Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Phantom Summoner  (Przeczytany 14543 razy)

  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 1

    • Free City
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 15, 2008, 10:18:50 pm »
Nom, wystarczy, że trafisz na glada z większości filmików YT, gdzie to bije mieczem, lub, na kogoś, kto uważa dual damy lepsze niż keshe, etc.
Lineage 2 Paradise
 #Virtue - Sardemus - proud Gladiator



  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 16, 2008, 04:09:12 pm »
Ma szanse, bo:
Excessive Loyalty:(81) When the master incurs damage, the servitor's battle skills are increased.
Mutual Response:(81) Regenerate the summoner's HP and MP when attacking.
Servitor Barrier:(81) Temporarily makes the servitor invincible. Consumes 5 Spirit Ore.

To powinno bardzo pomóc poza tym od Gracji PS dostaje Death Spike`a więc :P


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 16, 2008, 10:01:56 pm »
Gracia to taaak.... ale wbij w Hellboudznie 81 lvl x_x


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 16, 2008, 11:25:25 pm »
Gracia to taaak.... ale wbij w Hellboudznie 81 lvl x_x
Tydzien/1,5tygodnia over grindu na bocie na offie :P I nie gloryfikujmy tak glada bo 3 profowiec po echnacie dopakowaniu kamyczkami to bomba nuklearna na na nogach(może nie nogach bo ich nie ma ani bomba ani summon:P)

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 17, 2008, 12:14:50 pm »
jak sie wrzuca ta ultime to jak dziala TP? zabiera summonowi HP ?


nie rozumiem tez dlaczego w takiej walce summoner ma nie uzywac arcane agility, zreszta taka Silhuet wyciaga na covie i btb5 z 11-12k HP po enchancie, ja bym chyba uzyl wlasnie jej do takiego pvp. W takiej walce IMO lepiej stac w miejscu i spamowac BHEAL servitor heal bo takie probowanie kitowac duzo nie da. Co bedzie duelist robil przy tobie ? I tak w koncu dobiegnie i pieprznie z tego tss/dss. Pieprznie i dalej bedzie klepac z rage/odleglosciowek  a my biedni bedziemy mu biec w kolko i dramatycznie patrzec na pasek hp. Jak bedziemy stac w miejscu to nie dosc ze summon bedzie mogl drapac to do tego w czasie kiedy on odpalic jakeis combo skilli bedziemy +1kHP do przodu. NA WS(wyenchantowanym) atk spada o 23% , to duzo.

BHEAL - ok 200 HP, arcane agility z berkiem i acu (na oko) 1240, self target i zanim duelista walnie z jednego skilla my juz mamy 2 bheal za soba


ja widzialem podobna walke ale stara juz ,Silmeria czy jakos tak walczyla
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2008, 12:27:43 pm wysłana przez exquel »


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 17, 2008, 01:28:00 pm »
Tyle ze na co SIlhouette - slabiej bije a spamowac draina i heala sie jednoczesnie nie da tu w czasie jestesmy w tyl, a taki spectral lord ladnie przywali, glad zazwyczaj i tak leje summonera.... a arcana agillity.... taa.... tyle ze many nie masz w polowie walki... jak ja walcze z gladem na rownym lvlu na coli, buff  taki jak na oli (mamy bufferów :D) to jak ide na rcana agillity to tak daje rade w sumie sie utrzymac dluzej ale many mi brakuje cholernie....


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 17, 2008, 04:45:57 pm »
ale jak na razie spectral jest z papieru i nie ryzykowalbym utraty summona, co lepszy duelist pamieta o tp i lubi niespodziewanego tss wlepic w summona, poza tym ta roznica w patk to 200-300 , a drainujemy tylko na poczatku a potem gdy tylko musimy

a co do arcane agility to nie jest tak zle imo lepiej sie wysrac z mp niz skazac sie na przegrana, poza tym duelistowi spada mp tak samo szybko

poza tym taki tips zeby miec na walke gotowego cova to wtedy spelni role heala, przy 12k hp odnowi jakies 2.4 ? a kosztuje tylko 74 mp ;D


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 17, 2008, 05:14:55 pm »
Nie będę cytował wszystkiego, ale:

1. 81 to nie żadne 1,5 tygodnia over grindu :P
2. Summon z 3 profy jest o niebo lepszy od OE summona z 2 klasy. Dodatkowo teraz dostanie boost.
3. Jak sie wrzuca Barierę to TP przestaje działać (jeszcze się upewnię na PTS CT2).
4. CoV nie odnawia już HP.
5. Widziałem duel PS 79 na ch buffach kontra Glad 73, też ch buffy... summon padł po cricie z TSS.

