Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Franz :P  (Przeczytany 377734 razy)

  • Wiadomości: 356

  • Pochwał: 0

  • Twój stary
Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #800 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:02:45 am »
Tak czytam ten temat, i widzę, że nie mieliście łatwo. Ale uważajcie, w realu on też może was dopaść.

A tak srsly, to za bardzo przeżywacie tego bielaka czy jak mu tam... Kim on gra w ogóle? ^^


:( Twój Stary


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #801 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:07:33 am »
Stary, nikt tyle frajdy nie dostraczal co on podczas gdy czytało się jego PM-y i wypowiedzi na forum.

Przeciez na screenie widać którymś Pushbacka (naszego byłego TH), jak sklada na 2 staby   Pana Białego, SR 78 since looooooooong time. Postrach Franza, ostoja uczciwości i ostatni bastion obrony przed botami (Pan Biały nigdy nie botował na varce!)

True story.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #802 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:02:13 am »
Alarion nabku jakich malo coz w tym dziwnego ze MS sklada sie na 2bstaby lol czy tak trudno zrozumiec ze nie mialem szans chyba wszyscy to rozumieja oprocz ciebie i co chcesz kmiocie barowy naduzywajacy tabaki od moich wypowiedzi lol .My jako klan zrobilismy swoje dopielismy swego i zmieniliscie server poniewaz dostawaliscie ciagle baty , powiedz alarion dlaczego nie chwalilscie sie na forum ze straciliscie zamek , ze na nastepnym siege nie obroniliscie zamku petklanu, ze ogolnie zostaliscie zmieceni z servera czy tak trudno zrozumiec ze bijecie piane na forum opowiadajac brednie, cale to wasze forum to jest 5 pedalow z waszego klanu i to wszystko wiec Alarion nie podniecaj sie tak za bardzo bo popuscisz.Nie bronie botow ale oczywiscie zabijam ich jak mi przeszkadzaja a ze wy botowaliscie 24/24 wiec was tez pekowalem ale wiecie z jakiego powodu , za wasze klamstwo i lgarstwo.Widzisz Alarion jak wskoczylem na Tyranta to juz nie bylo tak wesolo nawet kiepski Yukidian dostal baty i juz mu nie bylo do smiechu , ale oczywiscie jak podbiegal do Bielaka kiedy mialem zaledwie 400 mp i walczylem na varce z 2-4 mobkami to wtedy Yukidian byl kozak szczegolnie kiedy przybiegal na fullbufie lol , zachowanie lamera lol.Patrzac ogolnie na caloksztalt i na wasze lamerskie screeny i wypowiedzi mozna powiedziec ze jestescie zwyklymi kmiotami kto zna prawde jak bylo na servie ten wie jak wy sie zachowywaliscie blagajac naszych znajomych zeby was nie pekowali i nawet baliscie sie stanac na pvp.lol.cwaniaki;)Zycze wam powodzenia na Phoenix (nie klamcie i tam za duzo .i nalezy pamietac jedno ze czytajac wasze wypowiedzi trzeba mocno przymruzyc oko na wasze lamerskie wypowiedzi
Ps.Ocais placze ze go wykorzystaliscie i zostawiliscie na pastwe losu
REVENGE IS MAIN


