Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker vs all  (Przeczytany 3412 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« dnia: Listopad 09, 2005, 08:33:13 am »
Dobrze chcialbym sie dowiedziec jak sie sprawuje AW w pvp z tankami / magami / lucznikami / wojami ;] ....
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 366

  • Pochwał: 4

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 09, 2005, 09:01:23 am »
Zależy na jakim serwerze  :P i jak bardzo pokrzywdzono którą klasę. Lecz ogólnie biorąc dzięki garniturowi debuffów i drainów AW potrafi zdziałać bardzo dużo, kluczem do zycięstwa nim w pvp jest wiedza których debuffów na kim użyć i jak zmaksymaizować szanse na zwycięstwo. Takiego tanka można spowolnić, wrzucić Hex, potem napocząć drainami i dopiero uderzyć sztyletem, będąc gotowym, by w razie niewychodzenia krytyków spowolnić, oderwać się i ponownie debuffować i podleczyć się drainem.
Niestety w polowaniu na łuczników i magów ustpuje Plains Walkerowi w szybkości, a w walce z daggerami innymi za rzadko wychodza mu speciale, więc trzeba w tych wypadkach tym lepiej stosować debuffy.
Pamiętajcie, nigdy nie sprzeczajcie się z idiotą, sprowadzi was do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2005, 08:55:02 pm »
Aw to taka postac ktora moze wygrac z kazdym i przegrac z kazdym, jedynym warunkiem jest szczescie.. gralem kiedys AW i on ma takeigo poteznego krytyka, ze jak wejdzie to jest po zawodach, jak nie wejdzie... to to samo tylko w druga storne.. AW potrafi zabic jednym krytykiem, to totalne przeciwiennstwo PW ktoremu krytyki wchodza zawsze ale slabe, grajac AW nie masz przeciwnikow latwych i trudnych, musisz bac sie kazdego a zarazem nikogo...
Dark Gate dawac na www.l2-paradise.com
serverek wymiata! Saladin dawaj na paradise ;]


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 2

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 22, 2005, 09:56:47 pm »
LOL AW to jedna z gorszych klas postaci.... duzy dmg malo life.... stun/sleep to 100% prawie :) kiedys byla akcja w ct ze jakis BD 76lvl chcial pknac mnie i kumpla.... kolega sps w karmianie i sage staff zapodawal sleepy az sie kurzylo kazdy wchodzil :) to tyle jesli chodzi o wchodzenie sleepa w dark elfy... stun wchodzi jeszcze lepiej gdyz maja najmniejsza chce con - odpowiada za zycie. Widzialem wiele pojedynkow i w wielu tez uczestniczylem z fighterow dark elfow najlepszy jest chyba SK, AW zanim te drainy i inne hexy rzuci to zginie... przeciez nikt sie z nim nie bedzie ganial :)


  • ******
  • Wiadomości: 1559

  • Pochwał: 12

  • Ten pode mną to laps
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 22, 2005, 10:39:17 pm »
o.O? a czemu niby sleepy wchodza w dark efly? wytlumacz mi to.... przeciez DElfy maja wiekszy MEn i M. Def od ludzi..... :O
Skrzat to faja....

Ustaw w swójej sygnaturce i pomóż Skrzatowi zdobyć dominacje nad światem


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 25, 2005, 10:31:11 am »
najlepiej sleep wchodzi na bialym elfie...obojetnie nawet rooty czy fear oraz switch wszystko...a AW hmm dla mnie nie byl zbyt dobry..na ten duzy dmg ale nie tak czesto mu wchodza blowy jak innym daggerom.
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 25, 2005, 10:59:05 am »
Ja bym opisal AW tak:
Staby lepsze niz u TH, jak sie ma Dagger z Focus to 90% laduje (nie wnikam w MM ale w sumie juz go nie ma), do Deadly Blow i Backstab trzeba doliczyc takze Blinding Blow ktory ma wieksza szanse na wyladowanie (o 50) i wiekszy reuse time.
Doliczajac do tego Power Break i Hex to dobrze rozegrany AW moze byc lepszy niz TH.
(z tym ze AW ma fatalna ilosc CON co nam daje na ~70lvlu zaledwie 3k HP)
Poza mala iloscia HP nasz AW ma jeszcze jednawade a mianowicie strasznie niski Mdef.
Trodno mi okreslic kto by wygral walke na otwartym terenie bez debuffowania po prostu same staby ale to dzis sprawdze jak nie zapomne.
(chodzi mi o to czy AW z czesciej zadawanymi i mocniejszymi stabami jest w stanie pokonac ilosc HP jaka ma TH)
No i AW ma tylko o 1 DEX'a mniej niz PW.


