Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 315196 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1475 dnia: Listopad 22, 2011, 07:22:37 pm »
Zadam wam pytanie, czym wg was będzie się różniło dla anglika gdzie pójdzie: Ru off, czy pol off. Poza tym, że być może(!) (nie ma info, o zmianie języka, w ogólnie nie ma żadnego info póki co) będzie mógł włączyć klienta po ang?

I tu i tam będzie widział spam w języku, którego nei rozumie, bo czy ktoś ma wątpliwości, jaki język będzie dominował na serwerze dedykowanym dla Polaków?

Zanim haterzy ruszą do boju: Próbuję tylko wskazać inny punkt widzenia : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1476 dnia: Listopad 22, 2011, 07:26:40 pm »
To prawda, akurat dla anglika lub niemca gra na pol offie czy ru offie niczym się nie będzie różniła... bo i tak niczego nie zrozumie.
Więc na taki server grać raczej nie pójdzie... to my teoretycznie będziemy w lepszej sytuacji bo jeśli będą serwery lokalne to zawsze mamy pol lub eng do wyboru :D


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1477 dnia: Listopad 22, 2011, 07:35:31 pm »
(nie ma info, o zmianie języka, w ogólnie nie ma żadnego info póki co)

I tu i tam będzie widział spam w języku, którego nei rozumie, bo czy ktoś ma wątpliwości, jaki język będzie dominował na serwerze dedykowanym dla Polaków?

Alarion weź się trochę ogarnij, w tym samym poście piszesz, że nie wiadomo jak będzie, a za chwile sam odpowiadasz "jak będzie" latasz po tych tematach GoD jak troll z pęcherzem, a w sumie co Cię to obchodzi, przecież i tak ciebie to nie dotyczy. A z tego co zauważyłem, to powoli ludzie maja Cię dość i już im się za bardzo na twoje głupie zaczepki nie chce odpowiadać, wiec się zlitowałem, znaj dobre serce :P
W sumie przecież chodzi o to by każdy znalazł coś dla siebie, Ty już znalazłeś, daj w spokoju innym pomarzyć :)


Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1478 dnia: Listopad 22, 2011, 07:41:20 pm »

Różnica będzie, a co do języka... jak byś grał w l2 ponad 5 lat to byś wiedział ocb.  :)
-zbiórka przy teleporcie w Łowczej Wiosce
-gdzie k@rwa?
 :D
A wklejanie itemów na shout będą źle współgrały mówisz na 2 językach. l2 ws wprowadził fajny sposób, taki jaki masz wybrany język gry (engl or RU) w takim języku będziesz miał wyświetlany. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie

ja akurat gram w L2 od c1 a , wiec jakoś ponad 6 lat
nie wiem jak to wygląda to na L2ws - jeśli jest tak jak mówisz to ok

drażni i zawsze drażniło naśmiewanie się z języka polskiego w grach, pokazywanie jakim się jest pro graczem , bo się gra tylko po angielsku, bo po polsku to są śmieszne nazwy itp- jak ktoś zna dobrze angielski to wie , że te nazwy też po angielsku są właśnie takie śmieszne, ona po angielsku brzmi inaczej , ale oznacza tak samo śmieszne Różdżkę  Wielkiego Grzmotu itp
tak samo jak my mamy Polaczków, tak Niemcy mają deutchsków itp - każda nacja ma swoich debili , ale to nie oznacza , że Niemcy nie grają na niemieckich serwerach
 to naśmiewanie się z Polski i języka polskiego jako gorszego świadczy po prostu o braku nie tyle patriotyzmu co  kultury jako takiej


  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1479 dnia: Listopad 22, 2011, 07:41:41 pm »
IHMO język community nie ma znaczenia większego... do zrozumienia obcokrajowców wystarczy taki zasób słownictwa: WTB/WTT/WTS i finito? :D Grasz z constem, szukasz klanu albo gracie sami. Gorzej jak grasz sam, ale chyba gra w pojedynkę nie ma przyszłości. Pozostaje szukać klanu PL/International English Speaking :)
Cytat: skrzydlaty
Jak wykupisz Premium Life u Pana Boga to zwiększy Ci dobe do 30h.
:D :D :D :D