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #803 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:05:07 am »
Alarion nabku jakich malo coz w tym dziwnego ze MS sklada sie na 2bstaby lol czy tak trudno zrozumiec ze nie mialem szans chyba wszyscy to rozumieja oprocz ciebie i co chcesz kmiocie barowy naduzywajacy tabaki od moich wypowiedzi lol .My jako klan zrobilismy swoje dopielismy swego i zmieniliscie server poniewaz dostawaliscie ciagle baty , powiedz alarion dlaczego nie chwalilscie sie na forum ze straciliscie zamek , ze na nastepnym siege nie obroniliscie zamku petklanu, ze ogolnie zostaliscie zmieceni z servera czy tak trudno zrozumiec ze bijecie piane na forum opowiadajac brednie, cale to wasze forum to jest 5 pedalow z waszego klanu i to wszystko wiec Alarion nie podniecaj sie tak za bardzo bo popuscisz.Nie bronie botow ale oczywiscie zabijam ich jak mi przeszkadzaja a ze wy botowaliscie 24/24 wiec was tez pekowalem ale wiecie z jakiego powodu , za wasze klamstwo i lgarstwo.Widzisz Alarion jak wskoczylem na Tyranta to juz nie bylo tak wesolo nawet kiepski Yukidian dostal baty i juz mu nie bylo do smiechu , ale oczywiscie jak podbiegal do Bielaka kiedy mialem zaledwie 400 mp i walczylem na varce z 2-4 mobkami to wtedy Yukidian byl kozak szczegolnie kiedy przybiegal na fullbufie lol , zachowanie lamera lol.Patrzac ogolnie na caloksztalt i na wasze lamerskie screeny i wypowiedzi mozna powiedziec ze jestescie zwyklymi kmiotami kto zna prawde jak bylo na servie ten wie jak wy sie zachowywaliscie blagajac naszych znajomych zeby was nie pekowali i nawet baliscie sie stanac na pvp.lol.cwaniaki;)Zycze wam powodzenia na Phoenix (nie klamcie i tam za duzo .i nalezy pamietac jedno ze czytajac wasze wypowiedzi trzeba mocno przymruzyc oko na wasze lamerskie wypowiedzi
Ps.Ocais placze ze go wykorzystaliscie i zostawiliscie na pastwe losu
a ja mysle ze pierdolisz jak poparzony, oni przynajmniej byli w stanie przedstawic sensowne dowody


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #804 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:08:32 am »
LOL Bula jakie sensowne dowody ? sfabrykowane screeny lol myslisz glabie ze mam czas wkleiac screny jak mosthated atakowalo zamek wraz z swoim ally 70 osob vs 30 i sie po-_-'li 4 razy lol .Jak nie wiesz glabie to nie udzielaj sie .Hmmmm  a dlaczego by nie ...., w zwiazku z tym ze MOSTHATED zostalo zmiecione z servera umieszcze kilkanascie screenow jak MOSTHATED sralo po gaciach ;)Zeby BUla byl zadowolony;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 11:12:00 am wysłana przez ZUZIA »
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #805 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:11:20 am »
LOL Bula jakie sensowne dowody ? sfabrykowane screeny lol myslisz glabie ze mam czas wkleiac screny jak mosthated atakowalo zamek wraz z swoim ally 70 osob vs 30 i sie po-_-'li 4 razy lol .Jak nie wiesz glabie to nie udzielaj sie .
a myslisz ze oni mieli czas bawic sie w fotoszopie tylko dlatego zeby "sfabrykowac" screeny ukazujace jacy jestescie zalosni? funneh ^_^;
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #806 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:19:12 am »
Alarion nabku jakich malo coz w tym dziwnego ze MS sklada sie na 2bstaby lol czy tak trudno zrozumiec ze nie mialem szans chyba wszyscy to rozumieja oprocz ciebie i co chcesz kmiocie barowy naduzywajacy tabaki od moich wypowiedzi lol .My jako klan zrobilismy swoje dopielismy swego i zmieniliscie server poniewaz dostawaliscie ciagle baty , powiedz alarion dlaczego nie chwalilscie sie na forum ze straciliscie zamek , ze na nastepnym siege nie obroniliscie zamku petklanu, ze ogolnie zostaliscie zmieceni z servera czy tak trudno zrozumiec ze bijecie piane na forum opowiadajac brednie, cale to wasze forum to jest 5 pedalow z waszego klanu i to wszystko wiec Alarion nie podniecaj sie tak za bardzo bo popuscisz.Nie bronie botow ale oczywiscie zabijam ich jak mi przeszkadzaja a ze wy botowaliscie 24/24 wiec was tez pekowalem ale wiecie z jakiego powodu , za wasze klamstwo i lgarstwo.Widzisz Alarion jak wskoczylem na Tyranta to juz nie bylo tak wesolo nawet kiepski Yukidian dostal baty i juz mu nie bylo do smiechu , ale oczywiscie jak podbiegal do Bielaka kiedy mialem zaledwie 400 mp i walczylem na varce z 2-4 mobkami to wtedy Yukidian byl kozak szczegolnie kiedy przybiegal na fullbufie lol , zachowanie lamera lol.Patrzac ogolnie na caloksztalt i na wasze lamerskie screeny i wypowiedzi mozna powiedziec ze jestescie zwyklymi kmiotami kto zna prawde jak bylo na servie ten wie jak wy sie zachowywaliscie blagajac naszych znajomych zeby was nie pekowali i nawet baliscie sie stanac na pvp.lol.cwaniaki;)Zycze wam powodzenia na Phoenix (nie klamcie i tam za duzo .i nalezy pamietac jedno ze czytajac wasze wypowiedzi trzeba mocno przymruzyc oko na wasze lamerskie wypowiedzi
Ps.Ocais placze ze go wykorzystaliscie i zostawiliscie na pastwe losu

ahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Na taki debilizm jak tu wypociłeś nawet nie chce mi się odpowiadac ... no ale cóż ...
Tak bielak , MS nie ma szans z TH ? Najlepiej sobie to tak wytłumaczyć , że z nikim się szans nie ma bo to , bo tamto . Ja wtedy miałem 75 lvl , common SS bez elementu , taki trudny przeciwnik ?
Tak Bielak , uciekliśmy od odrodzenia , bo tak nas oraliście , uhuhuh , Ciebie w grze nie było z 2 tyg. A może ban bielak bana dostał ? uuuu , ciekawe za co ? Może za tego traina co jakiś czas temu na varce biegał .
Nie raz nie dwa, chciałem zrobić 1v1 z Tobą , 9v9 i zawsze miałeś wymówkę , nigdy nie przyszliście na pvp . Odrodzenie to frajerzy którzy unikają pvp jeśli nie ma Fuzion za plecami , więc nie mów mi jaki to ty świetny jesteś , bo nawet bota nie potrafisz skonfigurować dobrze (Tunel Bielaka i te sprawy) .


Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #807 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:21:28 am »
LOL Bula jakie sensowne dowody ? sfabrykowane screeny lol myslisz glabie ze mam czas wkleiac screny jak mosthated atakowalo zamek wraz z swoim ally 70 osob vs 30 i sie po-_-'li 4 razy lol .Jak nie wiesz glabie to nie udzielaj sie .Hmmmm  a dlaczego by nie ...., w zwiazku z tym ze MOSTHATED zostalo zmiecione z servera umieszcze kilkanascie screenow jak MOSTHATED -_-'lo po gaciach ;)Zeby BUla byl zadowolony;)
pokaz mi wasze CC i ich CC(ewentualnie wklej radar, gdzie miales ich 70 a was 30), wtedy uwierze


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #808 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:27:51 am »
Alarion nabku jakich malo coz w tym dziwnego ze MS sklada sie na 2bstaby lol czy tak trudno zrozumiec ze nie mialem szans chyba wszyscy to rozumieja oprocz ciebie i co chcesz kmiocie barowy naduzywajacy tabaki od moich wypowiedzi lol .My jako klan zrobilismy swoje dopielismy swego i zmieniliscie server poniewaz dostawaliscie ciagle baty , powiedz alarion dlaczego nie chwalilscie sie na forum ze straciliscie zamek , ze na nastepnym siege nie obroniliscie zamku petklanu, ze ogolnie zostaliscie zmieceni z servera czy tak trudno zrozumiec ze bijecie piane na forum opowiadajac brednie, cale to wasze forum to jest 5 pedalow z waszego klanu i to wszystko wiec Alarion nie podniecaj sie tak za bardzo bo popuscisz.Nie bronie botow ale oczywiscie zabijam ich jak mi przeszkadzaja a ze wy botowaliscie 24/24 wiec was tez pekowalem ale wiecie z jakiego powodu , za wasze klamstwo i lgarstwo.Widzisz Alarion jak wskoczylem na Tyranta to juz nie bylo tak wesolo nawet kiepski Yukidian dostal baty i juz mu nie bylo do smiechu , ale oczywiscie jak podbiegal do Bielaka kiedy mialem zaledwie 400 mp i walczylem na varce z 2-4 mobkami to wtedy Yukidian byl kozak szczegolnie kiedy przybiegal na fullbufie lol , zachowanie lamera lol.Patrzac ogolnie na caloksztalt i na wasze lamerskie screeny i wypowiedzi mozna powiedziec ze jestescie zwyklymi kmiotami kto zna prawde jak bylo na servie ten wie jak wy sie zachowywaliscie blagajac naszych znajomych zeby was nie pekowali i nawet baliscie sie stanac na pvp.lol.cwaniaki;)Zycze wam powodzenia na Phoenix (nie klamcie i tam za duzo .i nalezy pamietac jedno ze czytajac wasze wypowiedzi trzeba mocno przymruzyc oko na wasze lamerskie wypowiedzi
Ps.Ocais placze ze go wykorzystaliscie i zostawiliscie na pastwe losu

