Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 315126 razy)

  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1225 dnia: Październik 19, 2011, 10:52:04 pm »
Czyli jednym słowem ta klasa jest dobra dla kogoś kto lubi sporo w party robić :P?


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1226 dnia: Październik 20, 2011, 12:22:36 am »
Chyba najbardziej skomplikowana klasa :D
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1227 dnia: Październik 20, 2011, 12:30:21 am »
Chyba najbardziej skomplikowana klasa :D
Szczerze mówiąc to healer czy czym wydaje się dość prosty

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1228 dnia: Październik 20, 2011, 01:08:00 am »
Healer prosty? ok, nie mam pytań.

Pograj nim trochę na PvP z jakimś względnie ogarniającym party enemy... : D

Zresztą jak za pare dni wypuszczę frapsa, to będzie tam jak rezistance nam wpierdol spuściło, to zobaczysz o jakich kosmicznych kapach mówię. i utrzymaj tu siebie, swoje party i jeszcze debuffuj enemy, gl  ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1229 dnia: Październik 20, 2011, 01:50:40 am »
Healer prosty? ok, nie mam pytań.

Pograj nim trochę na PvP z jakimś względnie ogarniającym party enemy... : D

Zresztą jak za pare dni wypuszczę frapsa, to będzie tam jak rezistance nam wpierdol spuściło, to zobaczysz o jakich kosmicznych kapach mówię. i utrzymaj tu siebie, swoje party i jeszcze debuffuj enemy, gl  ; p
Alarion, po pierwsze napisałem "wydaje się"
Po drugie logowałem się na przebudzonego healera i nie ma tam miliarda skilli jak kiedyś na bishu
Po trzecie, AMERYKI NIE ODKRYŁEŚ z tym, że jak jest mocne party enemy to trzeba robić coś więcej niż spam f1 f2 f3...

Tak samo mag, 3 nuki, 2 dystansowe AoE, 1 AoE od siebie, 1 lift, 2 blinki przód/tył, enli i dual cast i tam 3 debuffy na krzyż..

Generalnie jeszcze bardziej liczy się ogarnianie asyst bo jeżeli twoi DD biją enemy tanka a healer sobie healuje to za przeproszeniem gówno zrobicie (dzisiaj widziałem jak tank sobie spokojnie stał będąc okładanym przez daggera, warriora i 2 healerów przez dobrą minute takiej asysty hp mu nie spadało)

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1230 dnia: Październik 20, 2011, 03:22:49 pm »
qrde sorry ale mentalnie utknąłem chyba gdzieś w gracji a może dlatego że wlasnie skończyłem 38 lat i nie mogę czegoś skumać.z tego co czytam co bedę mógł zrobic np: healera/wizard? planuje ee i bedę mógł go połączyć z np magiem i jednocześnie używać i bufków i hila ee oraz bić jak mag? i ciągle czytam PRZEBUDZIĆ a kurde nie wiem co to. to zmiana klasy jak kiedys main/sub?  tak wiem, może to głupie pytania ale tak czasami bywa :)


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1231 dnia: Październik 20, 2011, 04:04:54 pm »
przebudzić czyli po prostu zrobić awaking quest (quest na 4 profesję np. Cleric>Bishop>Cardinal>Aeore Healer(4 profesja)).

opisuje sytuacje przykładową, i rozważam przypadek expienia od 0.
1. na mainie masz EE, na 85 robisz quest na awaking class i stajesz się Aeore Healerem
i masz tylko skille tej klasy.
2a. Robisz subclassę jakiegoś maga dajmy na to SpS'a i expisz do 85, robisz awaking Quest i zmieniasz na Feoh wizard'a.
Jeżeli masz aktywną tą subclasse to możesz używać tylko skille wizarda. Po zmianie subbclasy wizarda na main class helera masz do dyspozycji tylko skille healera.

2b. Jeśli zrobisz powiedzmy tanka lub warriora to będziesz mógł wybrać po zrobieniu awaking questu odpowiednio tanka lub warriora.
np. subclass Warlord > Warrior Tyr, a Paladyn > Sigel Knight.

Możesz przełączać subclasse z mainem kiedy tylko chcesz, ale tracisz wszystkie buffy i dostajesz 15s debuff, który nie pozwala ci na używanie żadnych skillów w aktualnie używanej profesji (w tym czasie nie można przełączać się miedzy subclassami) po 15 sekundach jeśli przełączyłeś się z healera(main class) na wizarda(subclass) możesz używać tylko skillów wizarda, bo skille z main class znikają tak jak to było do tej pory tylko nie potrzeba latać do NPC po zmianę subclassy.

My na ru mieliśmy taką sytuację, że wszyscy co mieli zrobiąną trzecią profesję na swoich postaciach dostali specjalne itemy, które umożliwiają wybór klasy po zrobieniu awaking Questu. Jednakże jeżeli expisz od 0 to twoja postać może jedynie kontynuować swoją ścieżkę rozwoju czyli np: Bishop,EE po awaking Q będze mógł wybrać tylko Aeore Healer'a tak jak pisałem na początku w przykładzie.

#edit
Zapomniałem dodać, że po przebudzeniu twoja subclassa na 4profie ma statystyki z twojej rasy (no i skille rasowe też ofc. z rasy bazowej).
Czyli:
main class: Elf - EE (Healer) (statsy jasnego elfa maga) > po przebudzeniu > Aeore Healer statsy elfa maga.
subclass: Destroyer statsy Orka wariora > po przebudzeniu > Warrior Tyr i statsy elfa wojownika (skille rasowe jasnego elfa).

/Acid - Plus.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2011, 06:38:02 am wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1232 dnia: Październik 20, 2011, 05:00:13 pm »
dziękuję Roli :) jasno i przejrzyście :)


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1233 dnia: Październik 20, 2011, 06:02:27 pm »
...
znajdzie się jakiś + za to :P?

dzięki
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1234 dnia: Październik 20, 2011, 06:33:31 pm »
Jak to wygląda z Kamaelami teraz? Mogą być tylko warriorem/archerem/magiem?


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1235 dnia: Październik 20, 2011, 06:36:47 pm »
i enchanterem z inspectora jak się nie mylę.
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1236 dnia: Październik 20, 2011, 08:33:28 pm »
kilka pytań

1. Czym sie rózni s grade craft od s grade weapon from lux

2.Przechodzac na 4 klase mamy i mozemy uzywwac skilli z 2/3 profki

3.Aby otrzymac 4 class skille trzeba zamienic te z 2/3 profki, czy naprzykład EE moze posiadac light to balance który zastepuje balacne life czy tylko bish


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1237 dnia: Październik 21, 2011, 01:12:11 am »
kilka pytań

1. Czym sie rózni s grade craft od s grade weapon from lux

2.Przechodzac na 4 klase mamy i mozemy uzywwac skilli z 2/3 profki

3.Aby otrzymac 4 class skille trzeba zamienic te z 2/3 profki, czy naprzykład EE moze posiadac light to balance który zastepuje balacne life czy tylko bish

pkt 2 to nie pytanie a stwierdzenie ;p

anyway ad1 => s-grade z luxu jest automatycznie boundowane, bronie dostają losowe SA, oprócz tego to są normalne itemy
ad2 przemieniajac sie i wykupujac 4profkowe skille tracisz 99% skili 2/3 profkowych
ad3 na pts na przebudzonym se mialem nowy balance wiec nie(ale majac skile podobne zostana one oduczone)
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1238 dnia: Październik 21, 2011, 01:22:42 am »
czy naprzykład trikster na 4 klasie bedzie mogł nadal uzywac prayah ??


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1239 dnia: Październik 21, 2011, 01:43:38 am »
czy naprzykład trikster na 4 klasie bedzie mogł nadal uzywac prayah ??

Wątpię, część skili kasuje się po przebudzeniu tak po prostu, nawet jeśli nie ma zaminników....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1240 dnia: Październik 21, 2011, 09:27:13 am »
Wyglada to tak, ze niemal 100% skilli jest kasowany w procesie auto unlearnu i wymieniania skilli. Nawet gdy cos ci zostaje, to znaczy, ze predzej czy pozniej bedziesz mial odpowiednik, ktory ci ten skill zamieni, wiec przestancie juz kombinowac z zostawianiem jakis skilli, bo to sie jednak nie ogarnia.

Chociaz wczoraj Sanako mowil mi, ze 1 zerk od  nas z klanu zostawil sobie starego Ri i podbil go na jakies okolo +6. Czy mu sie to sprawdza? Zobaczymy jak mu na oly pojdzie, szczegolnie w ostatni weekend miesiaca, gdy walki sa tylko klasowe...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1241 dnia: Październik 21, 2011, 02:19:23 pm »
1.  jak jest z czasem lvlowania z 1-78   78-85, mozliwe ze po miesiacu albo szybciej beda juz chary 85+ ??


2. BD v SWS która klase lepiej wybrac do lvlowania w party przed 85 np. bd hex, sws whisper of battle


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1242 dnia: Październik 21, 2011, 02:23:27 pm »
1. Z wypowiedzi na innych forach ludzie wbijają 85 w 2 tygodnie questami na ostrym nolife O.o
2. Do magow chyba sws do wojow bd ale nie wiem do konca
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1243 dnia: Październik 21, 2011, 02:27:22 pm »
1.  jak jest z czasem lvlowania z 1-78   78-85, mozliwe ze po miesiacu albo szybciej beda juz chary 85+ ??


