Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621573 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2950 dnia: Październik 18, 2008, 12:22:03 am »
Powiedziales ze sie nie licza, a ja powiedzialem "że chyba kpisz, że się nie liczą", a teraz piszesz po kolei wszystkie debuffy - lol
I DONT GET IT :)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2008, 12:50:50 am wysłana przez Frohike »
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Kamael (x3) Sk 6x,
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2951 dnia: Październik 18, 2008, 10:10:09 am »
a moze im dodac skill sypanie kwaitkow pod nogi party?Taki DA bedzie biegl przed swoim part i sypal rozyczki pod nogi chlopakom idacym do boju.A pantera bedzie sie wdzeicznie prezyc i ryczec.<-2p.atak dla przeciwnikow.>
W ogole moze dac jako bron dlugą czerwona roze i dopadamy raid bossa i a masz , a masz ty potforze :) ( celowe)
Taka postac dla funu.
Ja wiem ze to nie wow ale mimo wszysto tam jakos lepiej to rozwiazali z tankami.W L2 niedlugo lucznik odstanie skil meatlowe przebicie ktorym bedzie zdejmowal tankowi 1000 hpa daggerowiec zeby nie byl pokrzywdzony bedzie mial skil zarzucenie huste na glowe tanka ( -3000 armor)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2008, 12:51:46 am wysłana przez Frohike »
Zycie zbyt krótkie jest żeby pić marne wino.....


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2952 dnia: Październik 18, 2008, 11:39:12 am »
hpa daggerowiec zeby nie byl pokrzywdzony bedzie mial skil zarzucenie huste na glowe tanka ( -3000 armor)
gz walki jakimkolwiek daggerem z HK 79 lvl ...


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2953 dnia: Październik 18, 2008, 11:47:47 am »
Powiedziales ze sie nie licza, a ja powiedzialem "że chyba kpisz, że się nie liczą", a teraz piszesz po koleji wszystkie debuffy - lol
I DONT GET IT :)
lol przeciez on ironizował  :o


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2954 dnia: Październik 18, 2008, 01:20:36 pm »
hpa daggerowiec zeby nie byl pokrzywdzony bedzie mial skil zarzucenie huste na glowe tanka ( -3000 armor)
gz walki jakimkolwiek daggerem z HK 79 lvl ...
=[ True Story
HATE ME MOAR!


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2955 dnia: Październik 18, 2008, 02:04:42 pm »
hpa daggerowiec zeby nie byl pokrzywdzony bedzie mial skil zarzucenie huste na glowe tanka ( -3000 armor)
gz walki jakimkolwiek daggerem z HK 79 lvl ...
=[ True Story
taa, stab nie wejdzie a dostajesz powiedzmy 3k dmg ... :<


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2956 dnia: Październik 18, 2008, 02:18:35 pm »
no bez kitu, chore to jest :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2957 dnia: Październik 18, 2008, 09:27:50 pm »
Fajne to jest, teraz można ownować.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2958 dnia: Październik 18, 2008, 09:30:01 pm »
a moze im dodac skill sypanie kwaitkow pod nogi party?Taki DA bedzie biegl przed swoim part i sypal rozyczki pod nogi chlopakom idacym do boju.A pantera bedzie sie wdzeicznie prezyc i ryczec.<-2p.atak dla przeciwnikow.>
w ogóle moze dac jako bron dlugą czerwona roze i dopadamy raid bossa i a masz , a masz ty potforze :) ( celowe)
Taka postac dla funu.
Ja wiem ze to nie wow ale mimo wszysto tam jakos lepiej to rozwiazali z tankami.W L2 niedlugo lucznik odstanie skil meatlowe przebicie ktorym bedzie zdejmowal tankowi 1000 hpa daggerowiec zeby nie byl pokrzywdzony bedzie mial skil zarzucenie huste na glowe tanka ( -3000 armor)
Pantere to imo na kebaba, zmeczone party nie swinie- wszystko zjedza.

Co w L2 jest nie tak z tankami? Poza tym ze nieda sie ich zabic?:O
:O


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2959 dnia: Październik 18, 2008, 09:39:19 pm »
Teraz jakos DPS Dagger vs Tank sie ruszyl czy padl na full buffach(wiem ze tank ma -50% dmg z crit. ale NCShit zawsze daje bonus -50% dmg a klasa na ktora to jest zrobiona ma debuffa +49% dmg)?