No tak bo zabijanie ludzi na afk lub na bocie i wstawianie screenów na forum nie jest "lamerskie".
Bali się stanąć na pvp? O ile mi wiadomo to wy się baliście/bałeś zawsze stanąć na 9vs9 czy 1vs1.
No, ale PAN BIAŁY ma zawsze rację i nie ma co z nim dyskutować. On coś powie i tak ma być, to on ma kolegów w NC sofcie, to on ma postacie na wszystkich serwerach i będzie was wszędzie zabijał, to wszystko ON!!

Za dużo tego "lol".


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #809 dnia: Lipiec 01, 2009, 11:31:04 am »
LOL LOL LOL Push  to byla najbardziej prostacka wypowiedz jaka w zyciu widzialem lol lol oooo jaki z cibei prostak lol  

Bula mam nadzieje ze oni maja cywilna odwage sie do tego przyznac lol  zapytaj sie pusidioty  i sam ci to powie o oto jeden  screen jak MOSTHATED  probowalo odbic Innadril lol


Wiec skoro pedalskie pedaly juz nie istnieja najlepszym wyjsciem bedzie nie udzielanie sie na tak lamerskim forum jak to  ;)Wiec trzymajcie sie paly i nie po-_-'jcie sie od bicia piany ;)Banda skonczonych idiotow ;)z Darthidiota na czele ;)



\\ madith : bez multipostów
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2009, 12:48:23 am wysłana przez mdh »
REVENGE IS MAIN


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #810 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:07:44 pm »
Stary, wyluzuj z multipostami i tymi bluzgami, bo szkoda mi będzie wstawiać Ci ostrzeżenia i na koniec pewnie bana...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #811 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:09:25 pm »



Ehh mnie już to powoli zaczyna nudzić, ale cieszę, że reszcie forum pokazujesz swój niegasnący talent. Jaki? Pytanie retoryczne.

Myślałem tylko, że przez te kilka(naście) tygodni zdążę cię nauczyć chociaż odczytywać ironię, ale jak widzę za dużo wymagałem od Pana Białego.

Dobra, a co mi szkodzi:
Bula mam nadzieje ze oni maja cywilna odwage sie do tego przyznac lol  zapytaj sie pusidioty  i sam ci to powie o oto jeden  screen jak MOSTHATED  probowalo odbic Innadril lol

Po pierwsze to niewiele widzę na tym screenie i w sumie to nic dziwnego, bo chyba poza 1 naszym rushem na koniec gdy i tak już czasu na resztę nei było to nikt do was nawet nie przyszedł...

Zresztą o czym ty w ogóle mówisz, skoro i tak jesteście obstawieni non stop 6 PT z green ally, a w niedziele 2 tygodnie temu ponad nie potrafiliście przez ponad godzinę (bodajże godzina i 25 minut) odbić waszego  Dion? Dopiero kiedy przyprowadziliście jeszcze kolejne 3 PT green ally z PT hero daliście radę się jakoś przebić :)

Takim składem (jakieś 4-5 PT) utrzymywaliśmy się przeciw WG + Odrodzenie + Angels i wielu innych.



Kolejna kwestia, że mnie już to w niewielkim stopniu dotyczy, ale i tak jestem happy, bo zdążyłem pokazać przez ten czas na forum jedną z "najciekawszych" postaci na Franz. Nawet od kiedy zacząłeś się tu udzielać, sam niewiele musiałem już robić, bo sam się pogrążałeś i dalej to robisz :)

Inna kwestia, że ja zawsze wklejałem konkretne screeny (kurde wydało się że w Photoshopie edytowane, god damn, a już prawie mój spisek się powiódł :< ), a ty jedyne co potrafiłeś pokazać, to PK-owane boty o 04:00 nad ranem.

