Witaj
Gość

Wątek: Pytanie o subklase dla WC ...  (Przeczytany 2406 razy)

  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Pytanie o subklase dla WC ...
« dnia: Luty 07, 2008, 12:44:13 pm »
Witam , mam mały dylemat ~~
Jeśli chodzi o subki jestem totalnym laikiem ... jak wspomniałem w tytule , śmigam sobie WC na infinity , zaczynam właśnie questa na 3 profke , z początku chciałem sobie dobić do 78lvl swojego "kibelka" i dopiero zrobić subklase ... ale właśnie, jak to jest? Nie chciałbym mieć jakiegoś x-mena czy cuś żeby bić lvl od 40 ... i czy jeżeli zrobiłbym subke , to strace m.in. CoV'a?

Chciałbym taką postać która będzie przydatna na ILu (o ile wprowadzą w tym roku...) ... a może WC nie może zrobić subki w taki sposób jaki to przedstawiłem(żeby nie stracić skilli itp.)?







  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla WC ...
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 07, 2008, 04:35:56 pm »
Skili nie stracisz, to jest wlasnie urok DN.A jako WC bezwzgledu na to jaka sube wybierzesz zawsze bedziesz przydatny ze swoimi buffami. A skoro nie chcesz mutanta robic to zrob WC/ tyrant, w c6 tyr zostanie jeszcze podpakowany to miazge niezla mozesz zrobic ;]


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla WC ...
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 07, 2008, 05:02:16 pm »
jak masz 78 to bardzo Cie nie zdlvluje cova bedziesz mial a suba dla wc to albo ty albo de moim zdaniem tyrant jest fajniejszy gralem de/wc fajny jest ale brakuje mu speeda dostaniesz hamstringa od he i jak nie masz luku to powalczone;p ale jak go dopadniesz to walisz mocno;p


  • Wiadomości: 54

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla WC ...
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2008, 06:54:03 pm »
Ja bym wzial tyranta. De fajny ale ma problem ze wszytskim co ma slowa i moze atakowac z dystansu. W IL de dostaje zealota wiec jest lepiej, ale na ta chwile bralbym tyra.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Pytanie o subklase dla WC ...
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2008, 09:10:50 pm »
przenosze do dzialu dla orkow
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla WC ...
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 07, 2008, 09:59:33 pm »
Nie chce mutanta , bo z wejściem Ila mają zostać usunięci(może źle dobrałem słowo ...)  , więc po co kupować horna , skoro za pare tygodni oddadzą mi go :-)
Chodziło mi głównie o te skille i delelvel , no i dostałem odp. ;)



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Pytanie o subklase dla WC ...
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 08, 2008, 06:15:18 am »
Hi, i'm still alive.
I'm so sorry but i totally lack INET connection but the situation should be solved soon. C6 coding (includes C5) is going forward, a bit slowly, but going on. The cause of the big slowdown is of course cause by the fact that without INET connection is quite difficult to test stuffs (or even develop them when needed a server active for debugging/disasm).

btw, for all the rumors about wipe: NO WIPE. X-MEN will live.
If you wanna help C5/C6, just join the dev with the Raven developers, with my current lack of availablity, they are doing the most.


Sorry again for the lacking of news since long time.

o napisal drake na forum...z tego wynika ze nei beda usuwane chyba nie?