Witaj
Gość

Ankieta

co lepsze względem mojego opisu

tyr/ol
5 (55.6%)
tyr/wc
3 (33.3%)
mutantant podaj w odp. jaki
1 (11.1%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: Czerwiec 06, 2010, 08:44:48 pm

Wątek: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA  (Przeczytany 1805 razy)

  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« dnia: Marzec 08, 2010, 07:43:01 pm »
Witam, dziś zadaje sobie pytanie co zrobić moje propozycje podałem w ankiecie osobiście najbardziej jestem nastawiony na tyr/ol. Szukam czegoś do farmienia RB i do expa, ale żeby w pvp też nie była ta postać noobowata otwarty jestem również na mutanty, ale za czymś żeby został charakter tyrka ponieważ tyr/pal odbiega nieco od koncepcji tyrka ;) czekam na propozycje i porównania
Pozdrawiam Rogo


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 09, 2010, 07:24:20 am »
Miałem nadzieje na jakieś uzasadnienia no ale trudno czekam dalej ;] najlepiej jakby ktoś kto ma tyr/ol albo tyr/wc sie wypowiedział


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 09, 2010, 02:53:49 pm »
Nie gram na DN ale skoro chesz farmic rbki i solo exp to raczej Tyr/wc albo Tyr/destro ?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 10, 2010, 07:06:23 pm »
Nadal nie uzyskałem konkretnej i uzasadnionej odpowiedzi proszę niech ktoś kto ma którąś z tych postaci się wypowie


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2010, 07:27:59 pm »
jak chcesz do expa, to tyr/wc. Lepsza propozycja niż tyr/ol ( chyba że latasz z suportem na dualboxie). RB to tym nie pofarmisz, obecnie na DN RB są tak przypakowane, że ciężko cokolwiek ubić, a już na pewno nie tyr/wc albo tyr/ol. Jedynie tyr/de RB jeszcze solo ogarnie.
Wc ma tą zaletę że ma chant of vampire, przez co możesz się utrzymać na 30% bisonie tłukąc mobki. Oczywiście jak do rb podejdziesz na jednym vr to się sam szybko zabijesz.
Ta postać radzi też sobie całkiem dobrze na oly, chociaż tyr/ol też niezły.
Ogólnie te postacie są podobne, jak chcesz grać z fistami to nie ma wiele innych alternatyw. Może tyr/th jeszcze, ale dla mnie nie opłaca się bawić w mutanty z tyrkiem.
Ja bym brał tyr/wc


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 11, 2010, 05:31:33 pm »
Jak na razie jestem nastawiony na tyr/ol, ale czekam na jescze jedną konkretną wypowiedz i daje wam spokój bo widać, że temat się nie kręci ;p


  • Wiadomości: 779

  • Pochwał: 5

  • DN forum staff member
Odp: COŚ UNIWERSALNEGO DLA TYRKA
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 11, 2010, 06:31:24 pm »
TT/PS + 2x bot se/bd i pp/sws