Witaj
Gość

Wątek: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera  (Przeczytany 32680 razy)

  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #150 dnia: Grudzień 28, 2017, 08:56:46 pm »
Ty myslisz tak ja inaczej trzeci jeszcze w inny sposob a piaty zupelnie inaczej, ile ludzi tyle pomysłów, ale niech kazdy cos podsuwa, Asgota bedzie mial poglad na to wszystko, amen.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #151 dnia: Grudzień 29, 2017, 10:08:05 am »
Moja propozycja na ustawienia serwera:
(*) oznaczyłem opcje co do których sam nie jestem pewien - trzeba je dobrze przemyśleć

Rate:   
XP (+SP, Drop):      x4
Adena:                      x4
Spoil Rate:              x4
Vote Reward: Runa na 12 godzin zwiększająca XP i Spoil Rate o x1
Subskypcja 5 EUR: Osobna runa na miesiąc zwększająca XP i Spoil Rate o kolejny x1


Ustawienia serwera:
- Olimpiada startuje w pierwszym (lub nawet drugim) pełnym miesiącu od startu serwera
- Max enchant na oly: +6 (wchodzac z lepszym sprzetem i tak jest traktowany jak +6)
- Zurzycie SSS i BSSS dla broni Hero: x5 (na PvE)
- Reuse na wszystkie hero skille (pół godziny) ustawiany po użyciu jednego skilla lub dlugi reuse na każdy hero skill (3 godziny)
- Reward za pierwsze zdobycie hero zależny od licznika - 75.000 punktów. Drugie - 150.000. Trzecie - 225.000 Czwarte - 300.000 (dalej reward sie juz nie zwieksza)
- Cena ksiązki na 4 buff - zmniejszona do 75.000 punktów
- Tabela czasu zgonu epików i RB - ogólno dostępna na stronie, lub u serwerowego NPC
- Respawn na następujące RB zwiększony do 48h+1: Hallate / Kernon / Golkonda / Lilith / Anakim
- Respawn na następujące RB zwiększony do 72h+1: Cabrio / Barakiel / RB na alliance Varka / Ketra / Ember
- (*) Walki na olimpiadzie między klanowiczami / sojusznikami z aliancu nie dodają / odejmują punktów
- (*) Kara za wyjście z klanu - jeden tydzień.
- (*) Reuse na Agumentacje Activ i Chance buff - 30 minut (Nuke - bez zmian).
- Reward za wygranie CH (Bandit Stronghold, Parisan Hideaway, Devastated Castle): losowy Core lub Orfen, lub Blessed Scrolle
- Reward za wygrane siegie: 1-3 losowe Core, Orfen, Blessed Scrolle lub Top LS (1-5 dla lepszych zamków: Aden / Goddard / Rune / Giran)
- 700, HS, Badge z Varki / Ketry = Quest Drop x1                  
- Zariche i Akamanachy wyłączone na 2 pierwsze tygodnie serwera.                  
- Event od startu serwera (na miesiąc) - kot od teleportu.                  


Customy:
- Wymana epików:
   2 x Core = AQ
   3 x Orfen = Zaken
   2 x Core + 2 Orfen = Tezza
   AQ + 3 x Core + 2 x Orfen = Baium
   Zaken + 5 x Orfen + 3 x Core = Antharas
   Tezza + 7 x Core + 6 x Orfen = Valakas


Siege:
Sobota:   19-22   Gludio           Dion           Giran        Goddard      Giran, Goddard = Top Reward   (opis wyżej)
Niedziela:   19-22   Schutgard   Oren    Rune   Aden      Rune, Aden = Top Reward (opis wyżej)


Okna epików:   
AQ:   1 dzień -1/+1h
Core:   1 dzień -0,5/+,0,5h
Orfen:   1 dzień -0,5/+,0,5h
Zaken:   2 dni -1/+1h
Tezza:   2 dni -1/+1h
Baium:   5dni -2/+2h
Antharas:   7dni -2/+2h
Valakas:   11 dni -2/+2h
- Grupa GM od początku serwera powinna mieć jasne stanowisko w sprawie przechodzenia przez drzwi u Zakena i buffowania, resowania na Baiumie (rzucanie danców przez drzwi przy vortexie, dawanie mass ressa z spotu Galaxii)
- (*) Ustawienie okien epików w szczycie aktywności serwera
- (*)   Przy respawnie Zaken wywala wszystkich z środka statku


Vote Reward:
- Reward co 12 godzin: Runa
- 10 dni pod rzad: Small Vote Reward Box - losowe scrolle B,A,S (3xEAB, 2xEAA, 1EAS, 1EWS, 2xHigh LS, ksiazka na enchant skilli)
- 20 dni pod rzad: Big Vote Reward Box - losowe Blessy B,A,S, Top LS (2x LS, 2x BEAB, 1-2 BEAA, BEAS lub BEWS)


Dotacja:   
Od startu:   Subskrypcja na miesiąc = 5 EUR
                   Czapki, kolorowy nick, zmiana płci, zmiana nicku, zmiana nazwy klanu
                   Quest Marki na 1 i 2 profke
Po 2 tyg:           Starter pack - subskrypcja + wybrana broń Top D + wybrany zestaw armor D + biżu D + shoty + scrolle na buff
Po 1 mie:           C pack - subskrypcja + broń Top C + wybrany ser (Full Plate / PL / Karmian) + biżu C + shoty + scrolle na buff
                   Buff od serwerowego NPC - 20 minut, wszystkie buffy od PP, SE, EE do levelu 74 (na zawsze)
                   Teleport od serwerowego NPC - teleporty jak od Dawna / Duska z C4 / C5 (na zawsze)
                   Zwiększenie maksymalnego udźwigu postaci (o 30%), inventowy i wh o 20, sklepów o 1 (na zawsze)
Po 2 mie:           B pack - subskrypcja + wybrana broń B + wybrany set B + biżu B + shoty + scrolle na buff
Po 3 mie:           B pack + shadow na wybrana bron TOP A + wybrany shadow na Set A + shadow na bizu A + shoty (czas trwania shadowow 1 miesiac)
Po 4 mie:           Zestaw SHADOW AQ, Zaken, Tezza  na miesiąc
                   Zestaw SHADOW Baium, Antharas, Valakas TYLKO NA OLIMPIADE na miesiąc
                   Zestaw książek na buff - 1,2,3,4
Ceny do ustalenia przez administracje


Opcja łączenia serwerów:
Po 4 miesiącach wstaje nowy serwer na następujących zasadach:
Runy za Vote Reward i Runy za subskrypcje zwiększają XP x<edycja serwera> (tzn druga edycja - x2, trzecia edycja x3). Spoil Rate bez zmian.
Po 4 miesiącach wstaje kolejny serwer od zera, a dotychczasowe dwa serwery są łączone.
Hero zdobywają postacie o największej ilości punktów z obu serwerów. Następuje reset CH.