  • *******
  • Wiadomości: 1822

  • Pochwał: 20

  • Siła!
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 25, 2005, 11:26:07 am »
no ja nie wiem czy te blowy tak wchodza...kumpel nie raz walil mnie i nie trafial blowami a blidingiem to 1 na 10 to o czym tu gadac  :roll:
"Czekaj...Czy ja k***a lubię poziomki?"


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 25, 2005, 01:38:06 pm »
Szczerze to AW ktory ma Dagger z Focus ma wiecej Crit niz TH ktory ma Dagger bez SA, a ze Staby dzialaja tylko z Criticami to o co chodzi?
Duza role gra tutaj DEX a jak wiemy TH ma mniej DEX'a niz AW.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 01, 2005, 10:26:57 am »
Cały sęk w tym że jeśli na TH ma dagger + sa might mortal/focus ( zależy gdzie ) ma 100% na blowa co robi go przezajebistym... zreszta kogo to obchodzi że AW jesl lepszy od PW bo " bla bla " glupie gadanie... co za róznica czy podbiegnie do ciebie TH czy PW czy pimpuś sadełko... pamietajcie liczy sie tylko jedna zasada... w Kupie Siła !!  (xaxa) Moj HE co potrafi zrobić 1/1 ? np z TH czy AW... 0... a co zrobi gdy kolo mojego paska z zyciem pojawią sie niepokojące znaczki ?? :> w stylu (Haste, Zerk, Focus, Death Whisper, Song of Hunter i Dance of Fire) a pod swoim hp.. widze jeszcze 7 mord z takimi samymi buffami :> a co sie dzieje gdy sa takie 3-4 party ?(xaxaxa) Giran józ zdobyte.. zajeło nam to 37 min... + rozje*** klanów brionących xD.. ojej.. ale mi sie temat wpuścił oO

(EDIT*) zeby nie bylo ze wałek z tym 100% blow... tu jest screen jesli ci to nie wystarcza twoja sprawa.. ja wiem swoje <3



Demonstarcja tylko na "DeviantRealms" (rate all x 3 no for n00b)
www.deviantrealms.com
Alliance: Sealed Force
03 Grudnia Aden Siege (2:00 AM) ...

P.S.   A chodzi tu o to aby nie wpaść w błoto..
P.S 2 A zwłaszcza aby nie ujebać płaszcza
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2005, 10:51:29 am »
Cytat: HIV_____
Cały sęk w tym że jeśli na TH ma dagger + sa might mortal/focus ( zależy gdzie ) ma 100% na blowa co robi go -_-'... zreszta kogo to obchodzi że AW jesl lepszy od PW bo " bla bla " glupie gadanie... co za róznica czy podbiegnie do ciebie TH czy PW czy pimpuś sadełko... pamietajcie liczy sie tylko jedna zasada... w Kupie Siła !!  (xaxa) Moj HE co potrafi zrobić 1/1 ? np z TH czy AW... 0... a co zrobi gdy kolo mojego paska z zyciem pojawią sie niepokojące znaczki ?? :> w stylu (Haste, Zerk, Focus, Death Whisper, Song of Hunter i Dance of Fire) a pod swoim hp.. widze jeszcze 7 mord z takimi samymi buffami :> a co sie dzieje gdy sa takie 3-4 party ?(xaxaxa) Giran józ zdobyte.. zajeło nam to 37 min... + rozje*** klanów brionących xD.. ojej.. ale mi sie temat wpuścił oO

