Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019  (Przeczytany 30962 razy)

  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 09, 2019, 02:06:07 pm »
Mamy już 2019 a tu kolejny temat servera x i to samo pierdolenie o rzeczach oczywistych, wam się chyba nigdy nie znudzi.

Podejście typowego rushera który graczy takich jak ja traktuje jak powietrze. Istotne sprawy poruszone tutaj nazwał pierdoleniem.

Do wszystkich co myśąla podobnie jak on : idźcie sobie na ten mordor będziecie tam mieli ze 2-3 miechy niezłej rywalizacji i nawalanki na pvp. Potem i tak serwer umrze bo quitniecie. Ale co was to obchodzi znajdziecie sobie nowy.

Do wszystkich którzy myślą podobnie jak ja : poszukajcie serwera stabilnego nawet z niewielkim online co nie zostanie zamknięty bo za mało graczy i dota za niska. Serwer na który rushery raczej nie przyjdą a ludzie graja casualowo tylko dla przyjemności a nie żeby popisywać się przed innymi. Ja czekałem na l2dawna ale rushery też go zaliczą gdy tylko quitna z mordora. Dlatego najlepiej wbić na serwer partnerski ( nie bede go reklamował w tym temacie ale jego nazwa jest oczywista tutaj na forum).

Tak wałkowanie co roku od 5+ lat tych samych teorii dlaczego l2 ssie a community to gówno to pierdolenie. Na mordor ide na 3 miesiące się ponapierdalać z uśmiechem na twarzy z piotrusiami, willsonami i resztą którzy patrzą realnie na to jak wygląda l2 a nie pierdolą kocopoły o jakimś casulowym klimacie w kółko na forach, piona

Rzeczywiście masz klapki na oczach skoro nie dostrzegasz że graczy takich jak ja jest jeszcze całkiem sporo i nie pasuje nam zmieniać serwer co kilka miesięcy. Mimo wszystko życzę powodzenia w nawalance na mordorze, piona :)


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 09, 2019, 03:40:54 pm »
@rafalbrutal to w czym problem postawic wlasny server skoro was tyle jest? Ciagle tylko placz,ze serwer na 3 miesiace i "causale" sa strasznie poszkodowane. Niewazne jaki serwer, ciagle to samo... Jak cie tak bardzo satysfakcjonuje gra solo to lepiej zmien kronike, h5 jest bardziej przyjazna dla newbie/solo graczy, ze wzgledu na pomoc jaka oferuje- buff 75lvl, wilki itp.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 09, 2019, 03:41:20 pm »
normalnie emocje jak na grzybach


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 09, 2019, 04:34:44 pm »
@rafalbrutal to w czym problem postawic wlasny server skoro was tyle jest? Ciagle tylko placz,ze serwer na 3 miesiace i "causale" sa strasznie poszkodowane. Niewazne jaki serwer, ciagle to samo... Jak cie tak bardzo satysfakcjonuje gra solo to lepiej zmien kronike, h5 jest bardziej przyjazna dla newbie/solo graczy, ze wzgledu na pomoc jaka oferuje- buff 75lvl, wilki itp.

Wcale nie gram solo tylko ze znajomymi takimi jak ja. Wiem że odstaje sporo od rusherów i nie podoba mi się ciągła rywalizacja i presja ze strony innych. Chce se pograć w spokoju we własnym tempie i nie musieć zaczynać wszystkiego od nowa co kilka miesięcy. Nie zamierzam zmieniać kroniki bo c6 mi sie podoba a inne nie ( buff to dla mnie nie problem bo jest klanowy albo expie se boxa).

Chciałem tylko ostrzec graczy takich jak ja że to będzie serwer dla was rusherów na 2-3 miesiące i casuale tacy jak ja nie mają czego tam szukać ( no chyba że też lubią zmieniać serwer co kilka miesięcy).

