Witaj
Gość

Wątek: Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?  (Przeczytany 28108 razy)

  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?
« dnia: Lipiec 22, 2012, 02:57:21 am »
Przejrzałem wszystko co było napisane o Tyrrze i ciągle mam wątpliwości. Wiele razy czytałem, że z zielonego lub glada, ale z drugiej strony ktoś gdzieś napomniał, że kamaol po przebudzeniu daje rade. Proszę o konkretne za i przeciw, wiadomo wszystko się rozbija o skile rasowe.
Ps. Disarmy można zostawić Zerkowi?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 22, 2012, 08:59:01 am »
Czym ci wygodnie, bo a kilka miesięcy wchodzi Days of Glory, a tam kasują wszystkie stare skille z 2 i 3 proffki, więc różnica będzie wynikała z ras i skilli rasowych. Zatem skup się na wygodnej dla siebie rasie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 22, 2012, 12:26:30 pm »
Przejrzałem wszystko co było napisane o Tyrrze i ciągle mam wątpliwości. Wiele razy czytałem, że z zielonego lub glada, ale z drugiej strony ktoś gdzieś napomniał, że kamaol po przebudzeniu daje rade. Proszę o konkretne za i przeciw, wiadomo wszystko się rozbija o skile rasowe.
Ps. Disarmy można zostawić Zerkowi?
od glory days raczej ork ze wzgledu na celke. Disarmy mozna zostawić, ale czy będą wchodzic?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2012, 02:42:08 pm »
Czym ci wygodnie, bo a kilka miesięcy wchodzi Days of Glory, a tam kasują wszystkie stare skille z 2 i 3 proffki, więc różnica będzie wynikała z ras i skilli rasowych. Zatem skup się na wygodnej dla siebie rasie.

O tym nie wiedziałem, ciekawe.
Przeglądając tematy i próbując ogarnąć GoD myślałem, że klasa startowa ma trochę większe znaczenie.
Jeśli ktoś podrzuciłby jakieś info czym się szybko wyexpie w Godzie z wariorów to byłbym wdzięczny, poza tym temat chyba do zamknięcia :)

ps.rozważam zerka lub glada we względu na aoe exp, orki są blee :P


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2012, 05:17:44 pm »
level 85 to nie problem i bardzo mało aoe sie robi. Glad od terz zjada focy na masowkach. Tzn ładujesz na +7 walisz 4 masowki i po naładowaniahcc.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Z jakiej klasy najlepiej sięh przebudzić?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 17, 2012, 03:53:43 pm »
tyrr też ma dissarma po przebudzeniu i nie wchodzi zbyt fajnie do 90 i najlepiej przebudzać z destro bo zostaje ci battle roar(pożniej zamieniasz go na coś lepszego:) i ta zajebista celka.