Witaj
Gość

Wątek: PR/WK czy PR/GLAD  (Przeczytany 1619 razy)

  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

PR/WK czy PR/GLAD
« dnia: Wrzesień 13, 2010, 07:59:46 pm »
witam!
Mam SH z retailem i wlasnie sie zastanawiam jaka sube sobie wybrac i zastanawiam sie nad PR/WK i PR/GLAD
Czemu takie suby ? ponieważ mam sprzet na łucznika. ew mozecie podac inne propozycje mutantów, bardziej z nachyleniem na fightera.
PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: PR/WK czy PR/GLAD
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:23:35 pm »
wydaje mi sie ze przy obecnej ilosci miejsca na bufy to pr/wk bedzie lepsza opcja, wybieraja pr/glad obawiam sie ze nie starczy ci miejsca ma wszystkie fajne skile z glada :>


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: PR/WK czy PR/GLAD
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2010, 10:53:36 pm »
hmmm... cos w tym jest, ale w sumie to używałobym jedynie war cry, duelist spirit nie wiem czy jest sens, czasem battle roar, no i pewnie lion heart. Myślisz ze to jednak za dużo na obciete sloty na buff?
PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: PR/WK czy PR/GLAD
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2010, 11:44:36 am »
kurcze mysle ze tak, na obecna chwile sam mam lvl 4 ksiazki, jako ze gram he/wk nie mam zbyt duzo self bufa a mimo to na pvp jak odpalą sie glupie countery albo jakis forgeten scroll czy nawet przy uzyciu zwyklego dasha mam wywalone kilka bafow :)


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: PR/WK czy PR/GLAD
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 17, 2010, 01:56:59 pm »
kurcze mysle ze tak, na obecna chwile sam mam lvl 4 ksiazki, jako ze gram he/wk nie mam zbyt duzo self bufa a mimo to na pvp jak odpalą sie glupie countery albo jakis forgeten scroll czy nawet przy uzyciu zwyklego dasha mam wywalone kilka bafow :)

Sam juz nie wiem założyłem temat na forum DN, i większość osób opowiada sie za PR/GLAD, jedna osoba dala mi do myslenia wpowiadajac sie, że  ze słabszym sprzętem który mam niestety :p, lepsza opcją jest zrobienie PR/WK, znowu u pr/glada bedzie lepszy udźwig cp/hp wiec sam juz nie wiem
PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________


  • Wiadomości: 259

  • Pochwał: 1

Odp: PR/WK czy PR/GLAD
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 17, 2010, 08:57:20 pm »
dla mnie to wyglada nastepujaco, gdybym wiedzial, ze naprawia buff sloty to pewnie polecil bym ci pr/glad, jest to naprawde mocna subka potrafi zrobic dobry dmg, tak juz ci ktos napisal ma o wiele wiecej cp/hp do tego mozesz nosic hvy set. W pt ta postac jest troche zbeda, nic soba nie wnosi w przeciwienstwie do pr/wk czy pr/bd... moze zaoferowac natomiast pozadniejsze hity, ma duzo fajny skili takich jak war cry, duelist spirit, lion heart, sonic move i pewnie mase innych ktore zajmuja miejsce.


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: PR/WK czy PR/GLAD
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 19, 2010, 04:18:48 pm »
dla mnie to wyglada nastepujaco, gdybym wiedzial, ze naprawia buff sloty to pewnie polecil bym ci pr/glad, jest to naprawde mocna subka potrafi zrobic dobry dmg, tak juz ci ktos napisal ma o wiele wiecej cp/hp do tego mozesz nosic hvy set. W pt ta postac jest troche zbeda, nic soba nie wnosi w przeciwienstwie do pr/wk czy pr/bd... moze zaoferowac natomiast pozadniejsze hity, ma duzo fajny skili takich jak war cry, duelist spirit, lion heart, sonic move i pewnie mase innych ktore zajmuja miejsce.

No właśnie bardziej jestem nachylony na pr/glaad pr/wk tez ciekawy ale kot pata na 1-3 hity i wtedy jestem praktycznie samym PR bez kota
w trakcie walki raczej nie ma czasu na summon ponowny kota, no fakt kot ma ud ale mozna je uzyc raz bo ma duzy cooldown
PR/BD: ON
TH/PAL: OFF
PR/SK: SOLD
____________________________________________________________