Witaj
Gość

Wątek: Hawkeye vs Spellhowler  (Przeczytany 13675 razy)

  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 19, 2008, 10:44:01 pm »
A poza tym wezcie pod uwage, ze Fenrius juz na przykladzie ct1 sie wypowiada, gdzie np w pve taki sorc z fire attribute 150 i AM+3, na samym empie ma moby na 3 planety na Hot springs, dodaj nerf resistow, elemental stony i lucznik juz nie ma za rozowo przeciwko robe.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: -2

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 19, 2008, 11:26:07 pm »
A poza tym wezcie pod uwage, ze Fenrius juz na przykladzie ct1 sie wypowiada, gdzie np w pve taki sorc z fire attribute 150 i AM+3, na samym empie ma moby na 3 planety na Hot springs, dodaj nerf resistow, elemental stony i lucznik juz nie ma za rozowo przeciwko robe.

zrobilem sobie stuna +3 add defence, mialem dzis pvp he77/card78 (buff pp78 bez pofa) vs sps75/ee76, normalny ds w sps za 1.4k jak wszedl mi stun ds byl za 2.1k, zepsulem mu cancel stunem na poczatku. generalnie wszystko zalezy od wszystkiego, nie ma lepszych i gorszych, trzeba umiec grac i miec duzo farta na pvp, jak umjesz grac a nie masz farta to przegrywasz :> (np nie wchodzi zaden stun za to dostaje 2x cancel)

na przykladzie:
krytyk z ds+krytyk z lethala
http://files.filefront.com/bonesawavi/;8615547;/fileinfo.html

2 przyklad farta
2x silence w tym raz bez gloma i raz para bez gloma w se, za to we mnie nie wszedl 2x root pomimo ze zapomnialem rzucic sobie mental shield.
http://files.filefront.com/UseBrainavi/;7678800;/fileinfo.html
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2008, 11:34:59 pm wysłana przez Fenomen »
Nemo est casu bonus.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2008, 11:39:51 pm »
Cytuj
http://files.filefront.com/UseBrainavi/;7678800;/fileinfo.html
omg mysyalem ze to bedzie zerg theme ze starcrafta :D Tak było słychać :D

Imo 1 movie zmiata ^^
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 294

  • Pochwał: 0

  • Natchniony moca wiatru
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 20, 2008, 01:37:32 pm »
A poza tym wezcie pod uwage, ze Fenrius juz na przykladzie ct1 sie wypowiada, gdzie np w pve taki sorc z fire attribute 150 i AM+3, na samym empie ma moby na 3 planety na Hot springs, dodaj nerf resistow, elemental stony i lucznik juz nie ma za rozowo przeciwko robe.

zrobilem sobie stuna +3 add defence, mialem dzis pvp he77/card78 (buff pp78 bez pofa) vs sps75/ee76, normalny ds w sps za 1.4k jak wszedl mi stun ds byl za 2.1k, zepsulem mu cancel stunem na poczatku. generalnie wszystko zalezy od wszystkiego, nie ma lepszych i gorszych, trzeba umiec grac i miec duzo farta na pvp, jak umjesz grac a nie masz farta to przegrywasz :> (np nie wchodzi zaden stun za to dostaje 2x cancel)

na przykladzie:
krytyk z ds+krytyk z lethala
http://files.filefront.com/bonesawavi/;8615547;/fileinfo.html

2 przyklad farta
2x silence w tym raz bez gloma i raz para bez gloma w se, za to we mnie nie wszedl 2x root pomimo ze zapomnialem rzucic sobie mental shield.
http://files.filefront.com/UseBrainavi/;7678800;/fileinfo.html

Tak mozemy sie spierac, do konca swiata, szkoda ze gracie na hinde ;/

L2 retail Chaotic Throne I
server : Bartz
klan : AmberEye forever
Fenrirus - spellhowler - lvl 70+
Zdzisiek - artisan lvl 22
Pyqq - tyrant lvl 42
http://livepvp.com/index.php?p=viewfiles&fileid=930
Wczoraj wieczorem rozpocząłem swoja przygodą z L2 Retail :) Serwer Teon.
Naprawde pozytywne wrażenia. Jak ktos ma mozliwość przejścia na retail to  nie powinien się zastanawiać :D.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 03, 2008, 10:51:07 am »
witam mam pytanko zapomnijmy o 1v1
zapomnijmy o walkach bez buffuw

mam pytania o hawkeye i sh tej klasie obie klasy sa na full bufach I TU TRZEBA DODAC HAWKEYE MA 80LVL SH TEZ ALE BUFFY HAWKEYE MA BUFFY SWS PROPETA EE OGOLNEI ZECZ BIOROC BUFFY ELFUW I LUDZI A SH MA BUFFY DARK ELFUW I ORKUW WIECIE NAILEPSZE DLA SWOJEJ KLASY

