Witaj
Gość

Wątek: Polska wersja L2 a stare konto  (Przeczytany 5086 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Polska wersja L2 a stare konto
« dnia: Grudzień 16, 2012, 09:49:31 pm »
Witam, na wstępie zaznaczam że nie jestem pewien czy dobry dział, gdyby jednak się okazało że zły proszę o przeniesienie. Mam pytanie dotyczące oficjalnego serwera który wystartował około roku temu w formie f2p. Pobieram właśnie kilenta EU - tyle mi wiadomo (https://eu.4game.com/lineage2/play/). Natomiast nurtuje mnie pytanie czy po spolszczeniu (bo czytałem że takowe ma zostać wydane początkiem 2013 roku) będę mógł grać dalej na tym koncie które teraz zakładam czy będę musiał grać od początku. Bardzo proszę o odpowiedź.


  • ********
  • Wiadomości: 1968

  • Pochwał: 1

Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:31:51 pm »
Na pewno będziesz mógł grać dalej... ale na serwerze globalnym dla Europy (Core). Kiedy w nowym roku wyjdzie klient PL i nowy serwer to będziesz miał dwie możliwości: albo grać dalej na globalnym serwerze postacią którą sobie zrobiłeś wcześniej, albo od nowa na polskim serwerze.
Nie udzielam pomocy przez PM...


  • Wiadomości: 521

  • Pochwał: 0

Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:32:35 pm »
Będziesz mógł grać na tym samym koncie. Jednakże na całkowicie innym serwerze, jako że spolszczenie klienta dotyczyć będzie tylko serwera ktory Innova ma otworzyć na początku stycznia. Wiąże się to z koniecznością rozpoczynania gry od początku.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:53:34 pm »
rozumiem czyli od nowa postać robić itd, mam jeszcze 3 krótkie pytania:
1) Czy kiedy wyjdzie już pl to będzie trzeba znowu ściągać to 6 gb czy będzie po prostu aktualizacja?
2) Ile może grać szacunkowo graczy na tym serwerze +/- wiadomo że nikt tego nie wie ale grając na jakimś prywatnym serwerze było około tysiąca osób, i szczerze mówiąc poza głównym miastem (wybaczcie że nie pamiętam bo to było kilka dobrych lat temu) były po prostu pustki, ludzie rozeszli się do poszczególnych lokacji i tam koksili.
3) Będzie tylko 1 serwer x1 czy może x13 itp 


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2012, 10:57:46 pm »
1. Raczej spodziewalbym sie nowego klienta
2. Biorac pod uwage naplyw nowych graczy i powrot starych mysle, ze z 3k to bedzie minimum.
3. Tylko x1, ale to jest GOD wiec do pewnego momentu bedziesz czul sie jak na takim x13 na starszych kronikach :)


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:10:19 pm »
Ja akurat się cieszę że będzie x1 bo nawet na tym x13 szybko się wbiło 85, niby od tego momentu zaczynała się zupełnie inna gra ale jak grałem ostatnio to byłym chyba jedynym graczem który zaczynał od nowa, wszyscy 85, wyenchantowane eq a ja biegałem i można powiedzieć 2 raz uczyłem się grać :P teraz będzie 3 raz ale sporo rzeczy już wiem a grając po polsku to czysta przyjemność. Wiadomo może coś dokładniej na temat tej premiery? Początek 2013 to może być zarówno styczeń jak i kwiecień :P


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 16, 2012, 11:50:25 pm »
Wydaje mi sie, ze kwiecien to juz nie poczatek roku.

Wystarczy przejzec temat o PL offie. Jesli sie przekopiesz przez flame to znajdziesz troche infa nt. serwera


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2012, 12:02:37 am »
Wiesz, nie wchodzę na forum i od razu zadaje pytanie kiedy wyjdzie, szukałem tu i tam ale nie wiem czy to aktualne informacje więc jeżeli wiesz coś to po prostu napisz. Nie wiem czy informacje sprzed 2 tygodni są jeszcze aktualne bo jak wiadomo sytuacja może się zmienić w ciągu jednej chwili. Czytałem że w zimie, potem że najbliższe miesiące, potem tygodnie i w końcu sam nie wiem poza tym że początek roku. 


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Polska wersja L2 a stare konto
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2012, 07:12:27 am »
Nikt jeszcze nie zna dokładnej daty... jest powiedziane początek roku, a to może być styczeń, luty, może początek marca?
Oficjalna data jeszcze nie została ogłoszona.