(EDIT*) zeby nie bylo ze wałek z tym 100% blow... tu jest screen jesli ci to nie wystarcza twoja sprawa.. ja wiem swoje <3



Co za przegiety serwer zeby skille TH czy PW wchodzily zawsze kiedy ma bron Z MM czy focus. W c3 wszyscy daggerzy zostali OSLABIENI, ich skille rzadziej wlaza, buffy do crityc i SA w broniach nie wplywaj na szanse wejsca crityka. HIV grasz na niezle zbugowanym serwerze, pewnie 90% graczy u ciebe to nozownicy.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 01, 2005, 11:20:39 am »
otuż kochana.. nie wydaje mi sie... nie wiem czy wiesz jak dziala SA might mortal... ale jesli TH dopadnie sztylet i tylko th.. wtedy tylko on ma 100%

btw...  bug moze byc tylko w tym ze jest to za duzo %.. globalu nie ma 100... a jest 90% z sa.. tak czy siak TH jest celniejszy blowami niz AW..
tak poza tym to nie byla moja postac... a co to dagger userów to jest ich stosunkowo mało.. (mój cl nim jest xD lol) za to roi sie od HE, SR i PH
no i jak zawsze :) Looking for good sws, bd   :twisted:  :twisted:

(EDIT*) jeszcze jedno.. czy zbugowany server utrzymywał by sie na 7 miejscu w top 200 ? http://www.gamesites200.com/lineage2/

lub też na 1/2 w top 100
http://www.xtremetop100.com/lineage2
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 01, 2005, 11:32:48 am »
Cytat: HIV_____
otuż kochana.. nie wydaje mi sie... nie wiem czy wiesz jak dziala SA might mortal... ale jesli TH dopadnie sztylet i tylko th.. wtedy tylko on ma 100%

Tu sie nie zgodze bo najwieksza szanse na wejscie blowa ma PW.


A co do mojego poprzedniego posta o ile staby beda ladowac zawsze to AW zabije TH bez problemu.
(jezeli na servie jest MM to nie ma bata staby zawsze beda ladowac i to nie wazne czy gra sie PW, TH czy AW)


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 01, 2005, 11:36:58 am »
rozmowa była na temat TH i AW... moze wyjascie moj tok myslenia graficznie

1 Plain Walker
2 Treasure Hunter
3 Abys Walker

(EDIT*) joz zaczynają mi sie skruty jeb** niedobze.. niedobze.. z/w skocze do apteki po prozak
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 01, 2005, 06:43:59 pm »
Cytat: HIV_____
otuż kochana.. nie wydaje mi sie... nie wiem czy wiesz jak dziala SA might mortal... ale jesli TH dopadnie sztylet i tylko th.. wtedy tylko on ma 100%


MM zostal wycofany juz dawno z SA. Tylko na piratach jeszcze jest.
\
Cytat: HIV_____

(EDIT*) jeszcze jedno.. czy zbugowany server utrzymywał by sie na 7 miejscu w top 200 ? http://www.gamesites200.com/lineage2/

lub też na 1/2 w top 100
http://www.xtremetop100.com/lineage2


Pewnie ze utrzyma sie na 7 miejscu. Nie ma c3 na zadnym piracie. Popatrz na extreme, jeden z najgorszych serwerow a jest na 1 miesjcu prawie zawsze
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 02, 2005, 06:48:07 pm »
OK.. widze że dalsza "konwersacja" na ten temat nie ma sensu (zawsze chciałem to powiedzieć xD)..

btw.. jeszcze jedno.. zgodze sie z tym że jeśli Abyss Walker miał by 100% rate.. na blow + hex TH niei pociagnie dlugo. ( no ale na szczescie nie ma 100 ^^ )

P.S.   (montezuma) z tego co wiem wiec prawie wszyscy gramy na privat serv. wiec po co wyjeżdzasz z Globalem jak filip z pamposzy ? jakbym gral na globalu nie pisał bym na forum na któr grają sami ludzie grający na privach..

