Witaj
Gość

Wątek: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???  (Przeczytany 2300 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« dnia: Maj 13, 2010, 08:12:49 pm »
Chciałbym zrobić postać TYR/WL ale nie wiem czy na pvp dam sobie rade (zdaje sobie sprawę z małego m.defa )

Jeśli macie lepsze propozycje odnośnie TYRka proszę pisać -> chcę bić z fistów

PS. i od razu jak możecie napiszcie w jakim secie chodzić (nie stać mnie na DNET )


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2010, 08:49:17 pm »
Chciałbym zrobić postać TYR/WL ale nie wiem czy na pvp dam sobie rade (zdaje sobie sprawę z małego m.defa )

Jeśli macie lepsze propozycje odnośnie TYRka proszę pisać -> chcę bić z fistów

PS. i od razu jak możecie napiszcie w jakim secie chodzić (nie stać mnie na DNET )
Tyr/ol (oly) , Tyr/pal (mutant)
Jedyne sensowne suby z tego co się orientuje .


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2010, 09:19:22 pm »
TYR/PAL będę musiał bić z 1h mace + tarcza a jak mówiłem chce bić z fistow
TYR/OL zwykły TYR tylko ze ma wiecej M.DEF'a, selfy które mam od clanu i soul guard/soul cry malo daje

Dlatego myślę o TYR/WL ponieważ podszedł taki do mnie i mnie zabił z taką prędkością ze nawet rękami nie ruszał  :D

Mam screena jak stoi obok mnie i ma 2500 atk.speeda ale nie wiem czy na pvp będzie dobry bo on nim tylko zarabia

Plz powiedzcie czy ta postać będzię dobra na PVP


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2010, 03:15:25 pm »
TYR/PAL będę musiał bić z 1h mace + tarcza a jak mówiłem chce bić z fistow
TYR/OL zwykły TYR tylko ze ma wiecej M.DEF'a, selfy które mam od clanu i soul guard/soul cry malo daje

Dlatego myślę o TYR/WL ponieważ podszedł taki do mnie i mnie zabił z taką prędkością ze nawet rękami nie ruszał  :D

Mam screena jak stoi obok mnie i ma 2500 atk.speeda ale nie wiem czy na pvp będzie dobry bo on nim tylko zarabia

Plz powiedzcie czy ta postać będzię dobra na PVP
co Ci z 2,5k aspeedu jak będziesz crytował co 10hit z low dmg'em ? O_o


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2010, 04:22:35 pm »
To jaka suba dla Tyrka bedzie najlepsza ?? pamietajcie chce bic z fistow i suba na supporta mnie nie interesuje


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 14, 2010, 05:09:38 pm »
To jaka suba dla Tyrka bedzie najlepsza ?? pamietajcie chce bic z fistow i suba na supporta mnie nie interesuje
Tyr/wk, slyszalem o tym ploty ze playable jest ; p


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 15, 2010, 09:14:05 am »
Juz zrobilem TYR/WL na Full buffie mam 2k atk.speeda i 2,2k p.ataku.
Jak ide na coliseum to czasami przeciwnicy nie daja rady zbic mi cp ktorego mam malo :D
A jak bije sie z magami to tylko uciekaja (ja daje spirit of wolf) i mam ich na kilka pociskow  :)

Dla wszystkich polecam te Klase -> jesli macie buffy od clanu albo na Arenie Aio buffera w clanie

Temat do usuniecia.

PS. Bije w Warriorow po 200 w magow po 400, a z takim a.speedem to jakbym bil po 100 bym koksil nawet


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: TYR/WL na pvp bedzie GIT ???
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 15, 2010, 12:57:53 pm »
Fakt , Coli to odpowiednie miejsce na pvp , mozesz je porownac conajmniej do starego Dion z Dragona / Nightmare'a ;d