Witaj
Gość

Wątek: Jak oszukac megavideo  (Przeczytany 26618 razy)

  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Jak oszukac megavideo
« dnia: Wrzesień 10, 2009, 10:56:08 pm »
Zalazl ktos moze dobry sposub jak oszukac megavideo , ja znalazlem cos takiego ale nie sprawdzalem czy dziala xD http://www.animecrazy.net/forums/lounge/28081-megavideo-trick.html



  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 10, 2009, 11:54:45 pm »
neostrada najlepszym sposobem na rapidhsare, megavideo i inne takie strony, czasem mi sie lezka w oku kreci jak przypomne sobie jak latwo bylo  :?


Btw ten "sposob" to jakis totalny bullshit poniewaz po obejzeniu 72 minut nie trzeba czekac 24 godzin tylko godzine zeby mozna bylo obejzec nastepne 72 minuty (a raczej liczony chyba jest czas zbuforowany)

ten "cudowny" sposob mowi wlasnie o tym ze jak zrobisz to co on tam podaje to po godiznie bedzie mozna znowu ogladac ale tak do diablka dziala megavideo wiec ja nie wiem wtf


  • ******
  • Banned
  • Wiadomości: 1262

  • Pochwał: 4

Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2009, 07:20:33 am »
sposób na megavideo jest takowy (jedyny jaki znam) - doładowujemy filmik do końca, ustawiamy przeglądarkę w tryb aflajn, okgo.
I'm offline.


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2009, 10:08:27 am »
sposób na megavideo jest takowy (jedyny jaki znam) - doładowujemy filmik do końca, ustawiamy przeglądarkę w tryb aflajn, okgo.
Mi to nie działa

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 11, 2009, 11:18:24 am »
powiem tak jak nie  hcecie   miec  problemu ogladaniem poprostu  sciagnijcie  illimitux jakos    dzieki nie ma    głupic problemu z  mega jak  i  veohem  i nie musze  miec ich durnego programu wszystko jest cacy i  jestem zadowolony  ^^  jak cos   na prawde polecam go:P


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 11, 2009, 09:43:49 pm »
Działa , hyh ale niestety tylko gdy sie oglada bezposrednio z megavideo ;/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2009, 11:36:37 am wysłana przez [czesiu] »



  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 15, 2009, 12:05:51 pm »
powiem tak jak nie  hcecie   miec  problemu ogladaniem poprostu  sciagnijcie  illimitux jakos    dzieki nie ma    głupic problemu z  mega jak  i  veohem  i nie musze  miec ich durnego programu wszystko jest cacy i  jestem zadowolony  ^^  jak cos   na prawde polecam go:P

A po Polsku?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • Wiadomości: 374

  • Pochwał: 2

  • Slutty McSlut Fan
Odp: Jak oszukac megavideo
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2009, 11:55:51 pm »
powiem tak jak nie  hcecie   miec  problemu ogladaniem poprostu  sciagnijcie  illimitux jakos    dzieki nie ma    głupic problemu z  mega jak  i  veohem  i nie musze  miec ich durnego programu wszystko jest cacy i  jestem zadowolony  ^^  jak cos   na prawde polecam go:P

A po Polsku?
hymm , wchodzisz na stronkę firefoxa , logujesz sie , szukasz illimitux ,to taki dodatek do firefoxa xD , instalujesz i dziala tylko taka jedna zecz , ilmitux dziala na megavideo tylko wtedy gdy ogladsz filmy bezposrednio z megavideo nie dziala np na kreskowka.fani itp