I przestań błagam pieprzyć o tym, że PvP unikaliśmy, bo zarówno na forum pisałem wielokrotnie (i nawet użyłem dość -_-'*** czcionki, żebyś przypadkiem nie przeoczył tego.) jak i w grze PM-owałem zarówno JennaJ oraz Youki. Za każdym razem słyszałem, że albo jesteście zajęci, albo nei macie teraz ekipy. Spoko, mnie nic do tego nie było, ale z łaski swojej przestań wobec tego biadolić, że to my się boimy, bo jak na razie kandydujesz na stanowisko "hipokryty roku".

rozmowa z 2 różnych dni (pisałem do nich średnio co 2 dzień przez jakieś 2 tygodnie, aż w końcu mi się znudziło...)


szyder /mode on
Tak jak pisałem, uciekliśmy z Franz, bo tak nas PK-owałeś i gnębiłeś, że nie mogliśmy tego wytrzymać psychicznie, a mój lekarz powiedział, że jedynym rozwiązaniem będzie zmiana serwera. Ale nei przewidział, że Pan Biały ma chary na każdym serwerze i będzie nas prześladował do końca życia... So sad ;<
szyder /mode off

i tak na koniec dla rozluźnienia :


Za dużo tego "lol".


LOL LOL LOL Push  to byla najbardziej prostacka wypowiedz jaka w zyciu widzialem lol lol oooo jaki z cibei prostak lol  

Bula mam nadzieje ze oni maja cywilna odwage sie do tego przyznac lol  zapytaj sie pusidioty  i sam ci to powie o oto jeden  screen jak MOSTHATED  probowalo odbic Innadril lol

tylko 7 razy, to i tak nieźle jak na niego. Nie wiedziałem tylko, czy mam liczyć to "oooo" co było pomiędzy, ale myślę, że po prostu tchu mu brakło pomiędzy kolejnymi "lolami" :P

Fail nie pierwszy i nie ostatni ^^


Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #812 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:11:10 pm »
Szanowny Panie BIELAKU (LOLOLOLOLOLOLOL- tak lubisz to słowo):
Zastanawiam się czy poziom Twoich wypowiedzi nie jest czasem spowodowany jakąś głęboką traumą z dzieciństwa?
Może koledzy w szkole Ci robili coś brzydkiego, byłeś bity lub molestowany? Ciekawe ile masz lat:P Chory frustrat, back to school...


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #813 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:12:04 pm »
Ciekawe ile masz lat:P
ponoć 30+...
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #814 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:14:29 pm »
I mieszka w Anglii. (i ma kolegów w NCsh1cie! xD)
Tylko, że niestety ani po polsku, ani po angielsku wypowiedzieć się nie potrafi (screened many times posted laso on forum). Sad story, true story :<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #815 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:32:47 pm »
I jak widac na zalaczonym obrazku banda kmiotow barowych tlucze ten sam temat po raz dziesiaty ;)
Alarion nabku  jestes frajerem i nie mysl ze ktos musi byc taki sam jak ty ;)LOL LOL LOL LOL
Chciales sie ustawic na pvp  majac na plecach  automaty do wbijania cp/hp ustawione na 98 % skoncz pieprzyc o jakimkolwiek pvp bo uczciwego pvp w waszym wykonaniu nigdy nie bylo .
Jedyne co potrafisz to dokleic obrazek do obrazka nabku i pohwalic sie tym na lamerskim forum NABSTER.
lol BIelak nie potrafi sie wypowiedziec ;) juz to samo stwierdzenie swiadczy o waszym poziomie lamerskich doliniarzy ;p
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #816 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:35:24 pm »
Ja p... weź zainstaluj Mozille koleś i weź w tej Anglii wykup jakiś kurs języka polskiego... z resztą angielskiego też. Naprawdę jak jesteś taki sfrustrowany to, aż ciężko Cię zrozumieć, więc ja proponuje idź do kuchni i zaparz sobie jakiejś meliski na uspokojenie...
btw. Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni między ZUZIĘ i PANA BIELAAAAKA? Ni3DlUgO Z4cZni3sZ MUwIĆ o SoBiE w TsZeCiEj OsÓbIe lolololol.....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 12:39:31 pm wysłana przez meseron »