Inne:
- brak zmian w balansie klas, skillach (poza hero ktore wypisalem wyzej), zmian statów itemów, brak rzeczy z pozniejszych kronik
- questy na 3 profe, subke, nobla - bez zmian


Postaram się zrobić post poniżej z komentarzami co do ustawień.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2017, 11:54:00 am wysłana przez xSlayeRx »


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #152 dnia: Grudzień 29, 2017, 11:36:49 am »
Vote Reward: Runa na 12 godzin zwiększająca XP i Spoil Rate o x1
Subskypcja 5 EUR: Osobna runa na miesiąc zwększająca XP i Spoil Rate o kolejny x1

Cel: Mobilizacja ludzi do głosowania na serwer i uzyskanie funduszy na utrzymanie serwera. 5 EUR to nie dużo - wystarczy darować sobie jedną pizze w miesiącu.

- Olimpiada startuje w pierwszym (lub nawet drugim) pełnym miesiącu od startu serwera

Chodzi o to żeby zapobiec monopolowi hero dla jednego klanu / CP nolifów którzy w 2 tygodnie robią 9+ hero i robią z serwerem co chcą.

- Max enchant na oly: +6 (wchodzac z lepszym sprzetem i tak jest traktowany jak +6)

Ustalenie limitu jak silne itemy może mieć postać na Oly.

- Zurzycie SSS i BSSS dla broni Hero: x5 (na PvE)

Jeżeli administracja stwierdzi że olimpiada startuje normalnie (przy starcie serwera) to niech chociaż hero mają nieco utrudnioną farmę (na codzień i epików) a nie dostają 9+ broni S z SA (i coś w rodzaju Agu) za darmo - przez co nie trzeba crafic SS / HD / AM tylko można się skupić na DB. Przy zwiększeniu używania shotów będzie trudniej wykorzystać taką broń do bicia Tezzy / Baiuma / Antka - nawet farma w FoGu niech będzie mniej opłacalna z hero spearem.

- Reuse na wszystkie hero skille (pół godziny) ustawiany po użyciu jednego skilla lub dlugi reuse na każdy hero skill (3 godziny)

Pomysły są dwa - albo wprowadzić wspólny reuse na hero skille żeby nie było combo: miracle + silence + fear, lub baaardzo długi reuse na każdy osobny skill. Niech kazdy zastawnowi sie czy juz teraz wykorzystac danego skilla, czy zachowac go na pozniej, a nie walenie hero skilli jak popadnie bo zanim sie enemy zgatuje to reuse juz na polowie albo 3/4.

- Reward za pierwsze zdobycie hero zależny od licznika - 75.000 punktów. Drugie - 150.000. Trzecie - 225.000 Czwarte - 300.000

Najważniejsza sprawa jeśli chodzi o Oly - jeżeli na serwerze w pierwszym miesiacu dane CP / klan ma monopol na hero to wspolnie wyciagaja BEAS (nagroda na standardzie wynosi 300.000 NGP + punkty a cena BEAS to 63.000 jesli dobrze pamietam), robia klanowy IC srodek i dol na +6 (rece, buty i helm to nie problem) - wiec po pierwszym miesiacu maja najlepszy IC set na serwerze = najlepszy glad na serwerze = dominacja na open = w drugim miesiacu taki klan robi 20 hero. Ograniczajac reward nie wyciagnie sie tylu BEAS.

- Cena ksiązki na 4 buff - zmniejszona do 75.000 punktów

Ksiazka na 4 buff normalnie chyba kosztuje 300.000 - jak nie zrobisz hero to kupienie tej ksiazki jest raczej niemozliwe (chyba ze grasz oly farmerem ofc)

- Tabela czasu zgonu epików i RB - ogólno dostępna na stronie, lub u serwerowego NPC

Wiedza kiedy padł Zaken / AQ i ważniejsze RB powinna powszechnie dostenpa - bedzie wiecej pvp.

- Respawn na następujące RB zwiększony do 48h+1: Hallate / Kernon / Golkonda / Lilith / Anakim

Niech klany rywalizują o ubicie tych RB w pierszych miesiacach serwera - kazdy RB bedzie mial ogromne znaczenie wiec bedzie na nich mass pvp (tym bedziej przy dostepnej rozpisce kiedy RB ma respawn).

- Respawn na następujące RB zwiększony do 72h+1: Cabrio / Barakiel / RB na alliance Varka / Ketra / Ember

JW. Tylko że te RB bedą mialy jeszcze wieksze znaczenie.

- (*) Walki na olimpiadzie między klanowiczami / sojusznikami z aliancu nie dodają / odejmują punktów

Nie wiem czy to dobry pomysl ale bylaby to jakas proba wyeliminowania feedowania ludzi na oly.

- (*) Kara za wyjście z klanu - jeden tydzień.

Powiązane z sugestią powyżej - chcesz być feedowany na oly? To pobiegaj sobie tydzień bez klanu - mass ressa, valora, BSOE.

- (*) Reuse na Agumentacje Activ i Chance buff - 30 minut (Nuke - bez zmian).

Tu mi chodzi o to że jak ktoś dorwie agumentacje jak WM albo Might to żeby nie biegal z tym caly czas.

- Reward za wygranie CH (Bandit Stronghold, Parisan Hideaway, Devastated Castle): losowy Core lub Orfen, lub Blessed Scrolle
- Reward za wygrane siegie: 1-3 losowe Core, Orfen, Blessed Scrolle lub Top LS (1-5 dla lepszych zamków: Aden / Goddard / Rune / Giran)

Fajnie moim zdaniem byloby zeby zmobilzować ludzi do walki o CH jak Devastaed Castle - jakas dodatkowa nagroda za wygrana zmobiliowala by ludzi do walki na tych eventach.

