Witaj
Gość

Wątek: One Piece  (Przeczytany 7565 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
One Piece
« dnia: Sierpień 18, 2009, 11:05:29 am »
Nie znalazlem tematu z tym anime wiec go otwieram.Troche tak przedstawie anime i moje pierwsze wrazenia(sam od niedawna zacząłem to ogladac).

Wiec pierwsza sprawa jak to sie stalo ze zabralem sie za te anime?

Pare razy mi sie obil ten tytul o uszy i tez wiem ze kumpela oglada te anime a ze mamy podobny gust jezeli chodzi o anime to mowie ze sobie zaczne je ogladac.

Fabula.

Na samym poczatku jak zobaczylem jak sie zaczela cala historia to pomyslalem fajna fabula.Krol Piratow ktory mial wszystko(czyli kasa,slawa i sile) zostal zlapany i poddany egzekucji ale zanim umarl powiedzial ze ludzie moga sobie plynac w morze i odnalesc jego skarb One Piece(niby najwiekszy skarb na swiecie) i tak zaczela sie era piracka ktora trwa 20 lat.

Glowny Bohater.

Jak go zobaczylem pierwszy raz to nie wiedzialem co mysles.Wyglada jak pajac,zezarl Demoniczny Owoc(po zjedzeniu go osoba dostaje magiczne wlasciwosci ale nie moze plywac) ktory zrobil z niego czlowieka gume.Non stop zre,spi,nie bierze nic na serio,robi z siebie pajaca i na dodatek jest glupi.Zeby tego bylo malo jak uslyszalem od niego:"Chce zostac krolem piratow" to pierwsza rzecz jaka mi przyszla do glowy to "jebany klon naruto".Ale jak sie pozniej okazuje to anime idzie w inna strone.Mimo ze bohater nie robi dobrego pierwszego wrazenia to jednak kiedy ma byc powaznie jest powazny.Podczas swojej podrozy zyskuje nowych kompanow(a zgraja to jest zajebista) ktorzy sa ciekawi.

Komu polecic?

Ogolnie to powiem tak, jezeli ktos lubi anime w ktorym mozna sie posmiac(a tu naprawde miejscami mozna sie zlac) a kiedy robi sie powaznie poogladac walki to jest anime dla niego.Mimo ze na poczatku dla mnie nie zrobilo takiego mocnego wrazenia(jakies powazne walki czy cos) to jednak warto zobaczyc anime bo potem z czasem jak zdobywa towarzyszy jest naprawde ciekawie.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: One Piece
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 18, 2009, 11:15:36 am »
Fajnie anime, ale szczerze mówiąc to manga lepsza. W anime jest strasznie dużo "przeciągania" w stylu Dragon Balla >.>
;o


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2009, 08:59:13 pm »
co ja widze ryl one piece oglada , a tak do sedna , anime ogladnolem , ogladam i dalej mi sie podoba , taka troszke gąsienica , ciagnie sie i ciagnie i jeszcze rysuja , ale to dobrze bo to anime jest 1 klasa , polecam jezeli komus znudzily sie anime w stylu ciaglej narypanki i zero humou xD duzo humoru jest w tym anime naprawde poprawia humor xD



  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: One Piece
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2010, 10:44:24 am »
W mandze i anime jest ta sama fabula? Bo nie wiem za co sie zabrac a po olaniu bleacha przyda sie jakis tasiemiec.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: One Piece
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2010, 11:31:40 am »
Mangi nie czytalem, ale anime jest super, duzo lepsze od Bleacha. I co najwazniejsze jest duzo zabawnych scen w ktorych oczywiscie bierze udzial glupi kapitan :) A i Nami i Nico Robin z odcinka na odcinek lepiej wygladaja :D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: One Piece
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 08, 2010, 04:43:48 pm »
Fabula anime jest identyczna z manga, fillerow jest niewiele 2-3 odcinki max i wraca glowna akcja , akutalnie znowu sa fillery ale akurat tutaj autorzy poszli po rozum do glowy i te fillery maja conieco wspolnego z glownym watkiem (manga ciagle skupia sie na Luffym a anime aktualnie opowiada historie jego kompanow ktorzy zostali rozdzieleni podczas jednej z wczesniejszych walk) . Niby tasiemiec niekonczacy sie ale do tej pory nie zanudza i wciaz jest ciekawe tak manga jak i anime.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: One Piece
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2010, 05:31:47 pm »
Spokojnie, na biezaco  bede gdzies pod koniec roku, moze pozniej ;p


Odp: One Piece
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2010, 12:21:38 am »
bleden zalozenie... no chyba, ze masz prace a nie byczysz sie/szukasz - one piece cie zeżre, pogryzie i wypluje szczesliwego po obejrzeniu niepokojaco wielu odcinkow. Proces bedzie powtarzany za kazdym razem gdy bedziesz mial wolny dzien :D


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: One Piece
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2010, 12:49:20 am »
Ogladam tak lajtowo po 2 odcinki dziennie. Luffy mnie rozwala tym swoim pustym spojrzeniem i glupim smiechem.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: One Piece
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 13, 2010, 03:05:14 pm »
Właśnie też miałem ochotę na tasiemca i obejrzałem sobie jakiś czas temu 45 odcinków tego ;p Nawet niezłe, tylko trochę dziecinne i ciągnie się czasem niemiłosiernie. Captain Kuro arc był świetny btw.


