Witaj
Gość

Wątek: Flame, dyskusje itp.  (Przeczytany 572406 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4550 dnia: Wrzesień 22, 2012, 07:41:41 pm »
na east jak coś mam nick The T i r i u s
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4551 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:14:55 pm »
Felek coś Wam nie pykło w tym goPL4LoLu nawet z moim ad carry, myślałem że przynajmniej do ćwierćfinału "pomoże" wam dojść. Chyba za wysoko go ceniłem  :afro:

"Wam" ? To była sklejka twojego ad carry a nie moja :x , poza tym no fakt przegrał bota z 1300 elo też nie sądziłem że tak się to skończy nie licząc że mieliśmy mida bez mikro i topa bez mózgu to było całkiem fun . A jak na ts siedział cicho chyba mu głosu zabrakło aż z wrażenia :( .

Ps. Płacz na temat easta skończył się tak że całe to forum się przeniosło na east , duh chociaż będzie można się pośmiać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 08:16:48 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4552 dnia: Wrzesień 22, 2012, 08:45:37 pm »
No nie wiem co za team mieliśmy ale zauważyłem że wystarczy coś napisać do Ciebie i już masz wytłumaczenie że po raz setny inny skład itd i w ogóle to nowy team.

Nie oglądałem gry więc ciężko mi coś powiedzieć ale to co mi powiedział ad carry po grze z Wami to to że gdybyś grał tyle co pierdolił na tsie to może coś by z tego było.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4553 dnia: Wrzesień 22, 2012, 09:18:05 pm »
No nie wiem co za team mieliśmy ale zauważyłem że wystarczy coś napisać do Ciebie i już masz wytłumaczenie że po raz setny inny skład itd i w ogóle to nowy team.

Nie oglądałem gry więc ciężko mi coś powiedzieć ale to co mi powiedział ad carry po grze z Wami to to że gdybyś grał tyle co -_-'ł na tsie to może coś by z tego było.

Jaki Rage :D , stary ale o co Ci chodzi ? Kolega twojego ad carry , support mi napisał czy mogę z nimi zagrać bo mają 4rke na gopla, bo widział że nie gram ze swoim teamem , to napisałem że mogę i zaproponowałem że możemy zagrać na moim esl teamie dla wyższego seeda lol , pierwszy raz w życiu z tymi ludźmi grałem :D . "Po grze z wami", to ja tak mogę napisać a nie on , ja nikogo z tego teamu nie znałem z czegoś więcej niż inne go4lole , tak jak i tego ad . Rage more go on .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2012, 09:24:23 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4554 dnia: Wrzesień 23, 2012, 07:35:33 am »
Tego akurat nie wiedziałem, że była to sklejka 5 osób, no ale to nie zmienia faktu że dostaliście stomp od randomów.

Śmieszne ogólnie jest dla mnie że bot lane z 2,2k elo na west + randomowy support przegrali 0/12 na bocie xD Chociaż reszta lepiej też nie zagrała.


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4555 dnia: Wrzesień 23, 2012, 09:10:00 am »
Tego akurat nie wiedziałem, że była to sklejka 5 osób, no ale to nie zmienia faktu że dostaliście stomp od randomów.

Śmieszne ogólnie jest dla mnie że bot lane z 2,2k elo na west + randomowy support przegrali 0/12 na bocie xD Chociaż reszta lepiej też nie zagrała.