P.S.2 (montezuma)  no i tu też masz racje.. Extreme jest nieźle gównianym serverem.. a co mi napiszesz na temat top 100 ? http://www.xtremetop100.com/lineage2  zreszta niewazne nieodpowiadaj.. niechce mi sie w tym temacjie znowu odpisywać.
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2005, 11:54:31 pm »
Cytat: HIV_____


P.S.   (montezuma) z tego co wiem wiec prawie wszyscy gramy na privat serv. wiec po co wyjeżdzasz z Globalem jak filip z pamposzy ? jakbym gral na globalu nie pisał bym na forum na któr grają sami ludzie grający na privach..


To forum o Lineage 2 a nie o piratach. BTW to L2 na ofcijalnym wyglada inaczej niz na piracie? Co z tymi zapewnieniami GM ze gra sie na pelnym C3, C4??

Cytat: HIV_____

P.S.2 (montezuma)  no i tu też masz racje.. Extreme jest nieźle -_-' serverem.. a co mi napiszesz na temat top 100 ? http://www.xtremetop100.com/lineage2  zreszta niewazne nieodpowiadaj.. niechce mi sie w tym temacjie znowu odpisywać.


Extreme byl przykladem ze zly serwer takze jest w top 100, czy top 200 na wysokim miejscu. Wiec twoj argument "serwer jest na 8 miejscu w top xxx" raczej nie ma sensu.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2005, 07:03:10 am »
Cytat: montezuma

To forum o Lineage 2 a nie o piratach. BTW to L2 na ofcijalnym wyglada inaczej niz na piracie? Co z tymi zapewnieniami GM ze gra sie na pelnym C3, C4??


Heh monter wiesz dobrze ze na privach nie ma C4, C3 a nawet malo gdzie jest C2...
W l2j nie wnikam to tam jezeli by sie przylozyc mozna postawic w 90% serv podobny do officiala, ale reszta to ciagle C1-beta.
Private servy roznia sie od siebie strasznie (od Antharasow kolo Girian ktorego mozna solowac do Dual Books i innych jeszcze dziwniejszych rzeczy..), co gdzie jest zalezy glownie od invencji tworczej sys-admina, jego czasu no i umiejetnosci...
(ostatnio znajomy gral na servie gdzie SK na 60+ mial 25k hp, a jedynym dropen bylo anciest adena i mozna bylo za nia wszystko w sklepie kupic :?)
Takze nie ma jednej konkretnej odpowiedzi jezeli chodzi o L2 bo kazdy swoja wiedze czerpie z servera gdzie aktualnie gra, a jezeli on jest totalnie rozny od officjalnego to jest to trudne...
Jezeli mamy sie jako tako porozumiewac na forum tego typu to musi byc jakis odnosnik do "przykladowego" servera - i tu jest wlasnie rola officiala.
Official jets tym najbardziej stabilnym, najmniej zbugowanym i najbardziej zbalansowanym servem.
Nie powiem niektore rzeczy jakie NCsoft wprowadza nie maja zbytniego sensu ale to jest w koncu ten "orginalny" server.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 03, 2005, 07:26:15 am »
NC Soft nerfuje AOE skille w C4 :((( koniec z extra szybkim AOE party :(

Gloom ja rozumiem ze nie ma c3, nie ma c2 ale jak ktos mi probuje wmowic ze dagger kazdego zabije i ze to jest normalnie, a na blow ma 100%szansy to mnie lekko ponosi.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 03, 2005, 10:19:28 am »
Cytat: montezuma

Gloom ja rozumiem ze nie ma c3, nie ma c2 ale jak ktos mi probuje wmowic ze dagger kazdego zabije i ze to jest normalnie, a na blow ma 100%szansy to mnie lekko ponosi.

Wiem wiem monter na officialu TH to taka lamka jest  :P
btw jak juz sie czegos dorobisz to moze sobie WC zrobie na officialu od nowego roku wtedy juz C4 powinno byc :)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 03, 2005, 10:33:09 am »
Cytat: GlooM
Cytat: montezuma

Gloom ja rozumiem ze nie ma c3, nie ma c2 ale jak ktos mi probuje wmowic ze dagger kazdego zabije i ze to jest normalnie, a na blow ma 100%szansy to mnie lekko ponosi.

