Witaj
Gość

Wątek: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.  (Przeczytany 306042 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #550 dnia: Kwiecień 02, 2012, 04:11:38 pm »
No.. dużo nie biją, ale kurdę zrób takiemu dps by padł....
i co działa?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #551 dnia: Kwiecień 02, 2012, 04:24:25 pm »
powodzenia w porównywaniu postaci na 14 lvlu, to tak jakbyście powiedzieli, że human mystic jest op bo jak włączy ssy to human fighter do niego nie dobiegnie  :P


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #552 dnia: Kwiecień 02, 2012, 04:26:58 pm »
No właśnie nie działa. Zrobiło check files, a i tak ściągało od 0 :(
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #553 dnia: Kwiecień 02, 2012, 04:40:51 pm »
Polopiryn - jak coś ogarniesz to pisz, z chęcią też pogram  :P

ewentualnie jakby ktoś sprawdzony torrent do NA dał - byłbym wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 04:45:47 pm wysłana przez Tirius »
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #554 dnia: Kwiecień 02, 2012, 05:06:58 pm »
U amerykańców lepiej idzie p2p niż http przez client :D
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #555 dnia: Kwiecień 02, 2012, 05:14:33 pm »
Mi na 6mb sciaga 500-800 kb/s, wiec jest dosc dobrze :)
O ktorej w piatek startuje beta NA w GMT +!?


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #556 dnia: Kwiecień 02, 2012, 05:24:06 pm »
U nich o 15, czyli u nas to będzie...
Duration: Friday, April 6 at 12:00 PM Pacific to Sunday, April 8
at 11:59 PM Pacific

o 24, jak dobrze liczę :D


//Wróć kurde... 21...
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #557 dnia: Kwiecień 02, 2012, 05:32:42 pm »
Wedlug mnie MMORPGI nie powinny miec platnosci p2p, powinien to byc f2p z IS, ALE:
W itemshopie mialbys TYLKO premium account/gold pack/inna nazwa (ewentualnie mozna dodac glupie czapeczki, nie majace wplywu na gre), cena tego PA/GP bylaby taka sama jak abonamentu i tutaj najwazniejsze, bez tego PA/GP mialbys wszystko o 50% mniejsze (np. exp) oraz instancje czy inne rzeczy majace cd mialyby cd dluzsze o 50% i tutaj male wyjasnienie, dlaczego?
Dlatego, ze kazdy gracz, ktory bedzie chcial grac i byc factorem kupi sobie taki abonament, a ludzie ktorzy po prostu chcieliby pograc moga sobie pobic mobki i normalnie walczyc z innymi, z tym, ze zanim dojdzie do tego co gracz oplacajacy abonament zajmie mu to x2 wiecej czasu.
W gruncie rzeczy dla tych co oplacaja abonament to zadna roznica, a wiecie, ze nie raz, nie dwa zdarzaja sie sytuacje typu "przez miesiac pogram sobie moze 12 dni", wiec nie widze sensu kupowania abonamentu na 30 dni. Dodatkowo takie cos zacheci graczy. Dobije ktos 30ty lvl gra mu sie naprawde spodoba to zacznie kupowac abonament (nie mowcie mi o czyms takim jak trial konto, bo ludzie na to patrza zupelnie inaczej).
A teraz FEEL FREE TO HATE!



  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #558 dnia: Kwiecień 02, 2012, 05:37:03 pm »
z tym, że jeśli gra straci popularność, to twórcy nie mają jak jej ratować przed szybka śmiercią, a kiedy startują z p2p mają tą ostatnią deskę ratunku. Tera jak większość gier prędzej czy później przejdzie na f2p.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #559 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:08:26 pm »
z tym, że jeśli gra straci popularność, to twórcy nie mają jak jej ratować przed szybka śmiercią, a kiedy startują z p2p mają tą ostatnią deskę ratunku. Tera jak większość gier prędzej czy później przejdzie na f2p.
Szczerze mowiac argument slabo do mnie trafil to tak jakby sprzedawac d3 za 400zl (zwykla wersje) i miec ta deske ratunku, ze zawsze mozemy obnizyc cene.

Jak gra bedzie miala umrzec to umrze bez roznicy metody platnosci, skoro TERA jest tak innowacyjna to raczej nie powinno sie tak stac.



  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #560 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:12:50 pm »
według mnie tera nie musi się martwić o popularność. mieliśmy closed beta, kilka serverów, wiele chanellów, środek nocy - i wszystkie lokacje low lvl które odwiedziłem pełne ludzi. więc mogą sobie pozwolić na abonament. a to że jacyś tam ludzie z biedniejszych krajów postanowią przez to zrezygnować z gry... którego producenta/dystrybutora to obchodzi


  • Wiadomości: 222

  • Pochwał: 0

  • BANG BANG PK PK!!!
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #561 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:15:18 pm »
Kiepsko..... Ci to wyszło

Ale ja nie żartowałem :)
PS.Klucza jeszcze nie aktywowałem i nie używałem więc jak ktoś nie ma i ładnie się uśmiechnie mogę odstąpić  :P :P


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #562 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:24:56 pm »
z tym, że jeśli gra straci popularność, to twórcy nie mają jak jej ratować przed szybka śmiercią, a kiedy startują z p2p mają tą ostatnią deskę ratunku. Tera jak większość gier prędzej czy później przejdzie na f2p.
Szczerze mowiac argument slabo do mnie trafil to tak jakby sprzedawac d3 za 400zl (zwykla wersje) i miec ta deske ratunku, ze zawsze mozemy obnizyc cene.

Jak gra bedzie miala umrzec to umrze bez roznicy metody platnosci, skoro TERA jest tak innowacyjna to raczej nie powinno sie tak stac.
to nie jest żaden argument tylko napisałem Ci jak wygląda ten rynek gier. Za przykład popatrz na DC universe i aiona. O l2 nie będę pisał bo ncsoft "supportem" i ostatnim dodatkiem tak bardzo zniszczył grę u nas, że f2p dużo nie pomogło ;p


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #563 dnia: Kwiecień 02, 2012, 06:44:22 pm »
Mozna swobodnie przelaczac sie miedzy p2p, a sciaganiem prosto z serwera bez zadnych problemow? Njapierw sciagalem przez p2p, bylo srednio 600kb/s, nagle spadlo do 60 i nie chcialo podskoczyc. Wylaczylem http i zas idzie 400+ kb/s
Bedzie mi to normalnie dzialalo pozniej? Z reguly jak zmienialem ta opcje w innych launcherach to zaczynalo sciagac od poczatku, a tutaj kontynuuje poprzedni download.


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #564 dnia: Kwiecień 02, 2012, 07:29:17 pm »
Tia, możesz spokojnie sobie skakać. Z reguł najbardziej się opłacało na http bo jednak serwery nagle downloadu nie opuszczą tak jak p2p
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #565 dnia: Kwiecień 02, 2012, 07:34:48 pm »
ale nie tylko Tera czlowiek zyje.HBO i HBO GO wraz ze mna zaprasza dzis na 1 odcinek 2 sezonu GRY O TRON o 22.00 :)

poprawka w HBO GO jest juz dostepny :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 07:36:34 pm wysłana przez dsfa5 »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #566 dnia: Kwiecień 02, 2012, 07:36:37 pm »
powodzenia w porównywaniu postaci na 14 lvlu, to tak jakbyście powiedzieli, że human mystic jest op bo jak włączy ssy to human fighter do niego nie dobiegnie  :P
Oczywiscie masz racje, dla tego podawalem swoj lvl, nie twierdze ze to prawda absolutna, tylko z moich obserwacji to wyglada dobrze, nie widac jakiegos OP. Poki co zmierza to w dobra strone, nie ma wlasnie przykladowej sytuacji gdzie human mistic z ss bije humana na 2 strzaly :P

@dsfa5
Dzis ogladam juz 5 odcinek 1 seri, by sobie odswierzyc ^^ WKONCU! <3
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #567 dnia: Kwiecień 02, 2012, 08:28:09 pm »
A ja oglądam najgorszy film roku  :P
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #568 dnia: Kwiecień 02, 2012, 08:43:57 pm »
Poróbcie ładne zdjęcia na full detalach i pokażcie co tracę na swoim komputerze zdolnym otworzyć sapera na low.

http://uploaded.to/file/5l5dmpr6
pare screen'ów. wiem, że nic szczególnego - nie hejtować. stary monitor więc rozdziałka 1280x1024 ale all max. niestety screeny nie oddają tego jak gra wygląda  8)
Tobie jak i Mc6 serdeczne dzięki, będę płakał nad swoim gratem aż do 22 kiedy pójdę oglądać Grę o Tron


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #569 dnia: Kwiecień 02, 2012, 09:46:15 pm »
55% reszta jutro. Idę spać, łeb mnie boli - Ale to standard w poniedziałek po lekcjach xd
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #570 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:03:54 pm »
ja nie kumam płaczu na forum o to że gra jest p2p, szczególnie od osób grających na eu offie l2 gdzie trzeba było bulić 12 ojro, bo nie oszukujmy się 80% osób grających tam posiada PA... :p. Jeszcze jak dowiedziałem się dziś że pre paid 30 dni tery ma kosztować 45-50 zeta... ale przynajmniej nie będzie tylu gimbusów bo każdego powyżej 20 lat stać na odłożenie takiej sumy nawet bezrobotnego studenta jak mnie :D To jest ewenement w sumie że na systemie f2p ludzie wydają więcej kasy niż na p2p widzę to po znajomych i po sobie w l2...  kupują te PA wit potki bo zostało troche kasy na PP, fakt że kasa w większości pochodziła za adene sprzedawaną niemcom za euro, ale ciągle to euro trafiało do innovy... się rozpisałem mam nadzieje że zrozumiałę jest to co chciałęm przekazać, konkludując f2p jest dobre jedynie dla casuala grającego po 1h co 2gi dzień i tyle, bo kto chce grać na poważnie i tak musi mieć wszystkie bajery z cash shopa.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #571 dnia: Kwiecień 02, 2012, 11:34:14 pm »
ja nie kumam płaczu na forum o to że gra jest p2p, szczególnie od osób grających na eu offie l2 gdzie trzeba było bulić 12 ojro, bo nie oszukujmy się 80% osób grających tam posiada PA... :p. Jeszcze jak dowiedziałem się dziś że pre paid 30 dni tery ma kosztować 45-50 zeta... ale przynajmniej nie będzie tylu -_-'ów bo każdego powyżej 20 lat stać na odłożenie takiej sumy nawet bezrobotnego studenta jak mnie :D To jest ewenement w sumie że na systemie f2p ludzie wydają więcej kasy niż na p2p widzę to po znajomych i po sobie w l2...  kupują te PA wit potki bo zostało troche kasy na PP, fakt że kasa w większości pochodziła za adene sprzedawaną niemcom za euro, ale ciągle to euro trafiało do innovy... się rozpisałem mam nadzieje że zrozumiałę jest to co chciałęm przekazać, konkludując f2p jest dobre jedynie dla casuala grającego po 1h co 2gi dzień i tyle, bo kto chce grać na poważnie i tak musi mieć wszystkie bajery z cash shopa.
kazdy ma swoja racje ;) problem sie robi jak ktos chce miec i abonament i item shop ;) a BS juz mysli o item shopie.a to juz smierdzi maxymalnym wyciagnieciem pieniedzy ;) i nic dobrego nie wrozy


  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #572 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:05:46 am »
ja nie kumam płaczu na forum o to że gra jest p2p, szczególnie od osób grających na eu offie l2 gdzie trzeba było bulić 12 ojro, bo nie oszukujmy się 80% osób grających tam posiada PA... :p. Jeszcze jak dowiedziałem się dziś że pre paid 30 dni tery ma kosztować 45-50 zeta... ale przynajmniej nie będzie tylu -_-'ów bo każdego powyżej 20 lat stać na odłożenie takiej sumy nawet bezrobotnego studenta jak mnie :D To jest ewenement w sumie że na systemie f2p ludzie wydają więcej kasy niż na p2p widzę to po znajomych i po sobie w l2...  kupują te PA wit potki bo zostało troche kasy na PP, fakt że kasa w większości pochodziła za adene sprzedawaną niemcom za euro, ale ciągle to euro trafiało do innovy... się rozpisałem mam nadzieje że zrozumiałę jest to co chciałęm przekazać, konkludując f2p jest dobre jedynie dla casuala grającego po 1h co 2gi dzień i tyle, bo kto chce grać na poważnie i tak musi mieć wszystkie bajery z cash shopa.
kazdy ma swoja racje ;) problem sie robi jak ktos chce miec i abonament i item shop ;) a BS juz mysli o item shopie.a to juz smierdzi maxymalnym wyciagnieciem pieniedzy ;) i nic dobrego nie wrozy
a to o tym nie słyszałem... to rzeczywiście greedy ;/


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #573 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:44:56 am »
ja nie kumam płaczu na forum o to że gra jest p2p, szczególnie od osób grających na eu offie l2 gdzie trzeba było bulić 12 ojro, bo nie oszukujmy się 80% osób grających tam posiada PA... :p. Jeszcze jak dowiedziałem się dziś że pre paid 30 dni tery ma kosztować 45-50 zeta... ale przynajmniej nie będzie tylu -_-'ów bo każdego powyżej 20 lat stać na odłożenie takiej sumy nawet bezrobotnego studenta jak mnie :D To jest ewenement w sumie że na systemie f2p ludzie wydają więcej kasy niż na p2p widzę to po znajomych i po sobie w l2...  kupują te PA wit potki bo zostało troche kasy na PP, fakt że kasa w większości pochodziła za adene sprzedawaną niemcom za euro, ale ciągle to euro trafiało do innovy... się rozpisałem mam nadzieje że zrozumiałę jest to co chciałęm przekazać, konkludując f2p jest dobre jedynie dla casuala grającego po 1h co 2gi dzień i tyle, bo kto chce grać na poważnie i tak musi mieć wszystkie bajery z cash shopa.
kazdy ma swoja racje ;) problem sie robi jak ktos chce miec i abonament i item shop ;) a BS juz mysli o item shopie.a to juz smierdzi maxymalnym wyciagnieciem pieniedzy ;) i nic dobrego nie wrozy
a to o tym nie słyszałem... to rzeczywiście greedy ;/
BS masz na myśli Blue Hole studio? Jeśli o tym mówisz, to u nas tego nie będzie, shop w kr wersji jest od początku tylko teraz trochę pozmieniali dodając scrolle na reuse insty i inne duperele które tak naprawdę brzmią gorzej na papierze niż jest w rzeczywistości.


  • Wiadomości: 101

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #574 dnia: Kwiecień 03, 2012, 01:14:21 am »
ja nie kumam płaczu na forum o to że gra jest p2p, szczególnie od osób grających na eu offie l2 gdzie trzeba było bulić 12 ojro, bo nie oszukujmy się 80% osób grających tam posiada PA... :p. Jeszcze jak dowiedziałem się dziś że pre paid 30 dni tery ma kosztować 45-50 zeta... ale przynajmniej nie będzie tylu -_-'ów bo każdego powyżej 20 lat stać na odłożenie takiej sumy nawet bezrobotnego studenta jak mnie :D To jest ewenement w sumie że na systemie f2p ludzie wydają więcej kasy niż na p2p widzę to po znajomych i po sobie w l2...  kupują te PA wit potki bo zostało troche kasy na PP, fakt że kasa w większości pochodziła za adene sprzedawaną niemcom za euro, ale ciągle to euro trafiało do innovy... się rozpisałem mam nadzieje że zrozumiałę jest to co chciałęm przekazać, konkludując f2p jest dobre jedynie dla casuala grającego po 1h co 2gi dzień i tyle, bo kto chce grać na poważnie i tak musi mieć wszystkie bajery z cash shopa.
kazdy ma swoja racje ;) problem sie robi jak ktos chce miec i abonament i item shop ;) a BS juz mysli o item shopie.a to juz smierdzi maxymalnym wyciagnieciem pieniedzy ;) i nic dobrego nie wrozy
a to o tym nie słyszałem... to rzeczywiście greedy ;/
BS masz na myśli Blue Hole studio? Jeśli o tym mówisz, to u nas tego nie będzie, shop w kr wersji jest od początku tylko teraz trochę pozmieniali dodając scrolle na reuse insty i inne duperele które tak naprawdę brzmią gorzej na papierze niż jest w rzeczywistości.
bedzie czy nie to sie okaze dopiero.idzie o to, ze jesli sie placi abonament to pewne rzeczy nie powinny byc, bo foruja tych co kupuja np.resetujace instancje itp.nie wiem jak moze brzmiec gorzej niz w rzeczywistosci? ;) tzn nie dziala scrol resetujacy instancje?? jesli ktos moze kupic scrola aby zrobic 5 razy instancje na pewno da mu dopalacza.nie wspomne o innych scrolach.po prostu jak placisz abonament nie powinno czegos takiego byc ;) farbki,czapki itp ok.ale nic wiecej.