go sie dlugo castuje, to do cholery palek na ai nie zdazy dobiec?? ;o



  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2386 dnia: Marzec 27, 2010, 07:07:12 pm »
Tyr i glad... Wytłumaczcie mi proszę różnicę pomiędzy nimi (poza takimi oczywistymi, jak glad to człowiek, a tyr to ork), który lepszy w pvp? Chcę dobrze wybrać i nie robić potem rerolla. :P


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2387 dnia: Marzec 27, 2010, 08:04:35 pm »
Tyrant ma znacznie większy spd.atak i wolniej biega, ponieważ glad ma jakby "dasha". Skille bardzo podobnie wyglądają, wg mnie w pvp jest lepszy tyr, z daleka walę to riging force czy jak to tam, dobiegam i z jak największą szybkością ataku lejesz zioma, oczywiście czasem bijąc ze skilli :D
O gladzie się nie wypowiadam, to moja 1 postać, nigdy jej nie lubiłem ;d


  • Wiadomości: 386

  • Pochwał: 3

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2388 dnia: Marzec 27, 2010, 10:01:04 pm »
glad bije mocniej, tyrant szybciej
tyrek wyciagnie wiecej p defa i duzo wiecej m defa
skille glada zjadaja wiecej ladunkow, co czasami troche wkurza
glad ma w ch*j cp przy odpowiednim buildzie
tyrant lepszy na rb / farme / exp
tyrant ma stuna z glownej broni (fisty), glad ma tylko z blunta, wiec zmiana broni konieczna
tyrant bardziej uniwersalny, chcesz gdzies dojsc szybko - masz rabbita

tak mniej wiecej


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2389 dnia: Marzec 28, 2010, 12:54:02 am »
Tyrant ma znacznie większy spd.atak i wolniej biega, ponieważ glad ma jakby "dasha". Skille bardzo podobnie wyglądają, wg mnie w pvp jest lepszy tyr, z daleka walę to riging force czy jak to tam, dobiegam i z jak największą szybkością ataku lejesz zioma, oczywiście czasem bijąc ze skilli :D
O gladzie się nie wypowiadam, to moja 1 postać, nigdy jej nie lubiłem ;d

Co za belkot  :D
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2390 dnia: Marzec 28, 2010, 08:27:53 am »
Tyr i glad... Wytłumaczcie mi proszę różnicę pomiędzy nimi (poza takimi oczywistymi, jak glad to człowiek, a tyr to ork), który lepszy w pvp? Chcę dobrze wybrać i nie robić potem rerolla. :P
tyr jest lepszy w pvp, bo wiecej ustoi a dps ma porownywalny. jest uniwersalny ze wzgledu na totemy, ma slowa i stuna, przy odpowiednim buildzie gra sie swietnie, a na oli tez jest mocny.
glad nie jest tak wytrzymaly, opiera sie na swoich skillach z 83 (dzieki mfs moze juz na poczatku walki zabic prawie kazdego przeciwnika, 2x combo). ma ogromny spike dmg, nie jest jednak tak uniwersalny.
w starciu z tyrantem dostaje w dupe w 90% przypadkow
ogolnie rzecz biorac polecam tyrka

a i jeszcze jedno:

Tyrant ma znacznie większy spd.atak i wolniej biega, ponieważ glad ma jakby "dasha". Skille bardzo podobnie wyglądają, wg mnie w pvp jest lepszy tyr, z daleka walę to riging force czy jak to tam, dobiegam i z jak największą szybkością ataku lejesz zioma, oczywiście czasem bijąc ze skilli :D
O gladzie się nie wypowiadam, to moja 1 postać, nigdy jej nie lubiłem ;d

nie sluchaj go ;s


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2391 dnia: Marzec 28, 2010, 02:40:06 pm »

nie sluchaj go ;s

Zamknij ryj specjalisto :mrgreen:


  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2392 dnia: Marzec 28, 2010, 03:42:16 pm »
sry, nie moja wina ze piszesz cos o postaci o ktorej nie masz zielonego pojecia (o kulturze zreszta tez nie).


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2393 dnia: Marzec 28, 2010, 08:59:44 pm »

nie sluchaj go ;s

Zamknij ryj specjalisto :mrgreen:
Ta powiedzial ten co twierdzi ze glad jest szybszy ;o
Tyrek=light armor glad=heavy armor.Tyrek non stop rabbit,glad raz na jakis czas dash.Glad nie jest taki slaby jak mowisz, wiec to ty sie przymknij



