Witaj
Gość

Wątek: Goddess of Destruction - News  (Przeczytany 315130 razy)

  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1500 dnia: Listopad 23, 2011, 10:18:10 am »
Bynajmniej mam co czytać bo tak to bym z nudów umarł. Alarion olej go :P
Sam sobie negujesz  :)

Pozdrawiam  :oops:


Edit: acid się załamie jak zobaczy ten topic  :D

@Lordyp
Mi chodziło głównie o to że duża liczba os. uczyła się tej gry po angl i grała lata po angl i ciężko przestawić się i uczyć się lokacji skrótów itp. od nowa. Z jednej strony lenistwo z drugiej przyzwyczajenie się do tego co się miało
imo bedzie jedynie do wyboru wersja jezykowa klienta, tak jak zostalo to rozwiazane na l2.ws, wiec nie ma co gdybac gdzie beda woleli grac anglicy
Jeśli tak będzie, to duży plus dla innova  :)

Ale czego tu sie uczyc... jezeli umiesz chociaz podstawy angielskiego to rozumiesz tak samo po ang jak po polsku i pewnie nie musialbys sie nasmiewac z polskich tlumaczen. Co prawda niektore tlumaczenia sa raczej slabej jakosci, lecz z tego co widze po stronce lineage2.eu/pl to wydaje sie ze beda one o wiele lepszej jakosci.

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1501 dnia: Listopad 23, 2011, 10:33:28 am »
Acid nie ma akurat teraz problemu z tym, ponieważ wszyscy rozmawiamy/rozmawiacie na temat, a więc nie jest to spam :)

A co do tematu, to w sumie widzę, że zdania są podzielone. Kto tak czy siak chce się wybrać na ten serwer PL?
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 10:36:13 am wysłana przez Sebal »
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1502 dnia: Listopad 23, 2011, 10:48:37 am »
I nic nie bedzie international warunkiem tj licencji sa klienci w odrebnych jezykach

jakieś linki, wypowiedzi szefostwa ncsoft corp./innovy w tym temacie? czy tak po prostu piszesz od rzeczy nie mając pojęcia jak naprawdę wygląda umowa?

   Mogę tak samo wyrażać swoja opinie jak i wielu z was pisząc na temat switcha jezyka w kliencie gry podajac jakis z dupy przykład jakiegos priva.  Serwery ru sa również serwerami dedykowanymi z tym ze lokalizaja rosyjska czyli to samo co w przypadku nowo otwieranych pamiętajcie ze to nadal ta sama firma. Na ru nie pograsz sobie na angielskim kliencie chyba ze podmienisz pliki ale serwer npc nadal utrzymuje swoja lokalizacje.... wiec najbardziej prawdopodobne wydaje sie byc takie rozwiązanie, szczególnie ze maja swoje własne serwery czyli az 14 wiec na chlopski rozum nie chcą sie również pozbywać swoich graczy szczególnie ze wielu z nich wolałoby grac na kliencie eng do czego byli zreszta przyzwyczajeni bardziej niz Polacy bo Rosjan na serwerach ncsoftu gralo MULTUM. 


  • Wiadomości: 111

  • Pochwał: 12

  • Fluttershy <3
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1503 dnia: Listopad 23, 2011, 11:00:23 am »
...czyli uważasz że będzie 5 różnych klientów do gry aby było 5 różnych wersji językowych ? czy nie wydaje Ci się to dziwne ? btw. tak wiem że są to inne firmy ale blizzard w wowie daję możliwość zmiany języka i o dziwo nadal możesz łączyć się z wszystkimi serwerami tak samo jak frogster czy riot ... wracając do 5 różnych klientów to jednak więcej roboty oraz bardziej obciążone łącza, bo jak łatwo się domyślić duża część graczy będzie chciała ściągnąć grę po angielsku jak i w swoim języku. Mam nadzieje że rozwiałem wątpliwości.
... gram w wowa na Burning Onion ^_^


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1504 dnia: Listopad 23, 2011, 11:10:08 am »
W opcjach oficjalnego klienta jest mozliwosc wybrania jezyka, imho nigdy nie bylo ich wiecej niz 1.

