Witaj
Gość

Wątek: Regulamin dzialu  (Przeczytany 1576 razy)

  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Regulamin dzialu
« dnia: Maj 27, 2009, 03:16:31 pm »
... powstaje ...

Na razie obowiazuje:

1. Rozsadnie lagodniejszy regulamin forum - jest to w koncu miejsce na "cieplejsze" dyskusje
2. Kazdy konflikt mozna rozwiazac rzetelna dyskusja - to jest odpowiednie miejsce.
2. Laduje tu Flame z kazdego dzialu
3. ABSOLUTNIE NIEDOZWOLONE SA wulgaryzmy, obrazanie rodziny, itp. itd.
4. Traktujcie ten dzial jako "Forumowy Zawor Bezpieczenstwa"

... Dzial jest wprowadzony "eksperymentalnie" - wiec prosze - nie przeginajcie!
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Regulamin dzialu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 27, 2009, 10:17:03 pm »
Jako że w swojej mądrości Prześwietny Koszałek Opałek mianował mnie tutaj modem (heheh czuję się jak Herkules wysłany do stajni Augiasza :D) dorzucam dodatkowe swoje 3 grosze, co będę tolerował a co nie.
- Absolutnie zakazane są zwroty wyrażenia i określenia _powszechnie_ uznawane za wulgarne. K... h... itd. KAŻDY wie o jakie chodzi.
- Absolutnie zakazane jest wciąganie w "dyskusje" matek, dziewczyn, sióstr. Chcecie "obdarować" się epitetami? Obsypujcie SIEBIE. Nie wciągajcie w to innych. Nie dotyczy to współklanowiczy/ally itd.
- Nietolerowane będą wypowiedzi nie zawierające słów obraźliwych, lecz w swoim sensie mające jednoznaczny charakter obraźliwy w stylu wymienionym w pierwszych 2ch ustępach. (tutaj chodzi mi o coś takiego  - np. parówa jako słowo nie jest obraźliwe. Lecz nazwanie kogoś "parówą jechaną od tylca" jest jednoznaczne).
- Do dozwolonych i wręcz pochwalanych należą epitety i inwektywy w formie nawiązującej do postaci, świata i historii Lineage2 w stylu "śmierdzący orku" (wszak powszechnie wiadomo, że orki śmierdzą), "wszawy niziołku", "plugawy odmieńcze", "sługusie Shillen" itd.
- Dozwolone są mocne odzywki, takie które można usłyszeć w każdej przydrożnej karczmie na wszystkich szlakach handlowych od Heine po Schuttgart i od Giran po Gludio np "stul pysk", "zamknij mordę", "no i o co drzesz ryj" itp. z zastrzeżeniem wcześniejszych ustępów
- używanie słów niejednoznacznych (np. "dupa") zależy od użytego kontekstu. W kwestii  kontrowersyjnych słów - polecam odsłuchać tego: http://chomikuj.pl/chomik050/kabarety+i+inne/kabaret+Dudek <- pozycja 4 - "Do dupy" :D
To tyle co mi "na gorąco" przychodzi do głowy. A i tak wiem, że nie jestem w stanie przewidzieć Waszej pomysłowości.

A dla najzagorzalszych antagonistów proponuję rozwiązanie siłowe. Wyznaczę jeden serwer HR, każdy z adwersarzy dostanie _tydzień_ na przygotowanie postaci (lvl, sprzęt, dowolna wybrana klasa, rasa itd) i zrobimy ustawkę na Coloseum lub arenie czy też mrt w obecności sędziów. 3-10 rund - do ustalenia.
I niech bogowie rozstrzygną.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 10:21:27 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;