  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2394 dnia: Marzec 29, 2010, 02:54:13 pm »
Zamiast się bluzgać to lepiej zarzućcie jakieś ogólne przemyślenia na temat balansu i tego jak, które grupy (daggery, archerzy, nukerzy, itd.) się sprawdzają na gankach/małych pvp oraz na mass pvp, najnowsza "kronika" rzecz jasna.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2395 dnia: Marzec 29, 2010, 09:15:29 pm »
Witam. Zamierzam zaczac gre na rpg x5 (gf) do dyspozycji mam se na 55 lvl'u i zastanawiam sie kim grac (solo exp z boxem)
na dystans czy w zwarciu lepiej sie czuje na dystansie ale wlasciwie jakis melle moze byc (najlepiej jak juz melle to zeby chwile postal)
bazujacy na sile czy szybkosci ataku dosyc duzy dmg i szybko zadawany
koniecznie szybki, czy moze byc wolny moze byc szybki/w granicach 160 na ww
mystic czy fighter (nie obejmuje summonerow) obojetnie
support czy MegaProOverpoweredPvpMastah  MegaProOverpoweredPvpMastah + bardzo latwo i szybko expioncy z boxowym se
postac raczej bazujaca na skillach ale potrafiaca pociagnac z regulara (exp) tanki/summonerzy odpadaja support/bufferzy raczej
postac nie wymagajaca naprawde uber sprzetu i 83 zeby sie bawic
ma byc przyjemna i dostarczajaca duzo zabawy !!! :D


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 1

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2396 dnia: Marzec 29, 2010, 10:13:11 pm »
Witam. Zamierzam zaczac gre na rpg x5 (gf) do dyspozycji mam se na 55 lvl'u i zastanawiam sie kim grac (solo exp z boxem)
na dystans czy w zwarciu lepiej sie czuje na dystansie ale wlasciwie jakis melle moze byc (najlepiej jak juz melle to zeby chwile postal)
bazujacy na sile czy szybkosci ataku dosyc duzy dmg i szybko zadawany
koniecznie szybki, czy moze byc wolny moze byc szybki/w granicach 160 na ww
mystic czy fighter (nie obejmuje summonerow) obojetnie
support czy MegaProOverpoweredPvpMastah  MegaProOverpoweredPvpMastah + bardzo latwo i szybko expioncy z boxowym se
postac raczej bazujaca na skillach ale potrafiaca pociagnac z regulara (exp) tanki/summonerzy odpadaja support/bufferzy raczej
postac nie wymagajaca naprawde uber sprzetu i 83 zeby sie bawic
ma byc przyjemna i dostarczajaca duzo zabawy !!! :D

jedyne co mi przychodzi do głowy to SpellHowler (ale z łapy nie powalczysz).


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2397 dnia: Kwiecień 02, 2010, 11:00:49 pm »
Witam. Zamierzam zaczac gre na rpg x5 (gf) do dyspozycji mam se na 55 lvl'u i zastanawiam sie kim grac (solo exp z boxem)
na dystans czy w zwarciu lepiej sie czuje na dystansie ale wlasciwie jakis melle moze byc (najlepiej jak juz melle to zeby chwile postal)
bazujacy na sile czy szybkosci ataku dosyc duzy dmg i szybko zadawany
koniecznie szybki, czy moze byc wolny moze byc szybki/w granicach 160 na ww
mystic czy fighter (nie obejmuje summonerow) obojetnie
support czy MegaProOverpoweredPvpMastah  MegaProOverpoweredPvpMastah + bardzo latwo i szybko expioncy z boxowym se
postac raczej bazujaca na skillach ale potrafiaca pociagnac z regulara (exp) tanki/summonerzy odpadaja support/bufferzy raczej
postac nie wymagajaca naprawde uber sprzetu i 83 zeby sie bawic
ma byc przyjemna i dostarczajaca duzo zabawy !!! :D

polecam necro nie wiem jak teraz stoi ale dawniej nieźle sobie radzil ;d


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2398 dnia: Kwiecień 12, 2010, 05:25:35 pm »
Witam was, mam problem "nie wiem kim grać" hehe, do wyboru padl:

Temple Knight i Sword Singer *TK, SWS

Wiec tak mam support jako tako: pp, se(bedzie) lub bd

Expie aktualnie z malutkim wilczkiem ktory sobie nie radzi, ale z czasem bedzie moim DD, a ja bede tankowac i oczywiscie obydwoje na buff bedziemy.

Gram na RPG-Club x5, przewaznie gram solo, taki samotnik pve, choc milo by bylo przydac sie w klanie lub znalesc party jako sws, lecz gra tankiem taka wydaje mi sie "fajna" hm i nie wiem, czy taki TK do tankowania sie nadaje tak jak paladyn, no i nie wiem jak w przyszlosci z oly, pvp, pve.

Ogolnie co polecacie w takiej sytuacji.
Pwrót do gry - 02-12-2011r


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Kim grać? Dylematy.
« Odpowiedź #2399 dnia: Kwiecień 12, 2010, 06:19:40 pm »
TK jeśli chodzi o sztukę tankowania nadaję się jak najbardziej. Jeżeli masz dostępny support typu BD, PP to nie widzę problemu, czyli bierz TK. A odbiegając od tych dwóch postaci, a rozwijając temat ogólnie do tanka to polecam z całą pewnością SK.