Witaj
Gość

Wątek: Love Hina  (Przeczytany 998 razy)

  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

  • LOLWUT
Love Hina
« dnia: Lipiec 14, 2009, 09:38:49 pm »
"Fabuła serii opowiada o losach niejakiego Keitaro Urashimy, niedoszłego studenta. Kiedyś, bardzo dawno temu, obiecał pewnej dziewczynie, że razem z nią dostanie się na prestiżową uczelnię. Niestety, nasz bohater zdolnościami nie grzeszy, oblał już kilka razy egzaminy, a na dodatek jest okropnie wprost niezdarny. Co gorsza, jego rodzicom nie przypadły do gustu niepowodzenia syna, więc wysłali go na zarobek do babci, która… prowadzi pensjonat dla dziewcząt, o czym Keitaro przekonał się empirycznie, wpakowawszy się do pełnej młodych lokatorek łaźni. Cóż, jak to mówią niektórzy, „nigdy nie ma drugiej okazji, by zrobić pierwsze wrażenie”, zwłaszcza że starsza pani postanawia zwiedzić świat, pozostawiając wnuka na gospodarstwie.(...)"

To anime jako jedno z bardzoo niewielu mi przypadło do gustu  :)... A gatunek... Stawiam na ecchi :D. Zapraszam do oglądania ^^
A ja , tak system pierdolę , że nawet nie chce mi się go "rozpierdalać"


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Love Hina
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 19, 2009, 02:42:28 pm »
JEdno z pierwszych moich anime, i jedno z moich najulubienszch. Ogladnalem wszystko - oba OVA, 1szą serię i 3 odcinki uzupełniające (to było chyba Love hina again). <3
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired