Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 EU vs US  (Przeczytany 7250 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Lineage 2 EU vs US
« dnia: Styczeń 27, 2012, 02:46:51 pm »
Witam
Dokładnie wczoraj ściągnąłem Lineage 2 wersje EU ze strony l2.eu, lecz czytałem na jakimś forum, że wersja EU różni się od US.
Chciałbym wiedzieć czym dokładnie ? Jest jakaś różnica w grafice, fabule, questach czy tylko w wyglądzie clienta i menu ?

W ogóle widziałem kiedyś Lineage 2 u kumpla jak jeszcze był płatny to zapamiętałem go trochę inaczej niż ten który jest teraz (może to tylko taki pozór), więc po przeczytaniu takiej wypowiedzi na jednym z forum:
Cytuj
Wersje EU i US będą całkiem różne od siebie, poczynając od klienta a kończąc na wyglądzie systemu "f2p", wszystko dlatego, że każdą będzie obsługiwać inna firma:)
Zacząłem się naprawdę zastanawiać nad różnicami...


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2012, 03:09:32 pm »
Trochę inaczej wszystko wygląda, za czasów płatnego L2 nie było kroniki GoD.

Tak w miarę przystępnie jest opisane tutaj: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,46093.0.html . Troszkę info wymaga poprawy, ale ogólnie jest niemal wszystko o co pytałeś


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2012, 03:58:43 pm »
Dzięki za ten temat, tylko, że tam jest wszystko ogólnie o serwerrach L2. W jednym poscie pisze, ze wszystke rasy zaczynaja w jednym miejscu, a z tego co pamietam to kiedys kazda w innym : /

Mimo tego tematu co podales nadal poszukuje pytania: Czy wersja US to jest to samo co EU czy US jest taka sama jak była ? Jesli sie to zmienilo to zrezygnuje  z L2 bo ogolnie teraz mi sie to nie podoba : /


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:00:25 pm »
Mimo tego tematu co podales nadal poszukuje pytania: Czy wersja US to jest to samo co EU czy US jest taka sama jak była ? Jesli sie to zmienilo to zrezygnuje  z L2 bo ogolnie teraz mi sie to nie podoba : /
Chyba jestem glupi bo ja Ciebie nie rozumiem w ogole, a chetni bym Ci pomogl  :o



TapMadls! - Const pt member.


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:07:05 pm »
Hmm... Napisze to tak (bo ciężko mi to wyjaśnić) kiedyś jak widziałem Lineage 2 to grafika była dużo lepsza niż teraz i nie wiem czy to dlatego że serwer EU (a na US wszystko jest lepsze graficznie) jest gorszy czy dlatego, że cały Lineage się zmienił na gorsze.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:32:59 pm »
 :shock: sprawdź sobie ustawienia grafiki czy coś,ja różnicy nie widzę ;P


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:44:08 pm »
Hmmm... No moze ja jakos inaczej zapamietalem grafike ;] Moze jak pogram dluzej to sie przyzwyczaje...
A skoro juz mowimy o serwach EU lub US to z tego co wiem wiecej ludzi, nawet polakow gra na US, wiec chyba blad zrobilem jak zaczalem na EU ? jak myslicie ? Bo w sumie im wiecej ludzi tym latwiej sie zaklimatyzowac, stworzyc party itd.


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:44:57 pm »
Na Core to ok. 50% community, na Arii nawet więcej  :D


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 27, 2012, 04:54:26 pm »
Na Core to ok. 50% community, na Arii nawet więcej  :D
Zes pomogl. :p On z tego nic nie zrozumie.

Wieeec, EU i US maja porownywalny online, polakow RACZEJ wiecej jest na serwerach EU, czym sie roznia? Czasem na serwerze, US to czas amerykanski, EU to czas europejski. Rowniez roznia sie PINGIEM, maszyna ktora dzwiga serwer na US jest postawiona w US a z EU stoi w EU.

I oczywiscie, ze gra sie zmienila, kiedy ostatnio widziales L2? Wszystko zostaje ulepszane, poprawiane, urozmaicane by nie bylo nudno.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 121

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 27, 2012, 06:05:41 pm »
Na Core to ok. 50% community, na Arii nawet więcej  :D
Zes pomogl. :p On z tego nic nie zrozumie.

Wieeec, EU i US maja porownywalny online, polakow RACZEJ wiecej jest na serwerach EU, czym sie roznia? Czasem na serwerze, US to czas amerykanski, EU to czas europejski. Rowniez roznia sie PINGIEM, maszyna ktora dzwiga serwer na US jest postawiona w US a z EU stoi w EU.

I oczywiscie, ze gra sie zmienila, kiedy ostatnio widziales L2? Wszystko zostaje ulepszane, poprawiane, urozmaicane by nie bylo nudno.
chyba chciałeś powiedzieć ze tylko server EU core ma porównywalny online,innova 2 serwery,core 5-6k aria 2-3k? online
ncwest 5 serwerow, 3 serwery 5-6k,bartz i magmeld 3-4k online


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2012, 06:50:23 pm »
I oczywiscie, ze gra sie zmienila, kiedy ostatnio widziales L2? Wszystko zostaje ulepszane, poprawiane, urozmaicane by nie bylo nudno.

Przecież napisał że jak ostatni raz widział L2 to grafika była lepsza, a nie gorsza :)


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2012, 10:36:09 pm »
Random screeny
Czy naprawdę to L2:

jest ładniejsze od tego?:


Miał bym wątpliwości hehe.
Copyright: screeny powszechnie udostępnione w internecie nie były przezemnie wykorzystywane w celach promocyjnych czy zarobkowych, nie naruszają więc ustawy ACTA.
 
All Rights Reserved 2012


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 28, 2012, 06:58:08 am »
Powiem tak, masz siano czyli co za tym idzie dobrego kompa (wypas grafa itp. monitorek z funkcją hd i takie tam) to grafa jest ładna (w Aion'ie to już miodzio). Jak się ma drewno a nie komputer to wtedy nie wymaga się cudów ;p


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 28, 2012, 11:25:22 am »
Powiem tak, że detale jak mam na max, albo na mini. to nie widzę różnicy...


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 EU vs US
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 29, 2012, 06:36:10 am »
Czyli komp drewno  :?