Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 315119 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 02, 2011, 04:04:59 pm »
O ile wszystkie kolejne kroniki wprowadzały dla mnie świetne zmiany rozwijające ta gre to GOD to dla mnie krok wstecz i oznacza w moim wypadku powrót na privy

Bez obrazy, ale piszecie tak co każdą nową kronikę, póki na niej nie zagracie. :)
ale tu nie ma co porownywac zmian we wczesniejszych kronikach do tego co szykuja teraz, to jest bardzo duza zmiana w dzialaniu  gry
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 02, 2011, 04:16:27 pm »
chuja tam gadacie glupoty a tak a prawde nic nie widzielismy jeszcze

OK o ile squad pt z 4 profkami z 7 osob jestem sobie wyobrazic to juz z takich osob z 80 to nie bardzo. Pewnie to bedzie dzialac tylko w wyznaczonych lokacjach i na calkowicie innych zasadach niz teraz. W marcu PTS.

Smieszy mnie ten placz ludzi z priva b wy i tak dostaniecie z rpg czy zajebistym freya wrathcie )



  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 02, 2011, 04:50:27 pm »
-_-' tam gadacie glupoty a tak a prawde nic nie widzielismy jeszcze

OK o ile squad pt z 4 profkami z 7 osob jestem sobie wyobrazic to juz z takich osob z 80 to nie bardzo. Pewnie to bedzie dzialac tylko w wyznaczonych lokacjach i na calkowicie innych zasadach niz teraz. W marcu PTS.

Smieszy mnie ten placz ludzi z priva b wy i tak dostaniecie z rpg czy -_-' freya wrathcie )
oby, jakos nie potrawie sobie wyobraić tego 'enchantera' na oly :|
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 02, 2011, 05:12:45 pm »
GG kurwa tak zjebać gre...to był właśnie ten smaczek gry kiedy taki ork był niszczycielem nie jakaś elfia kupa a tak naprawde nie chodzi o to bo L2 to jedyne mmorpg gdzie było tak dużo klas głównie dlatego wybrałem l2 a nie WoW-a gdzie nieważnie jaką weźmiesz rase zawsze mag może być taki sam a tutaj tego nie było i to było właśnie fajne w L2 to co odjebali teraz to imo grube przegięcie i jestem pewien na 100% ze sporo ludzi odejdzie przez to(może też przybędzie),scorpion ma racje nowe bronie/armory/questy czy nawet skille OK ale połączenie 3-5 postaci w jedną to jakiś zart rly...


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 02, 2011, 05:20:31 pm »
GG -_-' tak -_-'ć gre...to był właśnie ten smaczek gry kiedy taki ork był niszczycielem nie jakaś elfia kupa a tak naprawde nie chodzi o to bo L2 to jedyne mmorpg gdzie było tak dużo klas głównie dlatego wybrałem l2 a nie WoW-a gdzie nieważnie jaką weźmiesz rase zawsze mag może być taki sam a tutaj tego nie było i to było właśnie fajne w L2 to co -_-' teraz to imo grube przegięcie i jestem pewien na 100% ze sporo ludzi odejdzie przez to(może też przybędzie),scorpion ma racje nowe bronie/armory/questy czy nawet skille OK ale połączenie 3-5 postaci w jedną to jakiś zart rly...

Cóż za emo rage QQ moarrr privzz


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 02, 2011, 05:26:01 pm »
Feoh wizard

Feoh nuker can use all 4 element attack.
they can change element if needed. /i wanna get it now!


Is enchanter

enchanter use dual sword. have rush impact. /what the... :(

also have the judicator ability, can temporary increase team power. /gimme that!



zobaczymy co z tego wyjdzie :#
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 02, 2011, 05:34:55 pm »
GG -_-' tak -_-'ć gre...to był właśnie ten smaczek gry kiedy taki ork był niszczycielem nie jakaś elfia kupa a tak naprawde nie chodzi o to bo L2 to jedyne mmorpg gdzie było tak dużo klas głównie dlatego wybrałem l2 a nie WoW-a gdzie nieważnie jaką weźmiesz rase zawsze mag może być taki sam a tutaj tego nie było i to było właśnie fajne w L2 to co -_-' teraz to imo grube przegięcie i jestem pewien na 100% ze sporo ludzi odejdzie przez to(może też przybędzie),scorpion ma racje nowe bronie/armory/questy czy nawet skille OK ale połączenie 3-5 postaci w jedną to jakiś zart rly...

