Witaj
Gość

Wątek: [Konkurs]Dragon Ball  (Przeczytany 5016 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
[Konkurs]Dragon Ball
« dnia: Sierpień 27, 2010, 07:14:33 pm »
Nigdy nie zapomnę tych nie zapomnianych chwil kiedy razem z wujkiem zrywaliśmy się ze szkoły ,żeby obejrzeć Dragon Balla .


Reżyser : Daisuke Nishio

Studio :Toei Animation

Premierowa emisja :26 stycznia 1986 – 12 kwietnia 1989

Liczba odcinków:191

Pierwsza seria legendarnego już anime o sztukach walki i mitycznych Smoczych Kulach, obdarzonych magiczną mocą spełniania życzeń.

Historia opowiada o małym chłopcu Son Goku ,który żyje samotnie w górach i pilnuje smoczej kuli (cztero gwiazdkowej ) .Zostawił mu ją jego dziadek Gohan ,który wierzył ,że ma niesamowitą moc .
Wszystko zaczyna się,gdy Goku spotyka Bulmę ,która szuka smoczych kul ,żeby spełnić swoje zachcianki .Razem wyruszają w podróż ,w której przyjdzie im zmierzyć się z imperatorem Pilafem (niebieski kosmita) .W czasie podróży natkną się także na młodego wojownika imieniem Yamsza oraz jego pomocnikiem (mały latający potworek)Po walce z Yamsza spotyka Genialnego Żółwia od ,którego Songo otrzyma naddźwiękową chmurkę. .Po kilku konfliktach Goku wraz z Bulmą odnajdują 7 smoczych kul i przyzywają wszechmogącego smoka ,który spełni ich 3 życzenia .Po tym wydarzeniu Goku powraca do Genialnego Żółwia by zostać jego uczniem. Jednak zanim mistrz go przyjmie musi wykonać jedno zadanie . Przynieść mu jedną piękną dziewczynę . Po 2 nieudanych próbach (przyniesieniu brzydkiej dziewczyny oraz pięknej syreny)na wyspę mistrza przypływa Krilan ,który także chciałby szkolić się u Genialnego Żółwia . Razem wybierają się na poszukiwanie pięknej i młodej dziewczyny .W końcu ją odnajdują i chcąc nie chcąc, bohater zadanie wykonuje i przywozi do domu Lunch. Z nią jednak , nie wszystko jest w porządku. Albowiem kiedy kicha, zmienia kolor włosów oraz osobowość(raz jest miła dziewczyną ,a raz napada na bank i chce wszystkich pozabijać).W końcu jednak nasz bohater rozpoczyna trening, którego zwieńczeniem staje się Turniej Sztuk Walki, w którym startuje zarówno on, jak i jego pierwszy rywal Krilan .
Tak rozpoczyna się wielki turniej sztuk walki odbywany co 5 lat.Goku ,Krilan,Yamsza i Genialny Żółw przebrany za kogoś innego dochodzą do pół finałów.Po kilku walkach Goku i Kame Senin spotykają się w finale,gdzie Goku pokazuje na co go stać,jednak przegrywa.po tych wydarzeniach son goku trenuje u Wszechmogącego  do następnego turnieju sztuk walki ,gdzie zmierzy się z okrutnym Szatanem Serduszko .
Po kilku latach wszyscy znowu się spotykają .Son Goku wygrywa z Szatanem i znowu powraca pokój na Ziemi .

Dźwięk
Może inaczej ,bo nie chcę mi się pisać
Copy By kreskowka.pl Autor: Yamato1
O muzyce… Jednym słowem- idealna. Jest perfekcyjnie dobrana, czyniąc z anime nie tylko opowieść o walce dobra ze złem, a historię i losy postaci. Muzyka dodaje magicznego klimatu, pozwala odczuć niezapomniane emocje i wywrzeć wspaniałe wrażenie na jego temat. Motywy poważne są uzbrojone w starannie dopasowaną muzykę. Tam gdzie akcja toczy się chaotycznie i wymaga emocjonalnego odbioru, muzyka przyspiesza, z kolei tam, gdzie chwila smutku doprowadza do łez, ustępuje i zwalnia. To właśnie czyni z Dragon Balla anime, które wpływa na psychikę jakby dyktując widzowi, jak ma się zachowywać, jak czuć czy myśleć.  Swoją zawiłością, „napiętą nutą” rozbudził emocje, jakich nie sprezentowało mi żadne inne anime. Ta melodia ma coś w sobie. Niekiedy chce się powiedzieć, że posiada własną duszę, która przenika do człowieka zmieniając jego życie.

Grafika
Copy By kreskowka.pl Autor: Yamato1


Na pierwszy rzut oka oprawa graficzna nie należy tu do rewelacji. Rzecz jak najbardziej mylna. Otóż, Dragon Ball jest anime posiadającym w swoim wachlarzu barw dość jaskrawe lub mdłe kolory. Te bardziej krzykliwe dominują na pierwszym planie
, a te drugie doskonale wykorzystane są w horyzoncie lub zamglonych szczytach górskich. Kolorystyka często odbiega od rzeczywistości, ale jak powiedział pewien historyk sztuki Michał W. Ałpatow „Przy ocenie dzieła sztuki ważne jest nie tylko to, co stanowi o jego podobieństwie do modela, lecz i to, co je od niego różni”. To właśnie jest w tym piękne
- twórca tworzy nie zawsze tak jak widzi, ale jak czuje i myśli. Twarze bohaterów są bardzo proste. Bujne fryzury, których kolory dziwią i zdumiewają dodają temu anime dość wyszukanego charakteru.

Odczuwam to samo co napisał ten pan ; ) Nie bierzcie tego pod uwagę do konkursu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 29, 2010, 09:44:38 am wysłana przez PerfecT »


  • Banned
  • Wiadomości: 467

  • Pochwał: -2

Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2010, 08:21:49 pm »
zapytam jak pani w szkole.

Sam to pisałeś czy ktoś Ci pomagał? :D <oko>


Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2010, 11:41:50 pm »
Sam to pisałem , a czemu sądzisz ,że nie ?Tamto poprzednie było skopiowane ;)
Ja mam tylko 14 lat ,więc nie oczekuj niczego więcej .Także jest dużo powtórzeń i niektóre błędy już poprawiłem .
-1 dla tego pana poproszę!
całość jest zerżnięta z tych dwóch recenzji:
http://kreskowka.pl/aa-35/dragon-ball-recenzja/3
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/72-dragon-ball/rec/72
To, że zmieniłeś kilka słów w tekście napisanym przez kogoś innego nie znaczy, że jesteś jego autorem - o ile pojdziesz kiedyś na studia to za samą próbę wycięcia takiego numeru zostaniesz wydalony z uczelni i prawdopodobnie dostaniesz prezent w postaci postępowania sądowego. Mam nadzieję, że dotarło!


Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:12:55 am »
No teraz trudniej to pokazać, bo wywaliłeś 3/4 tego co przedtem tu wkleiłeś (kaeriN świadkiem), ale!
Nigdy nie zapomnę tych dawnych i jakże wesołych czasów, kiedy to razem z wujkiem zasiadaliśmy przed telewizorem i oczekiwaliśmy nowego odcinka Dragon Balla. Pamiętam nawet jak zrywaliśmy się ze szkoły ,żeby to obejrzeć.
http://kreskowka.pl/aa-35/dragon-ball-recenzja/3 - stąd pochodzi początek przedtem jedyną zmianą był "wujek" zamiast "brat".

Tak rozpoczyna się historia, pełna spektakularnych walk, turniejów,a w tym wszystkim Goku zdąża jeszcze kilka razy uratować świat.
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/72-dragon-ball/rec/72

Po prostu jesteś bezczelnym typem nieletniego oszusta - jakbyś nie zaważył to pod swoim postem masz datę jego ostatniej edycji, żeby było śmieszniej kilka osób już czytało ten tekst więc są świadkowie na to, że gruntownie zmieniłeś i usunąłeś większość tekstu, ale nawet tego Ci się nie chciało zrobić porządnie...


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:17:28 am »
Dobra ja cię rozumiem ,ale ja dalej to poprawiam ;)


Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:24:13 am »
Ty po prostu nadal nie rozumiesz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plagiat
Wikipedia pewnie umiesz się posługiwać - źródło twoich wypracowań w szkole, prawda?


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 28, 2010, 10:17:17 am »
Administracja zdecyduje, czy to plagiat czy nie. Niestety ja nie mam upoważnień, żeby zamknąć chwilowo topic, więc trzeba poczekać na decyzję wyższych sfer.

To że masz 14 lat, nie usprawiedliwia Cię od nieumiejętności czytania.
Cytuj
4. Praca musi być samodzielna.
5. a) Zakazane jest kopiowanie i przywłaszczanie cudzej własności intelektualnej.
5. b) W przypadku złamania pkt. 4  a) grozi tymczasowy lub stały ban, a praca zostanie usunięta. Co za tym idzie, w przypadku zmodyfikowania istniejącegej prezentacji bądź poradnika bez zgody jego autora (lub podania pseudonimu autora, jeśli kontakt z nim jest niemożliwy) grozi tymczasowy lub stały ban i usunięcie pracy.

Masz zgodę autora?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 10:19:25 am wysłana przez Tirius »
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • ******
  • Wiadomości: 1153

  • Pochwał: 3

  • l2against.eu
    • L2Against
Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 28, 2010, 10:32:30 am »
Administracja zdecyduje, czy to plagiat czy nie. Niestety ja nie mam upoważnień, żeby zamknąć chwilowo topic, więc trzeba poczekać na decyzję wyższych sfer.

To że masz 14 lat, nie usprawiedliwia Cię od nieumiejętności czytania.
Cytuj
4. Praca musi być samodzielna.
5. a) Zakazane jest kopiowanie i przywłaszczanie cudzej własności intelektualnej.
5. b) W przypadku złamania pkt. 4  a) grozi tymczasowy lub stały ban, a praca zostanie usunięta. Co za tym idzie, w przypadku zmodyfikowania istniejącegej prezentacji bądź poradnika bez zgody jego autora (lub podania pseudonimu autora, jeśli kontakt z nim jest niemożliwy) grozi tymczasowy lub stały ban i usunięcie pracy.

Masz zgodę autora?

Kontakt jest możliwy http://www.yamato1.kreskowka.pl/ . Przynajmniej ja to tak rozumiem ,popraw mnie jeśli się mylę.
Nie usprawiedliwia ,bo potrafię bardzo dobrze czytać .

« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 10:34:28 am wysłana przez PerfecT »


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2010, 11:22:46 am »
Anyway, po cholerę piszesz tę recenzję, o ile można nazwać to pisaniem, skoro później decydujesz, że ów recenzja nie bierze udziału w konkursie. Trochę zdecydowania.

Masakra po prostu, brak słów. Poziom zażenowania wpadł w maximum.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:35:17 pm »
Kolejna osoba pokroju Polopiryna, w tym, ze Polopiryn "przetlumaczyl" event z angielskiego na polski google translatorem i podpisal sie pod to, ze sam to zrobil...
To jest poprostu szczyt chamstwa, jeszcze robic to na konkurs...
A i jeszcze gdy KaeriN spytal czy sam to robiles, czemu odpowiedziales tak? Myslisz, ze naprawde jestesmy tacy tepi i nie wiemy co to internet? :shock:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 01:36:57 pm wysłana przez seken »



  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:42:44 pm »
Cytuj
Nigdy nie zapomnę tych nie zapomnianych chwil kiedy razem z wujkiem zrywaliśmy się ze szkoły ,żeby obejrzeć Dragon Balla .


Reżyser : Daisuke Nishio

Studio :Toei Animation

Premierowa emisja :26 stycznia 1986 – 12 kwietnia 1989

Liczba odcinków:191

Pierwsza seria legendarnego już anime o sztukach walki i mitycznych Smoczych Kulach, obdarzonych magiczną mocą spełniania życzeń.

Historia opowiada o małym chłopcu Son Goku ,który żyje samotnie w górach i pilnuje smoczej kuli (cztero gwiazdkowej ) .Zostawił mu ją jego dziadek Gohan ,który wierzył ,że ma niesamowitą moc .
Wszystko zaczyna się,gdy Goku spotyka Bulmę ,która szuka smoczych kul ,żeby spełnić swoje zachcianki .Razem wyruszają w podróż ,w której przyjdzie im zmierzyć się z imperatorem Pilafem (niebieski kosmita) .W czasie podróży natkną się także na młodego wojownika imieniem Yamsza oraz jego pomocnikiem (mały latający potworek)Po walce z Yamsza spotyka Genialnego Żółwia od ,którego Songo otrzyma naddźwiękową chmurkę. .Po kilku konfliktach Goku wraz z Bulmą odnajdują 7 smoczych kul i przyzywają wszechmogącego smoka ,który spełni ich 3 życzenia .Po tym wydarzeniu Goku powraca do Genialnego Żółwia by zostać jego uczniem. Jednak zanim mistrz go przyjmie musi wykonać jedno zadanie . Przynieść mu jedną piękną dziewczynę . Po 2 nieudanych próbach (przyniesieniu brzydkiej dziewczyny oraz pięknej syreny)na wyspę mistrza przypływa Krilan ,który także chciałby szkolić się u Genialnego Żółwia . Razem wybierają się na poszukiwanie pięknej i młodej dziewczyny .W końcu ją odnajdują i chcąc nie chcąc, bohater zadanie wykonuje i przywozi do domu Lunch. Z nią jednak , nie wszystko jest w porządku. Albowiem kiedy kicha, zmienia kolor włosów oraz osobowość(raz jest miła dziewczyną ,a raz napada na bank i chce wszystkich pozabijać).W końcu jednak nasz bohater rozpoczyna trening, którego zwieńczeniem staje się Turniej Sztuk Walki, w którym startuje zarówno on, jak i jego pierwszy rywal Krilan .
Tak rozpoczyna się wielki turniej sztuk walki odbywany co 5 lat.Goku ,Krilan,Yamsza i Genialny Żółw przebrany za kogoś innego dochodzą do pół finałów.Po kilku walkach Goku i Kame Senin spotykają się w finale,gdzie Goku pokazuje na co go stać,jednak przegrywa.po tych wydarzeniach son goku trenuje u Wszechmogącego  do następnego turnieju sztuk walki ,gdzie zmierzy się z okrutnym Szatanem Serduszko .
Po kilku latach wszyscy znowu się spotykają .Son Goku wygrywa z Szatanem i znowu powraca pokój na Ziemi .

Dźwięk
Może inaczej ,bo nie chcę mi się pisać
Copy By kreskowka.pl Autor: Yamato1
O muzyce… Jednym słowem- idealna. Jest perfekcyjnie dobrana, czyniąc z anime nie tylko opowieść o walce dobra ze złem, a historię i losy postaci. Muzyka dodaje magicznego klimatu, pozwala odczuć niezapomniane emocje i wywrzeć wspaniałe wrażenie na jego temat. Motywy poważne są uzbrojone w starannie dopasowaną muzykę. Tam gdzie akcja toczy się chaotycznie i wymaga emocjonalnego odbioru, muzyka przyspiesza, z kolei tam, gdzie chwila smutku doprowadza do łez, ustępuje i zwalnia. To właśnie czyni z Dragon Balla anime, które wpływa na psychikę jakby dyktując widzowi, jak ma się zachowywać, jak czuć czy myśleć.  Swoją zawiłością, „napiętą nutą” rozbudził emocje, jakich nie sprezentowało mi żadne inne anime. Ta melodia ma coś w sobie. Niekiedy chce się powiedzieć, że posiada własną duszę, która przenika do człowieka zmieniając jego życie.

Grafika
Copy By kreskowka.pl Autor: Yamato1


Na pierwszy rzut oka oprawa graficzna nie należy tu do rewelacji. Rzecz jak najbardziej mylna. Otóż, Dragon Ball jest anime posiadającym w swoim wachlarzu barw dość jaskrawe lub mdłe kolory. Te bardziej krzykliwe dominują na pierwszym planie
, a te drugie doskonale wykorzystane są w horyzoncie lub zamglonych szczytach górskich. Kolorystyka często odbiega od rzeczywistości, ale jak powiedział pewien historyk sztuki Michał W. Ałpatow „Przy ocenie dzieła sztuki ważne jest nie tylko to, co stanowi o jego podobieństwie do modela, lecz i to, co je od niego różni”. To właśnie jest w tym piękne
- twórca tworzy nie zawsze tak jak widzi, ale jak czuje i myśli. Twarze bohaterów są bardzo proste. Bujne fryzury, których kolory dziwią i zdumiewają dodają temu anime dość wyszukanego charakteru.