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1480 dnia: Listopad 22, 2011, 07:45:45 pm »
Alarion weź się trochę ogarnij, w tym samym poście piszesz, że nie wiadomo jak będzie, a za chwile sam odpowiadasz "jak będzie" latasz po tych tematach GoD jak troll z pęcherzem, a w sumie co Cię to obchodzi, przecież i tak ciebie to nie dotyczy. A z tego co zauważyłem, to powoli ludzie maja Cię dość i już im się za bardzo na twoje głupie zaczepki nie chce odpowiadać, wiec się zlitowałem, znaj dobre serce :P
W sumie przecież chodzi o to by każdy znalazł coś dla siebie, Ty już znalazłeś, daj w spokoju innym pomarzyć :)

Nie widzę powodu dlaczego ma nie wyrażać swojej opinii. Masz przeciwne zdanie ? Wikipedia -> FORUM
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1481 dnia: Listopad 22, 2011, 07:52:21 pm »
troll z pęcherzem

To mnie rozwaliło xD

Ale nie wiem co ty od niego chcesz przynajmniej coś pisze z sensem. Zauważ że dużo osób przychodzi tu nie czytając co jest napisane i pytają o to samo kilkakrotnie. A on to ogarnia. Do tego jeżeli ci się nie podoba co pisze zawsze możesz forum zmienić.
Lata po forum bo jak byś nie zauważył jest moderatorem i robi co do niego należy.
Po co robić sobie jakieś nadzieje jak jeszcze nic tak naprawdę nie wiadomo wszyscy czekamy na jakieś info bo każdy ma już ochotę pograć na EU.
Bynajmniej mam co czytać bo tak to bym z nudów umarł. Alarion olej go :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 07:55:28 pm wysłana przez Senti »


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1482 dnia: Listopad 22, 2011, 08:44:03 pm »
pisze z sensem
a co w tej jego wypowiedzi miało sens?

i nic do niego nie mam, wręcz przeciwnie, jeśli się wypowiada na temat gry itp. co z przyjemnością się to czyta, ale jak jak warczy na montezume, mimo tego, ze człowiek wyraźnie pisze, że nie chce mu się z nim gadać i doprowadza do zablokowania tematu, to jakoś ciężko o szacunek co do takich wypowiedzi...

Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1483 dnia: Listopad 22, 2011, 08:52:27 pm »
Ale macie problemy :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1484 dnia: Listopad 22, 2011, 08:53:54 pm »
lordyp, ma wiele racji ponieważ ma rację! Ja pomimo moich poglądów, i braku patriotyzmu uważam, że nasz język ma na prawdę wiele do zaoferowania i jest to tylko kwestia przyzwyczajenia i naszego nastawienia :)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1485 dnia: Listopad 22, 2011, 08:56:07 pm »
Próbuję tylko wskazać inny punkt widzenia : D


ohhh maybe not

retired


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1486 dnia: Listopad 22, 2011, 08:58:25 pm »
watpie ze zaoferuja nam serwer dedykowany wylacznie dla polakow. international, czy chocby european community jest o wiele ciekawszym rozwiazaniem i przyciagnie zdecydowanie wiecej graczy. ilu polakow moze grac na jednym serwerze?

imo bedzie jedynie do wyboru wersja jezykowa klienta, tak jak zostalo to rozwiazane na l2.ws, wiec nie ma co gdybac gdzie beda woleli grac anglicy


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1487 dnia: Listopad 22, 2011, 09:02:12 pm »
Czemu Darth jesteś taki żałosny?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1488 dnia: Listopad 22, 2011, 09:09:12 pm »
watpie ze zaoferuja nam serwer dedykowany wylacznie dla polakow. international, czy chocby european community jest o wiele ciekawszym rozwiazaniem i przyciagnie zdecydowanie wiecej graczy. ilu polakow moze grac na jednym serwerze?

imo bedzie jedynie do wyboru wersja jezykowa klienta, tak jak zostalo to rozwiazane na l2.ws, wiec nie ma co gdybac gdzie beda woleli grac anglicy

I tu się nie zgodzę
1) Na prawdę dużo polaków gra w l2, a cap serverów wynosi 5k. Nie opłaca się? Przeliczy.
2) Już pisałem nie porównujcie lol ws czy innych privów których administracja na prawdę nie wiele umie z firmą która prosperuje i zatrudnia doświadczonych programistów.
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1489 dnia: Listopad 22, 2011, 09:09:35 pm »
Bynajmniej mam co czytać bo tak to bym z nudów umarł. Alarion olej go :P
Sam sobie negujesz  :)

