Witaj
Gość

Wątek: Shiellen Knight i pare zeczy :P  (Przeczytany 1582 razy)

  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Shiellen Knight i pare zeczy :P
« dnia: Grudzień 05, 2005, 05:33:11 pm »
Wiec tak widzialem Shillen Knighta z 2h sword a raczej z Great Swordem .. Hmm jakas nowa taktyka czy co :P?
I czy Lighting strike zalezy od m atku czy od nie wiem :P
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Shiellen Knight i pare zeczy :P
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:36:53 pm »
SK z 2h sword jest bynajmniej smieszny..
Tak dmg z LS bazuje na Matk ale wiekszy Matk nieznacznie zwieksza.


  • Wiadomości: 43

  • Pochwał: 0

Shiellen Knight i pare zeczy :P
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:46:13 pm »
Aha SK lepiej chodzic ze swordem czy bluntem (zecz jasna jednorecznym bo tarcza potrzebna) I na 60 lv ma dziwny skill aegis co to daje
Jesli nie grasz juz na servesze Lineage2World to bardzo Cie prosze o PM z twoim konto ProszE :)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Shiellen Knight i pare zeczy :P
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:52:05 pm »
Sk to tank, i ma shield master dzieki czemu ma bardzo dobry block wiec jedyne rozwiazanie to tarcza+1czeszny miecz. Natomiast skill "Aegis" dakje ci mozliwosc blokowani ciosow ze wszystkich stron, czlyli block jest nawet jak cie ktos atakuje w plecy czy z boku. Przydaje sie jak bije cie wiele moobw i w mass pvp
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Shiellen Knight i pare zeczy :P
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2005, 05:54:05 pm »
Zdecydowanie z mieczem.
Aegis pozwala na zablokowanie tarcza ataku z kazdej strony.

Edit:
Heh monter byles szybszy :P


  • ******
  • Wiadomości: 1283

  • Pochwał: -1

  • I SEE YOU!!! DUAL SHIELD!!
Shiellen Knight i pare zeczy :P
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2005, 06:07:23 pm »
to daje obrone tarczom we wszystkihc kierunkach czyli bez tego skila blok na tarcze czytaj przyjecie czes obrazen przez tarcze z przodu tylko a z tym mozesz i z tylu i z boku i po skosie do okola hmm sk na 2h miecze smieszne zeczywiscie tym bardziej ze on niemoze sobie pozwolic na starcie w close combat bez tarczy :P co lepiej uzywac hmmm u DA lepiej wygloda miecz ale blunt ma celnosc i helta ale helta i blunta daje sie z reguly dla tk dla sk bedzie dobtry miecz magiczny i zwykly 1h zwykly z sa jakims do ataku  bo to wojownik wstrud tankuw
EDIT By Shaman: A Thorin to spamer i gada bez sensu... :) jak przeskrobie to lac mu ostrzezenia ile wlezie bo jest na warunkowym :P