Witaj
Gość

Ankieta

Jaki sub do WC

Destro
Tyrant
Overlord

Wątek: WC/OL ??  (Przeczytany 7297 razy)

  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 17, 2007, 06:17:41 pm »
Niezakładaj że ci root zawsze wejdzie, wystarczy w miare dobe jevelery+mental i ew jakiś skil pasywny na m defa, już niemówiąc o nm.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 17, 2007, 06:25:59 pm »
Jezeli zrobil bym suba tyranta to jaki sprzet byl by dla mnie najlepszy ???Z gory dzienkuje


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 17, 2007, 07:39:59 pm »
Root na tankow, daggerow, destrow, tyrantow, gladow i wszystko co bije zmiejsca. potem drain, drain,drain gf. na magow silence, chyba ze on dostranie pierwszy ale watpie z MENem jakie ma taki ol/wc trudno mu cos magicznego wrzucic. na lucznikow ma pare fajnych debuffkow no i sleep oczywiscie to se wtedy cp odnowi. nie wiem z kim on moze przegrac, moze z jakims lucznikiem/summonerem albo tankiem/lucznikiem. albo z nekro/kimstam. raczej wieksozsc walk wygrywa. tylko trzeba umiec grac. taki ol/wc raczej lepszy na pvp 1 vs 1 niz takie mass pvp bo castinga faktycznie nie ma zbyt wysokiego i dmg tez jakis boski nie jest a dostanie 2 krytyki w plery i lezy. w 1 vs 1 zmiecie prawie kazdego


yyy... tyrant nie wali z miejsca... ma o 30% mniejszy dmg ze skilli z daleka niz z piesci i ze skilli w zwarciu, po za tym jak we mnei sleep necro sorca i innych dupereli nei wchodzi to nie mowcie ze sleep ola we mnie wejdzie buhehe porazka, tak samo z rootem ^^ root od pp we mnie nie wchodzi a co dopiero od ol`a zenada, chcecie pvp tym swoim sexi ol/wc to chodzcie pmnijcie mnie i sie zgadamy na koloseum ^^ mzoe byc na selfbuffach ^_^


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 05, 2007, 08:16:25 pm »
Jezeli zrobil bym suba tyranta to jaki sprzet byl by dla mnie najlepszy ???Z gory dzienkuje

sprzet jak dla tyrka, ewentualnie mozesz zmienic armor na heavy (chociaz czy ja wiem, evasion masz calkiem calkiem, moze warto korzystac ;) ) ja bym pozostal na tym, co masz, w koncu w tym tyrek czuje sie najlepiej, a z WC masz buffki, draina i flame tylko, (no i swietne pasywy) wiec na tych pasywach wc mozesz spokojnie korzystac z dobrodziejstw WC nie marnujac na to sprzetu, sprzet jak dla tyrka imo
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 30, 2007, 09:28:32 am wysłana przez Reina »
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

  • Spammer
Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 26, 2007, 03:43:57 pm »
Zapomnieliscie o pewnym skillu, moim zdaniem jednym z najlepszych dal ola, a mianowicie Seal Of Suspesion, ktory zmniejsza szybkosc ladowania sie skilli przeciwnikow :D Taki przyklad walisz takie cos sps i aura flara mu sie laduje 4 sekudny a nie 0,2 :P Na moim przykladzie, gdy gralem olem rozwalilem kilkunastu th na subach po kilku naraz, sps/es tez polegl i kilka innych postaci. Nie lubie ludzi ktorzy mowia ze ol i wc to to samo :x Robisz suba na wc i dostajesz CoV czyli najlepszy buff w grze, a ol nawet przed subem wymiata ze glowa boli. Moj kumpel ol/wc na self buffach ma okolo 10k hp wiec to samo mowi za siebie. Wiec prosilbym abyscie nie walili takich tekstow jak; "A co mi da sub wc/ol?" albo "Przeciez ol i wc to to samo".A wlasnie jeszcze jedno w c6 :D (czyli za jakies kilka lat) wc dostaje skilla Chant of Magus ktory dodaje 50% casta i cos innego wiec zalozmy ze mamy 800 casta+400 to daje jakies 1,2k i nie wiem czy wtedy jakis he albo tyr ma z nami szanse (byc moze duza jesli nie umie sie grac) ale gdy z castem 1,2k walimy draina za 1k ktory odnawia nam 800 hp czyli 2 hity tyra z forca trudno jest wtedy z nami wygrac. Jesli ktos by chcial mam kilka replay's z walk ola na 67 lvl bez subka :)
PoZdRo :P

xXxXx  Adventurer//Hell Knight (retail Spellsinger)Nobless


  • Wiadomości: 42

  • Pochwał: -1

Odp: WC/OL ??
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 30, 2007, 12:53:20 am »
tyr dobry wc chyba lepszy...
mialem ola poszedl w necro ale mniejsza o to...
na dance i cov mialem 1,2 casta i 1,6k m atack
do tego 1,6k defa... czy to malo???
masz full suport... dla siebie i party...
ja jestem ciekaw jak by ta suba dawala na full bosie;]]]
imo ja bym radzil sprobowac corss sub na wc ( bo tego jeszcze chyba nie bylo;ppp)
kazdy warrior ludzki bedzie dobry (bedzie jak suba na pp praktycznie tylko wiecej p atack bo masz soul cry;]]])
pomysl o daggerze albo warlordzie...
glad tez moze byc niezly (ale wtedy chyba lepiej brac tyrka;ppp)
lucznik prosze bardzo;]]] i teraz uwaga: tak SPOILER;]
masz w h... hp sporo defa skile na siekiere (szczegolnie z 3rd prof)
zawsze buff... jako taki drain;]]]
wiem ze wiara sie smieje ale kasa na tym byla by ciekawa;]]]
taki spoil zawsze znajdzie pt;]]]
rob co chcesz ja polecam crossa;]]] jak je usuna to zawsze mozesz zrobic cos z rasy orcow;]]]
a jak zostawia to bedziesz wymiatal;]]]