Pozdrawiam  :oops:


Edit: acid się załamie jak zobaczy ten topic  :D

@Lordyp
Mi chodziło głównie o to że duża liczba os. uczyła się tej gry po angl i grała lata po angl i ciężko przestawić się i uczyć się lokacji skrótów itp. od nowa. Z jednej strony lenistwo z drugiej przyzwyczajenie się do tego co się miało
imo bedzie jedynie do wyboru wersja jezykowa klienta, tak jak zostalo to rozwiazane na l2.ws, wiec nie ma co gdybac gdzie beda woleli grac anglicy
Jeśli tak będzie, to duży plus dla innova  :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 09:13:24 pm wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 171

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1490 dnia: Listopad 22, 2011, 09:29:53 pm »
Bynajmniej mam co czytać bo tak to bym z nudów umarł. Alarion olej go :P
Sam sobie negujesz  :)


Źle mnie zrozumiałeś :D To było odnośnie ogólnego pisania Alariona w topikach :D Gdyby nie pisał nie było by czego czytać. A tak mam co czytać odnośnie healera i party bo sam nim będę grał. Ale koniec spamowania już :P


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1491 dnia: Listopad 23, 2011, 02:58:54 am »
Oczywiscie ze w jednym kliencie bedzie kilka jezykow do wyboru.
Niektorzy chyba zapomnieli ze Innova tylko dlatego oferowala jezyk RU, bo tylko na taki dostala licencje od NCSoftu, zeby nie robic  konkurencji dla Europy.

Co do samego spolszczenia - nie widze nic w tym zlego (mimo ze i tak bede gral po angielsku), bardziej ciekawostka sa dla mnie polskie serwery i z pewnoscia tam zaczne, bo jednak grajac z jedna "kultura" emocje beda wieksze.
Serwery PL z pewnoscia beda pelne, juz kilka gier mmo ma swoje dedykowane serwery PL ktore pekaja w szwach.

No ale to moje zdanie, z ktorym mozecie sie oczywiscie nie zgadzac, mi po prostu zawsze lepiej sie gralo we wszystkie gry na privach polskich, mimo ze jezyk angielski mam opanowany do perfekcji (spory czas mieszkalem UK).

Pozdrawiam
UbaBuba


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1492 dnia: Listopad 23, 2011, 07:28:39 am »
watpie ze zaoferuja nam serwer dedykowany wylacznie dla polakow. international, czy chocby european community jest o wiele ciekawszym rozwiazaniem i przyciagnie zdecydowanie wiecej graczy. ilu polakow moze grac na jednym serwerze?

imo bedzie jedynie do wyboru wersja jezykowa klienta, tak jak zostalo to rozwiazane na l2.ws, wiec nie ma co gdybac gdzie beda woleli grac anglicy

I tu się nie zgodzę
1) Na prawdę dużo polaków gra w l2, a cap serverów wynosi 5k. Nie opłaca się? Przeliczy.
2) Już pisałem nie porównujcie lol ws czy innych privów których administracja na prawdę nie wiele umie z firmą która prosperuje i zatrudnia doświadczonych programistów.

1) jasne ze duzo polakow gra w l2. kazdy z nas ma pelno znajomych w rl ktorzy graja w l2. niestety najczesciej to privy. a wiadomo, graczom privow nie chce expic sie na takich ratach to po pierwsze, a po drugie zdecydowana wiekszosc graczy privow woli grac na interlude niz GOD (bo to juz nie jest stare dobre l2!!!!!111oneone). szczerze watpie, ze kalkulowac im sie bedzie otworzenie polskiego serwera. NAWET JESLI, to i tak wieksze profity beda mieli z otwarcia wiekszej ilosci serwerow, z czego kazdy bedzie dedykowany dla calej europy. tutaj jest przeludnienei, to gracze pojda na inny server. jezeli otworzyliby serwer wylacznie dla polakow, musieliby otworzyc osobne serwery dla angoli, rumunow, i innych.
2) nie porownuje innovy do ws, ale akurat ich rozwiazanie z opcja wyboru jezyka jest swietne i dobrze by bylo, gdyby je zastosowali w innovie


