Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 315530 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1100 dnia: Październik 11, 2011, 09:14:02 am »
A w jaki inny sposob np. BD mialby zmienic klase dajmy na to na archera, bez uprzedniej zmiany swojej 3 profki na archera? Zreszta pisali o tym juz multum
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1101 dnia: Październik 11, 2011, 09:16:44 am »
A mi sie wydaje ze postac 76+ dostaje quest item ktory po zrobieniu questa na awakening pozwala na wybor dowolnej klasy;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1102 dnia: Październik 11, 2011, 09:17:05 am »
najpierw uzywasz kamyka, który zmieni Cie w sorca/pala itp itd i dopiero wtedy zaczynasz q na przebudzenie, w innym wypadku możesz mieć niemiła niespodzianke ;p


Skąd takie informacje ?
Alarion, a on >biblia,wikipedia itp ;p
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1103 dnia: Październik 11, 2011, 09:39:02 am »
Cytuj
The character who has the "Pact of Righteous Path" item can Awaken at the ancient Giant statue located in the "Reliquary of the Giants":

You can obtain the "Pact of Righteous Path" item by completing the "Seize Your Destiny" quest.
....


The update issues all characters who are level 76 or above with a single "Stone of Destiny." A character that has both "Stone of Destiny" and "Pact of Righteous Path" can Awaken into a different class.

The "Stone of Destiny" disappears even if you Awaken as your designated class.

The "Stone of Destiny" will only be granted once at the time of the update.
U nas tak to opisali. Z tego wnioskuję, że robimy normalnie questa a potem idziemy do dowolnej statuy. Może się mylę.
Co więcej ston of destiny znika po przebudzeniu, czyli nie może być użyty na subie. Suba musi być przebudzona już adekwatnie do typu.




  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1104 dnia: Październik 11, 2011, 09:42:57 am »
A czy w tej nowej kronice m atk wpływa na siłę heala? Czy zawsze healer zrobiony z elfa będzie lepszy od healera zrobionego z dark elfa?
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1105 dnia: Październik 11, 2011, 09:44:50 am »
ja na pts'ie zrobiłem HE i nie mogłem go przebudzić w enchantera. Po zrobieniu awaking Q możliwa była tylko opcja archera.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 09:47:48 am wysłana przez roli »


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1106 dnia: Październik 11, 2011, 09:47:47 am »
ja na pts'ie zrobiłem HE i nie mogłem go przebudzić w enchantera po zrobieniu awaking Q, możliwa była tylko opcja archera.

No pewnie, bo itemków o których mowa tutaj też nie miałeś na ptsie.
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1107 dnia: Październik 11, 2011, 09:52:39 am »
ja na pts'ie zrobiłem HE i nie mogłem go przebudzić w enchantera. Po zrobieniu awaking Q możliwa była tylko opcja archera.

Robisz enchantera? :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1108 dnia: Październik 11, 2011, 09:57:36 am »
A czy w tej nowej kronice m atk wpływa na siłę heala? Czy zawsze healer zrobiony z elfa będzie lepszy od healera zrobionego z dark elfa?

na pewno int bedzie miał na niego wpływ ale elf jest lepszy ze wzgledu na bardzo wysoki wit i najwieksza szanse na crita o prevision/delicacy juz nawet nie mowie.


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1109 dnia: Październik 11, 2011, 09:59:54 am »
w sumie mogę zrobić :} dd ze mnie marny i tak : D 500 do 0 przeciw Tobie i Itherusowi >.< z czym do ludzi : P


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1110 dnia: Październik 11, 2011, 12:30:21 pm »
Więc Analion jak zawsze gada głupoty. Na dodatek jego sposobem rozumowania postać mogła by zmienić profkę już na 76 a nie "przebudzić się" jako dowolna klasa.
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1111 dnia: Październik 11, 2011, 12:50:37 pm »
qra Ty grales elfickim lukiem na ptsie?;p
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1112 dnia: Październik 11, 2011, 01:00:32 pm »
Więc Analion jak zawsze gada głupoty. Na dodatek jego sposobem rozumowania postać mogła by zmienić profkę już na 76 a nie "przebudzić się" jako dowolna klasa.

Ja rozumiem że posty alariona nie zawsze są łatwe do zrozumienia, albo sam nie wie co chce napisać,
ale nie oznacza to że można je interpretować tak jak się chce O_O

To co piszesz nie ma sensu i nie ma nic wspólnego z postem Alariona D:


Nie pisze on nic o zmienianiu profki na 76. Twierdzi on że żeby przebudzić się w łucznika musisz przykładowego trzecio klasowego tanka zamienić na trzecioklasowego łucznika.
Ma racje ALE jest to proces automatyczny. Nie tyle "musisz to zrobić" co "samo się zrobi" jeżeli wybierzesz inną 4th class i posiadasz kamyk.


Zasada działania jest taka

Każda postać która ma lvl 76+ W DNIU WEJŚCIA GoDa, otrzyma stone of destiny.
W momencie kiedy postać wbije 85 lvl może podejść do questa zmieniającego w 4th class.
Po ukończeniu instancji postać zostanie przeniesiona na plac na którym znajdują się posągi reprezentujące nowe klasy.
Klikając na każdy z nich dowiadujemy się jaka jest to klasa.
Jeżeli mamy Stone of Destiny to przy każdym posągu będzie dostępny przycisk do zmiany w tą klasę. Jeżeli go nie posiadamy to będzie dostępna tylko klasa odpowiadająca archetypowi aktualnej profesji.

Po kliknięciu w "przycisk" pokazane zostaną podstawowe informację na temat klasy, filmik reprezentujący, oraz skille jakie postać zachowa (tymczasowo- do czasu zastąpienia ich ucząc się nowych skilli) po Przebudzeniu.
Po potwierdzeniu postać otrzyma 4th class a Stone of Destiny zostanie zużyty (niezależnie od wybranej profki)


Zmieniając profesję na nie własną dzięki uprzejmości Stone of Destiny, otrzymasz 4th class ze skillami z LUDZKIEJ WERSJI tej profesji

np.
Masz Dark Elfa maga i chcesz grać w GoDzie łucznikiem.
Robisz questa po czym na placyku wybierasz łucznika.
Otrzymasz 4th class i skille HawkEye (ludzkiego łucznika) które później zastępujesz nowymi ucząc się ich.
Skille rasowe i statystyki rasowe nadal będą Dark Elfa.



Taka jest przynajmniej teoria
ale na wszelki wypadek polecam klikanie stone of destiny w celu sprawdzenia czy czasem nie można go użyć ręcznie przed/po wykonaniu instancji
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 01:05:48 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1113 dnia: Październik 11, 2011, 01:06:38 pm »
Czekaj orlok, czy dobrze zrozumiałem Twój tok myślenia, że można się przebudzić na subie?
(...)Co więcej ston of destiny znika po przebudzeniu, czyli nie może być użyty na subie. Suba musi być przebudzona już adekwatnie do typu.
Czyli mam teraz PP85/Sagi80/Tyr80/Card80, wchodzi GoD, Cap lvl wzrasta do 99/85/85/to i mogę wylewelować Tyranta do 85 i obudzić się (zrobić quest) na subie ze statami tyranta? No bo jak nie, to najpierw wypadałoby zmienić main<-> sub :)
Kurcze, szkoda, że na PTSie nie ma sub high lvl i nie da się tego sprawdzić :) Bo wychodzi na to, że skoro mam humana na mainie, to na nic się nie przyda :)

Czy też "subą" określasz postać po przebudzeniu?
Bo z tego opisu co zacytowałeś, to ja rozumiem, że robię sobie quest na tym co mam, nic nie kombinuję tylko na zakończenie mam możliwość wybrania dowolnej klasy, dzięki kamykowi w inv. Bez kamyka dostępna jest tylko jedna statua, zależna od wybranej  profesji początkowej.

Pozdrawiam
PS. delios pisaliśmy w tym samym czasie. A co do posta Alariona, to też moim zdaniem napisał głupotę i tyle. Nie ma co na siłę szukać w wypowiedzi tego, czego nie ma :)
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 01:10:57 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1114 dnia: Październik 11, 2011, 01:11:08 pm »
W GoDzie możesz przebudzić swojego maina
ORAZ przebudzić jedną ze swoich subek i levelować ją do 99
Nie ma takiej opcji żeby subka miała stone of destiny więc musisz wybrać odpowiadającą jej klasę.

Nie wiem jakie są wymagania żeby zrobić przebudzenie na subie (może trzeba mieć maina na 99? albo zrobić jakiegoś dodatkowego questa), nie szukałem info na ten temat.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1115 dnia: Październik 11, 2011, 01:13:45 pm »
heh no wiesz, ja myślałem o sobie :) mając human/human/ork/human nie mam za dużego wyboru :) a patrząc na statystyki i umiejętności rasowe, to chyba jednak ork>human :)
Jeszcze nie wiem jak to będzie ;)

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1116 dnia: Październik 11, 2011, 01:21:41 pm »
oj, to Ci powiem że nie pomyślałem o tym i nie wiem czy mając suba orka robiąc na nim przebudzenie otrzymasz statystyki orka czy człowieka (Twoja postać jest człowiekiem) : -x
Archeage <3


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1117 dnia: Październik 11, 2011, 01:31:15 pm »
mnie ciekawi ile osób sfailuje wybór klasy, np podchodząc do złego posągu;p
1 kandydat - kajo :D
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1118 dnia: Październik 11, 2011, 01:33:59 pm »
Biorąc pod uwagę że wyświetlają się ładne obrazki i filmiki to... trzeba mieć talent.
... Kajo : DDD
Archeage <3


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1119 dnia: Październik 11, 2011, 01:39:23 pm »
Cytuj
Czyli mam teraz PP85/Sagi80/Tyr80/Card80

PP będziesz mógł obudzić w co zechcesz. Niestety jest to człowiek, więc nawet zmieniając klasę nie uzyskasz niczego niepowtarzalnego.
Jeżeli np kamael zamieni się w healera to będzie to unikat, bo żaden nowy gracz nie będzie miał stone of destiny i nie będzie mógł tego powtórzyć. Człowiek nie ma tej przyjemności.
Jak już przebudzisz PP możesz zrobić jeszcze jednego questa, ktory pozwoli odblokować jedną subę i levelować ją powyżej 80lvl.
Tą subę możesz potem przebudzić i korzystać z niej kiedy chcesz. Ale już bez stone of destiny, czyli tylko w to na co pozwala ci klasa.
W twoim wypadku pozostanie możliwość - archer (ze statami człowieka), tyr warrior (ze statami orka, chyba!), healer (ze statami człowieka).

« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2011, 01:42:01 pm wysłana przez orlok »


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1120 dnia: Październik 11, 2011, 01:55:18 pm »
Cytuj
Czyli mam teraz PP85/Sagi80/Tyr80/Card80

PP będziesz mógł obudzić w co zechcesz. Niestety jest to człowiek, więc nawet zmieniając klasę nie uzyskasz niczego niepowtarzalnego.
Jeżeli np kamael zamieni się w healera to będzie to unikat, bo żaden nowy gracz nie będzie miał stone of destiny i nie będzie mógł tego powtórzyć. Człowiek nie ma tej przyjemności.
Jak już przebudzisz PP możesz zrobić jeszcze jednego questa, ktory pozwoli odblokować jedną subę i levelować ją powyżej 80lvl.
Tą subę możesz potem przebudzić i korzystać z niej kiedy chcesz. Ale już bez stone of destiny, czyli tylko w to na co pozwala ci klasa.
W twoim wypadku pozostanie możliwość - archer (ze statami człowieka), tyr warrior (ze statami orka, chyba!), healer (ze statami człowieka).
Na RU offie pewnie ston of destiny będzie w magazynie XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1121 dnia: Październik 11, 2011, 01:59:20 pm »
w Skrócie majac tyrka 85 robie q na przebudzenie podchodze do posagu wybieram TYR WARRIOR i tyle da?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1122 dnia: Październik 11, 2011, 02:31:39 pm »
hahaha
w Skrócie majac tyrka 85 robie q na przebudzenie podchodze do posagu wybieram TYR WARRIOR i tyle da?

Ta
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1123 dnia: Październik 11, 2011, 02:44:49 pm »
Thx Delios. Wszystko okaże się już dzisiaj w nocy !! :)

Phoeniks grałem łukiem, magiem, daggerem i prawie zrobiłem tanka. Wszystkie nicki z były podobne do tego na forum. 
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1124 dnia: Październik 11, 2011, 03:40:17 pm »
jest moze jakies zangielszczenie GODa albo dziala to z h5? jest jeszcze PTS? kiedy oficjalnie wejdzie GOD, a moze juz wszedl?