Witaj
Gość

Wątek: Anime & manga  (Przeczytany 34846 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 07, 2008, 02:21:11 pm »
Znaczy teraz czytam, ale powiem szczerze, że w innych to też 2 zdania i dziękuje.


Nie pamiętam dokładnie coś 60 zł. W każdym razie droższe były od zwykłych, tak mi się wydaje.


Niezły jest ten odtwarzacz, ale nie jestem przekonany co do internetowych sklepów. Nie wiecie w jakim sklepie mógłbym coś takiego dostać?

A właśnie Thorin, pierwszy raz taką firmę widzę, więc jak jest ze sprzętem ? Zepsuło Ci się? Ile to masz ?

No i czy jest w miarę wytrzymałe, tzn na tyle, żeby się nie rozleciało.
A i ... nie znam się za bardzo, ile to ma kolorów?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 07, 2008, 03:40:06 pm »
60 zlotych? O.o

no sprawdzilem komputronik wlasnie :D, kurde pol roku temu jak kupilem ten telefon to 120zl za 1 gb wolali i byly 2x drozsze niz micro sd np .....


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 07, 2008, 03:43:50 pm »
W ogóle kiedyś 2 giga m2 kosztowało 220 zł.

Ceny idą w dół tak jak ceny telefonów. Pamiętacie jak się każdy kiedyś zachwycał wyświetlaczem kolorowych telefonów? Teraz się na to patrzeć nie chce.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 07, 2008, 05:43:26 pm »
W ogóle kiedyś 2 giga m2 kosztowało 220 zł.

Ceny idą w dół tak jak ceny telefonów. Pamiętacie jak się każdy kiedyś zachwycał wyświetlaczem kolorowych telefonów? Teraz się na to patrzeć nie chce.

ceny telefonow zaleza od operatora :D, k550i era dawala za 1 zloty pol roku temu a u innych kosztowal on wtedy (przy takims samym aobnamencie) 250-300 :D

chyba ze kupoujesz telefon "luzem" to w tym przypadku nie zawracalem sobie glowy cenami.

ale fakt mile zaskoczony jestem spadkiem cen ... teraz za 220 jezeli sie nie myle 8 gb mozna dostac :D


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 07, 2008, 06:58:43 pm »
Co to za różnica jaki ma się telefon ? Najważniejsze żeby bateria długo trzymała i dało się dzwonić i wysyłać SMSy. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie "Best of the best" telefon ever to Nokia 6310i ;p Chyba trochę od tematu odbiegliście xD


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 07, 2008, 07:15:50 pm »
co do tego wiesz mozesz kupic w  kazdym komputroniku ;p zalezy gdzie mieszkasz :P i czymasz tamten sklep jak nie to ;p przez neta
co do koloruw ma 16mln :P oczu nie wypala ;p wiec spokojnie
a co do jakosci sprzentu sam mialem pitera kupujo go wczesnije sprzent na tym poziomie stoi 1500 ;P  to bylo bardzo dziwne ze za 400 ;P jak na razie mam go 2 miechy :p
i jest ;p wyczesany :P z 3 razy jebnol mi o ziemie :P no stress nawet rysy nie bylo ;p ale przy silowym jebnienciu na hama pewnie by i pekl ale tak sie nie robi :P zadnych problemów wewnetrznych tez nie mialem wlaczam wyloczam zjada wszystko co mu wrzuce sprzent marzenie stary jak na razie nawet 1 raz sie niezarzechnol a cena wlasnie taka bo firma nie jest uber znana to normlane ;p
ale jelsi o mnie chodzi polecam ci go z miesca i nailepiej w necie kupic bezstresowo szybko na miesce a jak sie niespodoba mozna zwrucic nie?? :P
i btw nie rubata tu oftopa o telefonach ;p bo to o anime
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 07, 2008, 08:29:07 pm »
Wiem, że zbaczam z tematu, ale się zapytam.
Nie patrząc na pamięć i na firmę to, którą wybralibyście tamtą czy
http://www.gral.pl/preview/CreativeLabs/CREATIVEZEN8GBBlackMP3_MP4_XVID_SD_36/ ?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 07, 2008, 11:20:52 pm »
offtopu nie ma na temat telefonow bo jest dyskusja o ogladaniu anime w telefonie :p


creative bym bral tylkoz a marke ale ostatno doszedlem do wniosku ze tka naprawde tehcnologia poszla do tego stopnia do przodu ze to w zasadzie nie robi wielkiej roznicy czy kupisz super znanej markowej firmy czy troche mniej znanaje troche tanszej firmy to w zasadzie masz podobne szanse ze ci sie sprzet zepsuje w czasie trwania gwarancji jak i tuz po jej zakonczeniu :D

ja osobiscie bym bral 40gb  i z glowy (fakt do creativa mozna wsadzic karty sd ale .......) bo leniwy jestem i nie chcialoby mi sie co pare dni zmieniac zawartosci ;> poza tym troche wiekszy wyswietlacz ma (prawie jak panorama)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 08, 2008, 02:45:14 pm »
tu nie ma sie nad czym zastanawiac oczywiscie archos bije zena pod kazdym wzglendem :P
zen ma mniesyz wyswietlacz o mniejszej rozdzielczosci  i cuz niepatrzec na miesce ale trzeba 40gb ustawia cie w hu zjada anime i masz pelny brzuch na dlugie godziny
na zenie filmy mozna oglodac tylko po konwersi a na archosie ;P nee kolejna wyszosc
jedyna jedyna zaleta któr bije archosa to to ze jest mniejszy :P ale to jest jedyne
wiec stary z miesca w ciemno polecam ci archosa a za firme jak duo powiedzial placic nie warto ;P
mam nadzieje ze cie przekonalem
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 08, 2008, 03:25:26 pm »
No, ale do sklepów internetowych dalej nie jestem przekonany. Jak coś kupuje to muszę zobaczyć i w odsyłanie nie chce się bawić. Nie wiecie w jakim sklepie mogę to kupić w Rzeszowie? Dawno nie byłem w tych media ... więc nie orientuje się wcale.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 08, 2008, 06:59:31 pm »
Czesciowo zgadzam sie z thorinem, co do odtwarzaczy mp3/mp4 to imo zupelnie nie oplaca sie placic za firme :D sam mam od 4 lat mp3 firmy "made in china"i dziala super a kumpla creative zepsul sie tuz po gwarancji ;>

sprzet przy jakim sie oplaca placic za sama marke to np karty graficzne (plyty glowne, dyski twarde itd) bo taki gf 8800 gt produkcji msi a gf 8800 gt Asusa oddziela gigantyczna przepasc

Hermit nie ma u ciebie media markt? (chociaz w markecie to gowno nie zakpy ale mozna sobie obejzec co jest w podobnych cenach) w Lublinie kazdy wiekszy sklep komputerowy ma w ofercie wszelkie odtwarzacze multimedialne(jak nie maja to chetnie przywoza co chcesz) wiec w Rzeszowie tez nie bedzie problemu chyba :D


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 08, 2008, 07:16:33 pm »
Jest, ale pewnie sam shit tam będzie. Wątpię bym znalazł takie coś z 40 giga za 4 bańki na półce obok mp3 2 giga za 3 bańki...
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 08, 2008, 07:27:11 pm »
to poszukaj tkaiego w miare popularnego sklepu komputerowego, na bank maja nawet jak nie u siebie  wmagazynie to chetnie takie cos sprowadza jak tylko maja mozliwosc :p (jakbys kupowal shit za 50 slotych mogliby pomarudzic)


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 08, 2008, 07:38:32 pm »
Jest, ale pewnie sam shit tam będzie. Wątpię bym znalazł takie coś z 40 giga za 4 bańki na półce obok mp3 2 giga za 3 bańki...

Za 500 zł kupiłem sobie iPoda 40 GB :P Używany w dobrym stanie :) Wiadomo. Allegro.pl


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 08, 2008, 09:55:41 pm »
no tu sie musze zgodzic ze ipod>all i to nawet bez cp potek  :D, tylkoze nowka kosztuje sporo drozej od reszty ale z drugiej strony urzadzenie warte swojej ceny, w sumie jak wszystko produkcji Apple bo nawet laptopy Apple pomimo ze drozsze od innych bija wszystkie te inne Hp-ki acery i inne badziewie pod kazdym wzgledem


  • *******
  • Wiadomości: 1358

  • Pochwał: 12

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 08, 2008, 10:55:57 pm »
no tu sie musze zgodzic ze ipod>all i to nawet bez cp potek  :D, tylkoze nowka kosztuje sporo drozej od reszty ale z drugiej strony urzadzenie warte swojej ceny, w sumie jak wszystko produkcji Apple bo nawet laptopy Apple pomimo ze drozsze od innych bija wszystkie te inne Hp-ki acery i inne badziewie pod kazdym wzgledem

agree. Szczególnie pudelku jak widziałem od laptopa Appla. Apple ma ładnie zapakowane w pro kartoniku i w ogóle. A takie Toshiby i inne HPeki zwykły brązowy karton :P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 09, 2008, 09:11:44 am »
ta, u mnie na uczelni teraz mania Macbookow (tak sie nazywaja lapy Apple) , kazdy szuka znajomego w stanach bo za Maca ktory u nas kosztuje 11 tys sprowadzonego ze stanow placimy (przy tej cenie dolara) polowe mniej (tylko ktos musi go przywiesc jako "wlasny" zeby cla nie placic) co w sumie dziwne :D dolar tanieje a macbooki u nas ciagle drogie tak jak dolar byl po 3.5. poza tym wszystkie nowatorskie rozwiazania z Windows Vista w Mac OS zaczynaja juz byc przestarzale bo juz od paru ladnych lat je stosuja :D


a wracajac do tematu

szukam podobnego anime do Green Green co mozecie polecic?


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 09, 2008, 09:30:17 pm »
ta, u mnie na uczelni teraz mania Macbookow (tak sie nazywaja lapy Apple) , kazdy szuka znajomego w stanach bo za Maca ktory u nas kosztuje 11 tys sprowadzonego ze stanow placimy (przy tej cenie dolara) polowe mniej (tylko ktos musi go przywiesc jako "wlasny" zeby cla nie placic) co w sumie dziwne :D dolar tanieje a macbooki u nas ciagle drogie tak jak dolar byl po 3.5. poza tym wszystkie nowatorskie rozwiazania z Windows Vista w Mac OS zaczynaja juz byc przestarzale bo juz od paru ladnych lat je stosuja :D


a wracajac do tematu

nie wracajmy :p

macbook 11tys? chyba wersja pro w 17", po za tym mysle ze mozna by dostac taniej. tez mnie ostatnio przesladuje taka mini "mania" bo moj komp juz pare lat ma, i nastepny ktory kupie moglby juz byc przenosny :p W szkole mam mac'i, na praktyce w firmie mac'i.. hm eh


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 10, 2008, 09:45:30 am »
no ja mowie wlasnie o najdrozszym Macu ktory w stanach kosztuje tyle co przecietny Mac w polsce ;> bo Maci pr0 sa najlepsze

ale oczywiscie sa i takie za 4 k wiec kazdy znajdzie cos dla siebie


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 13, 2008, 05:23:56 pm »
Chyba jednak wezmę tego creativa.
Ale jesteście pewni, że można będzie oglądać to w dobrej jakości? Bo szczerze mówiąc to nie jestem do tego przekonany.
Ile kolorów ma monitor?
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 13, 2008, 10:16:52 pm »
ja w sumie an malych ekranach tylkow komorkach filmy i w ipodach wdzialem i na ipodzie nawet da sie ogladac a ipod chyba ma nawet troche mniejszy wyswietlacz od tamtych



  • Wiadomości: 159

  • Pochwał: 6

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 16, 2008, 03:11:20 pm »
Ma ktoś może linka do Hellsing ale dobrej (bardzo dobrej jakości) ? Może być wersja DVD jeżeli taka istnieje ;)

Z góry dzięki

Edit:
Hellsing (oba filmy i manga tez czad)

Ok, stwierdzam że manga = serial (13 odcinków). Coś o tych dwóch filach, bo dopiero teraz oglądałem serial, i nie mam pojęcia o tych filmach, a i znajduje same info o serialu, co najwyżej na youtube znalazłem urywki, które stwierdzam że są z filmu bo ich nie było w serialu. Ktoś coś może podać, bo jestem zainteresowany po serialu
« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2008, 06:51:12 pm wysłana przez Zorgo90 »


  • ******
  • Wiadomości: 1139

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 16, 2008, 07:35:16 pm »
Jest Hellsing TV (13 epow) i Hellsing Ultimate OAV, 4 czesci :p mozliwe ze te 'filmy' to po prostu czesci OAVki, nie wiem nie ogladalem : P


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 16, 2008, 08:59:01 pm »
no ja sie niejasno wyrazilem, chodizlo mi o 13-sto odcinkowy serial (srednio zgodny z manga) i wersje OAV zwana takze Ultimate ktora teraz liczy 4 odcinki (kazdy trwa godzine) troche bardziej zgodna z manga, a manga to manga czyli komiks dla niewtajemniczonych


sciagnij veoh player i przez niego szukaj(www.veoh.com) ja ostatnio przez niego sciagnalem Vexille i bylo w bardzo dobrej jakosci (po prostu sciagasz film w takiej jakosci w jakiej byl uloadowany) pod warunkiem ze nie odtwarasz w veoh player bo on odtwarza nawet sciagniety w jakosci tak jakby byl online a pliki avi ktore on sciagnie odtwarzane w innym odtwarzaczu moga miec duzo duzo wieksza jakosc


  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: Anime & manga
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 18, 2008, 09:51:45 pm »
ile jest odcinkow shaman king ?