Witaj
Gość

Wątek: jaka wybrac 2 klase  (Przeczytany 2168 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

jaka wybrac 2 klase
« dnia: Wrzesień 23, 2005, 04:15:23 am »
chcialby zeby ktos sie podzelil zemna doswiadczeniami na temat drugiej klasy u czlowieka gram humam knight i nie wiem kogo dalej wybrac czy gladiatora czy paladyna itd pomozcie wybrac wpisujcie swoje opinie
Orc fighter
25 lvl


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
jaka wybrac 2 klase
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2005, 04:23:59 am »
Ciezko ci bedzie z knighta zrobic glada.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 2

Re: jaka wybrac 2 klase
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2005, 05:20:21 am »
Cytat: Pogo
chcialby zeby ktos sie podzelil zemna doswiadczeniami na temat drugiej klasy u czlowieka gram humam knight i nie wiem kogo dalej wybrac czy gladiatora czy paladyna itd pomozcie wybrac wpisujcie swoje opinie


Jeżeli grasz Human Knightem masz 2 mozliwosci :
- Dark Avanger
- Paladin

Paladin wedlug mnie jest bardzo slaba klasa zato Dark Avanger to piekna postac skille typu : Drain Health , Sheld Stun , Reflect Dmg i duzo duzo innych czynia go zarazem swietnym tankerem jak rowniez swietnym czlekiem atakujacym. Panterke ma boska ma na 52 lvl (2 lvl skilla) ma 520 pkt.ataku podczas gdy my w Doomie + Damascusie 320 (roznica ogromna). Osobiscie jestem poczatkujacym DA ale nauczylem sie jednego : kiepska sytuacja UD (ultimate defensive) zazwyczaj czlek bedzie madry i poczeka az nam sie skonczy ,ale my wtedy wyjmujemy bowa (niespodzianka) i dobijamy go na odlegosc ud sie skonczy wracamy do zwarcia.
L2 - koniec
Forum - jeszcze nie ;P
RO - moze niedługo zaczne xD