Chcesz żebyśmy postawili sobie własny serwer i przestali marudzić tak ? To ja mam pomysł to wy postawcie sobie swój serwer i przestańcie skakać z kwiatka na kwiatek niszcząc naszą prace i nasze osiągnięcia. Taki mordor jest w sam raz dla was grajcie sobie tam i to najlepiej sami.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 09, 2019, 04:40:23 pm »
Nie mogę  :D co za typ  :D
Weź kolego daj sobie spokój z tą grą :) ona zwyczajnie nie jest już dla Ciebie :) obudziłeś się kilka ładnych lat za późno, bo tak jak ktoś wcześniej napisał, tak teraz wyglądają priv interulde.
Pozostaje Ci jeszcze jedna opcja, idź sobie na takiego skeletha i casualuj do woli :)
Pozdro od nierushera który ma zamiar pobawić się jakiś czas na tym serwerze.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 09, 2019, 04:40:55 pm »
"To ja mam pomysł to wy postawcie sobie swój serwer i przestańcie skakać z kwiatka na kwiatek niszcząc naszą prace i nasze osiągnięcia."

Dlaczego my mamy sobie stawiac serwery, skoro takie co nas interesuja, ciagle powstaja. Wydaje mi się , ze to wy nie mozecie znalezc wlasnej mekki, przez co krytykujecie kazdy serwer co powstaje. Co masz na mysli "niszczyc nasza prace i nasze osiagniecia"?  W jaki sposob my niszczymy to? Przez to, ze zmieniamy serwer, bo na terazniejszym nie ma zabawy, a pve nas nie interesuje?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 09, 2019, 05:13:31 pm »
"To ja mam pomysł to wy postawcie sobie swój serwer i przestańcie skakać z kwiatka na kwiatek niszcząc naszą prace i nasze osiągnięcia."

Dlaczego my mamy sobie stawiac serwery, skoro takie co nas interesuja, ciagle powstaja. Wydaje mi się , ze to wy nie mozecie znalezc wlasnej mekki, przez co krytykujecie kazdy serwer co powstaje. Co masz na mysli "niszczyc nasza prace i nasze osiagniecia"?  W jaki sposob my niszczymy to? Przez to, ze zmieniamy serwer, bo na terazniejszym nie ma zabawy, a pve nas nie interesuje?

Większość serwerów jest robiona dla doty. A jak online jest mały to sie je zamyka. Kiedy rushery quituja po jakimś czasie casuale i randomy robią to samo. Dam ci przykład ( jeden z wielu) skąd casual ma wziąć soul cry stage 12-13 ? Może kupić tylko od rusherów co chodzą na epiki. Jak nie ma rusherów rynek jest ubogi bo sklepy randomów sa ubogie ( nie spełniają zapotrzebowania na skup i sprzedaż). Z tego powodu casuale i randomy nie mogą iść dalej do przodu zniechęcają się i quitują. Nie oszukujmy się są takie rzeczy których samemu zdobyć sie nie da i wiele zależy od rusherów ale to działa w obie strony rusherzy potrzebuja casuali no bo kto by im sprzedawał tony matsów na rynku ktoś to musi spoilowac nie ? Robią to właśnie tacy casuale i randomy jak ja. Wiec korzystnie jest współpracować dla obu stron ale jeśli wy będziecie mysleć tylko o sobie a nas mieć gdzieś to daleko nie zajdziecie i może sie kiedyś okazać ze zostaniecie tylko wy ( rusherzy) bo community się starzeje wykrusza a niewłaściwym podejściem zniechęcacie część casuali i randomów do grania w ta grę.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 05:15:07 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 09, 2019, 05:26:13 pm »
Wypunktuje:
1. Online jest maly, bo zostaja tacy milosnicy jak ty, ktorym spoilowanie sopa daje przyjemnosc, a server jednak kosztuje wiec watpie czy jakis administrator doplacalby do niego z wlasnej kieszeni.
2. SC 10-12 z tyrków lub raidbossow, 13 z rifta.
3. Alternatywa do spoila jest manor. Randomy spoiluja, bardziej zorganizowane grupy sieja. Ustawiajac manora na max cene jednego dnia wyjmujesz matsow na 3 kliki S grade broni.
4. Tak naprawde rusherzy nie potrzebuja randomow do gry. Jedynie randomy ulatwiaja im szybkosc zbrojenia sie.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 05:28:36 pm wysłana przez chlebut »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 09, 2019, 05:37:20 pm »
Wypunktuje:
1. Online jest maly, bo zostaja tacy milosnicy jak ty, ktorym spoilowanie sopa daje przyjemnosc, a server jednak kosztuje wiec watpie czy jakis administrator doplacalby do niego z wlasnej kieszeni.
2. SC 10-12 z tyrków lub raidbossow, 13 z rifta.
3. Alternatywa do spoila jest manor. Randomy spoiluja, bardziej zorganizowane grupy sieja. Ustawiajac manora na max cene jednego dnia wyjmujesz matsow na 3 kliki S grade broni.
4. Tak naprawde rusherzy nie potrzebuja randomow do gry. Jedynie randomy ulatwiaja im szybkosc zbrojenia sie.

1) zatem przyznajesz ze serwery sa zamykane kiedy to WY quitujecie
2) casuale i randomy w wielu przypadkach sami sie na rb nie wybiorą poza tym szansa w rifcie na scry st13 jest bardzo mała a bos trudny do zabicia. Potrzeba dobrze zorganizowanego party.
3)Potwierdzasz tylko jak daleko nam do was
4)To ze ułatwiamy szybkość zbrojenia sie jest akurat naszym wielkim plusem no bo przecież rushujecie :p


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 09, 2019, 05:47:40 pm »
Też ubolewam nad faktem jak wygląda obecne community Interluda ale prawda jest taka, że chcesz zmienić podejście setek graczy czego oczywiście zrobić się nie da. Możesz tylko zaakceptować bądź nie fakt, że tak jest i tyle. Można próbować wprowadzać ograniczenia co do godzin/lvli/gradów broni dostępnych od startu ale prawda jest taka, że zawsze powstanie inny server który tego nie ma i tam się ludzie przeniosą. Nie wymagaj, że nagle X hardcore clanów zmieni swoją strategię gry bo nam to nie pasuje. Też uważam, że system grania w CP (zwłaszcza w klanach) to rak tej gry no ale nic na to nie poradzę ani ja, ani Ty ani nikt inny.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 09, 2019, 05:51:59 pm »
Też ubolewam nad faktem jak wygląda obecne community Interluda ale prawda jest taka, że chcesz zmienić podejście setek graczy czego oczywiście zrobić się nie da. Możesz tylko zaakceptować bądź nie fakt, że tak jest i tyle. Można próbować wprowadzać ograniczenia co do godzin/lvli/gradów broni dostępnych od startu ale prawda jest taka, że zawsze powstanie inny server który tego nie ma i tam się ludzie przeniosą. Nie wymagaj, że nagle X hardcore clanów zmieni swoją strategię gry bo nam to nie pasuje. Też uważam, że system grania w CP (zwłaszcza w klanach) to rak tej gry no ale nic na to nie poradzę ani ja, ani Ty ani nikt inny.
[/quote

Przyznaje Ci racje w 100%. Dlatego ostrzegłem jedynie takich jak ja żeby nie marnowali swojego czasu na kolejny 2-3 miesieczny serwer. Niech rusherzy ( rak toczacy tą gre ) sami sobie na nim grają.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 09, 2019, 05:56:18 pm »