- 700, HS, Badge z Varki / Ketry = Quest Drop x1                  
- Zariche i Akamanachy wyłączone na 2 pierwsze tygodnie serwera.                  
- Event od startu serwera (na miesiąc) - kot od teleportu.                  

Nie zwiekszajcie Quest redardu na 700, HS itp - kiedyś były to najlepsze spoty na szukanie fragów.
Zariche i Akamanachy wylacznie zeby klan ktory mial farta nie wyfarmil sobie bezstresowo OL'a na 80 (VoP, FoI)
Event od kota - chodzi głównie o teleporty na ToI 7,10, 13 oraz port na środek VoS (pod barakierla) - dzięki temu może będzie dobre PvP o Kernona, Golke, Barakiela. Na 13 top klan nie bedzie masowo PKowac pod vortexem zeby zaliczyc Baiuma (moga PKowac w srodku ale i tak jest wieksza szansa dla randomow ze tego baiuma zalicza)

- Wymana epików:
   2 x Core = AQ
   3 x Orfen = Zaken
   2 x Core + 2 Orfen = Tezza
   AQ + 3 x Core + 2 x Orfen = Baium
   Zaken + 5 x Orfen + 3 x Core = Antharas
   Tezza + 7 x Core + 6 x Orfen = Valakas

Orfena i Cora bym nie zmieniał jeśli chodzi o staty, ale zmieniłbym ich role - tzn przy ich pomocy moznaby ulepszac inne epiki.

- (*) Ustawienie okien epików w szczycie aktywności serwera
- (*)   Przy respawnie Zaken wywala wszystkich z środka statku

Ktoś wczesniej podał pomysl zeby okna ekpiow rozpoczynaly się tyklko wieczorem. W teorii to dobry pomysl ale przekresla community z ameryki / brazylii / rosji (a przynajmniej trzeba by sprawdzic jaka jest u nich godzina kiedy u nas jest np. 18). Na takim  Dawnie troche jednach tych brazylijczykow czy amerykanów grało.
Jeśli chodzi o Zakena - jak wchodza ludzie do srodka to niech maja pewnosc ze w srodku nie ma jakiegos daggera ktory zbiera moby, biegnia do wyjscia i 3/4 klanu nagle na coursie stoi.

Vote Reward:
- Reward co 12 godzin: Runa
- 10 dni pod rzad: Small Vote Reward Box - losowe scrolle B,A,S (3xEAB, 2xEAA, 1EAS, 1EWS, 2xHigh LS, ksiazka na enchant skilli)
- 20 dni pod rzad: Big Vote Reward Box - losowe Blessy B,A,S, Top LS (2x LS, 2x BEAB, 1-2 BEAA, BEAS lub BEWS)

Te rewardy 10 / 20 dni to tylko wstepny pomysl ale trzeba zrobic jakis typ nagrody zeby ludzie regulatnie Votowiali.

Dotacja:   
Od startu:   Subskrypcja na miesiąc = 5 EUR
                   Czapki, kolorowy nick, zmiana płci, zmiana nicku, zmiana nazwy klanu
                   Quest Marki na 1 i 2 profke
Po 2 tyg:           Starter pack - subskrypcja + wybrana broń Top D + wybrany zestaw armor D + biżu D + shoty + scrolle na buff
Po 1 mie:           C pack - subskrypcja + broń Top C + wybrany ser (Full Plate / PL / Karmian) + biżu C + shoty + scrolle na buff
                   Buff od serwerowego NPC - 20 minut, wszystkie buffy od PP, SE, EE do levelu 74 (na zawsze)
                   Teleport od serwerowego NPC - teleporty jak od Dawna / Duska z C4 / C5 (na zawsze)
                   Zwiększenie maksymalnego udźwigu postaci (o 30%), inventowy i wh o 20, sklepów o 1 (na zawsze)
Po 2 mie:           B pack - subskrypcja + wybrana broń B + wybrany set B + biżu B + shoty + scrolle na buff
Po 3 mie:           B pack + shadow na wybrana bron TOP A + wybrany shadow na Set A + shadow na bizu A + shoty (czas trwania shadowow 1 miesiac)
Po 4 mie:           Zestaw SHADOW AQ, Zaken, Tezza  na miesiąc
                   Zestaw SHADOW Baium, Antharas, Valakas TYLKO NA OLIMPIADE na miesiąc
                   Zestaw książek na buff - 1,2,3,4
Ceny do ustalenia przez administracje

Dotacja głównie nastawiona na ludzi zaczynajaych pozniej na serwerze.
Shadow epiki to moze i troche opcja Pay To Win, ale bylaby dostepna dopiero na poznym etapie serwera - gdy juz troche tych epikow ubito.

- questy na 3 profe, subke, nobla - bez zmian

Jeżeli bedziecie ulatwiac robienie 3 profy / subki / nobla to bedzie mozna latwo robic postacie pod feed na CB.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #153 dnia: Grudzień 29, 2017, 11:40:20 am »
xSlayeRx z tego co wyczytałem proponujesz zrobić serwer high rate ( sorry high dote ) nastawiony na tak zwanych skoczków co pograją sobie 4 miechy na 1 serwerze a potem hop na następny. A co z tymi którzy chcieli by sobie pograć na jednym w spokoju na dłużej ( i nie chodzi mi tylko o nolifów takich jak ja ale też o casuali co mają tylko 1 godzinkę czy dwie na grę )? Może zrobić tak żeby i wilk był syty i owca cała. Proponuje równolegle otworzyć 2 serwery. Pierwszy bazowy z ustawieniami jak dla nolifów. A drugi z ustawieniami jakie zaproponowałeś lub podobnymi. Kiedy serwer drugi pada po 4 miesiącach jest łączony z pierwszym ale na ustawieniach bazowego ( tych dla nolifów). Potem startuje kolejny serwer i gracze tacy jak ty maja wybór mogą bawić się na serwerze bazowym z nolifami według ich ustawień albo przeskoczyć sobie na nowy serwer który wystartował ( znów z ustawieniami jakie zaproponowałeś lub podobnymi). Czy to oznacza że na serwerze bazowym byłaby też po części high dota spowodowana przybyciem " uchodźców" z serwera drugiego ? Niekoniecznie. Założę się że będą woleli przeskoczyć na nowy serwer by grać od początku a ci co zostaną będą musieli się przystosować do nowych warunków (można by im wyczyścić bronie i sety z enchantów bo zaproponowałeś enchanty za vote).