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1505 dnia: Listopad 23, 2011, 11:33:25 am »
Cytuj
...czyli uważasz że będzie 5 różnych klientów do gry aby było 5 różnych wersji językowych ? czy nie wydaje Ci się to dziwne ?

Generalnie widaje się do dziwne, ale z każdym dniem coraz bardziej prawdopodobne. Nikt nie może powiedzić, że bedzie tak na 100%. Nawet nie ma pewności, czy Innova już zdecydowała jak to rozwiążą. wydaje się jednak, że idą w tym kierunku.
Ja osobiście jeżeli powstaną serwery EU innovy chciałbym przetestować serwer angielskojęzyczny. Wydaje mi się, że to właśnie on przyciągnie największą ilość graczy a w szczególności silne greckie community. W końcu jednym z najciekawszych aspektów mmo jest kontakt z kulturą zagraniczną.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1506 dnia: Listopad 23, 2011, 11:38:34 am »
...czyli uważasz że będzie 5 różnych klientów do gry aby było 5 różnych wersji językowych ? czy nie wydaje Ci się to dziwne ? btw.
          Nie wydaje sie to dziwne szczególnie ze musice odróżnić dwie rożne sprawy l2 to nie tylko klient ale i serwer. Serwery npc nie sa zmiennymi lokalnymi ktore mozesz wymusić z poziomu klienta stad tez przy podmianie plikow językowych z eng wplywasz na calutki interface ale nie na serwery npc ktore pozostaja w starym jezyku nie wiem jak jest na privach i szczerze mnie to nie interesuje wiem jak ma to rozwiazane innova na serwerach ru i jest to dlamnie bardziej obiektywne niz wasze opinie. Wejdziesz na strone lineage2.eu\pl i tam bedzie link do zapuskatora ( w zaleznosci od tego jakiego bedziesz mial zapuskatora taki klient zostanie pobrany po uruchomieniu gry automatycznie bedzie otwierane okienko z dostepnymi serwerami w zaleznosci od tego jaka lokalizacja bedziesz dysponował), to samo w przypadku innych lokalizacji jezykowych dlatego beda prowadzone beta testy podobnie jak było na RU przed oficjalnym odpaleniem gry.

           takie załozenia wydaja sie dla mnie najbardziej realne. Pozostaje wam czekac i modlic sie o to ze moze jednak bedzie inaczej.


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1507 dnia: Listopad 23, 2011, 11:44:56 am »
A ja stawiam, że po zalogowaniu na stronę http://lineage2.eu/pl/ jak widzimy od razu wykrywane jest skąd się łączysz i taką wersję językową strony masz, zatem bardzo możliwe że od razu taką wersję lunchera będziesz pobierał która to będzie pobierała już klienta w twojej wersji językowej.

Gdu inova uruchamiała serwery RU oficjalnie były one przeznaczone tylko dla graczy z Rosji oraz dawnych republik radzieckich stąd klient tylko w wersji rosyjskiej. Mnie się nasuwa pytanie czy gdy inova otworzy serwery EU czy gracze z rosji i tych że dawnych republik radzieckich będą mogli na nich grać czy też będzie jakaś blokada. Mam znajomego mieszkającego na Białorusi który wczoraj stwierdził że gdy chce wejść na stronę http://lineage2.eu/ dostaje komunikat z serwera, iż ta strona została zablokowana (ciekawe czy przez inovę czy przez dostawcę łącza)?
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 11:49:29 am wysłana przez surda »

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1508 dnia: Listopad 23, 2011, 11:54:06 am »
Niech się połaczy przez proxy tego mu nikt nie zablokuje. Innova napewno bedzie ostrożna z nowymi serwerami jak juz napisalem wczesniej maja 13 wkrótce 14 serwerów RU i nie moga sobie pozwolic na odejscie ludzi, bo spotka ich podobna sytuacja jak w przypdku ncsoftu trzeba bedzie robic merge serwerów. A co w przypadku gdy bedziesz z Czech? gdzie cie przekieruje?