Cóż za emo rage QQ moarrr privzz
lepiej być takim TROLOLOLOLOL trollem yep? tak sie składa ze gram na ru offie do czasu wprowadzenia tej kroniki,oczywiście takie coś na poziomie jak ty potrafi trollować i "udawać" -_-' HE_HE
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2011, 05:36:48 pm wysłana przez driki »


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 02, 2011, 05:51:26 pm »
CIACH!


//Acid -- 5%, Owek wyluzuj troszkę.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2011, 06:29:36 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 02, 2011, 06:05:23 pm »
troche screenow z GOD

http://www.inven.co.kr/board/powerbbs.php?come_idx=390&l=636
Z tego co widać po tych screenach 3 summonami będzie się dowodzić z jednego okienka XD gl XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 1

  • The Guardian Of Hell
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 02, 2011, 06:48:22 pm »
GG -_-' tak -_-'ć gre...to był właśnie ten smaczek gry kiedy taki ork był niszczycielem nie jakaś elfia kupa a tak naprawde nie chodzi o to bo L2 to jedyne mmorpg gdzie było tak dużo klas głównie dlatego wybrałem l2 a nie WoW-a gdzie nieważnie jaką weźmiesz rase zawsze mag może być taki sam a tutaj tego nie było i to było właśnie fajne w L2 to co -_-' teraz to imo grube przegięcie i jestem pewien na 100% ze sporo ludzi odejdzie przez to(może też przybędzie),scorpion ma racje nowe bronie/armory/questy czy nawet skille OK ale połączenie 3-5 postaci w jedną to jakiś zart rly...

Cóż za emo rage QQ moarrr privzz
lepiej być takim TROLOLOLOLOL trollem yep? tak sie składa ze gram na ru offie do czasu wprowadzenia tej kroniki,oczywiście takie coś na poziomie jak ty potrafi trollować i "udawać" -_-' HE_HE

Nie ale jak widzę że ludzie QQ ją bo "to nie jest już l2 blablablah" to aż mi się rzygać chce. Nie podoba się to nie graj proste.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 02, 2011, 06:55:56 pm »
Zastanawiam się jak będzie wyglądał system certyfikacji. No i ludzie wtopili kupę kasy w enchant skilli które znikną :D Ja tam nie mam zamiaru enchantować więcej moich resistów. +12 mi styknie :)
No i tylko problem z dobiciem tego 85... :P
Ale, powolutku się zrobi

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 02, 2011, 07:04:09 pm »
Zastanawiam się jak będzie wyglądał system certyfikacji. No i ludzie wtopili kupę kasy w enchant skilli które znikną :D Ja tam nie mam zamiaru enchantować więcej moich resistów. +12 mi styknie :)
No i tylko problem z dobiciem tego 85... :P
Ale, powolutku się zrobi

Pozdrawiam
ENDGEJM


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 02, 2011, 07:19:28 pm »

lepiej być takim TROLOLOLOLOL trollem yep? tak sie składa ze gram na ru offie do czasu wprowadzenia tej kroniki
Any screenz plz, bo twoje wiadomości temu przeczą.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #163 dnia: Luty 02, 2011, 07:51:16 pm »
oczywiście ze ci dam ale obecnie nie jestem na swoim kompie i mam problemy ze zmiania unicode więc nie mam nawet jak zrobić screena i ci wysłać chociaż udowodnianie 15 latkowi z HR jest dla mnie też żartem xD

On topik: http://www.youtube.com/watch?v=G2eJI-Hfmws&feature=related to mi się podoba xD nuke niszczyciel oO jestem tylko ciekaw jak szybko z many bedzie taki nuk się spłukiwał...
http://www.youtube.com/watch?v=G2eJI-Hfmws&feature=related ciekawe czy te klony też robią jakiś dmg czy bedą robić za zmyłe...
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2011, 07:53:53 pm wysłana przez driki »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 03, 2011, 10:32:52 am »
ktoś znalazł gdzieś info odnośnie jaka scecyfikacja kompa jest rekomendowana? (tak wiem nie ma jeszcze ale kto wie)

przy takich detalach skilli nie wyobrażam sobie Siege, trzeba chyba mieć jakiegoś potwora zeby to uciągnąć...