Powiedziales ze sie nie licza, a ja powiedzialem "że chyba kpisz, że się nie liczą", a teraz piszesz po koleji wszystkie debuffy - lol
I DONT GET IT :)

Sarkazm bo ktos napisal ze niedlugo tankow usuna z gry.

Cytuj
Ja wiem ze to nie wow ale mimo wszysto tam jakos lepiej to rozwiazali z tankami.

L2 i WoW sa inaczej zbudowane(No shit) ale i tu i tam tanki robia wielkie gowno w dmg ale wytrzymaja naprawde duzo z tym ze ci w L2 potrafia dawac rozne smieci ktore uwalaja strasznie postac a 3 "wyjatkowe" rzeczy (ktore potrafia robic inne postacie bo maja to jako skille konieczne do pvp) mnie nie ruszaja.

no bez kitu, chore to jest :)

No niby tak ale to tez taki zesrany efekt psychologiczny ze go nie ruszysz bo dmg mozesz zarwac a on za toba lata i bije ciebie :P

Cytuj
Co w L2 jest nie tak z tankami? Poza tym ze nieda sie ich zabic?:O

Bo nie sa one man army to ssa nie wiesz?

Część postu o WoW usunięta.
/Frohike


Bo nie umiesz grac w WoW to usuwasz.
/Ryltar

True :hu_1_2:
/Fro
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 11:02:45 am wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2960 dnia: Październik 18, 2008, 10:05:10 pm »
Zainwestujcie w lepsza bron (OE FB), zrobcie 150 ele (jakiekolwiek, zamiast sie zastanawiac na 6x lvlu czy warto wydac te marne +/- 3b na zrobienie np. Wind), zacznijcie chodzic na PvP w PvP party (full buffed) to mala, ale znaczaca roznica... Jak macie to wszystko i nadal twierdzicie, ze tankowi cos brakuje to...

Pozwole sobie zacytowac:
Cytat: ES 79
(wczoraj LOL hero SK walnal mnie za 6,2k dmg wiec teraz jestem w stanie uwierzyc w kazdy dmg^^)

Cytat: Soultaker 78 / MS 77
Ja dostalem od tego SK za 4k ><

Chyba sie nie obraza :P
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2961 dnia: Październik 18, 2008, 11:41:36 pm »
True true, ale taki dmg, to chyba z kosmosu albo w dgrade.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2962 dnia: Październik 19, 2008, 09:14:40 am »
True true, ale taki dmg, to chyba z kosmosu albo w dgrade.
FB+X+150 element + hero zerk?


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2963 dnia: Październik 19, 2008, 09:44:18 am »
Mam pytanie. Jak spisuje się na oly SK, a raczej ST z innymi klasami? I jakich skilli wtedy używać, a jakich nie?



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2964 dnia: Październik 19, 2008, 10:14:29 am »
Mam pytanie. Jak spisuje się na oly SK, a raczej ST z innymi klasami? I jakich skilli wtedy używać, a jakich nie?

heh głupie pytanie

Ale na OLi całkiem nieźle, tak jak tank na zamkniętym terenie. Wiadomo od HB ma 10s na dobiegnięcie do enemy więc szybko za skilluje, a jak wejdzie Phantom Cubic <3
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2965 dnia: Październik 19, 2008, 12:25:29 pm »
Phantom cubic to raczej pomoc, powinno sie recznie rzucac hexa no i w zaleznosci od klasy power brake tez mozna.

Ostatnio zauważyłem że pvp armory zaczęły się ładnie odpalać, coraz czesciej na duelach mam akcje że wchodzi shackle od kubika i atk spd slow od armoru. Fajny efekt :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2966 dnia: Październik 19, 2008, 12:42:15 pm »
No, bo właśnie dzisiaj idę na oly :-) Na szczęście, większość graczy którzy grają na tamtym serwerze są święcie przekonani że all > tanks, a niestety, sami są kretyni. Właśnie przed chwilą położyłem over-enchanted duelista, +30 duelki, no all bajer, idiota nie skapował się że wrzuciłem UD O.o jedynie co mu wwalałem to stuna, nic więcej ^^ i wygrałem. Ciekawe jak będzie na oly, jako SK na oly nigdy nie byłem, a konkurencja mała, jest tylko jeden SK w rankingu, a i tak go ostatnio nie widzę, więc spore szansę ;]

Ogranicz się do rozmów o SK zamiast opowiadać o jakichś x5000 serwerach >.<
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2008, 01:18:58 am wysłana przez Frohike »



Szukam serwera...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Kamael (x3) Sk 6x,
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2967 dnia: Październik 20, 2008, 08:25:29 am »
Virandelle:-->Zainwestujcie w lepsza bron (OE FB), zrobcie 150 ele (jakiekolwiek, zamiast sie zastanawiac na 6x lvlu czy warto wydac te marne +/- 3b na zrobienie np. Wind),
mam prosbe napisz to prosciej.Ok?
Bo ja mam juz swoim sk 59 lvl i niedlugo (chyba) bedzie mnie to dotyczyc a nie rozuemiem tego.