1) zatem przyznajesz ze serwery sa zamykane kiedy to WY quitujecie
2) casuale i randomy w wielu przypadkach sami sie na rb nie wybiorą poza tym szansa w rifcie na scry st13 jest bardzo mała a bos trudny do zabicia. Potrzeba dobrze zorganizowanego party.
3)Potwierdzasz tylko jak daleko nam do was
4)To ze ułatwiamy szybkość zbrojenia sie jest akurat naszym wielkim plusem no bo przecież rushujecie :p
1. Sa zamykane bo wy stanowicie mniejszosc, ktora nie oplaca sie administratorom utrzymywac. Zacznijcie grac na poziomie innych graczy, skonczcie z 2005 rokiem.
2. To juz wasz problem skoro nie potraficie ogarnac 1 deski,bd,sws i wc. TAK. To wystarczy do zabicia wiekosci rb i przedewszystkim rift bossa.
3. Patrz punkt 1.
4. Tak, jest to plus. Ale nie jest niezbedny w procesie gry "rushera".
Też ubolewam nad faktem jak wygląda obecne community Interluda ale prawda jest taka, że chcesz zmienić podejście setek graczy czego oczywiście zrobić się nie da. Możesz tylko zaakceptować bądź nie fakt, że tak jest i tyle. Można próbować wprowadzać ograniczenia co do godzin/lvli/gradów broni dostępnych od startu ale prawda jest taka, że zawsze powstanie inny server który tego nie ma i tam się ludzie przeniosą. Nie wymagaj, że nagle X hardcore clanów zmieni swoją strategię gry bo nam to nie pasuje. Też uważam, że system grania w CP (zwłaszcza w klanach) to rak tej gry no ale nic na to nie poradzę ani ja, ani Ty ani nikt inny.
Ponownie... Interlude nie jest kronika solo friendly. Ja osobiscie gram na interlude tylko z ekipa, jak mam ochote solo grac to tylko i wylacznie h5, bo tam jestem niezalezny od innych graczy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 06:01:09 pm wysłana przez chlebut »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 09, 2019, 06:16:01 pm »

1) zatem przyznajesz ze serwery sa zamykane kiedy to WY quitujecie
2) casuale i randomy w wielu przypadkach sami sie na rb nie wybiorą poza tym szansa w rifcie na scry st13 jest bardzo mała a bos trudny do zabicia. Potrzeba dobrze zorganizowanego party.
3)Potwierdzasz tylko jak daleko nam do was
4)To ze ułatwiamy szybkość zbrojenia sie jest akurat naszym wielkim plusem no bo przecież rushujecie :p
1. Sa zamykane bo wy stanowicie mniejszosc, ktora nie oplaca sie administratorom utrzymywac. Zacznijcie grac na poziomie innych graczy, skonczcie z 2005 rokiem.
2. To juz wasz problem skoro nie potraficie ogarnac 1 deski,bd,sws i wc. TAK. To wystarczy do zabicia wiekosci rb i przedewszystkim rift bossa.
3. Patrz punkt 1.
4. Tak, jest to plus. Ale nie jest niezbedny w procesie gry "rushera".

Nie chce sie czepiac ale pokazujesz ze nie zależy ci tak naprawde na innych a tym bardziej na takich jak ja. Z tąd pomysł żebyście grali sobie sami nie jest taki całkiem zły  :D
Daleko mi do rusherów i nie chce grac na waszym poziomie tylko swoim spokojnym tempem. Wy myślicie ze jak jesteście tacy zajebiści to wszyscy muszą sie dostosować do was a to nie prawda. Na szczeście na forum można jeszcze powiedzieć prawdę i ostrzec innych takich jak ja : UNIKAJCIE SERWERÓW REKLAMOWANYCH I ZACHWALANYCH PRZEZ RUSHERÓW BO NIE POGRACIE TAM DŁUŻEJ NIŻ KILKA MIESIĘCY.


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 09, 2019, 06:50:41 pm »
xD To gdzie jest ten twoj zajebisty server? Na jakim servie teraz grasz, ze ostrzegasz przed tym?


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 09, 2019, 07:25:47 pm »
A co chcesz mnie spekowac z zemsty  :P
Pewnie grałeś tam ale quitnoleś z innymi
Serwer partnerski ( nie ma rusherów ale stoi nadal bo administracji zależy na każdym graczu a nie tylko na tych co najwiecej dotuja)
Właśnie taki serwer jest idealny dla nas. Wy zostańcie sobie na mordorze ponoc pliki ma takie cudowne nie to co u nas hahaha


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 09, 2019, 07:54:44 pm »
Z jakiej zemsty? Bardziej mnie smieszy twoje podejscie. Zamiast promowac ten serwer, ktory ci odpowiada i na ktorym grasz, to wolisz plakac w kazdym temacie nowego servera jakie to community jest zle xD


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 09, 2019, 07:58:51 pm »
Epicko się  robi tu ....

