Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 315143 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1325 dnia: Październik 29, 2011, 12:25:33 pm »
Wszystkie questy są powtarzalne? Sube tez można na nich szybko wyexpić?


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1326 dnia: Październik 29, 2011, 12:35:01 pm »
Wszystkie questy są powtarzalne? Sube tez można na nich szybko wyexpić?

Powtarzalne, ale jest limit - raz dziennie...
Casualowo subę można wyexpić, ale i tak suba przy dobrych boksach to są 4-5h do ~76
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1327 dnia: Październik 29, 2011, 11:36:17 pm »
To taki tank teraz będzie miał dłuzsze pazurki do pvp, ciekawie może być ;p
jakiego tanka na GoD polecacie? zastanawiam się co wybrać, bo mam zostać tankiem w cp. Grałem kiedyś na Gracji palkiem a na Interlude SK, ale nijak się teraz to ma do GoD.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1328 dnia: Październik 30, 2011, 01:03:40 am »
jak dla mnie to ork/j.elf, jednak, że już teraz orka nie będzie można prawdopodobnie przebudzi w innej klasie, więc jasnego elfa polecam.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1329 dnia: Październik 30, 2011, 01:12:34 am »
jak dla mnie to ork/j.elf, jednak, że już teraz orka nie będzie można prawdopodobnie przebudzi w innej klasie, więc jasnego elfa polecam.
Prawo do przebudzenia na jaką klasę się chce ma tylko postać która już w momencie kiedy GoD wszedł live miały już powyżej 75lvl

Innymi słowy, zapomnijcie o krasnalach healerach, human mistic archerach i kamael tankach

Na EU będzie od razu GoD więc...

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1330 dnia: Październik 30, 2011, 07:27:12 am »
Ari a co ja napisałem ;p

'prawdopodobnie' napisałem dlatego, że znając innove i jej pomysły na zarabianie mogą wprowadzić kamień w shopie, ale mimo to z mojej wypowiedzi bez problemu można wywnioskować, że nie jest to domyślna opcja gry.
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Banned
  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1331 dnia: Październik 30, 2011, 08:40:34 am »
Znając innove... a co ona zrobila takiego strasznego na ruoffie co mialo wpływac na gre?


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1332 dnia: Październik 30, 2011, 08:48:08 am »
Inaczej. Jeżeli będzie EU Off i support PL to zrobimy zbiórkę podpisów np tu na forum i walniemy ich mailem otwartym, że chcemy kamyczek w shopie ^^


//sry za offtop.
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1333 dnia: Październik 30, 2011, 09:01:25 am »
jakby to powiedział Kaziu Moskal: "fajne, naprawdę fajne to co piszecie" ale możecie odpowiedzieć na moje pytanie ? ;)


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1334 dnia: Październik 30, 2011, 09:15:12 am »
tak jak dyma napisal - elf
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1335 dnia: Październik 30, 2011, 10:23:56 am »
Inaczej. Jeżeli będzie EU Off i support PL to zrobimy zbiórkę podpisów np tu na forum i walniemy ich mailem otwartym, że chcemy kamyczek w shopie ^^


//sry za offtop.

Zrobicie to mając powiedzmy lvle +70, petycję masową rozpatrzą dajmy na to na waszym +85 i rozumiem każdy się rzuci na rerol by zrobić klasę od początku ze swoją ulubioną klasą? ; p

A tak serio to póki co zwykła spekulacja. Może będą kamyki, może będą później, może nie będzie w ogóle. Na razie to jak wróżenie kiedy wstanei serwer.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1336 dnia: Październik 30, 2011, 10:54:31 am »
Hm.. Ja powiem tylko tyle.. GOD pod względem mass pvp i to nawet takich ~50 osobowych to totalna kaszana, takich spadków fps i zacięc gry to nie miałem na żadnej innej kronice, po ostatnich mass pvp pod soa momentalnie odechciało mi się tracić czas na tą grę.. ot moje skromne zdanie co do poprawienia wydajności jakże zjebanego silnika gry L2.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1337 dnia: Październik 30, 2011, 11:09:27 am »
Hm.. Ja powiem tylko tyle.. GOD pod względem mass pvp i to nawet takich ~50 osobowych to totalna kaszana, takich spadków fps i zacięc gry to nie miałem na żadnej innej kronice, po ostatnich mass pvp pod soa momentalnie odechciało mi się tracić czas na tą grę.. ot moje skromne zdanie co do poprawienia wydajności jakże -_-' silnika gry L2.
Tak tylko co powiesz na to, że połowa party jest ok a druga połowa stoi na lagu? a potem na drugim pvp jest na odwrót

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1338 dnia: Październik 30, 2011, 11:16:42 am »
Ale o czym ty do mnie piszesz? co mnie interesuje że druga połowa jest na lagu? czy ja pisałem o lagach? ja ostatnio lagów nie mam po tym jak wymienili te servery.. moja wypowiedz dotyczy frezów gry, stop klatek, bardzo niskiej płynności gry przy większej liczbie osób, dużo niższej niż to miało miejsce w h5. Możliwe że tylko ja mam taki drewno-komputer a reszta sobie śmiga na mass pvp przy 30 klaciorach :D


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1339 dnia: Październik 30, 2011, 11:19:56 am »
Mam pytanie.W l2 nie gralem od sporego czasu i tak sie zastanawiam.
Czy w godzie oplaca sie grac lucznikami? Z tego co pamietam to w niektorych kronikach byli gownami, a w jeszcze innych prawie ze "OP".
Jak wyglada sytuacja w godzie?
Aha no i slyszalem plotki, ze podobno w godzie nie ma juz questow na 2ga profe? Czy to prawda?



  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1340 dnia: Październik 30, 2011, 11:27:39 am »
nie grales w l2 sporo czasu, a w sygnaturze masz 89 lvl  :o privy jednak potrafia zaskoczyc  hahaha

co do lucznikow - najwiekszy range, dobry dmg, fajnie sie sprawdzaja z nukami w party, mozna z tego zrobic calkiem niezla maszynka do zabijania, szczegolnie na mass pvp
q na profe sa maksymalnie uproszczone, nie wiem jak wyglada na 2 profe, ale na 3 robi sie jakies ~ 7 min
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1341 dnia: Październik 30, 2011, 11:33:34 am »
archer nie odstaje niczym od innych DD. Ma swoje wady i zalety tak jak każdy inny dd/mag. W GoD wszystko jest ładnie wyważone. Graj czym lubisz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1342 dnia: Październik 30, 2011, 11:37:05 am »
Na 2 bije się solo takie mini bosiki, też banalne tyle że na normalnych lokacjach wiec będzie pewnie ciężko o lasthita.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1343 dnia: Październik 30, 2011, 12:02:22 pm »
co do lucznikow - najwiekszy range, dobry dmg, fajnie sie sprawdzaja z nukami w party, mozna z tego zrobic calkiem niezla maszynka do zabijania, szczegolnie na mass pvp
q na profe sa maksymalnie uproszczone, nie wiem jak wyglada na 2 profe, ale na 3 robi sie jakies ~ 7 min
OK dzieki za odpowiedz czyli te "wczesniejsze" questy na 2ga i 3cia profe zostaly juz zastapione na jakies maksymalnie proste?

Cytuj
nie grales w l2 sporo czasu, a w sygnaturze masz 89 lvl  :o privy jednak potrafia zaskoczyc  hahaha
Ta 8 zostala  przerobiona w paincie, tak naprawde mialem 49lv, naprawde sadzisz, ze majac jakims dziwnym sposobem 89 lv dalem mialbym 2ga profe :D? A ta sygna jest juz dosc stara.



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1344 dnia: Październik 30, 2011, 12:33:10 pm »
IMO grając archerem mogę śmiało stwierdzić, że największa zaleta to brak potrzeby bycia blisko przeciwnika żeby zadawać ból  :D
btw. dye +STR i x5 mastery-reuse pod rząd ftw

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1345 dnia: Październik 30, 2011, 01:37:26 pm »
Jeżeli chodzi o pvp.. cóż na ~85 bez dual SA i innych bajerów radzi sobie całkiem dobrze.. Widać różnice w stylu gry ;) Regularami bije się po 1k~2k gdzie skillem bije po 4k ~ 9k ;D ma na prawde ciekawe skille i ciekawy styl gry ( jak każdy w GoD imo ) chociaż ciężko gdybać. Po awakening jesteśmy jak na 40lvlu z pierwszymi skillami po profce, jak będzie na 99.. kto wie ;)
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1346 dnia: Październik 30, 2011, 01:40:51 pm »
jak dla mnie to ork/j.elf, jednak, że już teraz orka nie będzie można prawdopodobnie przebudzi w innej klasie, więc jasnego elfa polecam.
Prawo do przebudzenia na jaką klasę się chce ma tylko postać która już w momencie kiedy GoD wszedł live miały już powyżej 75lvl

Innymi słowy, zapomnijcie o krasnalach healerach, human mistic archerach i kamael tankach

Na EU będzie od razu GoD więc...

Raczej tudno mi uwierzyc w to ze koreancy zrobili animacje skilli zeby potem amerykanie/europejczycy nie mogli tego uzywac.

Zmiana suby na maina na offie tez miala byc tylko przy okazji eventu, gdy wchodzila kronika ze skillamiz subek...

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1347 dnia: Październik 30, 2011, 01:46:23 pm »
jest jeszcze dual class więc te skille i animacje będą wykorzystywane. Poza tym uważam, że jak robili GoD'a to jeszcze w planach nie było stawianie nowych serwerów eu. Reasumując zapewne na większości serwerów koreańskich/japońskich/NA EU / ru ludzie już mieli 85 lvl'e i porobione te 3 profki więc dali te kamienie, żeby ewentualnie nie musieli się rolować np enchanterzy, których byłby nadmiar.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1348 dnia: Październik 30, 2011, 01:48:43 pm »
dual class tak, ale kamalol na sube juz tanka nie wezmie :x

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1349 dnia: Październik 30, 2011, 02:56:02 pm »
jak dla mnie to ork/j.elf, jednak, że już teraz orka nie będzie można prawdopodobnie przebudzi w innej klasie, więc jasnego elfa polecam.
Prawo do przebudzenia na jaką klasę się chce ma tylko postać która już w momencie kiedy GoD wszedł live miały już powyżej 75lvl

Innymi słowy, zapomnijcie o krasnalach healerach, human mistic archerach i kamael tankach

Na EU będzie od razu GoD więc...

Raczej tudno mi uwierzyc w to ze koreancy zrobili animacje skilli zeby potem amerykanie/europejczycy nie mogli tego uzywac.

Zmiana suby na maina na offie tez miala byc tylko przy okazji eventu, gdy wchodzila kronika ze skillamiz subek...


tak i funkcję zmiany suby z mainem wprowadzili rok później za grubą opłatą. Ale tak jak mówię, to póki co spekulacje.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker