Witaj
Gość

Wątek: Znikające skille. POMOCY  (Przeczytany 806 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Znikające skille. POMOCY
« dnia: Maj 06, 2008, 07:04:03 pm »
Tak więc gram na dragonie x15 po updacie na Interlude zniknęły mi pasywne skille Sword Blunt Mastery. Wielu znajomych też tak miało tylko ze mogli wykupic od nowa. W tym problem ze jak wykupywalem to sie na 10lvlu skonczyly a mam sk na 70lvlu wiec powinienem miec 41 lvl tego pasywnego skilla. Co mam zrobic zeby odzyskac skille(nowej postaci niechce mi sie robic)? Z gory dzieki za pomoc :)


  • Wiadomości: 328

  • Pochwał: 0

Odp: Znikające skille. POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2008, 10:03:03 am »
Nie jestem pewien ale jak dajesz pierwszy poziom tego skilla, to dostajesz więcej, na drugim trochę mniej, a pózniej już normalnie.Też tak miałem na gladzie, musiałem wszystko wykupywać od nowa (heavy armor mastery, dual sword master i swrod bunt mastery),jak wykupiłem dostałem wszystko tak samo jak przed nową kroniką .Hmm... ja bym na twoim miejscu napisał do GM'a, że nie masz skilli Sword Blunt Mastery, powinien ci coś poradzić, albo poprawić :wink: .No i jeszcze jedno ile masz P. Atk tyle samo czy mniej? ;] .
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2008, 02:38:24 pm wysłana przez Zovi »
Alarion jedyne co potrafina kmiota barowe to cepiac sie literuwek i smiac siem  bo nie zauwarzacie  jakie to wy literuwki robita porabane idioty.Masz tu je ty Alarione pedalskie nasienie wiecej literowka

http://s7.footballteam.pl/index.php?polecil=83632   - Fajna gra :) Polecam :)