Witaj
Gość

Wątek: Silver Ranger vs Phantom Ranger  (Przeczytany 17980 razy)

  • Wiadomości: 85

  • Pochwał: 0

  • Drow fan
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 05, 2008, 04:39:26 pm »
Dzisiaj walczyłem z SR (ja jako PR oczywiście) i rozwaliłem go bez problemu! Mój eq: Akat long bow SA guidence reinforced leather armor and stockings! :P

eq SR crystalized ice bow SA QR, i cały set theca, rozwaliłem go na jednym stunie! Walka wyglądała tak:

Oby dwaj wystrzelliliśmy stun shoty, we mnie nie wszedł w niego tak, następnie hex 3 kryty po 1k, DS  i po nim!

Tak na marginesie w SR stuny wchodza prawie tak często jak w PR czym jest 32 CON'a w stosunku do 36 CON'a (bo tyle bodajże ma SR)









Jedna WIARA, jeden KLUB Barcelona AŻ po GRÓB.
PR FAN..............5* lvl


Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 05, 2008, 05:09:20 pm »
roznica w CONie to 4% :>


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 05, 2008, 09:11:32 pm »
Dzisiaj walczyłem z SR (ja jako PR oczywiście) i rozwaliłem go bez problemu! Mój eq: Akat long bow SA guidence reinforced leather armor and stockings! :P

eq SR crystalized ice bow SA QR, i cały set theca, rozwaliłem go na jednym stunie! Walka wyglądała tak:

Oby dwaj wystrzelliliśmy stun shoty, we mnie nie wszedł w niego tak, następnie hex 3 kryty po 1k, DS  i po nim!

Tak na marginesie w SR stuny wchodza prawie tak często jak w PR czym jest 32 CON'a w stosunku do 36 CON'a (bo tyle bodajże ma SR)
z was taki sr i pr jak i ze mnie na warcryerze;)


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 14, 2008, 03:53:55 pm »
Tak w IL SR to jeszcze swoim stunem moze przerwać twojego stuna.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 15, 2008, 06:35:17 pm »
SR to najgorszy łucznik , lama i nic nie jest w stanie zrobić PR-owi
PR musiałby non stop na stunie być aby przegrać z SR'em, inaczej kilka criticow i SR'a można już jedynie resnąć.
PR bez problemu rozwala SR'a bo by ten nie robił, a critici SRowi prawda wchodzą często ale raczej przypominają mizianie jak zabijanie , natomiast critici PR'a to porostu zagłada dla SR'a i nie ma co gadać , PR rozwali każdego SR


Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 15, 2008, 08:32:50 pm »
SR to najgorszy łucznik , lama i nic nie jest w stanie zrobić PR-owi
PR musiałby non stop na stunie być aby przegrać z SR'em, inaczej kilka criticow i SR'a można już jedynie resnąć.
PR bez problemu rozwala SR'a bo by ten nie robił, a critici SRowi prawda wchodzą często ale raczej przypominają mizianie jak zabijanie , natomiast critici PR'a to porostu zagłada dla SR'a i nie ma co gadać , PR rozwali każdego SR
ty we wszystkich tematach masz zamiar pisac takie idiotyczne odpowiedzi?


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 15, 2008, 08:53:28 pm »
SR to najgorszy łucznik , lama i nic nie jest w stanie zrobić PR-owi
PR musiałby non stop na stunie być aby przegrać z SR'em, inaczej kilka criticow i SR'a można już jedynie resnąć.
PR bez problemu rozwala SR'a bo by ten nie robił, a critici SRowi prawda wchodzą często ale raczej przypominają mizianie jak zabijanie , natomiast critici PR'a to porostu zagłada dla SR'a i nie ma co gadać , PR rozwali każdego SR
Teraz ktoś to przeczyta i jeszcze nie daj Boże uwierzy :roll:
<usunięte na prośbę zainteresowanego>


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 15, 2008, 09:16:31 pm »
SR to najgorszy łucznik , lama i nic nie jest w stanie zrobić PR-owi
PR musiałby non stop na stunie być aby przegrać z SR'em, inaczej kilka criticow i SR'a można już jedynie resnąć.
PR bez problemu rozwala SR'a bo by ten nie robił, a critici SRowi prawda wchodzą często ale raczej przypominają mizianie jak zabijanie , natomiast critici PR'a to porostu zagłada dla SR'a i nie ma co gadać , PR rozwali każdego SR