sperzent powiedzmy za obaj maja b bizuterie robe armor weponsy oczywiscie all z sa bron powiedzmy +5 ogolnie teren bierzemy pod uwage kazdy locznie z pvp w miastach :P nie pytajcie po co mi to poropstu musze sie douczyc :P
ogolnie to mass pvp zwykle po obu stronach 30-40 ludzi i jak to w takiej zadymie bedzie wyglodalo czy he>sh czy tez sh>zmiecie he jak bedzie z dmg na takich buffach i pamietajmy ze zaden nie podejdzie blisko siebie bo tlum a wala w siebie
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 03, 2008, 10:56:07 am »
hmm...walka HE <->SH wygląda tak:
HE: wlazł stun? nie? to gf
SH: wlazł wind vortex+v.slug? nie? to gf

słowem - wszystko zależy od szczęścia ale imo 40HE<40SH, przykład: mass pvp na jednym HR po jednej stronie łuki po drugiej nuki...łucznicy zgodnie walą stuna, a magowie (wszyscy SH)wind vortexy...po chwili połowa magów jest zastunowana, wszyscy łucznicy mają vorty na sobie, a jako że slug jest obszarówką to nuki mówią łukom gf - reasumując magiczkowaci pankowie mają lepiej

thorinku, thorinku...cóś się opuściłeś, bo poprawną polszczyzną pisać zacząłeś :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2008, 11:01:28 am wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 03, 2008, 11:45:35 am »
widzisz zdisu ;p napislenm wyraznie tylk ow 1 wypadku bzebysta mnie zrozumieli nie?? :P jaki jest sens pisania jak mnie nie zrozumyta ??

czyli muwiaz ze taki mass sh wygra hmm a powiedz mi na tym smaym sprzyncie w pvp 1v1 i te same buffy ;P dosdma ze walka w miescie wicv masa przyszkud mozna sie schowac za budowla cy cus jak to wtedy by wyglodalo??
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 03, 2008, 11:58:57 am »
bardzo podobnie: nie wejdzie stun? gf. nie wejdzie vort i slug? gf.

na fullbuffie nie ma gry :P

jednak jeśli obydwie postacie byłyby na buffkach np. na oli...wtedy sh jest zdziebko udupiony...ale nadal ma łucznika na 2 strzały :D

w mieście pewno mozna walić przez ściany więc walka jest taka sama jak na otwartej przestrzeni(no chuba że stun zdejmie magowi targeta...wtedy gf)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2008, 12:01:20 pm wysłana przez Asta Entreri »
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 03, 2008, 12:26:01 pm »
wlasnie tu sie mylisz gdyby ci kolesie wzieli sie za normlany serwer byl by nailepszy priw ;p geodada dziala w 100% walling zostal ukrucony do 0,1% cud sie zdazy jak przejdzie gdzies wiec mioasto jak miasto za budynkami mozna sie chowac :P

na full buffie wlasnie jest gra i nie wiem czy wzieles pod uwage ze hawkeye nie ma cova i zadnego buffa dark elfuw czy orkuw za to ma all potrzebne od ludzi i elfuw sh na odwrut to moze miec znaczenie prawda??
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 03, 2008, 12:34:53 pm »
thorin, nie bądź noobem...PP ma w końcu Prophecy of Fire, czyż nie?

a pvp na fullbufie trwa kilka sekund, więc liczy się to, czy to SH szybciej kliknął na vorta, czy HE na stuna...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: -1

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 03, 2008, 12:50:46 pm »
Thorin ty se jaja robisz czy ty taki popiepszony serio jestes?
WR 82/80/75/75 - Dex x4 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 03, 2008, 01:00:53 pm »
zignoruje ostatnia wypowiedz bo jestnie na temat i huj wie co ma wnosic do temata its mystery

czy ja wiem czy trwa kilka sekund ;p czasami moze dluzej zreszta niewazne dowiedzialem sie miewiecej to czego chcialem i styknie po potrzebuje obrazania mnie

a btw wiecie hawk mimo wszystko bedzie miala duzooo wiecej hp i cp z bled the body song of vitality i propem sh nie ma takich opci do tego resisty na dark magic i debuffing oraz m def nikt nie beirze jak muwilem full buffa pod uwage bo mimo wszystko ludzie i elfy maja mase defesywnych buffuw przeciw takim sh ale dobra uslyszalem wasza opinie i dziekuje za nia
i teraz jak mysle to fakt faktem zapomnialme wspomniec o balansie ci kolesie sa mistrzami w balansowaniu postaci nie ma tak jak na innych serwach ze tank>archer xczy tez sh>he itp tam kazdy jest miewiecej na ruwni chociasz oczywiscie sa wyjotki ;p typu tyrant glass canon co robi po 20k z crytyka i ma 3k hp ale to juz inna bajka ;p