Ogólnie to jak Glad ma trochę szczęścia do skill crit, to PS nie ma szans. Może po booście w CT2 będzie lepiej.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2008, 08:10:54 pm »
w gracii to PS ze swoim death spike bedzie overpower... ja sobie nie wyobrazam kogos kto by przetrwal ostrzal spectral lorda + death spike...


Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 17, 2008, 08:19:43 pm »
w gracii to PS ze swoim death spike bedzie overpower... ja sobie nie wyobrazam kogos kto by przetrwal ostrzal spectral lorda + death spike...
tylko ze on nie bedzie mial death spike'a z full power tak jak sh/necro


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 18, 2008, 01:02:17 am »
ale za te 200-400 conajmniej bedzie klepal


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 18, 2008, 11:36:11 am »
Ale jak się ciepniecie na summona to on i tak będzie musiał go healować, bo inaczej ma zgona więc ten skill aż tak przydatny nie będzie.


  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 18, 2008, 12:14:56 pm »
I będzie miał jeszcze overpower poison.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 18, 2008, 02:00:34 pm »
co to za problem wrzucic barriere na summona i jechac z DS? moze nie najsilniejszy... ale jak na AA Ps wyciaga 1k+ cast. spda to bedzie spamowal dsem tak jak sps hydro blastem  :D


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 18, 2008, 04:26:09 pm »
co to za problem wrzucic barriere na summona i jechac z DS? moze nie najsilniejszy... ale jak na AA Ps wyciaga 1k+ cast. spda to bedzie spamowal dsem tak jak sps hydro blastem  :D
To wtedy rzucą się na ciebie i dopiero jest kapa, bo TP nie działa jak masz barierę, a bariera jest na 30 sec, czyli 30 sekund bez dodatkowego hp czyt. zgon.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 19, 2008, 10:31:07 am »
co z tego ze dostajesz od summona w dupe (spectral 3k+ p.atk) i jescze death spike w morde... (ps 1k+ cast.spd)


  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 19, 2008, 11:56:58 am »
Ale to trzeba wiedzieć na co się rzucić, nie mówiłem, że z death spike`em jest nam łatwiej, ale summonerowi jest ciężej.


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 19, 2008, 04:09:43 pm »
Jak sie nauczysz obslugiwac siebie i summona, dbac o siebie i summona... (z rok gry summonerem trzeba poswiecic) to jedna czynnosc czy w ta czy w tamta... poza tym na AA latwo wyhealowac szybko, rzucic death spike, podleczyc siebie, rzucic death spike... ale nie ma co gdybac bo wlasciwa walka sie rozni zupelnie od teorii


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 20, 2008, 02:19:12 am »
a np wziąć nightshade i rypas z ds ^^ nawet jak bedzie cieplo to UD i dalej ds, a jak bedzie naprawde zle to sie mozna nawet uleczyc a ds ciagle leca na maske heh to moze byc dobre


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 20, 2008, 11:14:18 am »
tez myslalem nad ta taktyka.... ciekawe jak to w praniu sie sprawdzi... ale to tak jakbys mial za plecami Palka ktroy Cie healuje i przyagruje... no i nie zapominajmmy ze Curse of Shadow zmniejsza p.def i m.def wiec ;]


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 20, 2008, 03:15:13 pm »
Tak się tylko zastanawiam co mu da DS z siłą max 65 (tak jak ma necro na 48lvl) przy obecnych resistach na dark magie (divine/unholy jak bedzie z gladem sws to już w ogóle będzie go po 70 bił). Poza tym większość summonerów odejmuje int kosztem MEN i WIT.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 20, 2008, 03:59:15 pm »
nie bedzie przeciez opieral sie na dsie, ale jako pomocniczy nuk... w szczegolnosci na oly imo b sie przyda ;)


  • Wiadomości: 244

  • Pochwał: 0

  • fuzzy lama
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 21, 2008, 09:11:01 pm »
Hmmm... a skad wiadomo ze death spike'a nie bedzie mozna enchantowac? taki na 9... to juz byloby troszke mocniej..


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 22, 2008, 10:47:43 am »
Hmmm... a skad wiadomo ze death spike'a nie bedzie mozna enchantowac? taki na 9... to juz byloby troszke mocniej..

A glad będzie mógł enchantować sonic barrier na czas i będzie trwał trochę dłużej... Takie spekulacje są głupie.


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Phantom Summoner
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 22, 2008, 01:14:45 pm »
Hmmm... a skad wiadomo ze death spike'a nie bedzie mozna enchantowac? taki na 9... to juz byloby troszke mocniej..

A glad Ci zdejmie broń swoim weapon blockade i nie wyrobisz z healem z uwagi śmiesznego casta.
Albo wykończy rage i blasterem na +10 : ]. Gdybanie nie ma sensu a DS i tak będzie zadawać bardzo niski dmg bo NCsoft "nie lubi" dark magii :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2009, 12:14:53 am wysłana przez Rusoma »
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<