Ustawienia dla nolifów to są np. takie jakie zaproponowałem we wcześniejszym poście. Omówiłem tam obszernie w 40 punktach najważniejsze ustawienia serwera.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2017, 12:35:52 pm wysłana przez rafalbrutal »


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #154 dnia: Grudzień 29, 2017, 12:50:07 pm »
x4 to dobra opcja;p Zrobic tak, a żeby serwer postał jak najdłużej;p
L2 Existence x3- Mystic Muse lvl 78/HE lvl 78/Necro lvl 78 nick DreaMs
L2 Dex Wrath x5- Duelist lvl 78/HE lvl 78 nick NeverD1e
L2 Reloaded x6- Evas Saint lvl 78 nick lDreaMs


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #155 dnia: Grudzień 29, 2017, 01:23:58 pm »
Być może niezbyt dokładnie opisałem to co miałem na myśli pod hasłem "łączenie serwerów" za co przepraszam.

Pomysł jest taki żeby zacząć z jednym (głównym) serwerem na ustawieniach jakie opisałem.
Po kilku miesiącch administracja mogłaby otworzyć nowy, drugi serwer startujący od zera, ale ze zwiększonymi ratami na exp (ale nie adene / spoil / drop) na którym nowi gracze mogliby farmić się niezależnie od starej gwardii grającej na pierwotnym serwerze - i po kilku miesiącach ten "nowy, drugi" serwer dołączany byłby do pierwotnego, głownego serwera.

Ludzie niezbyt chętnie dochodzą na stare serwery ponieważ "wszyscy już biegają w S gradach", "nie mam szans na hero" albo "będę robić tylko jako meatshield" - stąd pomysł na zrobienie drugiego, czasowego serwera od zera dla nowych graczy.

Idea jest taka że starzy gracze graliby na głównym i pierwotnym serwerze, nowi na nowym a po pewnym czasie ten nowy serwer dołączany byłby do starego. Nowi gracze mieliby jakis czas na farmę / ubicie kilku ekipów bez ingernecji koxów, a po połączeniu serwerów nastąpiłby powiew świeżości - bo na głównym serwerze pojawiły się nowe klany / twarze.

Dodatkowym małym plusem byłby restet CH - więc jeśli CH w np. goddard są zjęte przez klany które są już nieaktywne to nastąpiłaby czystka.

Oczywiście kwestie takie jak kiedy by wstał ten drugi serwer, jak długo by stał (przed połączeniem) i na jakich ratach są do uzgodnienia.

Nie wiem czy jest to pomysł dobry - może przyniósłby więcej szkody jak pożytku. To tylko propozycja do rozważenia, jak wszystkie punkty z mojego postu.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #156 dnia: Grudzień 29, 2017, 01:47:15 pm »
Być może niezbyt dokładnie opisałem to co miałem na myśli pod hasłem "łączenie serwerów" za co przepraszam.

Pomysł jest taki żeby zacząć z jednym (głównym) serwerem na ustawieniach jakie opisałem.
Po kilku miesiącch administracja mogłaby otworzyć nowy, drugi serwer startujący od zera, ale ze zwiększonymi ratami na exp (ale nie adene / spoil / drop) na którym nowi gracze mogliby farmić się niezależnie od starej gwardii grającej na pierwotnym serwerze - i po kilku miesiącach ten "nowy, drugi" serwer dołączany byłby do pierwotnego, głownego serwera.

Ludzie niezbyt chętnie dochodzą na stare serwery ponieważ "wszyscy już biegają w S gradach", "nie mam szans na hero" albo "będę robić tylko jako meatshield" - stąd pomysł na zrobienie drugiego, czasowego serwera od zera dla nowych graczy.

Idea jest taka że starzy gracze graliby na głównym i pierwotnym serwerze, nowi na nowym a po pewnym czasie ten nowy serwer dołączany byłby do starego. Nowi gracze mieliby jakis czas na farmę / ubicie kilku ekipów bez ingernecji koxów, a po połączeniu serwerów nastąpiłby powiew świeżości - bo na głównym serwerze pojawiły się nowe klany / twarze.

Dodatkowym małym plusem byłby restet CH - więc jeśli CH w np. goddard są zjęte przez klany które są już nieaktywne to nastąpiłaby czystka.

Oczywiście kwestie takie jak kiedy by wstał ten drugi serwer, jak długo by stał (przed połączeniem) i na jakich ratach są do uzgodnienia.

Nie wiem czy jest to pomysł dobry - może przyniósłby więcej szkody jak pożytku. To tylko propozycja do rozważenia, jak wszystkie punkty z mojego postu.

No tak ale ile postoi ten główny serwer ? Dalej jest to serwer z high dotą nastawiony na szybką grę. L2 to stara gra. Community jest ograniczone. Ile będzie dochodzić tych nowych graczy i jak długo żeby główny serwer mógł długo stać? Ja zaproponowałem stworzenie dwóch serwerów i dla szybkich skoczków i dla powolnych nolifów czy casualów.


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #157 dnia: Grudzień 29, 2017, 02:29:59 pm »
Większość opcji z doty którą zaproponowałem byłaby dostępna po 2 tygodniach / miesiącu / dwóch / trzech / czterech od startu serwera - także dota tego typu nie ma wpływu na top klany / CP.

Ja po 2 tygodniach stania serwera zaproponowałem itemy D z doty. Na DN który wstał 2-3 mesiące temu po 2 tygodniach na serwerze byli pierwsi hero.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #158 dnia: Grudzień 29, 2017, 02:41:43 pm »
W mojej propozycji serwer dla nolifów i casuali jest "wieczny" dopóki Asgota ma chęć zajmować się swoim projektem. Natomiast serwer dla skoczków może sobie padać i wstawać ile chcecie ( to wy zdecydujecie czy przejść na bazowy czy zaczynać od nowa).


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #159 dnia: Grudzień 29, 2017, 05:15:17 pm »
Być może niezbyt dokładnie opisałem to co miałem na myśli pod hasłem "łączenie serwerów" za co przepraszam.

Pomysł jest taki żeby zacząć z jednym (głównym) serwerem na ustawieniach jakie opisałem.
Po kilku miesiącch administracja mogłaby otworzyć nowy, drugi serwer startujący od zera, ale ze zwiększonymi ratami na exp (ale nie adene / spoil / drop) na którym nowi gracze mogliby farmić się niezależnie od starej gwardii grającej na pierwotnym serwerze - i po kilku miesiącach ten "nowy, drugi" serwer dołączany byłby do pierwotnego, głownego serwera.

Ludzie niezbyt chętnie dochodzą na stare serwery ponieważ "wszyscy już biegają w S gradach", "nie mam szans na hero" albo "będę robić tylko jako meatshield" - stąd pomysł na zrobienie drugiego, czasowego serwera od zera dla nowych graczy.

Idea jest taka że starzy gracze graliby na głównym i pierwotnym serwerze, nowi na nowym a po pewnym czasie ten nowy serwer dołączany byłby do starego. Nowi gracze mieliby jakis czas na farmę / ubicie kilku ekipów bez ingernecji koxów, a po połączeniu serwerów nastąpiłby powiew świeżości - bo na głównym serwerze pojawiły się nowe klany / twarze.

Dodatkowym małym plusem byłby restet CH - więc jeśli CH w np. goddard są zjęte przez klany które są już nieaktywne to nastąpiłaby czystka.

Oczywiście kwestie takie jak kiedy by wstał ten drugi serwer, jak długo by stał (przed połączeniem) i na jakich ratach są do uzgodnienia.

Nie wiem czy jest to pomysł dobry - może przyniósłby więcej szkody jak pożytku. To tylko propozycja do rozważenia, jak wszystkie punkty z mojego postu.

No tak ale ile postoi ten główny serwer ? Dalej jest to serwer z high dotą nastawiony na szybką grę. L2 to stara gra. Community jest ograniczone. Ile będzie dochodzić tych nowych graczy i jak długo żeby główny serwer mógł długo stać? Ja zaproponowałem stworzenie dwóch serwerów i dla szybkich skoczków i dla powolnych nolifów czy casualów.

Najpierw musza sie skupic na zrobieniu jednego, ale porzadnego serwa, a ile bedzie przybyszy hmm dobra reklama zrobi swoje zwlaszcza ze jest troche jeszcze tych starych graczy ale skakaja po roznych serwerach z powodu braku jakiegos konkretnego polskiego


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #160 dnia: Grudzień 29, 2017, 05:20:46 pm »
No więc tak - nie jest moim zamiarem proponowanie ustawień serwera dla skoczków. Dziwie się że moje ustawienia nazywasz w ten sposób - ale o tym nieco poniżej.

Ostatni serwer na jakim grałem to Dawn który stał ponad dwa lata i jako-tako trwałby dalej gdyby GM nie byłby zmęczony samodzielnym prowadzeniem projektu - mam nadzieje że administracji Emi uda się stworzyć serwer który róznież długo postoi.

Tak naprawde to co wstawiłem w swoim pierwszym poście pod pojęciami "Opcja łączenia serwerów" oraz "Dotacja" to dla mnie sprawy drugo, trzecio rzędowe  - dotacje administracja ustali jaką chce, a stawiania drugich serwerów itd może nie być - nawet nie wiem czy ten pomysł jest dobry, jak wcześniej wspomniałem.

Znacznie ważniejsze moim zdaniem są rzeczy które poruszyłem na samym początku tzn. kiedy wystartuje olimpiada i moje propzycje znerfowania hero, próba ograniczenia feedowania ludzi na oly i co moim zdaniem najważniejsze: reward NGP za hero.

Moim zdaniem właśnie to co charakteryzuje tzw. "skoczków" to wyścig szczurów po pierwsze hero, zdominowanie serwera a następnie quitnięcie z serwera "bo nuda i nie ma z kim grać", owczywiście ze sprzedaniem postacii i epików na ebayu.
Nie wiem może mamy inną definicje tzw. skoczków.

Dla mnie największym problemem nowych serwerów interlude jest sytuacja gdy jeden klan / jedno CP ma całkowity monopol na hero po pierwszym miesiącu. Zazwyczaj kończy się to w ten sposób że najwięksi rywale odchodzą z serwera bo mają dość dostawania w dupe, dominujący klan też quituje bo wieje nudą a za nimi podąrza owczym pędem fala randomów bo "serwer już się kończy".

Właśnie tą problematykę staram się prouszyć na początku swojego pierwszego postu - i właśnie to moim zdaniem wymaga największej dyskusji.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #161 dnia: Grudzień 29, 2017, 05:53:49 pm »
No więc tak - nie jest moim zamiarem proponowanie ustawień serwera dla skoczków. Dziwie się że moje ustawienia nazywasz w ten sposób - ale o tym nieco poniżej.

Ostatni serwer na jakim grałem to Dawn który stał ponad dwa lata i jako-tako trwałby dalej gdyby GM nie byłby zmęczony samodzielnym prowadzeniem projektu - mam nadzieje że administracji Emi uda się stworzyć serwer który róznież długo postoi.

Tak naprawde to co wstawiłem w swoim pierwszym poście pod pojęciami "Opcja łączenia serwerów" oraz "Dotacja" to dla mnie sprawy drugo, trzecio rzędowe  - dotacje administracja ustali jaką chce, a stawiania drugich serwerów itd może nie być - nawet nie wiem czy ten pomysł jest dobry, jak wcześniej wspomniałem.

Znacznie ważniejsze moim zdaniem są rzeczy które poruszyłem na samym początku tzn. kiedy wystartuje olimpiada i moje propzycje znerfowania hero, próba ograniczenia feedowania ludzi na oly i co moim zdaniem najważniejsze: reward NGP za hero.

Moim zdaniem właśnie to co charakteryzuje tzw. "skoczków" to wyścig szczurów po pierwsze hero, zdominowanie serwera a następnie quitnięcie z serwera "bo nuda i nie ma z kim grać", owczywiście ze sprzedaniem postacii i epików na ebayu.
Nie wiem może mamy inną definicje tzw. skoczków.

Dla mnie największym problemem nowych serwerów interlude jest sytuacja gdy jeden klan / jedno CP ma całkowity monopol na hero po pierwszym miesiącu. Zazwyczaj kończy się to w ten sposób że najwięksi rywale odchodzą z serwera bo mają dość dostawania w dupe, dominujący klan też quituje bo wieje nudą a za nimi podąrza owczym pędem fala randomów bo "serwer już się kończy".

Właśnie tą problematykę staram się prouszyć na początku swojego pierwszego postu - i właśnie to moim zdaniem wymaga największej dyskusji.

Z tym co teraz napisałeś zgadzam się w 100%. Ale ustawienia jakie zaproponowałeś ( nie te dotyczące olimpiady tylko te dotyczące dotacji i vote przyspieszają end game) nawet gdyby twoje ustawienia olimpiady były idealne to i tak przyspieszy to koniec serwera bo uwierz mi są jeszcze gracze co nigdy nie uczestniczyli w olimpiadzie ( np. ja nie zdobyłem takiego poziomu nigdy). Olimpiada jest ważna w tej grze ale nie jest najważniejsza. Liczy się również wszystko poza nią. A jak zaczniesz rozdawać itemki wpływające na grę za dotacje czy vote to wielu graczy takich jak ja się zniechęci do gry zanim osiągnie poziom do olimpiady.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:22:24 pm »
Prawda jest taka, że jakies 40% procent serwera skupia sie wylacznie na farmie i to ich bawi w tej grze i nigdy jeszcze nie osiagneli pr0 w tej grze, moze dwa mocne ally bija sie miedzy soba a cala reszta to tylko sporadyczne pvp


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:39:27 pm »
Być może niezbyt dokładnie opisałem to co miałem na myśli pod hasłem "łączenie serwerów" za co przepraszam.

Pomysł jest taki żeby zacząć z jednym (głównym) serwerem na ustawieniach jakie opisałem.
Po kilku miesiącch administracja mogłaby otworzyć nowy, drugi serwer startujący od zera, ale ze zwiększonymi ratami na exp (ale nie adene / spoil / drop) na którym nowi gracze mogliby farmić się niezależnie od starej gwardii grającej na pierwotnym serwerze - i po kilku miesiącach ten "nowy, drugi" serwer dołączany byłby do pierwotnego, głownego serwera.

Ludzie niezbyt chętnie dochodzą na stare serwery ponieważ "wszyscy już biegają w S gradach", "nie mam szans na hero" albo "będę robić tylko jako meatshield" - stąd pomysł na zrobienie drugiego, czasowego serwera od zera dla nowych graczy.

Idea jest taka że starzy gracze graliby na głównym i pierwotnym serwerze, nowi na nowym a po pewnym czasie ten nowy serwer dołączany byłby do starego. Nowi gracze mieliby jakis czas na farmę / ubicie kilku ekipów bez ingernecji koxów, a po połączeniu serwerów nastąpiłby powiew świeżości - bo na głównym serwerze pojawiły się nowe klany / twarze.

Dodatkowym małym plusem byłby restet CH - więc jeśli CH w np. goddard są zjęte przez klany które są już nieaktywne to nastąpiłaby czystka.

Oczywiście kwestie takie jak kiedy by wstał ten drugi serwer, jak długo by stał (przed połączeniem) i na jakich ratach są do uzgodnienia.

Nie wiem czy jest to pomysł dobry - może przyniósłby więcej szkody jak pożytku. To tylko propozycja do rozważenia, jak wszystkie punkty z mojego postu.

No tak ale ile postoi ten główny serwer ? Dalej jest to serwer z high dotą nastawiony na szybką grę. L2 to stara gra. Community jest ograniczone. Ile będzie dochodzić tych nowych graczy i jak długo żeby główny serwer mógł długo stać? Ja zaproponowałem stworzenie dwóch serwerów i dla szybkich skoczków i dla powolnych nolifów czy casualów.

Najpierw musza sie skupic na zrobieniu jednego, ale porzadnego serwa, a ile bedzie przybyszy hmm dobra reklama zrobi swoje zwlaszcza ze jest troche jeszcze tych starych graczy ale skakaja po roznych serwerach z powodu braku jakiegos konkretnego polskiego

Nie ma dobrego polskiego serwera i wszyscy skaczą z kwiatka na kwiatek bo teraz dla administracji takich serwerów liczy się tylko kasa. Szybki end game i nowa edycja serwera na który przeskakują gracze w celu wyciągnięcia nowej kasy i tak w kółko. Starzy wyjadacze znudzili się spokojną gra i zrobili sobie z niej wyścig szczurów ( kto lepszy szybszy). Tacy lol administratorzy wykorzystują to w celu trzepania kasy. Może dla tego community l2 się kurczy bo tacy gracze jak ja nie maja gdzie grać. Dla mnie dobry serwer to taki z ustawieniami w wolnym tepie dla nolifów i casuali na którym zdarzę osiągnąć poziom end game zanim serwer upadnie i trochę się nim nacieszyć. A byle jaki to serwer z ustawieniami szybkimi gdzie wszyscy wszystko szybko osiągają znudzą się grą i odchodzą ( bo przegrali wyścig szczurów). Dlatego zaproponowałem stworzenie 2 serwerów na start. Porządnego bazowego z ustawieniami dla graczy chcących zostać na dłużej i byle jakiego ( sorry ale to prawda) gdzie skoczki będą mogły urządzać swój wyścig szczurów zaczynając od nowa na kolejnej wersji serwera.


  • Wiadomości: 161

  • Pochwał: 0

Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:40:56 pm »
Prawda jest taka, że jakies 40% procent serwera skupia sie wylacznie na farmie i to ich bawi w tej grze i nigdy jeszcze nie osiagneli pr0 w tej grze, moze dwa mocne ally bija sie miedzy soba a cala reszta to tylko sporadyczne pvp

100% racji


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #165 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:55:21 pm »
Czytając niektóre propozycje odnoszę wrażenie, że niektórych ominęła ankieta w której brało udział ok 790 osób i trwała ok miesiąca :) gdzie tam już wstępnie głos ludu zadecydował o paru rzeczach, a przynajmniej wstępnie nakierował administracje :)

A ja osobiście chciałbym aby był dodany system mail box - mała rzecz a cieszy.


