Witaj
Gość

Wątek: blabla o polityce  (Przeczytany 3049 razy)

  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

blabla o polityce
« dnia: Styczeń 20, 2016, 07:35:26 pm »
Widzę że populacja sympatyków Korwina zwiększa się po ostatnim wystąpieniu w PE, można się zastanowić kto głównie go popiera, pewne jest że są sympatykami strzelania do górników, tezy że każda kobieta chce być gwałcona oraz że kobieta nie powinna mieć prawa głosu, fani kultu silnych i sprawnych. To wszystko są wypowiedzi tego pana które na szybko przyszły mi do głowy, wariat. Kim ty jesteś ?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2016, 07:37:06 pm »
Widzę że populacja sympatyków Korwina zwiększa się po ostatnim wystąpieniu w PE, można się zastanowić kto głównie go popiera, pewne jest że są sympatykami strzelania do górników, tezy że każda kobieta chce być gwałcona oraz że kobieta nie powinna mieć prawa głosu, fani kultu silnych i sprawnych. To wszystko są wypowiedzi tego pana które na szybko przyszły mi do głowy, wariat. Kim ty jesteś ?

Jesteś kobietą? Bo z logicznym myśleniem i rozumieniem co do ciebie mówią chyba masz problem.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2016, 07:42:59 pm »
To był komentarz do awatara użytkownika wyżej i podpisu pod jego wiadomością, następnym razem opisze jaśniej żebyś nie musiał sie domyślać, a o czym piszę to moja sprawa, ubiegnę twoje myśli i odpowiem TAK na pytanie czy nabijam sobie posty, jestem też trzeźwy o dziwo.


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2016, 07:59:15 pm »
Nie wiem dlaczego ktoś myśli,że jak ustawiam avatar Korwina i podpis z jego wypowiedzią to znaczy, że go popieram. Czy to jakieś forum na tle politycznym, że od razu jestem przyporządkowany jako jako wyznawca KorWin-a? Jesteś troszkę przewrażliwiony na punkcie polityki. Dla mnie po prostu Korwin jest śmieszny :) Nie wiem po co ten offtop o polityce.

 Wracając do właściwego tematu, słyszałem że NCSOFT planuje classica w ameryce, to prawda?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2016, 08:43:06 pm »
Info od cioci?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 20, 2016, 09:08:27 pm »
od wujka Korwina


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 20, 2016, 09:18:04 pm »
wieka na forum mozna w latwy sposob zmienic, poza tym nie musial wpisywac prawdziwych danych, swoja droga za glupote sie placi [...]

Poćwicz odmianę przez przypadki.


  • Wiadomości: 123

  • Pochwał: 0

  • Lubie mokre szparki
Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 20, 2016, 09:29:29 pm »
wieka na forum mozna w latwy sposob zmienic, poza tym nie musial wpisywac prawdziwych danych, swoja droga za glupote sie placi [...]

Poćwicz odmianę przez przypadki.

DICKert, dzieki za poprawe, niestety moj telefon czasami potrafi zmienic za mnie :( ahhh ten slownik. ale chyba go wyrzuce bo potem takie razace bledy robie... i biedny DICKert musi poprawiac.
mam mocne postanowienie poprawy. wybacz
AIM HIT DESTROY >aHd<


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

    • speedtest
Odp: blabla o polityce
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 20, 2016, 10:31:39 pm »
Ale wtopa xaxaxa  :oops: