Witaj
Gość

Wątek: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA  (Przeczytany 6488 razy)

  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 21, 2007, 05:28:38 pm »
Nie napinam się, po prostu wiem swoje i nikt nie będzie mnie uczył, DA i SK to postacie, którymi gram od harbingers of war, i wierz mi widziałem już chyba wszystko... I nie grałem na jakiś tam serverach x3000 tylko kupe czasu siedziałem żeby dojśc do czegoś, wszystko sprawdzałem, wszędzie byłem itd, i wiem co najlepsze.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:06:02 pm »
Skoro jest tak wielu przeciwnikow DA z mieczem, mowiac ze tankowac sie nieda, to powiedzcie mi dlaczego latacie SK z mieczem? a nie z bluntem i helth?
Ponieważ SK ma sting którego z bluntem nie odpalisz. Dziękuje :P...
sting w tankowaniu niepomaga, a wszyscu tutaj argumentuja osobą które polecają DA wziąć damaszke, że to idiotyczny pomysl, bo to tank i potrzebuje hp z helth i w ogóle to wszyscy sa idzoci i ja wiem najlpeij, takie gadanie to se mogą wsadzić

zresztą te wszytkie tematy o sprzet czy tez jakie skile uzywać są imo bezsensowne, raptem 4 sety na krzyż na dany grade jak niewiesz ktory wybrac to se wyliczanke zrob i tak niezaleznie naco wypadnie twoja postac bedzie wciaz dobra bo roznice między setami są mało wyraziste. Taksamo skile średnio 5-6 skili ktore nawet nietrzeba decydować ktore wybrac tylko przewaznie na wszytko sp starcza, tylko wyprobować, poprostu lol to nie diablo gdzie masz po kilkanaście buildow dla danej psotaci i możesz ubrać się na 100 sposobów i wymiatać...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2007, 11:13:37 pm wysłana przez Bade »
tired...


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 21, 2007, 11:45:49 pm »
Bade, zdzwilbys sie. Moze dla Necro, czy spsa nie ma wiekszego pola do popisu, ale akurat fighterzy moga byc zupelnie inaczej zrobieni.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2007, 02:40:45 am »
I co że nie pomaga ? Po co mu blunt jak ma dobre accuracy ? Bierzesz miecz żeby nie tracic cennego stinga, który pomag w tankowaniu (debuff taki jak sting + hate i mob sie juz nie ruszy od ciebie). SK ma dobry critical i z mieczem bedzie mial jeszcze ladniejszy. Do tego SK z bluntem wygaklda tak ciota ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2007, 10:13:49 am »
taa fighterzy to akuratk maja 2 buildu max hp albo dmg ew jakiś miks ohohoh wybór jak cholera, aż 3 możliwości
tired...


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2007, 02:52:41 pm »
Cytuj
ie napinam się, po prostu wiem swoje i nikt nie będzie mnie uczył, DA i SK to postacie, którymi gram od harbingers of war, i wierz mi widziałem już chyba wszystko... I nie grałem na jakiś tam serverach x3000 tylko kupe czasu siedziałem żeby dojśc do czegoś, wszystko sprawdzałem, wszędzie byłem itd, i wiem co najlepsze.

To smieszne bo dla mnie jestes nikim.



/lolflame mode on+



Dohid: Warn mode on -
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2007, 09:53:21 pm wysłana przez Dohid »

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.


  • Wiadomości: 787

  • Pochwał: 5

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 22, 2007, 04:41:54 pm »
ten wyzej-n/c,zawsze takie glupoty piszesz czy ktos ci to pisze?
co do wyboru broni:
primo-zalezy od rasy,nie wyobrazam sobie sk czy tk z toporem,ani tym ani tym nie potrzeba wiecej acc
co do DA,powinienes zainwestowac w 2 bronie-tak jak wszyscy pisza,jedna z health,druga z focus
(ja tak zamierzam zrobic,jak dochrapie sie damaszka to na delusion zaloze health i mam bron na rb i TYLKO na rb :) )
i umowmy sie-train czy rb to nie jest chleb powszedni tanka,ja np dosc duzo soluje (wbrew pozorom tk jest to jak najbardziej mozliwe,chod to niezly hardkor i trzeba sporo kasy wydac z zarobku na spsy i poty) nawet tylko na self-buffach..(z moich ponad 60-ciu leveli m.w. 3/5 zdobylem solo)...i nieraz widze DA latajacych samemu po np fp czy fg,panterka na moby sie zda bo DA zarzuca agro...faktem jest ze DA mieczem trafia baaardzo rzadko (ja np trafiam mieczem 9/10 mam delu z focusem i m.w. 4/10 to kryty,z zadawaniem dam nie jest tak strasznie zle ;) )
ergo-kup 2 bronie...jakies c z health (na rb czy trainy nie potrzeba nic lepszego) a jak latasz solo albo w niewielkim pt to wal tego damascusa bo nawet jak trafisz 1 na 3 ciosy i 1 z nich na 3 bedzie kryt to i tak pieprzniesz az milo...swoja droga srasznie bym klal gdyby wchodzil mi jeden strzal na 3 ale to juz osobna sprawa :D


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 22, 2007, 05:50:39 pm »
Cytuj
To smieszne bo dla mnie jestes nikim.

No mnie to w ogole nie śmieszy. Co ty w ogóle o mnie wiesz i pisząc że jestem nikim. Zastanów się do czego zmierzasz człowieku. Co ty sobą prezentujesz ? Wkurwiłeś mnie... nie będziesz mnie obrażał. Nie będe też cię wyzywał bo po co ? Co to da ? Uważasz się za lepszego ? Zastanów się kim ty jesteś...
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2007, 10:53:11 pm »
ja jestem przy blunt + focus ... Palem miałem miecz i była kupa bo daggera nie szło trafić. Łucznika tymbardziej. Nie upośledzajcie jeszcze bardziej tych postaci ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 22, 2007, 10:58:48 pm »
ja jestem przy blunt + focus ... Palem miałem miecz i była kupa bo daggera nie szło trafić. Łucznika tymbardziej. Nie upośledzajcie jeszcze bardziej tych postaci ...

ekhm, +dex moze?




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 22, 2007, 11:03:56 pm »
kosztem czego ? STR ? Żebym smyrał wrogów ? kosztem con ? zeby miec mniej HP ? Idiotyczny pomysł. DC nie rozwiązuje sprawy ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 22, 2007, 11:20:07 pm »
a po co ladowac wszystko w cona? nie chce mi sie jeszcze raz walkowac tego tematu, imho ofensywny DA sprawdza sie znacznie lepiej, z tego co kojaze to DLM i Aeze wlasnie uzywaja takiego builda (co do Aeze nie jestem pewny, widzialem go na jego filmach w roznych ustawieniach).




  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 23, 2007, 02:30:27 pm »
trzeba nauczyć się logiczneg myślenia, nietrafiam zamalo accuracy wyjscie blunt lub +dex, niechce rezygnowac z miecza wtedy +dex znowy wybor -con czy -str wybierasz to na czym ci mniej zalezy simple
tired...


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 1

Odp: AOBA +health vs Damaskus + focus dla DA
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 23, 2007, 02:32:37 pm »
Jakbys logicznie myslal to od razu odjalbys kilka oczek od CON.

Got Rice Niguuh?!

Cytat: Goo-Get-Teaaa
NEXT time dont say ur clan rolled VC because u only rolled us with a 6vs6

but you guys had noblesse

VC status.