No mówie ci że mi ten support napisał bo napisałem post na forum że lft go4lol bo mój team był na lanie w katowicach :P , ale mówie Ci top 1.9k elo ciągle pushował i padał :D , mid 1.9k elo gragasem nie potrafił trafić gościa z ulti 1.4 elo etc. , ciężko to opisać a support mi w ogóle napisał że z tym ad carry to nie grał pierwszy raz :D . No ja miałem 1:5:1 w meczu gdzie było 2:22 także oceniaj to sobie jak chcesz , pośmiałem się chociaż na tsie :P .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2012, 09:13:09 am wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4556 dnia: Wrzesień 23, 2012, 09:36:45 am »
Co tak wszyscy uciekają na easta z westa? Pytam serio, bo chyba samo usunięcie opcji kupowania RP za złotówki nie popchnęło tak wielu ludzi do podjęcia decyzji o zmianie regionu. o.o


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4557 dnia: Wrzesień 23, 2012, 10:07:20 am »
Co tak wszyscy uciekają na easta z westa? Pytam serio, bo chyba samo usunięcie opcji kupowania RP za złotówki nie popchnęło tak wielu ludzi do podjęcia decyzji o zmianie regionu. o.o

Bo od 1.5 do 2.2 poziom jest taki sam , a na weście i tak teamy które miały się wybić to się wybiły na eaście jest niższy poziom teamowy i też można coś wygrać więc ludzie chcą na eaście spróbować , po prostu logika.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4558 dnia: Wrzesień 23, 2012, 10:39:20 am »
Logika jest dla słabych! Większość przeniosła się, bo było za darmo, o!


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4559 dnia: Wrzesień 23, 2012, 11:01:32 am »
Logika jest dla słabych! Większość przeniosła się, bo było za darmo, o!
+1, za darmo to biore!



  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4560 dnia: Wrzesień 23, 2012, 12:08:43 pm »
Ja się nie przeniosłem!
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4561 dnia: Wrzesień 23, 2012, 12:24:34 pm »
Ja tez, ja mam drugie konto))))

East to gavno, na tym samym elo(1500~~) na wescie a  tutaj jest ogromna roznica, wczoraj 50min musialem sie meczyc i pisac ze nie przegramy bo enemy ma 4 osoby(taric dc od 1min) A jak zapytalem dlaczego feeduja to " bo m isie nudzi" albo dlaczego olaf z jungli walczy z jaxem z topa na 1v1 to "bo chce feedowac" :DDD

Ten olaf to w ogole byl najelpszy, w sumie mielismy tylko 18 killi i w tym 11 moich ale mielismy towery, ja 300 creepow + all dragony wie cw  goldzie byli przed nami ale bylo ich 4, a ziomek mowil ze przegralismy i czemu gramy i spamowal surrenderem 24/7. :D
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4562 dnia: Wrzesień 23, 2012, 12:30:46 pm »
Ten olaf to w ogole byl najelpszy, w sumie mielismy tylko 18 killi i w tym 11 moich ale mielismy towery, ja 300 creepow + all dragony wie cw  goldzie byli przed nami ale bylo ich 4, a ziomek mowil ze przegralismy i czemu gramy i spamowal surrenderem 24/7. :D

Tacy są najlepsi xD z czego to w ogóle wynika? brak wiary w siebie? Cholera wie, ja najczęściej mam potworne parcie na wina i nie poddać nawet najbardziej zrąbanej gry..


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4563 dnia: Wrzesień 23, 2012, 12:54:33 pm »
Ja tez, ja mam drugie konto))))

East to gavno, na tym samym elo(1500~~) na wescie a  tutaj jest ogromna roznica, wczoraj 50min musialem sie meczyc i pisac ze nie przegramy bo enemy ma 4 osoby(taric dc od 1min) A jak zapytalem dlaczego feeduja to " bo m isie nudzi" albo dlaczego olaf z jungli walczy z jaxem z topa na 1v1 to "bo chce feedowac" :DDD

Ten olaf to w ogole byl najelpszy, w sumie mielismy tylko 18 killi i w tym 11 moich ale mielismy towery, ja 300 creepow + all dragony wie cw  goldzie byli przed nami ale bylo ich 4, a ziomek mowil ze przegralismy i czemu gramy i spamowal surrenderem 24/7. :D