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1509 dnia: Listopad 23, 2011, 11:55:59 am »
i tak predzej czy pozniej do merge na ru dojdzie...
Wracajac do tej blokady to ofc innova moze sie zabezpieczyla przed ucieczka graczy z ru do eu.
itherus rosja ma podpisana umowe w granicach dawnego ZSRR i dla nich sa servery rosyjskie
ale czechy nie sa w tej umowie wiec podlegaja pod europe - angielski lub polski
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 11:59:23 am wysłana przez Thombstone »


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1510 dnia: Listopad 23, 2011, 12:06:34 pm »
merge to najfajniejsza rzecz jaka może się przytrafić. Oczywiście jest to wyznacznik, że aktywność w grze spada i populacje wymierają. Ale sama akcja z merge i polityką przez kilka miesięcy po nim jest naprawdę ciekawą rozgrywką.


  • Wiadomości: 148

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1511 dnia: Listopad 23, 2011, 01:02:00 pm »
Wydaje mi się, że to właśnie on przyciągnie największą ilość graczy a w szczególności silne greckie community.

Co to jest silne greckie community ? Jak na razie spotkałem tylko lalki stanowiący tłum do bicia ? Nawet z jednym grekiem grałem w pt to też nie zachwycał skillem czy uczciwością.
Core : Dlugi, Feoh Wizzard - lv 89


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1512 dnia: Listopad 23, 2011, 01:10:12 pm »
grecy to dzieci h-rate przeciez  :D:D:D


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1513 dnia: Listopad 23, 2011, 01:15:05 pm »
Grecy to boty i tyle ot co!!!!!!!!!
Zwlaszcza najwiecej ich na serverach x20. Gdzie sa boty, bugi itd


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1514 dnia: Listopad 23, 2011, 01:16:58 pm »
itherus rosja ma podpisana umowe w granicach dawnego ZSRR i dla nich sa servery rosyjskie
ale czechy nie sa w tej umowie wiec podlegaja pod europe - angielski lub polski
   Ma podpisana umowę na terenie federacji rosyjskiej a nie byłego zsrr wiec nic to nie zmienia bo grac mozesz na ru chociaż jestes polakiem o ukrainie juz nie wspomne bo tych graczy jest multum. Zmieniasz opcje regionalne i heja banana to samo moze zrobic przecietny rosjanin zeby grac na eu. Grunt w tym ze ze stawiajac serwery na terenie europy musisz sie liczyc z prawem ktore obowiazuje w europie a nie w rosji i tu klania sie frost (ciekawi mnie czy cos w tej sprawie bedzie sie mowiło) bo pomimo tego ze akceptujesz pewne warunki wcale nie znaczy ze sa zgodne z prawem europejskim co innego w rosji oni maja swoje warunki i nic do europy i nawzajem.

merge to najfajniejsza rzecz jaka może się przytrafić. Oczywiście jest to wyznacznik, że aktywność w grze spada i populacje wymierają. Ale sama akcja z merge i polityką przez kilka miesięcy po nim jest naprawdę ciekawą rozgrywką.

     Patrzysz na to z punktu widzenia gracza, ja zastanowilbym sie nad otwieraniem 14 serwera na ru w momencie kiedy mialbym otwierac f2p eu/pl/de/ itp itd bo jakby nie bylo szczegolnie eng jest dla nich duzym zagrozeniem. A koszta plynace z otwierania kolejnego serwera nie sa małe. 

 
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2011, 01:21:05 pm wysłana przez Itherus »


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1515 dnia: Listopad 23, 2011, 01:31:58 pm »
Widze ze tu wszyscy ogarniace to wszystko to powiedzcie

1. NCSOFT / Innova / ws czym to sie rozni ?
2. Te serwery ( polskie , tureckie , francuskie itp. ) to jaka firma wydaje ?
3. Stronka gdzie sie moge dowiedziec o nowosciach co do Polskiego serwera (kiedy ruszy , klijent do pobrania itp.)