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: One Piece
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 13, 2010, 03:15:34 pm »
Kazde anime na swoj sposob jest dziecinne :)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 15, 2010, 11:07:36 pm »
Wiesz te anime jest o tyle pro ze sie strasznie rozwija no i fakt ze jak ma walczyc na serio to walczy on na serio :P


Odp: One Piece
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 16, 2010, 10:57:24 am »
mi sie tam alabastra arc podobal - dobre w ryj akcje byly. Glowni bohaterowie kombinuja jak moga a jest coraz gorzej - miodek poprostu!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 16, 2010, 02:53:37 pm »
Water 7 i epicka walka w Loby to moje ulubione.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: One Piece
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 16, 2010, 05:29:45 pm »
No Enies Lobby pierwsza klasa  :D


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 3

Odp: One Piece
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 16, 2010, 08:36:11 pm »
Ja zatrzymałem się na Skypiea Arc i od jakiegoś czasu nie oglądam OP bo ten arc jest strasznie nudny. Aktualnie odcinek 164 ale będę musiał się jakoś przełamać i obejrzeć.
)


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 1

  • >.>
Odp: One Piece
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 16, 2010, 09:19:56 pm »
Sama walka z Enelem i  dalsza część już coraz lepiej.
;o


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 16, 2010, 10:56:52 pm »
Dokladnie.Ten poczatek to takie smecenie w dupe jest ale po czasie sie rozkreca.Ale taki hit masz walki od water 7 bo luffy dostaje power up ktory przy 1 odpaleniu jest epicki ^^


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: One Piece
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2010, 10:47:25 pm »
Niby anime o piratach a nie ma zadnych walk okretow tylko samo klepanie sie po mordach na ladzie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 26, 2010, 05:52:10 pm »
Wiesz gorsze od bleach nie bedzie :P


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

  • []Trance Addict[]
Odp: One Piece
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 10, 2010, 08:03:45 pm »
przez One Piece przestałem oglądać naruto i bleacha i czytam tylko mange, bo te anime w porównaniu do OP to nuda straszna

no jeszcze naruto ladne odcinki ma ale od wrzesnia znowu fillery .... n/c,   za to manga w naruto ciągnie sie elegancko. Bleach, manga i anime dno sie zrobiło.

a w OP elegancko, humor nie ziemski, zwłaszcza jak sie kończą sagi, i te ich imprezy ^^ tony miesa dla luffiego hahah, przypomina sie koncówka sagi arabasty jak luffy po przebudzeniu wciaga cały wózek owoców hahah

Poczatki faktycznie były niezbyt, jeszcze jak zobaczyłem Usoppa z tym nosem - ale lipa se myśle, ale sie oglądało i z odcinka na odcinek coraz bardziej wciągało....a Usopp okazał sie jedna z najlepszych postaci (Sogeking hahaha i ten powalający hymn^^ błysk w oczach luffiego i choppera haha)

Po wpłynieciu na grand line robi sie naprawdę ciekawie.

BTW Amazon Lily i miłość Hebihime najlepsze xD



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:12:58 pm »
Cytuj
Sogeking hahaha i ten powalający hymn^^ błysk w oczach luffiego i choppera haha

Jak ja to pierwszy raz uslyszalem to myslalem ze glebne :D

http://www.youtube.com/watch?v=hZ3A0BH_pD4

Link jakby ktos chcial zobaczyc.

Cytuj
BTW Amazon Lily i miłość Hebihime najlepsze xD

Najlepsze bylo jak oni plyneli do Impel Down i ona sobie wyobrazala ze ja zostawia xD


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: One Piece
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 10, 2010, 11:24:02 pm »
Taa zajebiste to jest :) Anime pierwsza klasa. Kilka dni temu zaczalem czytac mange i tez bardzo mi sie podoba. Tylko cos mi sie wydaje, ze skoro teraz wplywaja do Nowego Świata to bedzie nas czekac jeszcze z 300-400 odcinkow :) Taki tasiemiec z tego jest, ale na szczescie nie robi sie taki nudny jak Naruto i Bleach. Dzisiaj sobie obejrzalem 7 film One Piece, fajny efekt do Nami dodali :D


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: One Piece
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 11, 2010, 09:18:16 am »
Chyba nawet wiecej nas czeka niz do tej pory  , jeszcze z Jimbeyem poplyna na wyspe mermenow i samo to pewnie zajmie z 50 chatperow i 20 odcinkow anime  :P

Zaleta tego tasiemca jest taka ze nie zanudza jak bleach w tej chwili  , ciagle dzieje sie cos nowego i ciekawego.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: One Piece
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 11, 2010, 10:49:05 am »
Cytuj
50 chatperow i 20 odcinkow anime  :P

Na bank wiecej.Teraz ostatni odcinek anime bylo pokazane jak Whitebeard zrekrutowal Ace'a.To bylo okolo pol chaptera (bynajmniej nie za duzo stron tego bylo) a zrobili z tego caly odcinek.Oczywiscie widac ze to taki zrobiony z fabuly filler jest ale on ma jakis sens i trzyma sie glownej fabuly.

A co do one piece.To jeszcze byl zajebisty moment jak Luffy walczyl z Foxim i nabieral sie na te jego chujowe przebrania xD