Witaj
Gość

Wątek: Bounty Huner H5  (Przeczytany 6009 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • I like beef!
Bounty Huner H5
« dnia: Maj 11, 2011, 07:13:46 am »
Wie ktoś jaka jest najlepsza kombinacja broń/zbroja spoila na H5 do pvp i pve ??

Mój komputer :
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate x32
Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz
Pamięć RAM : 2 GB


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2011, 09:39:39 am »
Wedlug mnie, do 81 tylko heavy+blunt.

Pozniej jezeli jestes na tyle bogaty, na farme warto jest zalozyc dual daggery. Ale tylko na farme.
Na pvp zostajesz przy heavy + blunt.

"celnosc" spoila jezeli chodzi o blowy jest na tyle mala(w dual daggerach chyba jeszcze mniejsza?), ze nie oplaca sie tracic czasy/many na to.  Znajda sie pewnie zwolennicy teorii "hit and hope", jednak dla mnie to jest nieoplacalne.

Teoretycznie mozna w przypadku zestunowania przeciwnika probowac zmienic bron i wbijac backstaba. Ja jeszcze takiej techniki nie stosowalem, chociaz mysle ze dobrze OE stun i reszta skilli"bluntowych" beda robily wieksze kuku niz jakies pseudo blowy wchodzace bardzo bardzo slabo.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2011, 11:37:12 am »
dokładnie, blunt ftw, a dualdaggery tylko na farmę


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • I like beef!
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2011, 04:14:22 pm »
Ale Spoil dostale passiva ktory dajemu 20% cryty rate i 177 na 1 lvl gdy masz ubrany dagger i Light

Mój komputer :
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate x32
Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz
Pamięć RAM : 2 GB


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 11, 2011, 04:26:58 pm »
Cytuj
pseudo blowy

Takie same jak u daggera, final secret dodaje 30% dmg i już jest dmg jak u GH, tylko że przez 30 sekund, a co lepsze można bić w przód(oprócz backstaba ofc). Poza tym jest jeszcze lucky blow, który może zlethalować(?). Z dual daggerami i light armorem pewnie dmg w pvp ze zwykłych hitów jest lepszy niż tych skilli bluntowych. Co do oly, to chyba jednak heavy + blunt i stun na zawsze.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • I like beef!
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 11, 2011, 04:48:04 pm »
A moze Light/blunt/dual dager stun wchodzisz na tylek i blowami ??

Mój komputer :
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate x32
Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz
Pamięć RAM : 2 GB


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 11, 2011, 04:51:37 pm »
"pseudo blowy wchodzace bardzo bardzo slabo."  - moze powinienem zamiast blowy napisac dmg.

Mozesz bic w przod ale policz ile blowow wejdzie. Czy to sie komus podoba czy nie, spoil mnostwo stabow zmissuje. Nawet final secret Ci nie pomoze jezeli bedziesz pakowal blowy w powietrze. A blowy nie sa takie jak u GH bo spoil nie odpali VS, nie odpali FD. Co do assasination nie wiem czy wplywa na sile.

Na wiekszym pvp oczywiscie w przypadku braku many, warto wyciagnac dual daggery(nie tylko w przypadku spoila). Jednak w kazdej innej sytuacji wedlug mnie lepiej bedzie oplacilo sie skillowanie, zwlaszcza majac ladny OE na tych skillach.





  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 11, 2011, 07:47:36 pm »
Największy miałem ubaw jak krasiek z dual daggerami icarusa próbował mnie zastabować na subie SB 75 i nie trafił z pięć razy pod rząd

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

  • I like beef!
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 11, 2011, 07:55:16 pm »
Największy miałem ubaw jak krasiek z dual daggerami icarusa próbował mnie zastabować na subie SB 75 i nie trafił z pięć razy pod rząd
Sb ma jeden z największych Evasion w L2 :)

Mój komputer :
System Operacyjny: Windows 7 Ultimate x32
Procesor : AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 GHz
Pamięć RAM : 2 GB


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 11, 2011, 08:02:39 pm »
Ale trabie Ci o tym, ze spoil jest slepy, to co mowi Arimas to kolejny argument za tym.
Ma spory evasion ale jednak byl na postaci przynajmniej 6 lvli nizszej.
Czy w pvp czy w pve spoil czesto missuje staby. A nie wiem czy dual daggerami nie ma jeszcze wiekszej slepoty?


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 11, 2011, 08:03:10 pm »
Największy miałem ubaw jak krasiek z dual daggerami icarusa próbował mnie zastabować na subie SB 75 i nie trafił z pięć razy pod rząd
Sb ma jeden z największych Evasion w L2 :)

To nie ma znaczenia tzn. samo evasion nie wpływa na landrate stabów.

Przydałoby się sprawdzić testowo jaki jest landrate blow kraśka. Poza tym dual daggery z cancelem nie są pożyteczniejsze od blunta?
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2011, 08:07:46 pm wysłana przez Apocalyptik »

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 12, 2011, 09:39:29 am »
Bede mial wiecej czasu to sprawdze mniej wiecej landrate. Aczkolwiek bedzie to ze zwyklym daggerem. Dualami niestety nie dam rady. Kasa by sie znalazla ale lvlu nie ma odpowiedniego;)
Aczkolwiek wiem, ze celnosc nie bedzie duza bo juz kiedys takie mini testy zrobilem na pvp i od razu przeskoczylem na blunta.

Co do duali z cancelem. Wiele zalezy od sytuacji. Jednak tak jak napisalem. Jezeli masz dobry OE na skillach to stun boli. Dmg tez. A nie zawsze jestes w stanie stac przy gosciu i pakowac w niego z duali.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 12, 2011, 05:55:53 pm »
Bede mial wiecej czasu to sprawdze mniej wiecej landrate. Aczkolwiek bedzie to ze zwyklym daggerem. Dualami niestety nie dam rady. Kasa by sie znalazla ale lvlu nie ma odpowiedniego;)
Aczkolwiek wiem, ze celnosc nie bedzie duza bo juz kiedys takie mini testy zrobilem na pvp i od razu przeskoczylem na blunta.

Co do duali z cancelem. Wiele zalezy od sytuacji. Jednak tak jak napisalem. Jezeli masz dobry OE na skillach to stun boli. Dmg tez. A nie zawsze jestes w stanie stac przy gosciu i pakowac w niego z duali.
Na oly miałem raz walkę z kraskiem który stun-lockował mnie mimo fryty i fortitude +10 przez całe UD

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2011, 08:59:37 am »
Bede mial wiecej czasu to sprawdze mniej wiecej landrate. Aczkolwiek bedzie to ze zwyklym daggerem. Dualami niestety nie dam rady. Kasa by sie znalazla ale lvlu nie ma odpowiedniego;)
Aczkolwiek wiem, ze celnosc nie bedzie duza bo juz kiedys takie mini testy zrobilem na pvp i od razu przeskoczylem na blunta.

Co do duali z cancelem. Wiele zalezy od sytuacji. Jednak tak jak napisalem. Jezeli masz dobry OE na skillach to stun boli. Dmg tez. A nie zawsze jestes w stanie stac przy gosciu i pakowac w niego z duali.
Na oly miałem raz walkę z kraskiem który stun-lockował mnie mimo fryty i fortitude +10 przez całe UD
co w tym dziwnego, skoro miałeś tylko 1 stun epica, a krasia stuny są zabójcze ;O


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 13, 2011, 09:21:42 am »
Bede mial wiecej czasu to sprawdze mniej wiecej landrate. Aczkolwiek bedzie to ze zwyklym daggerem. Dualami niestety nie dam rady. Kasa by sie znalazla ale lvlu nie ma odpowiedniego;)
Aczkolwiek wiem, ze celnosc nie bedzie duza bo juz kiedys takie mini testy zrobilem na pvp i od razu przeskoczylem na blunta.

Co do duali z cancelem. Wiele zalezy od sytuacji. Jednak tak jak napisalem. Jezeli masz dobry OE na skillach to stun boli. Dmg tez. A nie zawsze jestes w stanie stac przy gosciu i pakowac w niego z duali.
Na oly miałem raz walkę z kraskiem który stun-lockował mnie mimo fryty i fortitude +10 przez całe UD

a seta z resistem miales>? Ja pamietam, jak kiedys mialem walke w moirari jeszcze (ale 3 jew. na stun resista) i jakis krasiek S grade'owy prawie mnei tymi stunami zjadl, Dopiero jak zalozylem vespera (obecnie vorpala) to stuny zerkow/kraskow/tankow siadaja we mnie (ofc razem z ta jew.) z min szansa 10%.

Tak odbiegajac od tematu te 10% to jest czasem dobry fail... Walczylem 2 dni temu z jakims S grade SLH. polowe many juz mu wyplukalem, a potem wlozyl mi silence +1 i chwile potem root'a +0. Stanalem w miejscu i zaplakalem ; p ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 126

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 18, 2011, 10:28:58 am »
Cytuj
co w tym dziwnego, skoro miałeś tylko 1 stun epica, a krasia stuny są zabójcze ;O

tylko na oly. na open pvp zestunowanie kogokolwiek na 84+ graniczy z cudem a jak już ten cud się wydarzy trwa zadziwiające 2/3 sec xD (stuny tylko +9/+15 zaken/fryta/tw jaw).

In The Name Of Satan ...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 18, 2011, 10:54:29 am »
Trwa krótko, bo każdy atak w zastunowaną osobę ma 1/3 szansy na "wybudzenie" ze stuna. Zakładając, że bije 1-2 postacie z dużym atack speedem, to stun przerywany jest bardzo szybko.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: Bounty Huner H5
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 08, 2012, 12:00:57 am »
co myślicie o takim build na oly

+5 DEX, +4 CON, -9 STR;
Enchanter Ability - Barrier, Knight Ability - Defense, Warrior Ability - Haste