Witaj
Gość

Wątek: Arena Kim grac ?  (Przeczytany 1999 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Arena Kim grac ?
« dnia: Maj 16, 2010, 03:23:01 pm »
Witam.
Chce zacząć grać na arenie i tu pojawi się pytanie.
Czy jakieś klasy dominują na na tym serwerze? Chodzi mi o to czy bardziej radzą sobie magowie czy wojownicy, czy postacie grające w zwarciu maja szanse, czy np magowie nie dają im dobiec i ściągają wroga na kilka crytow.
Czy może pvp jest w miarę wyrównane?
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Arena Kim grac ?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 16, 2010, 06:51:31 pm »
Witam.
Chce zacząć grać na arenie i tu pojawi się pytanie.
Czy jakieś klasy dominują na na tym serwerze? Chodzi mi o to czy bardziej radzą sobie magowie czy wojownicy, czy postacie grające w zwarciu maja szanse, czy np magowie nie dają im dobiec i ściągają wroga na kilka crytow.
Czy może pvp jest w miarę wyrównane?
Nie wiem czy jest sens zaczynać , skoro TheBestEver ostatnio napiera po 33k mcryty ; D


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Arena Kim grac ?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 16, 2010, 07:02:35 pm »
Hmm no to nie ciekawie bo jest ochota czasem pograć, ale na low rate to już nie ma tego zapału, wiec pomyślałem o arenie.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Arena Kim grac ?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 16, 2010, 07:43:22 pm »
Hmm no to nie ciekawie bo jest ochota czasem pograć, ale na low rate to już nie ma tego zapału, wiec pomyślałem o arenie.
Z tego co też wiem , w ciul ludzi poszlo na Valkirię . Arena to chyba nie jest odpowiedni server poki co :p Mogliby przerobic ja na czysty pvp server 1+1 ale to tylko moja opinia .


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Arena Kim grac ?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 16, 2010, 08:06:22 pm »
Na Valkiri pograłem kilka dni i mi się odechciało :P Głównie chodzi mi o to aby wpaść czasem wieczorem zagrać parę pvp nie tracąc czasu na exp itp. Sprawdzę sobie jak wygląda pvp na arenie któregoś dnia jak będzie niezbyt zadowalająco poszukam innego hr. Metodą prób coś kiedyś znajdę heh
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Arena Kim grac ?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 16, 2010, 08:18:22 pm »
Na Valkiri pograłem kilka dni i mi się odechciało :P Głównie chodzi mi o to aby wpaść czasem wieczorem zagrać parę pvp nie tracąc czasu na exp itp. Sprawdzę sobie jak wygląda pvp na arenie któregoś dnia jak będzie niezbyt zadowalająco poszukam innego hr. Metodą prób coś kiedyś znajdę heh
To myślę że już chyba Dragon/Nightmare będzie lepszym pvp serverem :P


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Arena Kim grac ?
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 16, 2010, 11:31:08 pm »
No niestety czasy Areny już minęły, jak szybko zabłysła tak szybko zgasła.
mi udało się zakończyć na 1129/1389 ;) ale to jeszcze za czasów świetności

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.