Niezła zabawa nas czeka na Mordorze panowie czuję to a już dawno nic nie czułem :)


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 09, 2019, 08:04:51 pm »
Zgadzam się z Tobą. Wylewam swoje żale tutaj bo wolałbym żeby casuale i randomy wbili na mój serwer a nie do was. Było by to nawet dla nich lepsze ( nie musieli by zaczynać od nowa za jakiś czas). A ponieważ w temacie mordora najwięcej się dzieje i zainteresowanie jest większe (głównie za sprawą rusherów) głos zabrałem tutaj :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2019, 08:09:10 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 09, 2019, 10:20:47 pm »
jak już zachęcasz do innego serwera to może napisz jaki to serwer bo bez podanie nazwy serwera na pewno nikt na niego nie zawita nawet jak w wiadomościach powiedzą że fajny serwer jest - nale jaki to się sami domyślcie



  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 09, 2019, 11:08:48 pm »
Spokojnie


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 09, 2019, 11:37:49 pm »
jak już zachęcasz do innego serwera to może napisz jaki to serwer bo bez podanie nazwy serwera na pewno nikt na niego nie zawita nawet jak w wiadomościach powiedzą że fajny serwer jest - nale jaki to się sami domyślcie

Napisałem przecież że serwer partnerski ale faktycznie trudno sie domyśleć :p. Nie chce reklamować innego serwera w temacie mordora lecz odpowiadając na pytanie gdzie teraz gram odpowiem że na l2emi. Rusherzy już dawno z niego quitneli i nie został zamknięty. Online nie jest zbyt duży  ale stabilny (tutaj nikt nie quituje od tak bo wszyscy graja casualowo na tyle ile pozwala im praca i codzienne obowiązki) Mamy kilka klanów w tym 1 całkowicie polski ( trzymamy sie razem i pomagamy sobie) klan jest otwarty na nowych graczy i przyjmie każdego kto chce z nami grać. Gdyby administracji zależało tylko na docie to już dawno zwinęli by interes. Ale oni cały czas pracują nad plikami i na bieżąco poprawiają bugi zgłaszane przez graczy ( a jest ich coraz mniej bo serwer sporo sie zmienił od startu na lepsze).

Także sami sobie zdecydujcie czy wolicie grać z rusherami na serwerze co postoi parę miesięcy. Czy na serwerze z niskim onlinem ale stabilnym i pewnym co do przyszłości w niemal rodzinnej atmosferze  :)


  • Wiadomości: 448

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 10, 2019, 08:18:51 am »
Truuudne Sprawy  :D


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 10, 2019, 07:38:30 pm »
Wole grać z rusherami przez 3 miesiące a potem z reszta graczy co pozostaną na serwerze. Dobre pliki brak doty i gwarancja 2 lat mi wystarczą. Tak jak to było na dawnie. I tak zostanie wiecej graczy niż jest na lichym l2emi teraz
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2019, 07:47:33 pm wysłana przez Kloniasz »


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 10, 2019, 08:47:26 pm »
Dobre pliki brak doty i gwarancja 2 lat mi wystarczą.

Taka sama gwarancja jak na poprzedniej wersji mordora ?  hahaha. Na l2emi gwarancja jest przynajmniej dłuższa ( bezterminowa). Jak już ktoś tu wcześniej pisał : rushery quitną z mordora to administracja nie będzie trzymać serwera dla reszty niedobitków tylko jak dota spadnie to zwiną interes bo jakaś dota zawsze musi być ( nawet marginalna ).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2019, 08:50:38 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Mordor - IL x5 - START 11.01.2019
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 10, 2019, 09:13:56 pm »
Co można robić 2 lata na interludzie?