Mogę powiedzieć z pewnym przekonaniem, że jesteś idiotą. SR na pp buffie, pp + bd rozwala Pr-a z palcem w ... Nie moja wina, że twój serw jest nie teges albo ludzie są nie teges. Tak jak ty mówisz to wiesz ... jak się bawię na h racie to daggerem na l2day zabijam sam 15 osób i co z tego ? Czy to znaczy, że tamte postacie są gorsze? Omg Gdybyś napisał PR > HE to masz u mnie piwo, ale SR-a  nie dam obrażać.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 16, 2008, 01:11:05 am »
Cytuj
SR to najgorszy łucznik , lama i nic nie jest w stanie zrobić PR-owi
PR musiałby non stop na stunie być aby przegrać z SR'em, inaczej kilka criticow i SR'a można już jedynie resnąć.
PR bez problemu rozwala SR'a bo by ten nie robił, a critici SRowi prawda wchodzą często ale raczej przypominają mizianie jak zabijanie , natomiast critici PR'a to porostu zagłada dla SR'a i nie ma co gadać , PR rozwali każdego SR
13nastolatek grajacy w L2 od miesiaca i to na HR. :x

SR ma najwieksze szanse zabic innego lucznika, z tego wzgledu ze wrzuca skile najszybciej(rapid fire).
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 20, 2008, 12:39:23 pm »
2 L2 gram ponad 2 lata i to nii na low rate.
Z SR nigdy nie miałem kłopotów swoim PRem , SR jest poprostu słaby , nie rapid fire hmm to jest całkiem niezłe z tym że ma mały range.
Ale co z tego że SR strzela jak nawalony skoro PR ma critici o wiele lepsze chociażby z powodu critical power.
SR jest najsłabszym łucznikiem , PR założy maja i Stun nie wchodzi a na sme shoty to SR nie ma szans


Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 20, 2008, 01:48:55 pm »
2 L2 gram ponad 2 lata i to nii na low rate.
Z SR nigdy nie miałem kłopotów swoim PRem , SR jest poprostu słaby , nie rapid fire hmm to jest całkiem niezłe z tym że ma mały range.
Ale co z tego że SR strzela jak nawalony skoro PR ma critici o wiele lepsze chociażby z powodu critical power.
SR jest najsłabszym łucznikiem , PR założy maja i Stun nie wchodzi a na sme shoty to SR nie ma szans
let me guess ... grasz 2 lata po 2 minuty tygodniowo?


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2008, 02:33:10 pm »
2 L2 gram ponad 2 lata i to nii na low rate.
Z SR nigdy nie miałem kłopotów swoim PRem , SR jest poprostu słaby , nie rapid fire hmm to jest całkiem niezłe z tym że ma mały range.
Ale co z tego że SR strzela jak nawalony skoro PR ma critici o wiele lepsze chociażby z powodu critical power.
SR jest najsłabszym łucznikiem , PR założy maja i Stun nie wchodzi a na sme shoty to SR nie ma szans

Otóż mój drogi. Opisywana przez ciebie sytuacja to SR w pl secie na 50 lvlu i ty Pr 80 w mj +20 z draco +100.

Co do pierwszego, to Bula +1
Critical power daje gówno u AW, a co ma dawać Pr-owie, który ma tylko 2 lvle z pierwszej profy? Już Ci mówię, było to ok 50~ dmg
Jeżeli iść tym tokiem rozumowania, to SR, który bez tego zawsze chodzi w maju, ty mój drogi profesjonalisto l2, ma jeszcze mniejszą szanse na to, że stun w niego wejdzie.
A i taka mała uwaga. MJ dodaje +50% resista, a nie 50%. Więc +50% gówna to jest 1,5 gówna.
A i SR na Rapidzie ma większy dps od PR-a i dodaj do tego większą liczbę hp Sr-a. Idąc tym tokiem rozumowania PR przegra.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 20, 2008, 04:16:05 pm »
Rożnica obrażeń ze skilli też nie jest taka strasznie duża między PRem, a SRem. Fakt wynikający z formułki. A łuk vs łuk będą się raczej ze skilla nawalać i tam krótszy zasięg strzał SRa go nie zaboli, bo na skille to nie działa zdaje się.



  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 20, 2008, 07:06:21 pm »
PR w 1v1 w porównaniu z SR'em SSIE i tyle.
Nawet nie ma się co rozpisywać.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 08, 2008, 02:57:02 pm »
Wiem ze odswiezam temat. Ciekawa klotnia tym bardziej ze to wszystko opiera na "szansach" wejsc skilli, wejsc krytykow oraz tym podobnych. Mowicie ze PR nie ma szans ale jestem ciekawy czy przy tych wszystkich mozliwych kombinacjach z dey'ami wciaz nie mozemy ustrzec sie jego wad.

Dochadzac do 3 profki i zakladajac DB z focusem, z dey'ami na dex z duza szansa krytykow oraz zapasem skilli w czasie ich recowania wciaz nie mamy szans ?

Kiedy kryty sa wyrownane, straty naprawawione ( mj + resist stun + brak odejmowania z hp ).

Co najlepsze nawet gdybysmy walczyli na wieksza odleglosc starajac sie wyjsc z zasiegu SR z rapidem, i majac tatuaze pakujace dalej w nasz STR jako nasza zalete, czy nie zwieksza to szansy na ogromne krytyki z skillow ?

Z jednej strony to wszystko dotyczy "tej szansy" czy wejdzie to cos. Z drugiej strony mysle ze najwiekszym problemem to opanowanie postaci tak zeby potrafic zrobic jak najmniej bledow i wykorzystac wady twojej postaci.
Jesli wszycy upieraja sie na stuna dla PRa ...  pobawisz sie z dey'ami i umocnisz to ? wiecej cp potek + regular + vs + hex + ( wrog wlacza UE ) bawimy sie w skille, nie wrzucamy dalej regular. Wlaczone BSS, uzycie Dead Eye i FC w odpowiedniej chwili z odrobina szczescia.
Wiele ludzi odradza PB, sam go odrzucam bo robi mi w glowie wiekszy metlik, ale kiedy ktos opiera sie na krytach z regulara gdzie jego sila jest wyciagana z p.atk nie zmniejszy to znacznie jego "Atutu" ? Tu czekam na odpowiedz i testy.

Bardzo lubie grac czarnymi elfami wlasnie z powodu roznorodnosci skilli. Nauczylem sie jednego, zawsze w czasie pvp popelniamy pewna ilosc bledow, zapominamy uzyc UE, nie wlaczamy vs, brak hexa w sprzyjajacej sytuacji, zbyt duzy nacisk na skille z bardzo dlugim "czasem rzucania". Brak wykorzystania terenu, accuracy oraz wiele innych.
I to czy wygrasz i jak wygrasz wtedy zalezy nie tylko od Twojej taktyki wybranej dana postacia ale również od Twojego popelnienia mniejszej ilosci bledow.

Uwazam ze i PR i SR sa bardzo ciekawymi potaciami. Pietnujac HE - wiele ludzi lubi ten rodzaj gry jaki prowadzi HE, a z dashem na 1 lvlu jest inny rodzaj funu w czasie pvp. Niektorzy z nich uwazaja te postac za najlepsza do mass pvp lub uwielbiaja ich Snipe.

Dla kazdego cos innego Panowie.


Chetnie uslysze testy na 3 profkach z dey-ami i ich sekretami pvp, wiemy wszyscy ze to juz dawno nie jest jak ktos napisal "stun + strzal strzal + stun ..."


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 08, 2008, 03:24:52 pm »
Co do ostatniej linijki odnośnie łuk vs łuk, to raczej dalej tak jest.


Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 08, 2008, 03:59:50 pm »
zapominamy wlaczyc VS? lucznikiem?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 08, 2008, 04:25:17 pm »
nie rozumie dokladnie co masz na mysli Bula

TruTherion - spotkalem kilku PRow ktorzy zrobili na odwrot. Sam tez tak zrobilem, +5 dex / - 5 str oraz + 3 con / - 3 str. Wydaje sie troche szalone ale kazdy wrzuca stuna nadaremnie. Sam nie uzywam ich jesli nie mam pewnosci ze jest duza szansa na ich wejscie ( brak mj u wroga lub w zaleznosci od jego profki ). Nie podoba mi sie jego dlugi czas rzucania jak wspomnialem wczesniej. Ludzie sie trzymają zbyt duzej zasady PR - stun. Latwo to wykorzystac.

Wszystko w mojej opinii.

/Fro
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2008, 04:38:58 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 08, 2008, 04:30:24 pm »
Ja dostawałem stuna będąc Tyrkiem z +4CON na resist shock z CHu. I to nie tak rzadko. A akurat w stunie łuczników bardziej bolesny bywa detarget, tym bardziej jak jest się PRem.

SR będzie bardzo często go używał, my nie powinniśmy więc Dead Eye odpalać, bo mamy po skillach w sumie. A nasze skille się za szybko nie odnawiają. Więc istnieje ryzyko, że część naszych skilli zostanie przerwanych. Dodatkowo z regularów to do SRa nie postrzelamy.


Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 08, 2008, 04:35:35 pm »
Nauczylem sie jednego, zawsze w czasie pvp popelniamy pewna ilosc bledow, zapominamy uzyc UE, nie wlaczamy vs, brak hexa w sprzyjajacej sytuacji, zbyt duzy nacisk na skille z bardzo dlugim "czasem rzucania".
o to mi chodzilo )), czy to tylko przyklad?^^


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 08, 2008, 04:56:45 pm »
Jak mamy mało HP, dużo many to czemu nie  :P.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 08, 2008, 06:09:49 pm »
VS zostalo mi z daggera, gdy gram PR i licze na najwiekszy kryt i zaskoczenie, wiec to jest dla mnie obowiazek zeby to wlaczyc. Opieram sie najczesciej na regularach wiec to tez dlatego.

TruTheron racja, Ci no liferzy potrafia ladnie wyenchantowac stuny. Ale zaskakujaco duzo osob probuje wrzucic zwyklego stuna na sile, nie wchodzi za 3 razem pod rzad a oni wciaz mysla ze masz poprostu szczescie. W czasie walki wydaje mi sie ryzykowny ten skill, i w niektorych sytuacjach jak mowilem wczesniej - przeceniony.

Edit:
Oraz mass pvp, gdzie con to jest bardzo wazna sprawa. Mysle ze odejmowanie z cona robi niebezpiecznie latwego Cie do zabicia nawet w dobrym pt. Nie lubie stawiac wszystkiego na jedna karte bo w moim wypadku sie to nie sprawdzilo. Wiec wybieram stabilnosc w pt i dobre zgranie. Kilka sekund wiecej ktore dostajesz za "nie przyjecie stuna" i trzymania dluzej postac przy zyciu moze sie przydac bardzo Twojemu supportowi.

W czasie poplochu wybieram spokoj i opanowanie. Z 2-3.5 k zycia jest to calkiem trudne. Nawet trzymajac sie z tylu to wciaz sa 2 kryty zebys padl. Choc nie mowie ze takich nie powinno byc. Najlepiej to w ogole ustawic tak zeby kazdy z lukow w zaleznosci jakie ma dye mogl sie wykazac :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2008, 06:18:31 pm wysłana przez Dresio »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 08, 2008, 07:02:23 pm »
Na mass pvp to masz pare sekund życia, jak cię przycelują. Mag sypie kryty po ponad 4k, jak myślisz ile te 1-2k życie przedłuży?

Co do enchantu skilli, to +9 bardzo łatwo mieć a to starcza. Poza tym stun to część całej walki i po prostu SR ma sporo więcej atutów w walce 1 vs 1.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 08, 2008, 07:11:19 pm »
Na mass pvp to masz pare sekund życia, jak cię przycelują. Mag sypie kryty po ponad 4k, jak myślisz ile te 1-2k życie przedłuży?

Co do enchantu skilli, to +9 bardzo łatwo mieć a to starcza. Poza tym stun to część całej walki i po prostu SR ma sporo więcej atutów w walce 1 vs 1.
4k? po 4k to lucznicy bija przy odrobinie szczescia...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Silver Ranger vs Phantom Ranger
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 08, 2008, 08:48:57 pm »
Montezuma mówił o krytach za 4,2k. Test na kogoś z EP. Mi nie dane było zobaczyć krytów z attribute stonami.