  • Wiadomości: 190

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1516 dnia: Listopad 23, 2011, 01:36:27 pm »
1. NCSOFT / Innova / ws czym to sie rozni ?
ws - koreański twórca gry
innova - dystrybutor na afrykę i kraje beneluksu
ncsoft - dystrybutor na była kraje zwiazku radzieckiego, USA i kanadę

2. Te serwery ( polskie , tureckie , francuskie itp. ) to jaka firma wydaje ?
polskie - ws
tureckie - innova
francuskie - ncsoft

3. Stronka gdzie sie moge dowiedziec o nowosciach co do Polskiego serwera (kiedy ruszy , klijent do pobrania itp.)

www.getaclue.com.pl


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1517 dnia: Listopad 23, 2011, 01:52:46 pm »
Karol made m day : D
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 116

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1518 dnia: Listopad 23, 2011, 01:59:47 pm »
1. NCSOFT / Innova / ws czym to sie rozni ?
ws - koreański twórca gry
innova - dystrybutor na afrykę i kraje beneluksu
ncsoft - dystrybutor na była kraje zwiazku radzieckiego, USA i kanadę

2. Te serwery ( polskie , tureckie , francuskie itp. ) to jaka firma wydaje ?
polskie - ws
tureckie - innova
francuskie - ncsoft

3. Stronka gdzie sie moge dowiedziec o nowosciach co do Polskiego serwera (kiedy ruszy , klijent do pobrania itp.)

www.getaclue.com.pl
WTF ??

@BlackLotus
a ty zamiast zadawać 500 raz te same pytania zadaj sobie odrobinę trudu i poczytaj wcześniejsze strony tego tematu !!

Inny słowy póki Kard na CORE nie zostanie Hero dopóty CORE nie wolno nazywać dead serwerem.
[/quote]


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1519 dnia: Listopad 23, 2011, 02:03:56 pm »
1. NCSOFT / Innova / ws czym to sie rozni ?
ws - koreański twórca gry
innova - dystrybutor na afrykę i kraje beneluksu
ncsoft - dystrybutor na była kraje zwiazku radzieckiego, USA i kanadę

2. Te serwery ( polskie , tureckie , francuskie itp. ) to jaka firma wydaje ?
polskie - ws
tureckie - innova
francuskie - ncsoft

3. Stronka gdzie sie moge dowiedziec o nowosciach co do Polskiego serwera (kiedy ruszy , klijent do pobrania itp.)

www.getaclue.com.pl
confirmed

@BlackLotus - zbanuj sie  :oops:
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1520 dnia: Listopad 23, 2011, 02:11:29 pm »
zapomnieliście jeszcze dodać, że trzeba wpłacić 200 Euro żeby grać na takim serverze :D :D :D

ps. nie mogłam się powstrzymać ...


Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1521 dnia: Listopad 23, 2011, 03:22:04 pm »
Acid nie ma akurat teraz problemu z tym, ponieważ wszyscy rozmawiamy/rozmawiacie na temat, a więc nie jest to spam :)

A co do tematu, to w sumie widzę, że zdania są podzielone. Kto tak czy siak chce się wybrać na ten serwer PL?

To nie są Newsy tylko dyskusja o rzeczach których może nie być... Polecam wyczyścić topic ze wszystkich postów odnośnie zmian języków etc i wkleić do tego topicu zanim wszystko poleci do kosza.


  • Wiadomości: 198

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1522 dnia: Listopad 23, 2011, 04:23:22 pm »
http://www.cdaction.pl/news-23626/lineage-ii-darmowa-wersja-na-poczatku-grudnia.html#

znowu jakieś info wyczytane z gwiazd czy faktycznie gdzieś coś na ten temat jest? Skoro od wczoraj są zapisy na betę a został tydzień do grudnia?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1523 dnia: Listopad 23, 2011, 04:29:38 pm »
skąd oni biorą te info? Bo jeżeli tak jak poprzednio, gdy mój party member podesłał im niepewne info, chcąc przytrolować, od razu umiescili to na stronce i potem w czasopiśmie.

Jak było tym razem? Znów ktoś chciał się bardzo zabawić kosztem pracy administracji tego i innych for dyskusyjnych...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Goddess of Destruction - News
« Odpowiedź #1524 dnia: Listopad 23, 2011, 05:20:38 pm »
co jak co ale cd action zawsze sie wydawało rzetelnym zrodlem informacji...