powiem jako ciekawostke ;p ze jak kiedys tam gralem moim tk mialem 13k kilsuw bylem na 4 pozyci w top killerach tam nawet tank moze smialo kosic daggeurw maguw lucznikuw tak samo jak i oni jego ;p

wiec ogiolnie odemnie dowiedzialme sie od was co chcialem i zostawiam to tak bo zara wyjdzie ze mnie zbluzgaja za moje wlasne prywatne pytania i opinie eh ludzie to sa parapety jednka
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P

                                             
                                                                         


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 10, 2008, 01:46:16 pm »
Thorin Twoje posty są żałosne więc nie dziw się że tak się do Ciebie ludzie odnoszą zawsze gdy je czytam wkurzają mnie.
A teraz odnośnie HE v SH
Hmm HE szanse na wygraną ma hmm okolo 6-7%
W mj robe z rez shock stuny w SH siadają słabiutko ponadto HE może przerwać tego stuna.
HE pada na vortex>vortex slug toteż HE raczej nie ma szans wygrać z SH.
Jeśli w grę wchodzi epicka biżu to przewaga SH wzrasta jeszcze bardziej.
Dlatego jeśli ktoś wygrywa HE z SH to albo : gra na zwichrowanym servie , albo walczy z noobami SH


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 10, 2008, 02:16:43 pm »
aż się railgun w kieszeni otwiera...ja naprawdę podziwiam Thorina, że ma jeszcze cierpliwość dla takich...wybryków natury jak ty...

imho now pr0 pivipi:
     self/low/mid buffed:
        SH>>HE
     fullbafked:
        HE=(wszystko zależy od tego komu szybciej wejdzie kryt...)SH
     self/low/mid buffed party:
        SH party>>>HE party
     fullbafked party
        SH party>>>>>HE party
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 10, 2008, 03:12:19 pm »
Hmm nie wiem do końca o co chodzi Ci z Thorinem  :o ale jego posty mnie po prostu wkurzają gdyż sposób w jaki pisze jest dziecinny


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 10, 2008, 04:21:43 pm »
aż się railgun w kieszeni otwiera...ja naprawdę podziwiam Thorina, że ma jeszcze cierpliwość dla takich...wybryków natury jak ty...

imho now pr0 pivipi:
     self/low/mid buffed:
        SH>>HE
     fullbafked:
        HE=(wszystko zależy od tego komu szybciej wejdzie kryt...)SH
     self/low/mid buffed party:
        SH party>>>HE party
     fullbafked party
        SH party>>>>>HE party

Imho bez sensu.
self - low raczej HE > SH
mid HE =< SH
Fullbuffed SH >> HE
selfbuffed pt (lol? ale widziałem coś takiego :P) HE > SH
mid, full buffed pt SH >>> HE


Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 10, 2008, 04:48:33 pm »
150 fire/water DB + DS+1 fire/water > SH

a DS'a uzywa sie zazwyczaj na self/mid buffach


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 10, 2008, 06:11:01 pm »
tylko ze jak juz jest pt vs pt na end game to raczej jest fullbuffed xp


Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 10, 2008, 06:12:58 pm »
tylko ze jak juz jest pt vs pt na end game to raczej jest fullbuffed xp
no wtedy tak


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 13, 2008, 03:23:25 pm »
tylko ze jak juz jest pt vs pt na end game to raczej jest fullbuffed xp

Pytanie w Gracji czy to łuki jadą, magów, czy magowie łuczników. 


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 13, 2008, 03:35:46 pm »
zdecydowanie magowie jadą łuki(zwłaszcza jak mają dance of bladestorm/song of windstorm - lepiej song imho)
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 13, 2008, 03:46:33 pm »
zdecydowanie magowie jadą łuki(zwłaszcza jak mają dance of bladestorm/song of windstorm - lepiej song imho)
jak maja dance of bladestorm to magowie nic lucznikom nie zrobia :P

-90% m.atk QQ


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Hawkeye vs Spellhowler
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 13, 2008, 03:51:17 pm »
zdecydowanie magowie jadą łuki(zwłaszcza jak mają dance of bladestorm/song of windstorm - lepiej song imho)
jak maja dance of bladestorm to magowie nic lucznikom nie zrobia :P

-90% m.atk QQ

No ten skill ma na celu pozwolic ci przebić się przez zasięg łuczników, lub uciec ewentualnie...