Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572408 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1500 dnia: Czerwiec 19, 2011, 11:40:07 pm »
No farma minionów, hard shit, prawie grę wygrać tym idzie.
Jak Ty placzesz, ze kogos sfeedowalem i ma 3/0.To taki z 0/0 i majacy 300 creepow ma jeszcze lepsze itemy.Wiec rly da sie tym wygrac, bo potem koles tak karal, ze quadre wbil.
btw. Zapomnialem sie pochwalic, wczoraj grajac customa z tymi ludzmi z lol.pl forum.Rozjebalem malphita na solo topie Janna.W 5tej minucie turreta chlopak nie mial :D. Jak dobrze pojdzie to jeszcze jutro wam na to yt pokaze.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1501 dnia: Czerwiec 20, 2011, 03:37:34 am »
Dzisiaj miałem 1 wygraną na 5 meczy. Nie gram już supportami ani tankami, bo ludzie to pierdolone bezmózgi i nie potrafią sfocusować jebanej ashki, tf'a itd. Idioci focusują grubasów, zamiast zostawać w teamfighcie to biegną pół mapy za typem byle fraga zgarnąć, pakują się w teamfighty 4 v 5.

Gram ranka, a koleś mi z tekstem że on może grać tylko GP albo Garenem... myślałem że gościa zapierdole myślami. Te ćwierćmózgi powinny w grać w tetrisa z cheatem żeby tylko długie klocki spadały, co by im się główki nie przegrzały.

Łapię Soną w moje ulti TF i Ashke, a mój zajebiaszczy team klepie się z Alistarem i Rammusem...


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1502 dnia: Czerwiec 20, 2011, 09:49:47 am »
Ja grałem ranki bez tanków w zespole i o wiele to lepiej idzie, czyt. WW na solo topie, Noc w jungli, Annie mid, bot Ashe + Alistar.
Pod tanka miałem tylko Warmoga i WE + masa hp czysto od samego WW, bo ma go sporo i do tego jego selfheal i po prostu wpierdzielałem się przed szereg z alistarem - on nie do ubicia na ulti, co wczoraj z resztą pokazał Shushei ; i nie mogli nas ubić, a dmg mieliśmy spory.

Oni tak się zachwycają Shusheiem, a prawda jest taka, że po prostu gra op postacią, która mając samo ap jest w stanie być 8 s biegać i nic mu nie robią, ma 2 mocne cc w dodatku. I co z tego, że Malza teoretycznie bije z 1 k ap więcej niż Alistar, skoro pada w 3s, a tamten biega, co chwile się leczy i nie mogą mu nic zrobić. Malza daje stuna, czy tam annie? ulti, w+q, hit z lichbane i nie żyje, a Ty heal i już kolejny target, btw. pasyw przy 600 ap bije jak 10 sunfire capów.. To jak dawniej Xin xhao, full build pod tanka kontra ashe full build i on ją zabijał, btw. ashe może mieć taki sam build jak on, ale on ją zabije, bo ma takie skille.
Zwykle TF trwa 6-12 s, mniej więcej tyle ali lata na ulti i w tym czasie mając niebotyczny dmg jest nieubijalny, DH wygra obecnie drużyna , która picknie Ashe i Alistara, bo te picki robią teraz olbrzymią różnicę.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1503 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:15:27 am »
No i nie zapominaj o Vayne, ktora jest teraz chyba najlepszym ranged ad (na dreamhacku, jak ktos jej nie zbanuje to jest 1st pickiem).



  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1504 dnia: Czerwiec 20, 2011, 10:35:27 am »
Nom tylko to jest tak, że jak Ty chcesz wpaść w ich ranged ad carry to Alistar robi combo i nie, że Ci przerywa rush tylko po prostu Cię zabija :P
Imho Ashe jest lepsza, jak ktoś ogarnia to te stuny wygrywały gry, bo pozbycie się jednego gracza na takim ganku w stylu, arrow + combo Alistara dużo daje i jest gf :D


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1505 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:09:50 am »
Gra OPkiem co nie zmienia faktu że bardzo ładnie gra.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1506 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:43:06 am »
Nom tylko to jest tak, że jak Ty chcesz wpaść w ich ranged ad carry to Alistar robi combo i nie, że Ci przerywa rush tylko po prostu Cię zabija :P
Imho Ashe jest lepsza, jak ktoś ogarnia to te stuny wygrywały gry, bo pozbycie się jednego gracza na takim ganku w stylu, arrow + combo Alistara dużo daje i jest gf :D
Co nie zmienia faktu, ze wszedzie 1st pickiem byla Vayne.

Dziwi mnie to, ze jeszcze ani razu Shenem (i chyba rammusem) nie grali.



  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1507 dnia: Czerwiec 20, 2011, 11:55:52 am »
Bo obecna meta na high elo jest taka, że na rasowego tanka się nie gra, ew. amumu, ale go też się robi semi ap/tank.
Wiadomo, że support nie ma dmg, nie bije creepów, a kasę wydaje na wardy, więc gdyby był jeszcze shen to wtedy biją w sumie 3 champy, a tak masz 4 i większość bije aoe, liczy się siła inicjacji.
Shen przed nerfem nawet mocno bił , teraz się nie opłaca, a co do rammusa.. prawie wszyscy grają na 4 ap, wiec traci na znaczeniu, taunt jest na jednego, a inni jak np. alistar, czy amumu mają więcej cc i mocniej biją.


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1508 dnia: Czerwiec 20, 2011, 12:35:48 pm »
Archon ma rację, szkoda że niektórzy dalej tego nie dostrzegają i robią pure tanków. Dobra inicjacja jest najważniejsza, bo ważne jest 1-sze pierdolnięcie ;).


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1509 dnia: Czerwiec 20, 2011, 01:00:39 pm »
Niestety w LoLu tylko kilka postaci jest jak widać użytecznych, reszty się nie bierze i nudne to już później jest.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1510 dnia: Czerwiec 20, 2011, 01:16:44 pm »
pierdzielenie. Każda postać pod takim kątem się szybko nudzi, bo postacie w LoL'u to zazwyczaj 4 skille na krzyż (a często mniej). Idąc tokiem rozumowania kilku moich kumpli, to co ~~10 gier trzeba kupować i grać inną postacią, bo nudą niby zaczyna wiać. A żeby do perfekcji osiągnąć wiele z nich, trzeba mieć rozegrane ++50-100 gier na bardzo dobrym poziomie.


Kwestia czy grasz jako casual, czy chcesz coś osiągnąć i wspiąć się na wysoki poziom.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1511 dnia: Czerwiec 20, 2011, 01:30:28 pm »
Niestety w LoLu tylko kilka postaci jest jak widać użytecznych
No chyba Cie fantazja ponosi.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1512 dnia: Czerwiec 20, 2011, 01:39:22 pm »
Na tym śmiesznym polskim forum lola jest temat "wnioski jakie wyciągneliście z Dreamhacka". Kapitanowie Obvious w końcu uświadomili sobie jak ważne jest last hitowanie, wardowanie, odpowiedni skład teamu, jungler, cc, etc.

Gdyby nie DH to pewnie by im życia nie starczyło na wyciągnięcie takich wniosków, chociaż i tak dalej będą failować. Banda pajaców.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1513 dnia: Czerwiec 20, 2011, 02:02:58 pm »
Nom, dlatego tam spamuje, flejmuje i trolluje  :D



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1514 dnia: Czerwiec 20, 2011, 02:50:59 pm »
Bez kitu ciąży nade mną fatum. Jak dalej tak pójdzie to będe w elo hell.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1515 dnia: Czerwiec 20, 2011, 03:24:47 pm »
Niestety w LoLu tylko kilka postaci jest jak widać użytecznych
No chyba Cie fantazja ponosi.

Wystarczy popatrzyć na jakże wspaniały dreamhack. Nie twierdzę, że tak jest, ale na tym zacnym turnieju tylko kilkoma postaciami się gra.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1516 dnia: Czerwiec 20, 2011, 03:26:49 pm »
Niestety w LoLu tylko kilka postaci jest jak widać użytecznych
No chyba Cie fantazja ponosi.

Wystarczy popatrzyć na jakże wspaniały dreamhack. Nie twierdzę, że tak jest, ale na tym zacnym turnieju tylko kilkoma postaciami się gra.
No to dobrze popatrz na wszystkie poprzednie mecze, skriny banow i pickow.Co ludzie wybierali, pojawil sie nawet gp, mundo i zilean.Trundle chyba tez byl, blitz rowniez.
Bylo duzo champow, a po prostu nie brali wszystkiego, bo moze nie skupiali sie na takim setupie?



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1517 dnia: Czerwiec 20, 2011, 03:46:10 pm »
Przesadzasz Tirius... Całkiem dużo champów w obiegu było.

PS. wygrałem w końcu grę :D


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1518 dnia: Czerwiec 20, 2011, 04:21:39 pm »
dzisiaj jakiś dobry dzień do grania się zapowiada

想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1519 dnia: Czerwiec 20, 2011, 05:02:25 pm »
Hmmm czyżby początek wakacji wpłynął na wzrost trolli online? Bo ja już kurwa nie wiem ocb non stop loss, loss, loss pierdoloni idioci już nie mam cierpliwości.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1520 dnia: Czerwiec 20, 2011, 05:09:46 pm »
Hmmm czyżby początek wakacji wpłynął na wzrost trolli online? Bo ja już -_-' nie wiem ocb non stop loss, loss, loss -_-' idioci już nie mam cierpliwości.
Graj ze mna, wykeruje ci wszystko.



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1521 dnia: Czerwiec 20, 2011, 05:40:36 pm »
Ehh no chyba solówek już w ogóle nie opłaca się grać... We 2 to przynajmniej można coś jeszcze zdziałać.


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1522 dnia: Czerwiec 20, 2011, 06:49:26 pm »
wiadomo coś na temat nowej mapy i reset elo?
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • ******
  • Wiadomości: 1046

  • Pochwał: 7

  • Life4Speed
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1523 dnia: Czerwiec 20, 2011, 07:11:40 pm »
Przesadzacie :P 3 gry lanewickiem i 3 wygrane w 20min :P


LoL EU/US : Hayame

FFXIV: ARR
Server: Moogle
IGN: Hayame Kisumi
Job: Bard
FC: SeeD


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #1524 dnia: Czerwiec 20, 2011, 07:14:14 pm »
Tirius czemu dales mi ignore w LoLu :(?