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #166 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:56:01 pm »
Być może niezbyt dokładnie opisałem to co miałem na myśli pod hasłem "łączenie serwerów" za co przepraszam.

Pomysł jest taki żeby zacząć z jednym (głównym) serwerem na ustawieniach jakie opisałem.
Po kilku miesiącch administracja mogłaby otworzyć nowy, drugi serwer startujący od zera, ale ze zwiększonymi ratami na exp (ale nie adene / spoil / drop) na którym nowi gracze mogliby farmić się niezależnie od starej gwardii grającej na pierwotnym serwerze - i po kilku miesiącach ten "nowy, drugi" serwer dołączany byłby do pierwotnego, głownego serwera.

Ludzie niezbyt chętnie dochodzą na stare serwery ponieważ "wszyscy już biegają w S gradach", "nie mam szans na hero" albo "będę robić tylko jako meatshield" - stąd pomysł na zrobienie drugiego, czasowego serwera od zera dla nowych graczy.

Idea jest taka że starzy gracze graliby na głównym i pierwotnym serwerze, nowi na nowym a po pewnym czasie ten nowy serwer dołączany byłby do starego. Nowi gracze mieliby jakis czas na farmę / ubicie kilku ekipów bez ingernecji koxów, a po połączeniu serwerów nastąpiłby powiew świeżości - bo na głównym serwerze pojawiły się nowe klany / twarze.

Dodatkowym małym plusem byłby restet CH - więc jeśli CH w np. goddard są zjęte przez klany które są już nieaktywne to nastąpiłaby czystka.

Oczywiście kwestie takie jak kiedy by wstał ten drugi serwer, jak długo by stał (przed połączeniem) i na jakich ratach są do uzgodnienia.

Nie wiem czy jest to pomysł dobry - może przyniósłby więcej szkody jak pożytku. To tylko propozycja do rozważenia, jak wszystkie punkty z mojego postu.

No tak ale ile postoi ten główny serwer ? Dalej jest to serwer z high dotą nastawiony na szybką grę. L2 to stara gra. Community jest ograniczone. Ile będzie dochodzić tych nowych graczy i jak długo żeby główny serwer mógł długo stać? Ja zaproponowałem stworzenie dwóch serwerów i dla szybkich skoczków i dla powolnych nolifów czy casualów.

Najpierw musza sie skupic na zrobieniu jednego, ale porzadnego serwa, a ile bedzie przybyszy hmm dobra reklama zrobi swoje zwlaszcza ze jest troche jeszcze tych starych graczy ale skakaja po roznych serwerach z powodu braku jakiegos konkretnego polskiego

Nie ma dobrego polskiego serwera i wszyscy skaczą z kwiatka na kwiatek bo teraz dla administracji takich serwerów liczy się tylko kasa. Szybki end game i nowa edycja serwera na który przeskakują gracze w celu wyciągnięcia nowej kasy i tak w kółko. Starzy wyjadacze znudzili się spokojną gra i zrobili sobie z niej wyścig szczurów ( kto lepszy szybszy). Tacy lol administratorzy wykorzystują to w celu trzepania kasy. Może dla tego community l2 się kurczy bo tacy gracze jak ja nie maja gdzie grać. Dla mnie dobry serwer to taki z ustawieniami w wolnym tepie dla nolifów i casuali na którym zdarzę osiągnąć poziom end game zanim serwer upadnie i trochę się nim nacieszyć. A byle jaki to serwer z ustawieniami szybkimi gdzie wszyscy wszystko szybko osiągają znudzą się grą i odchodzą ( bo przegrali wyścig szczurów). Dlatego zaproponowałem stworzenie 2 serwerów na start. Porządnego bazowego z ustawieniami dla graczy chcących zostać na dłużej i byle jakiego ( sorry ale to prawda) gdzie skoczki będą mogły urządzać swój wyścig szczurów zaczynając od nowa na kolejnej wersji serwera.

Wiesz ja Cie doskonale rozumiem, sam lubie low rate gdzie potrzeba bardzo duzo czasu zeby cos osiagnac, tylko wydaje mi sie ze problem jest tego typu ze L2 jest juz dosc stara gra i staryz wyjadacze nie maja juz tyle czasu na ta gre co kiefdys ze mogli farmic pol dnia i siedziec do poznych wieczornych godzin nie mowiac juz o biciu epikow nad 3 rano jak to bywalo na EPI gdy ja gralem, wiekszosc juz ma troche lat i oboiwiazki w zyciu rodzina etc. a mlode pokolenie nie chce grac w takie Interlude bo to dla nich badziew bez grafiki, to smutne ale prawdziwe. Twoj pomysl z dwoma serwerami jest spoko, ale to jest zalezne ilu ludzi bedzie nad tym pracowac bo jesli niewielu to w ten sposob ciezko bedzie doprowadzic 2 serwery do stanu porzadku.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #167 dnia: Grudzień 29, 2017, 06:59:53 pm »
Czytając niektóre propozycje odnoszę wrażenie, że niektórych ominęła ankieta w której brało udział ok 790 osób i trwała ok miesiąca :) gdzie tam już wstępnie głos ludu zadecydował o paru rzeczach, a przynajmniej wstępnie nakierował administracje :)

A ja osobiście chciałbym aby był dodany system mail box - mała rzecz a cieszy.

Mail Box bardzo fajna sprawa, bardzo czesto spotyka sie to na serwerach teraz, cokolwiek administratorzy postanowia i wprowadza nie oznacza to ze tak bedzie do samego konca istnieje takie cos jak update serwa :P


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #168 dnia: Grudzień 29, 2017, 08:44:43 pm »
Powiem wam szczerze że dzisiaj będąc w pracy ciągle dostawałem emaile, dotyczyły one tego że ktoś odpowiedział w poście który mam w śledzonych... Teraz wchodzę i powiem ci xSlayeRx że mnie zabiłeś wielkością swojego posta i czasem jaki na niego poświęciłeś... Jak zacząłem czytać ten temat myślałem tylko ile dziś zmarnuje czasu na odpisywanie wam wszystkim...

