Witaj
Gość

Wątek: Rekrutacja do grupy !  (Przeczytany 1468 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Rekrutacja do grupy !
« dnia: Lipiec 22, 2016, 02:23:08 pm »
Cześć jak w temacie napisałem szukam ośmiu osób aby stworzyć grupe na serwerze L2 Classic Skelth ,grupa działała by na zasadzie zamknientej czyli 9 osób w jednym klanie,własne CH,skille klanowe,składki,własny komunikator itp.Niestety nie posiadam na chwile obecną pełnej kwoty aby samemu wszystko kupić dla tego myśle o tym aby sie po prostu na to złożyć po równo.Od siebie dodam że gram prawie od poczatku servera jednak dopiero niedawno zdecydowałem sie na zrobienie maina docelowo bede grał Paladynem czyli po prostu tankiem,gram tylko i wyłacznie dla przyjemności,obecnie wbijam jeden level dziennie moj exp i drop to głównie rb-ki 35-38lvl ale po wbiciu 41 lvl i zrobieniu PP na 40 zaczne chodzic na spoty w celu dropienia książek itp.Ale wracajac do tematu :D potrzebuje do grupy osób które podobnie jak ja chca grać dla przyjemności i bez ciśnienia dla których bedzie w interesie granie ze mna i z innymi czlonkami grupy,szukam dwóch Healerów PP i SE do tego WC-ka i 5-ciu DD-ków co do DD to temat jest otwarty ,jednak osobiscie wolał bym profki działajace na krótki dystans ale i łukami nie pogardze  :D to chyba tyle w grze mozecie mnie znaleźć pod nikiem GAL wyślijcie maila napiszie PM lub zadzwoncie na numer 531957346 aby po prostu pogadac .


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja do grupy !
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 24, 2016, 03:31:34 am »
a gdzie bd i sws ? :) życze powodzenie z zebraniu ludzi :P
Tak na przyszłość grasz tankiem to do pt potrzeba ci Bisha, SE albo EE,sws,bd, i dopiero dd


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja do grupy !
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 24, 2016, 06:32:20 pm »
Rzeczywiście ! poradzilem sie znajomych odnośnie BD i SWS i okazuje sie że sa naprawde potrzebni tu przyznaje ci racje Remster :D natomiast co do Biszka to bym sie zastanawiał nie wiem ale chyba wolał bym SE na to stanowisko co do PP i WC to tutaj rozgożała dyskusja jednak po krotkim zastanowieniu stwierdzam ze chce miec w pt i WC i PP a co do rodzaju pt to chcialbym mieć Melee czyli party bijace z łapy Tyranci i Dagerzy. :D


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Rekrutacja do grupy !
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 24, 2016, 09:01:41 pm »
Hmm slaby zestaw, nie możesz bazować tylko na SE nie da rady z healem na wyższych levelach. Optymalny skład to Tank ,sws, bd , bish, WC , SE/EE , DDx3. Jeśli chcecie myśleć o jakimś pvp czy lepszych spotach na farm , z jednym SE nie dasz rady :D A PP to na boxa