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #817 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:37:13 pm »

Jedyne co potrafisz to dokleic obrazek do obrazka nabku i pohwalic sie tym na lamerskim forum NABSTER.
lol BIelak nie potrafi sie wypowiedziec ;) juz to samo stwierdzenie swiadczy o waszym poziomie lamerskich doliniarzy ;p


Jaki Ty jesteś kurwa żałosny  :shock:


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #818 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:38:27 pm »
Meseron a sadzac po twoim nicku raczej chyba piszesz o swoim dziecinstwie lol co za lamer , czy ty naprawde nie potrafisz sklecic zdania czy tylko cie stac  na wmawianie komus ze byl molestowany, czy ty skonczony idioto wiesz ze to jest lamerskie forum o l2 a nie gabinet psychiatryczny w ktorym mozesz wypisywac co ci sie stalo w dziecinstwie LOL co za nabster , jesli masz problemy z odbytem polecam wizyte u lekarza weterynarii .lol
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #819 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:40:44 pm »
Szanowny Panie BIELAKU (LOLOLOLOLOLOLOL- tak lubisz to słowo):
Zastanawiam się czy poziom Twoich wypowiedzi nie jest czasem spowodowany jakąś głęboką traumą z dzieciństwa?
Może koledzy w szkole Ci robili coś brzydkiego, byłeś bity lub molestowany? Ciekawe ile masz lat:P Chory frustrat, back to school...

Raczej nie, to pewnie przez wojsko.

Pare tygodni temu Bielus napisal ze cala niedziele ma czas i moze z nami robic pifałpi, szkoda ze byl offline od rana do wieczora.

Aha i pisales ze nie males szans z th  lolmsem. Bylo sie expic a nie latac po mosie o 4 rano, 78 to troche skromnie jak na te 100 lat gry łodrodzenia na ofie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2009, 12:43:14 pm wysłana przez Quentim »

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #820 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:43:53 pm »
Quentim nastepny lamer , ciezki przypadek starego rudolfa o rdzawym odcieniu buhahahahaahaha
REVENGE IS MAIN


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #821 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:46:46 pm »

Jedyne co potrafisz to dokleic obrazek do obrazka nabku i pohwalic sie tym na lamerskim forum NABSTER.
lol BIelak nie potrafi sie wypowiedziec ;) juz to samo stwierdzenie swiadczy o waszym poziomie lamerskich doliniarzy ;p


Jaki Ty jesteś -_-'a żałosny  :shock:
+1


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #822 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:56:28 pm »
Quentim nastepny lamer , ciezki przypadek starego rudolfa o rdzawym odcieniu buhahahahaahaha

Lamer (z ang. lame – kulawy) – potoczne i pejoratywne określenie osoby niekompetentnej w określonej dziedzinie lub mało inteligentnej, niedojrzałej, upośledzonej społecznie.

 :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 112

  • Pochwał: -4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #823 dnia: Lipiec 01, 2009, 12:57:58 pm »
+24 trzymajcie sie kmioty barowe, mozecie sobie wypisywac o waszych erotycznych mazeniach jak rowniez o waszych chorych zboczeniach .Koniec lamerskiego mosthatedshit i bardzo sie z tego ciesze a wy sobie piszcie co chcecie .Dopielem swego , zniszczylem was ;) Pozdrowienia dla wszystkich lamerow zwiazanych i broniacych mosthated , jestescie takimi samymi cieniasami jak ten pedalski klan;) wiec cokolowiek napiszecie i tak nie ma znaczenia ;)A juz niedlugo Metzger nie bedzie mial opcji utrzymania tego forum wiec i to lamerskie forum padnie .

Pozdrawiam Metzger usmialem sie do lez czytajac co te lamy tu wypisuja ;)
REVENGE IS MAIN


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Franz :P
« Odpowiedź #824 dnia: Lipiec 01, 2009, 01:00:47 pm »
a co ma Metzger i mmorpger do Saladina+Soula i l2.com.pl?
I'm offline.