Wiem wiem monter na officialu TH to taka lamka jest  :P
btw jak juz sie czegos dorobisz to moze sobie WC zrobie na officialu od nowego roku wtedy juz C4 powinno byc :)


Juz mam z 15mln :P. C4 zapowiadaj nieoficjalnie na poczatek 2006 :P.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 07, 2005, 01:06:09 pm »
(po dlugiej przerwie) aaa... jakie ty mi żeźnie robisz w głowie.. przesada
co to ja miałem mowic.. a no tak.. wydaje mi sie .. ze lepiej by bylo jak bym ci powiedział "o tak mój panie.. masz racje.. ide za twoim głosem"
buehe. kto powiedział ze dagger user jest najlepszy i kazdego zabije... TH to tak samo dobra postac jak sws.. czy SH.. to jest forum nie ? a ja jak i inni wypowiadają swoje zdanie na dany temat.. więc ... co za tym idzie... ty mozesz kochać TH... i wielbić go na 100 różnych sposobów.. ja nie lubie grać tym ścierwem.. ale nie pisze głupot ze coś jest Hu****.. bo w tym momecie działa psychologia i tera.. ktoś to czyta i widzi pojazd na swoją postać myślisz ze ktos tam jest super ? zostaw to dla siebie... a jak ktoś cie ciebie pyta co jest lepsze... to mu napisz co kto ma.. + i - ( to jedyne co słysze xD) a nie że PH jest najlepszy bo ja nim gram... .. (ja lubie grać tym a ty tamtym.. a ze wszyscy myślą ze jak sobie wezmą TH czy HE... to bedzie wymiot bo najlepiej grać DD(Damage Dealer) a tu zonk... ja uważam ze przezajajebiste postacie to Prophet/Bishop/SwS/BD
(chociaz nigdy tym nie grałem... bez nich bedzie co ? KUPA ) a ze wszystkich kocham najbardziej Milenke :>

(liczne błedy ort.. zawdzieczamy PROZAC...)

Chciałbym zostać Pisarką.. i pisać listy do moich wnuczków ...

Prepere to battle !!!....
KILL THEM ALL
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 07, 2005, 01:40:20 pm »
Cytat: montezuma
To forum o Lineage 2 a nie o piratach. BTW to L2 na ofcijalnym wyglada inaczej niz na piracie? Co z tymi zapewnieniami GM ze gra sie na pelnym C3, C4??


co ty za porys zakładasz mi na głowe... czy ty naprawde myslisz ze ludzie któzy graliby na globalu pisali by na tym forum ?... I bardzo dobze... też tak uwazam... pewnie szukali by spolszczeń do Questów ...

btw.. jak wielu was grało kiedykolwiek na globalu ?

P.S. na każdym servie admin.. zawsze wsadza jakiś swój kilt... ( cokolwiek to znaczy )

P.S.2 nigdy server darmowy nie bedzie taki jak global... zawsze jest i bedzie coś co bedzie odróżniało server

P.S.3 ma ktoś ochote na tosty ? bo zgłodniałem ciupke.. a jak coś to zrobie więcej
www.deviantrealms.com --- Alexandria
(rate all x 3 no for n00b's)
xaxaxa

First thing of my -http://img222.imageshack.us/my.php?image=me29wy5po.jpg ts my little bunny <3

Secound thing of my life :> - http://img232.imageshack.us/my.php?image=shot000591sc.jpg


  • Wiadomości: 67

  • Pochwał: 1

Abyss Walker vs all
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 10, 2005, 12:01:58 am »
Ja powiem tak AW jest bardzo dobrą postacią tylko te stuny i sleepy za często wytchodzą ale i tak można nie jednemu zkopać nim tyłek:)


ale moim zdaniem tresure hunter jest lepszy

a od th tyrant moja ulubiona postaci:P