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1493 dnia: Listopad 23, 2011, 09:21:29 am »
Serwery beda na 100% w jezyku polskim bez mozliwosci zmiany na inny to nie priv, stad sa przewidywane beta testy. Jedynym sposobem na zmianę języka będzie podobnie jak w przypadku ru podmiana plikow z eng klienta z tym ze npc nadal beda bablac po Polsku. Co do aktywnosci czas pokaze poleca 2 spoty w tv i wszystkie dzieci neo sie zlecą, mysle ze chec powstania PL serwera wzięła sie właśnie z ru bo tutaj gra dosc duze polskie community od samego początku. Jak juz napisalem wczesniej serwery moga powstac na terenie Rosji wiec z połaczeniem jak i gra nie bedzie roznicy poza samym community. Nie wiem czy ktos z was wpadł na pomysł ale wystarczy sprawdzic gdzie stoi serwer strony lineage2.eu a stoi własnie w Rosji.


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1494 dnia: Listopad 23, 2011, 09:28:17 am »
owszem istniala by moze mozliosc podmiany pliku z nazwami itemow z angielskiego clienta do polskiego i mozna grac.
Client to tylko nakladka na User interface, pliki serverowe moga byc multi-jezyczne a nie musza.
wydaje mi sie ze jednak international bedzie wszystko... Widzisz czecha grajacego na polskim servie, bo ja nie.
itherus jak widzisz anglika laczacego sie do rosji? pingi 100+
czy nawet hiszpana czy portugalczyka?
Strona moze stac gdzie sobie chce, ale internet posiada cos takiego jak kolejkowanie pakietow. I strony internetowe chodza lepiej od serverow.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 09:31:10 am wysłana przez Thombstone »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1495 dnia: Listopad 23, 2011, 09:45:15 am »
Multi jezyczne moga byc ale kazdy serwer bedzie osobna maszyna. I nic nie bedzie international warunkiem tj licencji sa klienci w odrebnych jezykach (EN DE FR PL TR IT ES NL) czech moze sobie grac na nawet na italy to jego sprawa. Jak widze połaczenie anglika do rosji? tak samo jak polaka, albo czecha na ncsoft EU/NA.

Strona moze stac gdzie sobie chce, ale internet posiada cos takiego jak kolejkowanie pakietow. I strony internetowe chodza lepiej od serverow.
     
        przegiąłeś tym tekstem doucz się.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1496 dnia: Listopad 23, 2011, 09:46:52 am »
Widzisz czecha grajacego na polskim servie, bo ja nie.

A widzisz polaka grającego na ruskim serwerze? Czekaj od groma polaków gra na l2.ru

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1497 dnia: Listopad 23, 2011, 09:49:49 am »
I nic nie bedzie international warunkiem tj licencji sa klienci w odrebnych jezykach

jakieś linki, wypowiedzi szefostwa ncsoft corp./innovy w tym temacie? czy tak po prostu piszesz od rzeczy nie mając pojęcia jak naprawdę wygląda umowa?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1498 dnia: Listopad 23, 2011, 09:53:11 am »
Strona moze stac gdzie sobie chce, ale internet posiada cos takiego jak kolejkowanie pakietow. I strony internetowe chodza lepiej od serverow.
     
        przegiąłeś tym tekstem doucz się.

chodzilo mi o to
Cytuj
[...] W celu zapewnienia odpowiedniego poziomu świadczonych usług stosuje się m.in. różne mechanizmy szeregowania pakietów, które zapobiegają powstawaniu skutków chwilowych przeciążeń w sieci. [...] Pakiety klasyfikowane są na podstawie określonych kryteriów np. typ usługi, pochodzenie, port, protokół i trafiają do specjalnych kolejek. Stamtąd kierowane są w określonej kolejności do bufora wyjściowego.

Cytuj
Lineage 2 pojawi się na europejskim rynku razem z największą w historii aktualizacją zawartości gry, zatytułowaną "Goddess of Destruction". Powstaną serwery dedykowane, a gra zostanie zlokalizowana w kilku etapach na następujące wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska, polska i turecka.
Gdzie tu pisze itherus ze maja byc osobne clienty do tych jezykow? "wersje jezykowe" - malo mi to mowi
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 10:02:47 am wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1499 dnia: Listopad 23, 2011, 09:58:59 am »
klient nie ma być w 8 językach... strona internetowa a i owszem jest zrobiona, ale gra to "następujące wersje językowe: angielska, niemiecka, francuska, polska i turecka." czyli 5
do końca miesiąca nie jest daleko, każdy ma prosty wybór - wystartować 30tego na serverze NcSoftu lub poczkać na to co zaoferuje z czasem innova.