Powiem tak:
1. Starajcie się myśleć realnie, czy system Mailbox waszym zdaniem będzie "EZ" do wprowadzenia w kronice z 2007 roku, ofc bez żadnych komplikacji typu błędów po stronie klienta oraz servera, do tego wynajdywania bugów i ich wykorzystywania?
2. Ustawienia które czasami podajecie są ciężkie w realizacji i wymagają setek testów, a z testerami u nas sami wiecie jak jest ;) więc wprowadzenie tego co wypisał xSlayeRx potrwało by do następnej zimy, do tego trzeba by jeszcze szukać dużej ekipy GMów którzy dodatkowo by pilnowali Epików Feedów itd... Nie wspominając o tym że musieli by być zaufani, a to to już... :V

Przepraszam jeżeli kogoś uraziłem, serio robicie dobrą robotę z tymi propozycjami, ale troszeczkę bliżej ziemi proszę.

Niebawem pojawią się oficjalne ustawienia, zdradzę wam na razie tylko to że rate EXP/ SP nie podlega dyskusji i będzie wynosić x7, dodam też że na 100% wezmę pod uwagę wasze dzisiejsze wypociny, ale jak się pewnie domyślacie nie w całości.


Stwierdziłem że jeżeli nie mamy zbytniej pomocy w testach nie będziemy się forsować i sami latać po mapie 24/7, naprawimy tylko to co najważniejsze i puścimy serwer, błędy które będą się pojawiać w trakcie Live będą naprawiane w weekly maintenance. (bo takowe planujemy)
Więc jeżeli chcecie by cos działało w 100% bo będziecie tego używać radzę sobie teraz wejść na betę i przetestować, na 100% chcemy pięknie działające RB, Drop, Epiki, skille i questy o których wiemy lub są w bug reporcie. Jeżeli coś więcej znajdziecie dodajcie do Bug Reportów.



  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: 0

  • No chance it at all
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #169 dnia: Grudzień 29, 2017, 09:08:31 pm »
od razu Berlina nie odbudowano... serwer bedzie stal kazdy bedzie wchodzil kto nie jego sprawa, z biegiem czasu sie wszystko dopracuje, pomysłow jest tyle ile ludzi a niestety administratorow tylu juz nie... btw. nie ma serwerow idealnych. Jesli atmosfera bedzie spoko to juz polowa sukcesu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2017, 09:14:36 pm wysłana przez M@rcin »


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #170 dnia: Grudzień 29, 2017, 09:13:13 pm »
od razu Berlina nie odbudowano... serwer bedzie stal kazdy bedzie wchodzil kto nie jego sprawa, z biegiem czasu sie wszystko dopracuje, pomysłow jest tyle ile ludzi a niestety administratorow tylu juz nie... btw. nie ma serwerow idealnych. Jesli atmosfera bedzie spoko to juz polowa sukcesu.

dokładnie, ruszymy ze sprawną podstawą, a jeżeli tylko ludzie będą zgłaszać błędy powoli będziemy dążyć do perfekcji.



  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #171 dnia: Grudzień 29, 2017, 10:01:44 pm »
od razu Berlina nie odbudowano... serwer bedzie stal kazdy bedzie wchodzil kto nie jego sprawa, z biegiem czasu sie wszystko dopracuje, pomysłow jest tyle ile ludzi a niestety administratorow tylu juz nie... btw. nie ma serwerow idealnych. Jesli atmosfera bedzie spoko to juz polowa sukcesu.

dokładnie, ruszymy ze sprawną podstawą, a jeżeli tylko ludzie będą zgłaszać błędy powoli będziemy dążyć do perfekcji.

Nie ukrywając ale nawet serwery oficjalne nie są perfekcyjnie, ciagle coś poprawiaja. Taki urok już naszego L2 :) ja cegiełkę dołożyłem do testów na tyle ile miałem czasu w tym szalonym okresie „świątecznym”


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • ********
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #172 dnia: Grudzień 29, 2017, 10:05:04 pm »
od razu Berlina nie odbudowano... serwer bedzie stal kazdy bedzie wchodzil kto nie jego sprawa, z biegiem czasu sie wszystko dopracuje, pomysłow jest tyle ile ludzi a niestety administratorow tylu juz nie... btw. nie ma serwerow idealnych. Jesli atmosfera bedzie spoko to juz polowa sukcesu.

dokładnie, ruszymy ze sprawną podstawą, a jeżeli tylko ludzie będą zgłaszać błędy powoli będziemy dążyć do perfekcji.

Nie ukrywając ale nawet serwery oficjalne nie są perfekcyjnie, ciagle coś poprawiaja. Taki urok już naszego L2 :) ja cegiełkę dołożyłem do testów na tyle ile miałem czasu w tym szalonym okresie „świątecznym”

Dokładnie, A Polskie sławy Typu Ex? Grave? Exi? One były idealne? Bez bugów?



  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #173 dnia: Grudzień 29, 2017, 10:12:35 pm »
Wiesz prawdę mówiąc przynajmniej ja za czasów jak grałem na l2ex to nawet nie zwracałem uwagi na bugi itp. Liczyła sie wspólna zabawa bugi były rzeczą drugorzędną, to z biegiem czasu ludzie przyzwyczaili sie do „perfekcji”


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)


  • Wiadomości: 45

  • Pochwał: 0

  • Hator! Hator!
Odp: Wasze propozycje dotyczące ustawień serwera
« Odpowiedź #174 dnia: Grudzień 30, 2017, 10:23:07 pm »
Mała propozycja. Czy istnieje możliwość zrobienia czegoś takiego:
fajny dodatek i nie trzeba by było wertować stron z informacjami o tym co spoiluje/dropi mobek.


Zaksur - Phoenix Knight 77lvl - beyond.lt (R.I.P)
Ferdil - Phantom Ranger 64lvl - Aristocracy - Teon (R.I.P)
Grahio - Titan 84lvl - Mroczni - L2ex (R.I.P)
Grahyo - Sigel Knight 96lvl - Wrath - Naia (R.I.P)
Slitz - Sigel Shillien Templar 101lvl - SimpleHeaven - Naia (R.I.P)