BTW jaka jest roznica w grzemiedzy newbie a pro ( no prawie pro) to najlepiej obrazuje nastepujacycy wypadek.Drugi gosc pod wzgledem lvl w klanie zaprosil mnie do party w katakumbach( robi sub gladem).Mowie ok.Przyczlapal po chwili , przyczlapali swordsinger , baldedancer i prophet.Nawrzucali mnie i jemu bufy wpadlismy do sali moby umarly praktycznie natychmaist.W chwile pozniej sie okazalo ze to wszystko sa jego postacie z roznych kont.Odjelo mi mowe na chwile.
Zycie zbyt krótkie jest żeby pić marne wino.....


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2968 dnia: Październik 20, 2008, 09:14:20 am »
Virandelle:-->Zainwestujcie w lepsza bron (OE FB), zrobcie 150 ele (jakiekolwiek, zamiast sie zastanawiac na 6x lvlu czy warto wydac te marne +/- 3b na zrobienie np. Wind),
mam prosbe napisz to prosciej.Ok?
Bo ja mam juz swoim sk 59 lvl i niedlugo (chyba) bedzie mnie to dotyczyc a nie rozuemiem tego.
nafarm kasy na enchanty(ew. enchantow) + element stone'ow :D


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2969 dnia: Październik 20, 2008, 09:21:43 am »
Chodzi poprostu o to, ze do co najmniej 76 (chodz wiele osob mowi, ze aktulanie minimalny poziom do PvP to 79) nie ma jakis kombinacji i trzeba sie skupic na expieniu, a nie gadaniu. Przekonacie sie, ze po pewnym poziomie juz nie chodzi tylko o niego, a tez sprzet. Nie ma co porownywac ST np. 77 do full epickiego lucznika z OE sprzetem i skillami bo zabilby takiego tanka samym stunem. To jak niektorzy mowia, ze tank jest slaby, nie nadaje sie etc. to rozumiem, ze kazdy z nich mial high-endowego ST i chodzil na roznego typu PvE/PvP Party i wszystko przetestowal.

Robert29 jeszcze musisz troche poczekac, az zacznie Cie to dotyczyc, wtedy bedziesz marnowal czas na zastanawianie sie jaki element wlozyc do broni itd., a teraz poprostu koksaj GL :)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2008, 10:02:50 am wysłana przez Frohike »
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2970 dnia: Październik 20, 2008, 10:02:14 am »
Chodzi poprostu o to, ze do conajmniej 76 (chodz wiele osob mowi, ze aktulanie minimalny poziom do PvP to 79) nie ma jakis kombinacji i trzeba sie skupic na expieniu, a nie gadaniu.

Słusznie. Większość postaci na 79 ma ważne skille/passywy które dają dużego boosta w pvp więc jest to bezdyskusyjne. Virek kiedy 79?
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Kamael (x3) Sk 6x,
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2971 dnia: Październik 20, 2008, 10:55:25 am »
thx za pomoc.
O jakiego rzedu  kasie mowimy?kkk?
Zycie zbyt krótkie jest żeby pić marne wino.....


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2972 dnia: Październik 20, 2008, 11:32:42 am »
+7 FB ok 2,5kkk
+8 FB ok. 4kkk
full element Fire/Water ok 500kk
full element Holy/Dark ok. 1,5kkk
full element Wind/Earth ok. 3,5kkk
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2973 dnia: Październik 20, 2008, 01:00:09 pm »
+7 FB ok 2,5kkk
Na Phoenixie 1.5kkk na szczescie :)
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2974 dnia: Październik 20, 2008, 04:31:30 pm »
+7 FB ok 2,5kkk
Na Phoenixie 1.5kkk na szczescie :)
na Dexie (x4) 700kk za czystego, 7x 200kk za EWSy, do tego jeszcze trzeba doliczyc szanse na powodzenie... hmm, z 10kkk bedzie ;p