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 03, 2011, 10:34:53 am »
były plotki, że bedą zmieniać silnik gry więc możliwe, że nie bedzie tak źle a prawdopodobnie lepiej
l2 eu Core player...


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 03, 2011, 11:00:28 am »
ktoś znalazł gdzieś info odnośnie jaka scecyfikacja kompa jest rekomendowana? (tak wiem nie ma jeszcze ale kto wie)

przy takich detalach skilli nie wyobrażam sobie Siege, trzeba chyba mieć jakiegoś potwora zeby to uciągnąć...

albo potwora albo takiego samego/troche slabszego kompa i gre na lepszym silniku ;d

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 03, 2011, 04:48:34 pm »
puff, wybacz ale nie rozumiem Twojej czegewarowskiej retoryki. Nadaję na innych falach. Wytłumacz o co Ci chodzi z tym endgejm w kontekście mojej wypowiedzi. Że co, że postacie na top lvlach nie będą miały sklli z sub klas? Bo ja się o to pytałem...

No i ciekawe czy wszystkie skille 76- znikną... Jak nukerzy będą radzili sobie bez Clarity, albo Shock Resist :) Chyba, ze porobią nowe combosy

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 12, 2011, 01:16:53 am »
Hm. Dziwne , po co by mieli usuwać wszystko nad czym pracowali do h5 tzn nowe skille do klas w grze. Wg mnie to jedną wielką głupota jest zmniejszanie ilości klas. Możliwe że jednak sobie to odpuszcza


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 12, 2011, 09:35:57 am »
Hm. Dziwne , po co by mieli usuwać wszystko nad czym pracowali do h5 tzn nowe skille do klas w grze. Wg mnie to jedną wielką głupota jest zmniejszanie ilości klas. Możliwe że jednak sobie to odpuszcza
Żeby zrównać wszystkie klasy, świat gry się zmieni całe l2 dzieje się przed l1 a tam jest dużo mniej klas a nawet ras:P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 12, 2011, 11:11:21 am »


Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 12, 2011, 11:26:26 am »
Wydaje mi się, że te uogólnione profki to po prostu będą 4 profesje, bo wątpię aby nagle od 40 lvlu określony typ postaci posiadał identyczne skille i staty, a różnił się tylko i wyłącznie wyglądem d. elf, elf czy human.
Dajmy na to dagger, który po 4 profce będzie Rogue wciąż będzie posiadał skille i statystyki danej rasy, którą zrobił. Na pewno nie będzie tak, że TH stając się rogue nagle dostanie Wind Riding etc.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 12, 2011, 03:25:59 pm »
No zgoda, tylko ja się cały czas zastanawiam nad jednym.
Masz powiedzmy Titana 85 ze wszystkimi certyfikatami z subek i skillami OE na 20+. Robisz questa na 4ta profesje. Stajesz się Warriorem. Tracisz wszystkie skille 76- (kasa na książki do OE właśnie poszła się... ). A co z certami?
No i wychodzi na to, że nie ma sensu OE skill w chwili obecnej. Tyko do jakiegoś bezpiecznego = taniego poziomu :)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 81

  • Pochwał: 2

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 12, 2011, 06:31:44 pm »
Cytuj
Thanks for translating from my clannie Dreams

After update, group number before awakening will change to 7 also.

If you learn the skill after awakening, part of 2nd and 3rd class skills will be remove. as you level up and learn more skill, more skills prior to 4th class will be remove. at the end, only 4th class skill will be remain.

if you enchanted 3rd and 2nd class skill, ncsoft will reward you the item use to enchant 4th class skill (very expensive)

part of 4th class skill can enchant right after you learn (Like 3rd class skill), some need to learn to max level before you can enchant (Like 2nd class skills)

Olympiad hero will down to 8 Heroes.

olympiad will add more reward for 2nd and 3rd place.

only class awaken can participate olympiad. (GG)

Kamael will auto unlock on armor limit after you awakening. but only for R Gear/Weapon. ( mean you still can only wear light armor untill 85)


Cytat: DiegoVargas

In Soviet L2, npc dialog reads you!


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 12, 2011, 06:51:57 pm »
Olympiad hero will down to 8 Heroes.
żal...
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。