Witaj
Gość

Wątek: Destro/Tyr w HB  (Przeczytany 2726 razy)

  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Destro/Tyr w HB
« dnia: Czerwiec 16, 2009, 01:59:52 am »
Witam
Proszę o informacje na temat tego, jak sprawuję się destro/tyr w HB na dragonie (trainy, pvp, bicie rb i te sprawy :P). Podobno strasznie go osłabili i jest to teraz cienka postać?? Słyszałem, że fist fury nie działa na pole i innych broniach (oprócz fistów), i że znerfowali vr, co znacznie utrudni trainowanie?? Proszę o wypowiedzi i pozdrawiam ;P


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 16, 2009, 02:21:09 pm »
powiem tak ja mam des/tyr i jakos dobrze mi sie puka:) no wiadomo gorzej niz w interlude... a co do trainow i rb to trzeba umiec samemy bic:) a powiem ze sie da!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 16, 2009, 04:03:40 pm »
Ale w jakim sensie gorzej?? W jaki sposób des/tyr został osłabiony w HB?? Słyszałem że znerfowali rabbita i destro już nie może ciągać takich trainów jak w IL bo za wolno biega?? Ale doszły mnie też słuchy, że można enchantować skille takie jak zealot, lionheart, prawda to??


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2009, 04:07:53 pm »
hmm skopali to ze fist fury dziala tylko z firstami a reszta to bujda trainy takie same mozna ciagnac. a co do enchatowania no to oczywiscie ale szansa to 25% bodajże :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2009, 11:54:25 am »
Samo zabranie Fist Fury osłabiło tyr/des, ponieważ zmniejszył się reuse skili (Fist Fury + dager rsk. haste). Rage ładuje się jak krew z nosa, a co tu mówić o zelocie. (btw. podniosłem czas trwania zelota na +9 i nie widze różnicy, podnisiłem pasywny haste i też nie widzę różnicy - może jeszcze nie jest to dopracowane. Podnoszenie skili z 3 klasy to chyba pomyłka : 6% na sukces). Cieszmy sie że Drake nie zabrał nam Bisona


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 19, 2009, 06:39:27 pm »
A słyszałem też, że frenzy, guts, zealot powyżej 30% hp nie działają, i że strasznie znerfowali rabbita co strasznie spowolniło des/tyr jeśli chodzi o szybkość biegu?? I w jaki sposób działa teraz vr?? Bo słyszałem że też został znerfowany...???


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 28, 2009, 09:14:48 am »
To o tym 30% HP to chyba prawda , tak mi się wydaje. Moim zdaniem rabbit działa tak samo jak na interlude , sam mam destro/tyr i powiem wam że dobrze mi się nim gra , No to prawda że zabrali fist fury i obejdzie się bez tego  ale może wiecie czy fist fury znowu powróci do innych broni na hellboundzie ?????


  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 28, 2009, 03:09:54 pm »
nie wróci, został usunięty celowo :)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Destro/Tyr w HB
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 12, 2009, 05:49:06 pm »
A słyszałem też, że frenzy, guts, zealot powyżej 30% hp nie działają, i że strasznie znerfowali rabbita co strasznie spowolniło des/tyr jeśli chodzi o szybkość biegu?? I w jaki sposób działa teraz vr?? Bo słyszałem że też został znerfowany...???

Ja słyszałem że Michael Jackson będzie pochowany w Fog ;]
Tak powyżej 30% hp frenzy jest słabsze...na full hp nie ma go w ogole...ale jak sie ma 30% hp lub niżej to masz cały power frenzy:P a i nie dotyczy to Guts i Zaelot; ]
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej