Witaj
Gość

Wątek: Probliemik  (Przeczytany 2158 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Wyłacznie komputer...
Probliemik
« dnia: Luty 17, 2007, 03:52:05 pm »
PROSZĘ O POmOC !!!!!! =)

  A MIANOWICIE







ehhhh
Jak wlączam skrót dragon-network żeby se pograc to mi się to ładuje:

Loading List , Failed
Loading news, FAiled
LOading Uptade , Failed

i tak: robią mi się te Failedy ale moge graćnormalnie biorę FULLSCREEN i gram
tylko że te failedy dluuugo się ładują, W grze mam wszytsko tak jak na początku istnienia dragon ( mam wszytsko na ten sam kolor a powinno byc ze Missed Target -żołty hit od potwora -Fiolet moj hit -Czerwień critical hit - Zielony itp. a tak nie jest) wczesniej failedy robiły mi się tylko wtedy jak mi Internet padł (kick) po tym poznawałem te kicki a teraz jest tak zawsze iale moge grac tylko troche mnie to w nerwia =)


Proiszę o pomoc, z góry dzięki
żyj nie umieraj ...

^^


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Probliemik
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2007, 06:22:09 pm »
PROSZĘ O POmOC !!!!!! =)

  A MIANOWICIE


Mialem podobnie ale to kiedy net był lekko przeciążony (np. podczas zgrywania) a masz ten nowy folder "system" ze stronki DN ?




ehhhh
Jak wlączam skrót dragon-network żeby se pograc to mi się to ładuje:

Loading List , Failed
Loading news, FAiled
LOading Uptade , Failed

i tak: robią mi się te Failedy ale moge graćnormalnie biorę FULLSCREEN i gram
tylko że te failedy dluuugo się ładują, W grze mam wszytsko tak jak na początku istnienia dragon ( mam wszytsko na ten sam kolor a powinno byc ze Missed Target -żołty hit od potwora -Fiolet moj hit -Czerwień critical hit - Zielony itp. a tak nie jest) wczesniej failedy robiły mi się tylko wtedy jak mi Internet padł (kick) po tym poznawałem te kicki a teraz jest tak zawsze iale moge grac tylko troche mnie to w nerwia =)


Proiszę o pomoc, z góry dzięki

0_x nie wiem czemu mi post w qłotach wyszedł :)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2007, 09:30:25 pm wysłana przez Daab »


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Wyłacznie komputer...
Odp: Probliemik
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2007, 07:37:42 pm »
mam go tylko ze nawet w nim mi się tak robi (ściągnełem najnowszego patcha DN)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2007, 07:40:42 pm wysłana przez Dozololek »
żyj nie umieraj ...

^^


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 1

  • WIDZIAŁEM KOŁPAKA CIEŃ ;p
Odp: Probliemik
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 18, 2007, 12:20:35 am »
reinstaluj L2 i wgraj najnowszy patch z www.dragon-network.net


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

  • Wyłacznie komputer...
Odp: Probliemik
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 19, 2007, 05:16:18 pm »
a jak reinstaluje to musze EPI w wgrywać ??? czy instaluje lineaga i od razu do systme DN ???


acha ii jak mi się load robi to musze czekac tesz ten na niebiesko (chodzim mi oto jak intsaluje do kompoture l2 [wcześniej niż DN] to potym zwyklym brozowo bezowym jest niebieski to tenm niebieski muszi byc??)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2007, 05:22:02 pm wysłana przez Dozololek »
żyj nie umieraj ...

^^


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 1

Odp: Probliemik
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 19, 2007, 05:58:45 pm »
a jak reinstaluje to musze EPI w wgrywać ??? czy instaluje lineaga i od razu do systme DN ???


acha ii jak mi się load robi to musze czekac tesz ten na niebiesko (chodzim mi oto jak intsaluje do kompoture l2 [wcześniej niż DN] to potym zwyklym brozowo bezowym jest niebieski to tenm niebieski muszi byc??)

napisz to po polsku ...a co do tematu nie masz wlaczonego auto update :P nie wiem gdzie jest ta opcja bo nigdy sie z tym nie bawilem bo nie mialem z tym problemow


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Probliemik
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 19, 2007, 07:35:38 pm »
a jak reinstaluje to musze EPI w wgrywać ??? czy instaluje lineaga i od razu do systme DN ???


acha ii jak mi się load robi to musze czekac tesz ten na niebiesko (chodzim mi oto jak intsaluje do kompoture l2 [wcześniej niż DN] to potym zwyklym brozowo bezowym jest niebieski to tenm niebieski muszi byc??)

napisz to po polsku ...a co do tematu nie masz wlaczonego auto update :P nie wiem gdzie jest ta opcja bo nigdy sie z tym nie bawilem bo nie mialem z tym problemow
DObra wszystko jasne.... Nie odpalaj L2 - DN z ikony NIEBIESKIEJ !!! w ogóle o niej zapomnij. :) . Po odpowiednim spatchowaniu użyj CZERWONEJ W FOLDERZE 'SYSTEM' (dodam że jej nazwa to DragonNetwork)  !!!  Cały update musi być wygonany tylko i wyłącznie po kilknięciu na nią. Inaczej dupa zbita, bo ten "Niebieski" update zgra ci własny folder "system" i ten drugi chyba.

ps: dombek odpal l2  z głównej ikony to zrozumiesz o czym on mówił :)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2007, 07:38:35 pm wysłana przez Daab »