To że trafiłeś trolla w meczu jakiegoś i że masz low ilość meczy więc Ci takich też losuje to nie znaczy że poziom jest gorszy lulz, jak zwykle Rickert swoje mecyje że east jest gorszy szkoda że wszyscy inni co się przenieśli twierdzą że poziom jest taki sam/porównywalny, szkoda mi Ciebie momentami serio lol. Naprawdę dziwie się że z twoim mądrowaniem się nie miałeś nigdy nawet 1700 elo :( , przecież powinieneś mieć 2.5k nie ? .
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2012, 12:57:26 pm wysłana przez xXxFelekxXx »

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4564 dnia: Wrzesień 23, 2012, 01:11:11 pm »
rickert ma racje
Kto ma grochy niech da grochy, grochy kurwa bęc. Niech sypią się grochy, grochy kurwa bęc


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4565 dnia: Wrzesień 23, 2012, 01:13:50 pm »
Ja tez, ja mam drugie konto))))

East to gavno, na tym samym elo(1500~~) na wescie a  tutaj jest ogromna roznica, wczoraj 50min musialem sie meczyc i pisac ze nie przegramy bo enemy ma 4 osoby(taric dc od 1min) A jak zapytalem dlaczego feeduja to " bo m isie nudzi" albo dlaczego olaf z jungli walczy z jaxem z topa na 1v1 to "bo chce feedowac" :DDD

Ten olaf to w ogole byl najelpszy, w sumie mielismy tylko 18 killi i w tym 11 moich ale mielismy towery, ja 300 creepow + all dragony wie cw  goldzie byli przed nami ale bylo ich 4, a ziomek mowil ze przegralismy i czemu gramy i spamowal surrenderem 24/7. :D

Wszędzie są trashe, więc gadanie, o jakimkolwiek poziomie, że tu lepszy, tu gorszy to kompletny idiotyzm.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4566 dnia: Wrzesień 23, 2012, 01:41:51 pm »
Rickert owni solo q na Eaście :D



Uploaded with ImageShack.us

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 110

  • Pochwał: 2

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4567 dnia: Wrzesień 23, 2012, 01:44:44 pm »
to rickert u mnie na smurf koncie jak cos xDDDDDDDDDDDD (ithain)
worst mundo eu  <main


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4568 dnia: Wrzesień 23, 2012, 04:10:55 pm »
Alarion dude czemu nie przyjmujesz inva do friendsów w lolu? Tak nie może być, Michał musi być na mojej liście!


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4569 dnia: Wrzesień 23, 2012, 04:40:51 pm »
to dodaj mnie nerdzie

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4570 dnia: Wrzesień 24, 2012, 05:58:28 pm »
Jakie są wasze typy na 3 pierwsze miejsca w nadchodzących mistrzostwach?

IMO:
1. M5
2. TSM
3. CLG.EU


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4571 dnia: Wrzesień 24, 2012, 06:10:40 pm »
No jeśli nie byłoby w tym turnieju żadnych azjatyckich ani koreańskich teamów to pewnie tak jak napisałeś ale jako że chyba nikt nie ma pojęcia o tym jak graja azjaci i wiadomo że koreńczycy też ładnie sobie radzą z EU/NA teamami to prawdopodobnie będzie to całkiem inaczej wyglądało.

BTW. Mam nadzieję że M5 wygra.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4572 dnia: Wrzesień 24, 2012, 06:39:47 pm »
kto to xamne?:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 269

  • Pochwał: 0

Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4573 dnia: Wrzesień 24, 2012, 07:26:40 pm »
30 rankedów na east = platyna, imo nie było ciężko ale myślałem że szybciej wbiję.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Flame, dyskusje itp.
« Odpowiedź #4574 dnia: Wrzesień 24, 2012, 09:50:59 pm »
Ja bym chętnie dla odmiany zobaczył jak np. CLG.na coś osiąga. Znudziły mi się finały w wykonaniu M5 :<
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."