2. BD v SWS która klase lepiej wybrac do lvlowania w party przed 85 np. bd hex, sws whisper of battle
1. z choinki się urwałeś ? temat poruszany wielokrotnie, 85 robi się w 2 tygodnie, a nawet dłużej jeśli na siłę nie chcesz expić lub w kilka dni i masz awaking class jeśli masz parcie i jesteś nolifem. (mowa o grze z premium account)

2. jeśli chodzi o wymienione klasy przed awaking to wybierasz po wyglądzie, to co Ci bardziej pasuje, bo i tak twoja rola ograniczy się tylko do rzucania combo-disco.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1244 dnia: Październik 21, 2011, 02:36:13 pm »
1. z choinki się urwałeś ? temat poruszany wielokrotnie, 85 robi się w 2 tygodnie, a nawet dłużej jeśli na siłę nie chcesz expić lub w kilka dni i masz awaking class jeśli masz parcie i jesteś nolifem. (mowa o grze z premium account)

True story, pa aż tak nie pomaga(jedynie co masz +1x i możesz użyć 5 itemków regujących vit więcej no i ofc dualbox, co prowadzi nas do tego co tygryski lubią najbardziej - dostępność high lvl sprzętu i boxów(od 71 można siedzieć w fogu(wl80), na 76 iść na dv(4profny mag)).

2. jeśli chodzi o wymienione klasy przed awaking to wybierasz po wyglądzie, to co Ci bardziej pasuje, bo i tak twoja rola ograniczy się tylko do rzucania combo-disco.

Dla Chantera brałbym cokolwiek byle nie orka(który ihmo teraz jest failem z tą celką włączającą się w nieodpowiednym momencie). Jak chcesz pobawić się w secondary dps to dark elf. Chociaż taka kraśka bardzo uroczo by wyglądała <3
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 1922

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1245 dnia: Październik 21, 2011, 02:44:43 pm »
1. co do 1 pytania chodziło mi bardziej o granie na fresh serwerze bez high lvl buferow , ale z tego co czytałem do expi sie na questach


2. czy w GoD aby zdobyc subsklase nadal trzeba bic cabrio i toi RB a na noble barakiel lub tw ??


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1246 dnia: Październik 21, 2011, 02:46:06 pm »
Dla Chantera brałbym cokolwiek byle nie orka(który ihmo teraz jest failem z tą celką włączającą się w nieodpowiednym momencie)
Say What!?
czyli, że mój biedny OL jest teraz 'failem' :<? //po przebudzeniu w sensie
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 277

  • Pochwał: 6

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1247 dnia: Październik 21, 2011, 02:53:08 pm »
1. co do 1 pytania chodziło mi bardziej o granie na fresh serwerze bez high lvl buferow , ale z tego co czytałem do expi sie na questach


2. czy w GoD aby zdobyc subsklase nadal trzeba bic cabrio i toi RB a na noble barakiel lub tw ??

Ad. 1 daily quest to bardzo mocny boost, ale ciągle zostaje trochę starej dobrej farmy

Ad. 2 od h5 nobla robi się poprzez bicie mobów na vos (100 mobów, bez mss). Co do Suby niestety nie wiem


L2 EU off @ TapMadls


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1248 dnia: Październik 21, 2011, 02:55:03 pm »
http://boards.rochand.com/viewtopic.php?f=11&t=102

To są te nowe sety? Jeśli tak to przypominają przeróbki starych  :o Heavy u delfow bez skrzydel jak w doomie czy dc, troche sie zawiodlem.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1249 dnia: Październik 21, 2011, 03:24:35 pm »
Wyglada to tak, ze niemal 100% skilli jest kasowany w procesie auto unlearnu i wymieniania skilli. Nawet gdy cos ci zostaje, to znaczy, ze predzej czy pozniej bedziesz mial odpowiednik, ktory ci ten skill zamieni, wiec przestancie juz kombinowac z zostawianiem jakis skilli, bo to sie jednak nie ogarnia.

Chociaz wczoraj Sanako mowil mi, ze 1 zerk od  nas z klanu zostawil sobie starego Ri i podbil go na jakies okolo +6. Czy mu sie to sprawdza? Zobaczymy jak mu na oly pojdzie, szczegolnie w ostatni weekend miesiaca, gdy walki sa tylko klasowe...


rush impact nawet mi został na tyrku wiec chyba zostaje u wszystkich

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama