Witaj
Gość

Wątek: Jaka broń lepsza???  (Przeczytany 34216 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 30, 2006, 02:10:57 pm »
Z waszych wypowiedzi wnioskuje, ze w zasadzie to najlepsza jest taka bron, jaka się komu podoba (sic !). Bo argumenty, ze na pvp 1 vs 5, ze konie atakuje w parterze, ze sie szybko expi i pozostale pomysly (respect nooby) ... o co chodzi ? Bo na bank nie o dwarfa.

BTW robicie czasem party z krasiem ? Nie, to zacznijcie zwlaszcza klanowe party - dojdziecie do wnisku ze mozna grac krasiem "nago i z widelcem" a zrobi sie nim to co ma on do zrobienia. Zycze szczescia.


Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 16, 2006, 02:28:40 pm »
Wiecie panowie mój warsmith używa i tego i tego  :P! SP raczej nie brakuje jeśli będziesz zerować się przy każdym dojściu do umiejętności nowych a potem znów zbierać! Żeby nie było niedomówień kupuje skille w kolejności:
-armor mastery (ciezkie)
-kolejne poziomy craftowania
-blunty i stuny
-wszystko co z włóczniami (nie kupuje ich potem do kolejnego poziomu dającego skille)
Jak widać zrezygnoewałem z golemów (ciągną dużo crys i sp a mają malutko hp). Blunty na 1 vs. 1 a pole na Xvs.1 :P. Może to dziwne, ale jak dotąd skuteczne (46lvl) jednak poźniej mogą zacząć się problemy z SP. Nie bluzgać na pomysł bo to postać testowa na wysokich ratach :P!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 16, 2006, 03:23:19 pm »
Ja spoilerem mialem:Duale,Blunta i Tarcze,Polearm i Luk.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 01, 2007, 06:56:30 pm »
Heh najlepiej to miec obydwie bronie :D .  Walic toporem a jak Cie zaatakuje kilka naraz to wyciagnac polearma :D . Ale serio to ja wole pole , moze rzeczywiscie toporem jest wieksza skutecznosc , ale jak widze ze leci na  mnie kilka mobow naraz to nie wyobrazam sobie zeby walic po koleji, kiedy moge walic wszystkie polearmem , wrzucic spoil festiwal i potem tylko zebrac lupy.
To tak jesli chodzi o spoila ;P.
A co to tradycji , ze krasie tylko topory, mloty itp...bla bla bla , to serio... TO JEST GRA, SWIAT NIEREALNY, a niektorzy zachowuja sie jak fanatycy religijni  walczacy z innowiercami :roll:
"Nigdy nie pozwol by strach przed dzialaniem wykluczyl Cie z gry"


  • ******
  • Wiadomości: 1162

  • Pochwał: 13

  • Nie bądź głupi-nie daj się zabić
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 02, 2007, 11:15:30 am »
Heh znowu kotlet  :P i to jak odsmażony kilka michów  :D





L2 EPI
Nick:   FiluteK-WS
Nick:   BumCykCyk lv 79+noblesse
Klasa:  Fortune Seeker - subka ST lv 78+
subka Titan lv 77+


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 25, 2007, 05:27:59 pm »
Ja mam meteor shower do expa solo (blunt), do pvp meteor i carnage bow. A do expa z healerem pole - proste.


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 25, 2007, 07:17:13 pm »
Wcale nie proste, bo nie kazdy ma tyle kasy, zeby kupic 3 bronie, wiec twoj post za duzo nie wnosi.


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 1

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 25, 2007, 07:29:08 pm »
twoj post za duzo nie wnosi.
twój też :P

Ja mam meteor shower do expa solo (blunt), do pvp meteor i carnage bow. A do expa z healerem pole - proste.
no fakt high rate serwerek :P Ja krasiowi wciskam B grade Lance bez SA a jak już mam kase na A to Halberd (Haste) albo Tallum Glaive (Health).


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 27, 2007, 07:36:38 pm »
Po pierwsze EPI to nie jest high rate z tego co wiem. A jako kras w koncu do tego doszlem, przeciez co to za kras co nie ma kasy xD


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 27, 2007, 08:22:57 pm »
Krasnolud, ktory jest w klanie i nie mysli tylko o sobie? :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #60 dnia: Luty 27, 2007, 09:00:50 pm »
...jest zlamasem :P

Widzialem filmy jak na mass pvp dwarfy lataly z lukiem ^^ dmg nie byl az taki zly(zwlaszcza ze dwarfy z bluntem glownie stuntuja).Mozna tez wziąć sobie pole to bedziesz lecial z Warlordami na tzw. Dzika K***e :)

Blunt jest dobry jak rzadko jestes w party AoE a jak jestes czesto to lepiej pole.Chociaz widzialm na Allseronie Dwarfa co mial 5 broni:blunt,pole,luk,duale i dwurak :P

A wczoraj mnie spalowalo 8 krasnalow na Abyssie ^^ nawet ze stunta nie wyszedlem :) wychodzi na to ze w kupie sila ^^V



  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #61 dnia: Luty 28, 2007, 02:58:49 pm »

A wczoraj mnie spalowalo 8 krasnalow na Abyssie ^^ nawet ze stunta nie wyszedlem :) wychodzi na to ze w kupie sila ^^V


tym to mi poprawiles kiepski dzisiaj humor hahahahhaha


Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 28, 2007, 03:06:21 pm »
... a tak sobie ze znajomkami, krasnalami wychodzimy czasem, zeby doprowadzic do porzadku 
takich tam magow, lucznikow i innych "cfaniakow" ;) - co brac Krasnoludzka zaczepiaja ...
:bangin:
Nie ma mocnych, nie ma mocnych ... :rotfl:

@edit - ale w ostatnim tygodniu bylo tylko 2 lucznikow... piekna zasadzka, piekna ...
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2007, 03:09:58 pm wysłana przez Koszalek »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 23, 2007, 06:31:52 pm »
Warsmith = Topor i tarcza albo duale

Spoil
= Topor i tarcza



  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 23, 2007, 07:55:55 pm »
A tam pierniczenie. Blunt jest super dla Kraśka. Mamy mało DEX, criticala i tak nie będzie, a Acuracy zawsze się przyda. Czy zrobimy bułe bardziej pancerną(z tarczą blunt jednoręczny), czy mniej(dwuręczny blunt) to i tak i tak bedzie dobrze. Pole także sie przydaje. Mam znajomego w klanie, co w sumie chyba ma hobby zwane levelowaniem krasków. Wszystkich powerlevelował z Pole ;) Bo najszybciej, ew. spoil festiwal u spoila i w ogóle jest cacy ;)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:42:27 pm »
ja slsyzalem ze mimo braku mastery to duale sie dobrze sprawdzają :) (ale tylko słyszałem)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 23, 2007, 09:44:20 pm »
Bo duale mają stosunkowo duży p.atk, jednak jak się ma sprecyzowane mastery, czyli nie Weapon Mastery, a Blunt/Sword, to już dajmy na to, na 52lvl, różnica pomiędzy "niepreferowaną" bronią jest tak duża, że się kompletnie nie opłaca :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 23, 2007, 10:03:03 pm »
Ja spoilerem na 2x uzywalem sworda zeby nie marnowac MP na stunty(korci) a i tak miecz potrzebowalem dla 2 chara :P


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 24, 2007, 01:45:05 pm »
Ale miales nisko lvl spoilera i wtedy serio brakuje many na spoila, ale na high lvl, bez problemu wystarcza i na spoil i na stun w kiepskich momentach:)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 24, 2007, 05:14:11 pm »
To ja nie wiem, jakiś mały przerób macie, bo jak my idziemy na spoil w klanie to bez recharga się praktycznie nie ruszamy :P i nie stunuje, bo nie warto :P
wannabe
]|[


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 25, 2007, 06:51:53 pm »
na 52lvl, różnica pomiędzy "niepreferowaną" bronią jest tak duża, że się kompletnie nie opłaca :)

Na 75 lvl bez buffów różnica między Elysianem/Tallum Glaive a dual Damascusem/Dragon Slayerem to, uwaga, 4 p. atk. Cała moc mastery marnuje się na nadgonienie braku p. atk w stosunku do silniejszych, ale nie masterowanych broni.

Z resztą, kraś nie walczy jakoś specjalnie skutecznie i tak, więc właściwie może łazić z czym chce, byle spoila dało się rzucać ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2007, 06:55:20 pm wysłana przez Dehumanizer »


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 15, 2007, 03:24:43 pm »
Ok, po kilku dniach sprawdzania napisze taki post! o!

Ciagle zastanawiajac sie co jest lepsze focus z m. showera, czy health z elysiana, razem z Wsmithem postanowilsimy to sprawdzic na arenie, oboje mielismy ten sam lvl i prawie identyczny eq (BW heaby set). Ja mialem m.shower, on elysiana. Walczylismy bez buffow, tylko z mixami haste i alcality, z sklepu (nie z 7s). Wynik byl taki 2 walki przegralem, pozniej zamienilismy sie bronmi i jak mialem elysiana z healthem to wygralem.

Natomiast zauwazylem, ze moc m. showera ukazuje sie wtedy, kiedy masz buffy na criticale, w 2 ciosach i 2 krytykach zjechalem cale CP SDancerowi, a w moby wale krytami jak mam buffy po 1400-2000.

Pozniej ow krasnolud z elysianem zmierzyl sie z duelistem na coloseum i wygral (duelist nie byl noobem offcors), pozniej zmnieniajac bron na m. shower z focusem przegral nieznacznie, gladowi zostalo 100 hp, wiec az takiej roznicy nie ma.

Ale ciagle uwazam, ze m. shower jest lepszy, bo z buffami naprawde ladnie wyglada okno z dmgem.

Edit: Oboje mielismy dye +4 str -4 con.
Edit 2: Walczylismy bez stunow.

Co do armorow: przetestowalem tallum heavy i NM heavy i zadnen nie wydawal sie lepszy niz BW set.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 03:28:55 pm wysłana przez Zyth »


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

  • http://oliwier.ol.funpic.de/forum/
    • AmberEye Forum
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 15, 2007, 08:01:54 pm »
właściwie może łazić z czym chce, byle spoila dało się rzucać ;)

Nie masz racji. Jest tu jeden wyjatek. Polearm w nie-AOE party. Budzi mobki ze sleepa, a to wkurza zawsze ludzi.

AmberEye Clan @ Bartz Retail http://oliwier.ol.funpic.de/forum/
1acc: Ocvist 6x BH, Mieszadelko 5x WS, Fingo 5x SpS
2acc: Hevelius 6x SE
3acc: Tofik 5x WL


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

  • Ja tu tylko spoiluje...
    • Brothers In Arms Ally
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 15, 2007, 09:55:59 pm »
Nie masz racji. Jest tu jeden wyjatek. Polearm w nie-AOE party. Budzi mobki ze sleepa, a to wkurza zawsze ludzi.

Jest to raczej oczywisty przypadek...

W ostatnich kilku dniach udało mi się dorwać jedynego na moim serwie 2h blunta dla warriora (S grade). Nie wiem, czy na C5 i wyżej jest ich więcej, ale jeśli tak, to zdecydowanie to jest idealne rozwiązanie dla krasia. Wysoki p. atk samej broni + blunt mastery + dye na str + Maj (albo DC light?) + stuny = mały terminator :P
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2007, 09:58:21 pm wysłana przez Dehumanizer »


  • Wiadomości: 261

  • Pochwał: 3

  • Poszukiwacz fortuny i beczek krasnoludzkiego piwa
Odp: Jaka broń lepsza???
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 16, 2007, 07:13:48 am »
Wlasnie tez mi sie marzy ten 2h blunt, dragon huner axe, ale zanim sie go zdobedzie to minie troooche czasu, a reckie mozna zdobyc jedynei z 2 questow w forge i imperial tomb oraz jak sie ma 5 alvl ally z varka lub orkami, wiec to nie jest takie proste :)