Odczuwam to samo co napisał ten pan ; ) Nie bierzcie tego pod uwagę do konkursu

Zeby nie zginelo
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:47:41 pm »
Zacytowales juz to po edicie, przed edit nie bylo:
Cytuj
Odczuwam to samo co napisał ten pan ; ) Nie bierzcie tego pod uwagę do konkursu
I paru innych szczegolow.Bynajmniej tak mi sie wydaje, bo wczesniej tego nie widzialem.



  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 28, 2010, 01:51:55 pm »
Z tego co pamietam wstep rowniez byl dluzszy, jak i nic nie pisalo o Yamato1 :P


  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:15:26 pm »
Do wczesniejszego edita nie mam dostepu :P i wczesniejszego tez nie czytalem :/
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:18:01 pm »
żeby śmieszniej było to nie tylko to co potem oddal Yamato było plagiatem, reszta była zerznięta z tej drugiej recenzji... ale tego już nie przyznał - tylko pozmieniał parę szczegółów i wywalił to co waliło po oczach...


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 28, 2010, 02:50:05 pm »
No nic, czyli pozostaje czekac na administracje, ciekawe jak to rowiaza.



  • *******
  • Wiadomości: 1044

  • Pochwał: 0

Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:09:18 pm »
jak go ukarać? jakieś propozycje ??


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:41:39 pm »
chłosta.
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:46:04 pm »
autostrady niech buduje, ale tak na serio to po nas pytasz? Zastosujta kary przewidziane przez regulaminy konkursu i forum...


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: [Konkurs]Dragon Ball
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 28, 2010, 05:24:44 pm »
Cytuj
4. Praca musi być samodzielna.
5. a) Zakazane jest kopiowanie i przywłaszczanie cudzej własności intelektualnej.
5. b) W przypadku złamania pkt. 4  a) grozi tymczasowy lub stały ban
, a praca zostanie usunięta. Co za tym idzie, w przypadku zmodyfikowania istniejącegej prezentacji bądź poradnika bez zgody jego autora (lub podania pseudonimu autora, jeśli kontakt z nim jest niemożliwy) grozi tymczasowy lub stały ban i usunięcie pracy.
I wszystko jasne.



  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 28, 2010, 05:46:13 pm »
On jest jeszcze mlody dajcie mu spokoj!
Cala kare moge wziac na siebie okej?
Jak mozna to prosze o 665 minusow.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 1722

  • Pochwał: 20

  • Oko Saurona patrzy!
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 28, 2010, 05:53:53 pm »
On jest jeszcze mlody dajcie mu spokoj!
Cala kare moge wziac na siebie okej?
Jak mozna to prosze o 665 minusow.

no, też bym chciał tyle :D
Miesięcy bez L2: już nawet nie licze :(


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 28, 2010, 05:56:02 pm »
Naj3balem tyle postow i ku... zadnego minusa,dajcie chociaz 30 a jak jakis mod ma dobry humor to ponawiam prosbe o 665.

Dawac te minusy albo pokaze dla ludzi jakie poradniki 3macie na forum!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 06:02:41 pm wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 28, 2010, 06:04:13 pm »
co się tak za nim wstawiasz? młody, nie młody swoje narozrabiał a plagiat to nie jest jakieś tam chop siup - dostanie banana na 2 tygodnie to zapamięta...

poradniki? :D przecież każdy może sobie je przeczytać tak tu jak i gdziekolwiek indziej...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 06:05:53 pm wysłana przez evilmg »


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: -3 dla mnie
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 28, 2010, 06:07:40 pm »
dostanie banana na 2 tygodnie to zapamięta...
To gdzie takie banany rosna?
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.